Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 22:30   #981
Biografski film o zivotu Zeljka Malnara. Ne znam tko bi ga mogao glumit posto je on jedan i jedinstven
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:43   #982
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Biografski film o zivotu Zeljka Malnara. Ne znam tko bi ga mogao glumit posto je on jedan i jedinstven
Clive Owen
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 23:10   #983
Quote:
gramchega kaže: Pogledaj post
Clive Owen
Lorenzo Lamas.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 23:44   #984
Film o Jamesu Cooku, britanskom moreplovcu i istraživaču, koji bi prikazao i njegov neslavni kraj na Havajima.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:25   #985
Želim da Dan Brownovu zadnju knjigu 'Postanak' režira David Fincher i da promijeni Toma Hanksa u glavnoj ulozi s nekim drugim.

Lika tehno-diva Edmonda Kirscha (koji je očito temeljen na liku i djelu Elona Muska) da glumi Sam Rockwell.

Čisto da se dobije nešto više od prosječnog i prolaznog filma.
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:33   #986
Dan Brown još uvijek muze taj izmoreni serijal s Langdonom?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:18   #987
Avatar 2
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:43   #988
Quote:
Kavaboz kaže: Pogledaj post
Avatar 2
To dolazi 2020.
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:33   #989
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
To dolazi 2020.
E super.
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:38   #990
Quote:
Kavaboz kaže: Pogledaj post
E super.
I to nije sve. Negdje sam pročitao da dolaze i Avatar 3, 4 i 5.
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:43   #991
Ma tako su pričali i da nakon Covenanta ide još nekoliko Aliena, ali čini se da ništa od toga.
Treba pričekat kako će dvojka proći na blagajnama. No nekako sumnjam da će biti blizu originalu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:23   #992
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ma tako su pričali i da nakon Covenanta ide još nekoliko Aliena, ali čini se da ništa od toga.
Treba pričekat kako će dvojka proći na blagajnama. No nekako sumnjam da će biti blizu originalu.
koliko sam ja čuo snimaju se po dva nastavka zajedno, nešto slično Peteru Jacksonu i LOTR i izlaze unutar godine dana
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 21:12   #993
U jeku pucnjava po američkim školama, želio bih da se snimi ultra-intenzivan conspiracy triler, recimo ozbiljne i mučne atmosfere kakav ima Sicario naprimjer.

Dakle, na početku bi bila naravno kontroverzna i antologijska scena masakra po nevinoj dječici (naravno radi predikata to bi se kao ublažilo) u recimo prvom licu, ali gdje nas bi redatelj vješto naveo da to čini jedna osoba, ali bi ipak dao hintiće koje ćemo skužiti tek kasnije kad ćemo znati kamo treba gledati za vrijeme drugog gledanja.

Na scenu nastupa detektiv koji nije baš ljubitelj službene priče u medijima jer otkrije da ima mnogo rupa. Slučaj biva brzo zaključen, policija neobično brzo okrivi tamo nekom tinejđera koji se na fejsu slikao s puškom, na detektivovo zgražanje. Dobije izgon ili suspenziju jer uvjerava svoje nadređene da se masakar nije dogodio na taj način, i ovi ga šutnu van iz stanice i on nastavlja sam.

Negdje u drugoj polovici filma, nakon recimo dva dana na filmu, dogodi se još jedan zločin ili pucnjava - u jednoj napuštenoj staroj zgradi došlo je do razmjene vatre između 4 SWAT pripadnika i međusobno su se poubijali. Tako barem glasi vijest za medije. Detektiv, naravno, opet se neda i istražuje i to i dolazi do zapanjujućeg zaključka - pucnjava u zgradi nije se dogodila na taj navodni dan, tijela su bila mrtva već nekoliko dana, nego otprilike u isto vrijeme kad i pucnjava u školi i - OH MY GOD - detektiv dolazi do zaključka da nije nikakav tinejđer posmicao djecu nego ova ista skupina specijalaca, zatim ih je neka 'tajna organizacija' nakon 'job well done-a' umrtvila plinom i prebacila u napuštenu zgradu, izrešetala mecima da izgleda kao da su se sami - da se slučanjo netko ne izlaje da su bili unajmljeni za masakar u školi. Po principu No loose ends.

