Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2017., 14:39   #61
Na sajtu MAX TV piše "Pickbox promo kanal". Pitanje je koliko serija i filmova će prikazivati na njemu...

https://www.hrvatskitelekom.hr/telev...i-paketi/maxtv
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 16:52   #62
Jel ima programske šeme?
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:20   #63
Quote:
PeterGriffin kaže: Pogledaj post
Jel ima programske šeme?
Ima, emitirati će prigodno Božićne filmove, krenuli su od početka sa Vikinzima, serijom The Power, Doctor Who, Neprilagođeni.... biti će i Bolji život.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:46   #64
Evo koji screenshot, logo im je u božićnom ozračju kao i cijela programska shema. Imaju čak i najave "you are watching pickbox tv" sa stranim glumcima







soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:22   #65
Ovo im i nije loša ideja.... vrte ono što se manje gleda na Pickboxu a istovremeno reklamiraju sami sebe....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 16:41   #66
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Imaju čak i najave "you are watching pickbox tv" sa stranim glumcima
Jel to ono sa vikinzima?
__________________
Il treno per Genova
coldy_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 16:59   #67
Da, vikinzi imaju 2-3 kombinacije "vi gledate pickbox", "gledajte vikinge na pickbox" i još nešto, a mislim da sam vidio i za ostale serije ali ne mogu dalje premotavat

Uglavnom tehnički ne izgleda to loše kako je sve izvedeno. Samo se nadam da će držati neki nivo sa tim sadržajem, da nećemo sad godinu dana gledat prvu sezonu Vikinga npr.











soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:34   #68
Bit ce drugaciji sadrzaj od onog sto na pickbox videoteci imaju,vjerojatno ce biti neke serije iz svoda ali vecinom bi trebali imati drugacije,ali to u bliskoj buducnosti


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:04   #69
Quote:
neo0883 kaže: Pogledaj post
Uzeo sam pretplatu na mjesec dana i "pristao" sam da se ta pretplata obnavlja svaki mjesec, možda nisam čitao ili jednostavno nije pisalo velikim konjskim slovima. Tako sam se dobro iznenadio kada sam ovaj mjesec naišao na račun kada sam se probudio da se pickbox naplatio. Ne sjećam se da sam dao ovlaštenje da se podaci s moje kartice ponovno koriste u neku neponatu svrhu no dobro, 38 kuna nije nikoga dovelo u propast. Pretplatu sam uzeo u 15 h mjesec prije, a naplatila se u 8 ujutro na isti datum, vrlo zanimljivo i mislim da su mi trebali dati vremena do 15 pa možda se sjetim ugasiti ili ne dao Bog da dobijem mail o isteku pretplate. Taj čin mi je iznimno zasmeta i mene su od tog trenutka kao korisnika izgubili, nisam mislio obnoviti pretplatu jer mi se ovomjesečni naslovi ne sviđaju i zato sam uzeo samo mjesec dana.


I ja sam bio odlučio isprobati pickbox mjesec dana. I nije loše, izbor serija je definitivno puno bolji nego izbor filmova.
Što se pretplate tiče, nije potrebno plaćati karticom. Na svakom tisku se može kupiti bon od pickboxa ( poput bona za mobitel ) i tako aktivirati uslugu. Na taj način pretplata se ne može obavljati sama.
Ne kužim u čemu je problem .

Pa na svim tim servisima je automatska naplata, s tim da ne moraš čekati do tog datuma da bi je otkazao. Mogao si odmah prvog dana otkazati pretplatu i trajalo bi ti točno mjesec dana
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 20:08   #70
Sin vrti po MaxTv-u i na Pickbox TV-u naleti na Frozen od 20 sati..... pohvala za izbor crtanog na prvi dan Nove Godine....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:54   #71
Je li ovaj pickbox tv besplatan za stalno ili na neko određeno vrijeme?
MisTEr FrEEzE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:57   #72
Ja sam gotovo siguran da ostaje u osnovnom paketu, to i jest kanal da između filmova i serija reklamira sadržaj sa Pickbox servisa.

Inače vidim da je od danas i na Max TV To Go ubačen Pickbox TV HD, odlična slika Sviđa mi se i ovaj ne-blagdanski logo, ali njega su već ranije stavili.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 07:36   #73
Šteka li kome Picbox? Pretplatih se kako bih probudio dijete u sebi gledajući Pleme, ali užasno šteka. Gledam preko chromea na max tv to go i audio stream je super, no video stream je užasan, što pixelasto, što štekanje. Isto mi je na HBO GO, dok npr. Netflix i HRTi, RTLplay bez ikakvih problema rade (njih dajem kao primjer stream usluge koje valjda rade na istom principu)
Yszaiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:46   #74
ima li tko da bi dijelio pickbox pretplatu?
stari frendovi su me napustili....
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:49   #75
Quote:
!hej kaže: Pogledaj post
ima li tko da bi dijelio pickbox pretplatu?
stari frendovi su me napustili....
Zar se može dijeliti kad oni odmah blokiraju čim se ulogiraš s drugog uređaja?
Inače, sad je pravo vrijeme da se pridružite ovom servisu, u ponudi jedno 30 filmova po knjigama Danielle Steel.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:56   #76
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Zar se može dijeliti kad oni odmah blokiraju čim se ulogiraš s drugog uređaja?
Inače, sad je pravo vrijeme da se pridružite ovom servisu, u ponudi jedno 30 filmova po knjigama Danielle Steel.
ne? od kad to? prije koji mjesec je bilo moguće istovremeno gledat na različita dva uređaja, a na duljoj pretplati i više mislim
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:25   #77
Ovaj Pickbox samo što ne krene iskakati iz pašteta.... novim pretplatnicima Novog lista nudi se i Pickbox besplatno na 12 mjeseci.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 14:24   #78
Quote:
Yszaiah kaže: Pogledaj post
Šteka li kome Picbox? Pretplatih se kako bih probudio dijete u sebi gledajući Pleme, ali užasno šteka. Gledam preko chromea na max tv to go i audio stream je super, no video stream je užasan, što pixelasto, što štekanje. Isto mi je na HBO GO, dok npr. Netflix i HRTi, RTLplay bez ikakvih problema rade (njih dajem kao primjer stream usluge koje valjda rade na istom principu)
Ja sam uzeo prije par godina Pickbox na mjesec dana, gledao sam na laptopu i isto mi je štekalo.

btw gdje su nestale sve one serije: Seinfeld, Bračne vode, Kafić uzdravlje,...samo vidim Mućke.
petko23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 02:13   #79
Poštovani,



od 30. travnja ove godine Pickbox usluga prestat će biti dostupna preko LG Smart TV aplikacije za sve grupe modela na tržištu.



Konstantno radimo na zadovoljstvu korisnika, te smo ove godine odlučili redizajnirati i poboljšati naše sučelje za još bolje iskustvo gledanja serija i filmova. Zbog tehničkih razloga i implementacija promjena, odlučili smo privremeno ukinuti podršku za korisnike LG Smart TV aplikacije, odnosno webOS-a, LG-jevog operativnog sustava. Pravovremeno ćemo vas obavijestiti o ponovnom uspostavljanju Pickbox usluge putem LG webOS-a.
kresimirb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 10:00   #80
Baš me zanima koliko pretplatnika imaju. Jesu li ispred Netflixa u našoj regiji, što bi bilo čudno. Prednost im je lokalizacija koju imaju pa im to možda porpavlja prosjek.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.