Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 12:02   #61
Imam pitanje i poprilično je hitno

Kad naručujete s BD, a ako u imenu ili prezimenu imate nekih od znakova čćšž, je li ih pišete ili koristite czs i to? Isto i za ime s kartice? Možda glupo pitanje i instinkt mi je napisati sve bez ikakvih znakova jer tako inače ide, no da ipak pitam za svaki slučaj

Hvala!
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken (x)
LadyDragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:13   #62
Quote:
LadyDragon kaže: Pogledaj post
Imam pitanje i poprilično je hitno

Kad naručujete s BD, a ako u imenu ili prezimenu imate nekih od znakova čćšž, je li ih pišete ili koristite czs i to? Isto i za ime s kartice? Možda glupo pitanje i instinkt mi je napisati sve bez ikakvih znakova jer tako inače ide, no da ipak pitam za svaki slučaj

Hvala!
Sve bez... Molim!
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 14:25   #63
Iščekuje li netko trenutno da mu stigne naružba koja kasni? Prvi puta mi dosta kasni, razmisljam kad da im se javim, debelo je proslo 8 radnih dana, ali nije jos mjesec dana. Bas zelim tu knjigu, ali bojim se ako ponovno posalju isto, a ne refundiraju me, da ce opet zalutat/kasnit/biti ukradena? :P
Windranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 17:09   #64
U zadnje mi se vrijeme zna dogoditi da isporuka kasni, sve češće čekam do dva tjedna (u Zagrebu sam), a prošli mjesec sam im javila da mi knjiga nije stigla kojih 25 dana od slanja - i naravno da je stigla nekoliko sati nakon što sam poslala mail.

Svakako bih još pričekala na tvojem mjestu, a možeš i provjeriti je li knjiga možda u tvojoj dostavnoj pošti (znalo mi se dogoditi da knjiga stigne, a poštar ne ostavi ceduljicu).
malimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 19:23   #65
Meni isto po prvi puta kasni njihova knjiga pa sam ih poslala mail. Bez većih problema opet su je poslali, nadam se da ovoga puta neće zalutati.
Direwolf Lussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 19:33   #66
Hvala malimi i Direwolf Lussy
Ako sutra ne stigne cu im poslati mail ili poruku na facebook (preko messengera su navodno ažurniji). Htjela sam se danas javiti, ali eto ipak cu pricekati do kraja jos ovog radnog tjedna. Radije bi da resendaju jer bas zelim tu knjigu, ali isto strahujem da opet ne zaluta hehe.
Malimi, nazalost u mom postanskom uredu nisu bili susretljivi, jucer sam bas bila pa su me grubo otpilili jer nemam ceduljicu, kao bez nje nista, da nece ona 100 paketa ic gledat. :O
nadam se da je sutra tu ^^
Windranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 19:44   #67
Držimo fige da stigne, a inače će ti svakako ponovno poslati, vrlo su fer. Nisam dosad čula da bi ponudili refund, ali svakako pošalju ponovno ako procijene da je prošlo previše vremena. Meni je jednom stigla pogrešna knjiga, odmah su mi poslali pravu i poklonili tu zalutalu.
malimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 19:57   #68
Danas mi je stigla knjiga, nisam trebala u principu niti kontaktirati customer service u petak nego biti malo strpljivija :P
Ali zato, velika pohvala za customer service, odgovorili su mi prvo kroz samo par minuta preko fb messengera pa smo se prebacili na mail i tamo su mi bez ikakvog pitanja odmah napisali da su narucili zamjensku kopiju i da ce poslati cim prije bez da sam u prinicpu i zatrazila ista od njih. S obzirom da je danas stigla knjiga odmah sam im javila da ne moraju slati ponovno i na to su odmah govorili da su sretni sta je ipak stigla i da nece nanovo slati. Jako ažurni, ljubazni, sve pohvale!
Windranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 20:38   #69
Moja iskustva su isto pozitivna. Jednom mi je također kasnila knjiga i poslala sam im mail, ali su mi rekli neka još par dana pričekam.Kako još uvijek nije došla poslala sam im opet mail i javili su da će poslati novu, no stigla mi je ona koju sam naručila pa nisu trebali slati. Uglavnom sve pohvale.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 16:44   #70
Imam jendo pitanje. Knjiga koju sam narucila nije nikad stigla tako da sam ih prosli tjedan kontaktirala i rekli su da ce kroz par dana poslat novu. Zanima me dali kad salju novu posalju i onaj mail o obavjesti da je knjiga poslana (kao za obicnu narudjnu) ili ne salju? Pitam jer nisam sigurna dal su poslali knjigu ili ne jos, a proslo je vec tjedan dana. Hvala
__________________
When I was young I thought that money was the most important thing in life; now that I am old I know that it is.
artixmonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 15:28   #71
Quote:
artixmonkey kaže: Pogledaj post
Imam jendo pitanje. Knjiga koju sam narucila nije nikad stigla tako da sam ih prosli tjedan kontaktirala i rekli su da ce kroz par dana poslat novu. Zanima me dali kad salju novu posalju i onaj mail o obavjesti da je knjiga poslana (kao za obicnu narudjnu) ili ne salju? Pitam jer nisam sigurna dal su poslali knjigu ili ne jos, a proslo je vec tjedan dana. Hvala
Hej, možda si već dobila knjigu, ali meni su isto tako ponovno slali, a taj drugi put nisam dobila mail, no knjige su uredno stigle.
Ivy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2019., 09:45   #72
Pozdrav svima. Vidim da je tema malo zamrla. Naime, ja imam lose iskustvo vezano za BD. Knjiga mi nije dosla, no to pripisujem losoj hrvatskoj posti a ne BD-u. Customer service im je super. No mene samo zanima ima li neki online servis koji normalno dostavi knjigu, ima tracking number i ok customer service? Samo mi nemojte preporuciti Barnes and Noble?
Vicky LeaXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2019., 09:50   #73
Quote:
malimi kaže: Pogledaj post
Držimo fige da stigne, a inače će ti svakako ponovno poslati, vrlo su fer. Nisam dosad čula da bi ponudili refund, ali svakako pošalju ponovno ako procijene da je prošlo previše vremena. Meni je jednom stigla pogrešna knjiga, odmah su mi poslali pravu i poklonili tu zalutalu.
Meni su refundirali. Pitali su me hocu li drugu knjigu, ja sam predlozila refund, i odmah su mi vratili novce prek PayPala. No zato kaj sam knjigu cekala vise od mjesec dana (mjesec dana je proslo otkad su je poslali iz UK)
Vicky LeaXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2019., 18:13   #74
Knjige sam porucila 13. februara i jos uvijek ih nema. Pisala sam im i odmah su odgovorili. Ja sam insistirala da sacekamo jos par nedjelja. Ne znam sta ce mi ponuditi, ali ne bih da mi stignu duple knjige na kraju.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 23:10   #75
Zadnja narudžba mi je stigla nakon mjesec dana. Prije toga sam naručio dvije knjige, prva je došla brzo, u roku 10 dana, dok je druga kasnila. Pisah korisničkoj službi u vezi druge, kako je ful kasnila, opet su mi je poslali tako da su obje stigle u isto vrijeme, sad te druge imam u dva primjerka. Nikad neznaš, mislim da je nekad problem u našoj pošti, vrlo su aljkavi.
__________________
"A friend is someone, who upon seeing another friend in immense pain, would rather be the one experiencing the pain than to have to watch their friend suffer."
FinarfinTheWise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 14:05   #76
Rekose mi da ce mi poslati opet knjige. Stvarno bih bila beskrajno razocarana da ne mogu da racunam na ovaj sajt za kupovinu knjiga. Evo vidjecemo da li ce stici.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 14:14   #77
Ne brini, sve bi trebalo biti u redu. Men je sve uvijek stiglo. Ako je bilo kakvih problema, njihova služba za korisnike je uvijek bila ljubazna. Ako ti knjiga ne stigne, slobodno im se javi. Vratit će ti novac.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 14:16   #78
Jedan savjet svima.

