Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 10:29   #2701
Muško, Zadar, 31.g crna kosa, 185 .. mojih slika je bilo na forumu, nekoliko popularnih forumašica je reklo da sam im dobar xD

Tražim curu iz Zadra koja voli nositi hulahopke, i da je po prirodi malo otkačena, po mogućnosti da je rokerica/ alternativka, ali i ne
mora biti .. bilo bi dobro da si bogata, da mi odma platiš par tetovaža i kupiš kaubojske čizme.

Više informacija na pp.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:46   #2702
Pozz, žensko sam, imam 30 godina, kako to biva u ovoj fazi života večina frendica mi se poudala i ima svoj život, a ja bih neko društvo za izači van vikendom itd, prvenstveno neku žensku osobu (hetero sam inače strogo) koja se isto osjeća usamljeno isključivo znači samo prijateljski za izlaske, kave, kino, putovanja, ..slušam većinom komercijalu, malo šminka, nikakva ekscentrična i otkvačena osoba, više sramežljiva i povučena,mogu se javiti cure neovisno o godinama .... mogu se javiti i dečki, ali kažem nisam za neke jednonoćne avanture girl i takve spike, stoga ako samo to želite nemojte se ni javiti, eventualno isto druženje i frend zona jer baš i ne vjerujem u spojeve na slijepo, preferiram mlađe likove cca 26 godina pa negdje do 32.
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:05   #2703
Cure 28+ (ja imam 32) za henganje, kave, kino, šoping u svrhu širenja kruga poznanstva.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:01   #2704
Decko, uskoro 24 godine, zivim u Zagrebu, radim.
Visok 183, smeđa kosa, plavo-zelene oci.
Trazim trenutačno nekog za malo tipkanja pa ako bude dobro onda i za nalazak.
Volim prirodu, setnje, izlete, i to mi je uvijek ljepse nego sjedit negdje.
Takoder volim pogledati dobar film, seriju i jednostavno gustat doma.
Najvise cijenim iskrenost i to je nesto sto trazim kod ljudi. Ne volim skrivanja i pretvaranja bilo koje vrste.
Primarno bih zelio upoznati curu ako kliknemo, ili mozda i ostvarit neki novi prijateljski odnos jer tko zna koga se sve moze upoznat preko neta na ovaj nacin. Opcenito su mi smijesni oni ljudi koji imaju neke zahtjeve i prohtjeve tocno za sve..jos i prije nego upoznaju nekoga. Sve ostalo na PM
Mathijas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 01:33   #2705
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Ovak.

Meni je (odavno) proljeće (kak ide ona pjesma, proljeće je, a u meni nemir, nešto, nešto, nešto... pa ovim putem tražim nekog sličnog sebi: da vidi svijet u duginim bojama, tu i tamo nekog unicorna , da voli ljude, životinje,biljke, kuće (okej, može i aute ), da možemo ić na kavu (okej, ne pijem kavu, al to se tak kaže), da možemo pričat o svemu (to znači da može pričat bar koliko i ja), da voli prirodu (više od serija), trčanje, plivanje, badminton, odbojku itd., onak nekog običnog ko ja.

Btw, pod pričanje satima ne mislim na jadanje o tome kak nekog žena ne razumije i kak je nesretan. To me ne zanima. Fala
jesi ti musko ili zensko?


..

da se nadovezem na moj oglas. ja 30 plus, nek mi se javi samo mladja od 25. ne previse visoka. mala bolje. situran da. lokacija mi nije nesto bitna. ali sta ja znam i je.

by the way neki od vas imaju bas dobar oglas. sto je iza ne znam
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 14:56   #2706
Cura 35 godina (176/64) u potrazi za iskrenim dečkom za dopisivanje pa ako si kliknemo po mogućnosti za nešto ozbiljnije (molila bi da me zaobiđu osobe koje se javljaju na svaki oglas,avanturisti,konzumenti svega i svačega i tome slično);po prirodi sam mirniji tip cure pa ti samo nemoj biti osoba suprotna prethodno navedenom opisu...lokacija nije toliko bitna;najbitnije je da si kliknemo inače sam zaposlena a za sva ostala pitanja tu je inbox
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:09   #2707
Dakle, tražim aseksualnog muškarca. Sad kad sam eliminirala 99% populacije, da dodatno suzim izbor. Poželjno je da si stariji od 30, nisi na društvenim mrežama, atipičan si, ali ne i frustriran.

Volim duga dopisivanja ako nisu isprazna i možda 10% onoga što vole mladi.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:27   #2708


Ne znam kak ovo započet, a da ne zvučim kao drama queen .

Žensko, 27 godina, trenutno se pripremam za ponovno polaganje državne mature u lipnju.

Slobodno vrijeme provodim online, najčešće tražeći neku novu zečju rupu niz koju ću se strovalit .
Kad nisam hermit koji ne napušta kuću onda se volim družit s ljudima, a sama aktivnost je sekundarna. Bitno je da je društvo dobro .
Po pitanju glazbe nisam isključiva, tako da volim poslušat i svašta nešto novo, no uvijek se najradije vratim ex-yu rocku .

Agnostik, pušač, ljubitelj kave, mrzitelj nepravde, ne pripadam niti jednoj stranci, nepresušni izvor fun factova koji su najčešće samo meni fun, ponosna vlasnica mačaka, nimalo ponosna vlasnica nekoliko F dijagnoza.

Idući tjedan idem na srednje-ozbiljan operativni zahvat nakon kojeg slijedi ~3 tjedna strogog mirovanja i čekanje nalaza biopsije.
So.Much.Fun.