Eh, zašto bi netko unajmio specijalce za tako gnjusan zločin hmmm recimo da se neki na temelju masakra promijeni ili progura neki zakon o oružju ili škola dobije neku veliku odštetu ilislično, ili možda vi imate kakve ideje?

I, da, nominacija Oscar za režiju, kameru i kinematografiju i originalni scenarij

Ideju za ovako nešto sam dobio nakon isčitavanja ove dezinformatorske conspiray stranice, evo članak sad pri vrhu koji govori o 'hoax shootingu' u Sandy Hook-u:

https://www.henrymakow.com/
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 01:01   #994
@Luis Wu

:klap:

Ako ništa drugo onda da sam snimiš jedan kratkometražni.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 19:48   #995
Što se događa sa "četvrtim" nastavkom filma Kronike iz Narnije? hoće li to biti i kad?
Thumbelina1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 08:07   #996
Ne znam gdje postaviti pitanje pa evo ovdje.
molim preporuke za web stranice gdje mogu skinuti domaće filmove ili sa područja bivše Juge...a također i stranice sa već postavljenim titlovima...
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 09:23   #997
Quote:
Explorer kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje postaviti pitanje pa evo ovdje.
molim preporuke za web stranice gdje mogu skinuti domaće filmove ili sa područja bivše Juge...a također i stranice sa već postavljenim titlovima...
Sajtovi: BalkanDownload, WarezHR, Fast Serbia, Mega Serbia...
Te online-sajtove za strane filmove ne koristim pa ne znam. Obično skinem film s piratske stranice i ako mi treba titl, sa sajta namijenjenog za to.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 14:15   #998
Ja cu nesto domace...

Ciganin, ali najljepsi po romanu Novaka. Mislim da bi roman mogao biti podloga za vrhunski drama-triler hrvatski film. Naravno, pod uslovom da se ne zezne materijal i snimi kamilica, kako to obicno nasi naprave. Cak, nebi bilo lose, uzeti stranog redatelja/scenarista.
__________________
"Čini mi se, rođače, da je standard pokvario ljude. Jedu govna i sanjare!"
Umpah-Pah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 20:51   #999
Želim da se snimi prvi hrvatski fantasy s hrvatskim legendama ili likovima iz bajki. Trebalo bi dosta proučavati te knjige, što svaki lik može, kakve moći ima i to...

Radnja bi bila recimo slična LOTR-u. Dakle neko mračno zlo bi se budilo u podzemnim dubinama Gorskog kotara, ili Like, Korduna i Banovina tj. bivše srpske krajine

Formirao bi se neki vođa, dark lord iz priča i predaja i on bi oko sebe okupio krvoločnu vojsku s kojom želi pokoriti obližnje teritorije. Na put će mu stati družina koju će formirati neki good wizard kao Gandalf ili možda neka čarobnica, i oni bi u svoje redove morali pozivati recimo brutusa Regoča, pa Kosjenku i nekog mačevalaca (nekog hrv. kralja?), svaki bi od tih likova imao neke moći i ta družina bi išla bi zajedno duboko u srce neprijateljskog teritorija kikati ass i osloboditi svijet od tame...
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 22:38   #1000
^^ Ludnica :klap: rekla bih da ce ti netko pokrasti ideju a onda se sjetih budzeta prosjecnog rvackog filma i... nope.

Sto je s onim H.H. Holmes filmom, DiCaprio ga je trebao glumit? Ja bih to

OOH OOH, znam! Ona legendarna prica u threadu zvanom istinite horror price ili dogadaji ili kako vec, o nekim vukodlacima koji su poklali selo za vrijeme domovinskog rata. Moze i to.
slowdive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.