Naručio sam puno knjiga preko izvrsnog Book depositorija .

Slučajno sam otkrio da na svakoj knjizi mogu uštedjeti barem 2 funte

Evo kako .

Ako ste kao i ja registrirani na amazon uk tj amazon u velikoj britaniji
opaziti ćete da svaku knjigu osim cijene koju oni imaju imate ponuđeno ispod i od drugih knjižara .

E tu uvijek bude i BOOK DEPOSITORY koji je jeftiniji od amazona uk jer mu je poštarina jeftinija a ponekad i osnovna cijena.

E sada se vi pitate pa zašto ideš preko amazona uk a ne direktno od Book depositorija KOJI NI NEMA POŠTARINU

Pa otkrio sam da je za barem 2 funte jeftinije naručiti klikom preko Amazona uk nego direktno od Book depositorija.

NEMAM POJMa ZAŠTO JE TOME TAKO ALI JE TAKO

Provjerite i pokušajte sami pa ćete vidjeti

ps
(znam da je i book depository u vlasništvu amazona ali zašto je to tako i u čemu je fora ne znam )
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2019., 12:09   #79
Pozdrav, da li je itko vracao knjige BD-u, kolika je cijena shippinga na kraju ispala?
freakonleash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2019., 18:43   #80
Quote:
Marril kaže: Pogledaj post
Ne brini, sve bi trebalo biti u redu. Men je sve uvijek stiglo. Ako je bilo kakvih problema, njihova služba za korisnike je uvijek bila ljubazna. Ako ti knjiga ne stigne, slobodno im se javi. Vratit će ti novac.
Nista mi jos uvijek nije stiglo. Navodno su poslali i drugi put knjige. U posti se lijepo vidi da sam posljednju posiljku primili 15. decembra (sa ASOS-a), ali od ovih knjiga ni traga ni glasa.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.