Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 17:25   #1
PC posle update ne radi

Wn 10 mi je trazio nadogradnju i sada prilikom pokretanja prodje prijavljivanje, zacrni ekran i pojavi se kursor i tu stoji i nista se ne desava.
Kako da sacuam podatke na disku ili kako da vratim podatke.
Pozdrav
bobang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:01   #2
Quote:
bobang kaže: Pogledaj post
Wn 10 mi je trazio nadogradnju i sada prilikom pokretanja prodje prijavljivanje, zacrni ekran i pojavi se kursor i tu stoji i nista se ne desava.

Kako da sacuam podatke na disku ili kako da vratim podatke.

Pozdrav


Lako moguce da postoji problem oko updatea. Dvije mogucnosti. Ili pricakat koliko god trajao taj crni ekran s mousom. Kolegi je bilo oko 20 minuta i poslje sve oki. Nije preporucljivo ali moze se i restartati pa i nekoliko puta ovisno dal zapne na isto mjesto


Sent from my iPhone using Tapatalk
kigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:14   #3
posle pola sata je ispisao personal setting(not responding) i ponovo ceka, ima li resenja sem ponovne instalacije?
bobang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:26   #4
Hm a eventualno windows repair ali moja solucija je da npr skines linux live mint i sa njim bootas računalo i pomocu njega vazne podatke si prebacis na usb/prijenosni hard disk, te formatiras hard disk i instaliras friške windowse.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:55   #5
Moze se jos pokusat uci u safe mode. A isto i kao drugi user ako postoji takav


Sent from my iPhone using Tapatalk
kigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:01   #6
Ja bi cak preko noci ostavio, ove neke nadogradnje traju satima.
__________________
Na ignore: nitko jer ne guram glavu u pijesak
Blowing up balloons since 2020!
woobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 15:10   #7
Zdravo! Imam Toshibu s55 i windows 10. Sve radi, ali nedavno je microsoft izveo neki update i koji dan nakon toga se računalo više ne boota dok ne pritisnem neki random key na tipkovnici. Znači piše ''TOSHIBA: Leading Innovation'' i tako stoji. nekad se upali kad pritisnem jedan od 4 (home, end, pgup, pgdn) a nekad neko nasumično slovo.
Sve ostalo radi normalno. Jel može bit da je do update-a?
Dielly is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 15:40   #8
Hm, a sigurno je, ako si primjetio da nakon update se laptop počeo cudno ponašati. Pokusaj napravit repair windowsa ili napravi format hard diska ukoliko nemas nesto vazno na hard disku.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 16:04   #9
Repair? Misliš recovery, ili? Jedino to znam nać, ne znam kako se radi format diska niti išta drugo jer sam totalni laik po tom pitanju. Računalo je bilo na čišćenju i instaliranju nekih drivera u 1. tako da valjda nije do njega. Da probam s tim recoverijem ili da pričekam novi update?
Dielly is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 20:04   #10
Quote:
Dielly kaže: Pogledaj post
Repair? Misliš recovery, ili? Jedino to znam nać, ne znam kako se radi format diska niti išta drugo jer sam totalni laik po tom pitanju. Računalo je bilo na čišćenju i instaliranju nekih drivera u 1. tako da valjda nije do njega. Da probam s tim recoverijem ili da pričekam novi update?
Pokusaj sa recovery, imas opciju da resetiras postavke ali fajlove i ostale pizdarije ti ostanu jel tak? Ako da stisni na to pa pricekaj da windows obavi svoje. Posto ne znas formatirati hard disk..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 23:11   #11
Isključi fast boot
Zizo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.