Nekak sam se našla sama u svem tome.
( :2up: )
Makar sam planirala smanjit količinu vremena koje provodim online, ne znam čime drugim da si popunim te dane?

I stoga sam odlučila stavit još jedan oglas u kojem tražim nekog za tipkanje .
Spol i lokacija mi nisu bitni, a po godinama bi mi više pasalo da smo si tu negdje - isto kao i po broju postova . Neda mi se dopisivat sa klonovima i "jučer registriranim ljudima koji su ovdje prvi put, fakat, 100%".

Ne tražim (nužno ) rame za plakanje nego novi oblik distrakcije od vlastitih problema. Štoviše, rekli su mi ljudi da dobro slušam .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:07   #2709
Ženu. Godine nebitne. Koja zna razliku između dionice, obveznice, redovnice, poveznice i podvezice. Koja ne misli da su suknje relikt prošlosti pa ih nosi još samo Urban. Koja voli more, ljeto, ljetne haljine, sol na koži i ine ljetne radosti. Kojoj su draži Štulić i Dylan od Joleta i Biebera. Koja zna razliku između pite i bureka. Koja zna da, ma koliko zna, puno toga – ne zna. Koja zna da je život danas, a sutra – tko zna. Koja zna razliku između batka i bitka. Koja zna da religioznost i duhovnost nisu sinonimi. Čija je tolerancija prema različitostima obrnuto proporcionalna netoleranciji biskupa Košića. Koja radi da bi živjela, a ne živi da bi – radila. Koja je nesklona rasizmu, nacionalizmu, fašizmu i primitivizmu, a sklona hedonizmu i liberalizmu. Koja voli ljude, a ne stvari. Koja zna razliku između erekcije i homo erectusa, revolucije i polucije, jamstva i jastva, shita i beata. Koja za ljudski ološ i žensko međunožje rabi isti naziv – pička. Koja ne traži idealnost, ali cijeni (iz)vrsnost. Koja se ne smije vogel gezichtom nego od srca. Koja zna znakovito prpošno pogledati ispod oka. Koja zna razliku između blenda i branda. Koja voli blagodariti u dobrom iću, piću i ljudskom biću. Kojoj ništa ljudsko nije mrsko. Koja zna da prinčevi na bijelom konju jašu samo u bajkama. Koja distingvira zdravu ljubomoru od patološke posesivnosti. Koja ima bistar pogled i britak um. Koja životne probleme ne smatra nesavladivim preprekama nego izazovima. Koja se u društvu druži s društvom, a ne mobitelom i fejsbukom. Kojoj su novac i imovina sredstvo, a ne cilj. Ženu, kako bi rekao pjesnik Jura, koja više nije dijete nego žena koja tajnu zna.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 11:10   #2710
Baš TO

Quote:
tiina kaže: Pogledaj post
Želja mi je upoznati muškarca, oko 50g (5+) slobodnog,višeg rasta bilo bi idealno, razumne težine (koja kila se tolerira, ali kojih 30tak i više- ipak ne),ugodan mom oku, Pula i bliža okolica -jaaako bliža.

Ja sam: dobrog izgleda (kava je uvijek dostupna pa se možeš uvjeriti-ali prvo treba doći do nje ), optimista, pozitivna, uvijek nasmijana, imam duševni mir, dobro mi je i sa samom sobom, ekonomski neovisna, slobodna, uživam u dobroj muzici, filmu popraćenim sa kokicama, ne pere me nikakva depra, nisam na nikakvim lijekovima, pojma nemam gdje je psihijatrija. Reklo bi se normalna...ali ovdje je to zabranjeno pisati..jer su drugi ti koji to treba da odluče. Recimo onda da sam nenormalno stabilna osoba jer danas su svi pod nekim dijagnozama

Vjerna, iskrena, otvorena, poštujem partnera, ne visim nikome na leđima po cijele dane (eventualno navečer ), volim ravnopravnost, spremna na ozbiljnu vezu ako to krene i nastavi se.

Volim neopterećeno društvo, nisam ničiji otirač niti će to itko biti meni, netko kome bi bilo drago opustiti se, nasmijati, pružiti topli zagrljaj, uživati u dvoje: od cerekanja, osmijeha, nježnosti, strasti te opuštenih trenutaka uz kavicu, šetnjicu .....

Filozofi, teoretičari, pesimisti i znanstvene tlapnje dugo u noć...nisu za mene.

SVE što pružam, TO i tražim i bome ne odstupam.


I sve dok ne nađem baš TO i dalje će mi biti dobro, sama sa sobom.
Miran san i jutarnji osmijeh...što želim i svima vama

PS. ne visim na netu niti imam FB, pa ako se kojim slučajem netko javi..jer je fulao oglas , naj se vrijeđat ak ti ne odgovorim u roku 5 minuta
Up
tiina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:12   #2711
Life is so long, so wide, so primal.

I'm sitting in plain full of flowers, tall grass, wind blowing gently from everywhere. Looking up to icy peaks far away, the mountains born of energy. "I want to be there. I want to feel that world."

Time doesn't exist. I am what I am. I am at my very best at every moment of my life.

Living is chaos. Wondrous chaos. Full of possibilities and infinities. There is no limit.

Imagination is the engine of the universe.


"Can you feel life?"



Alucard Nosferato is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:47   #2712
Tražim muško iz Rijeke koje zna kuhati juhu.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 12:36   #2713
Tražim nekog za dopisivanje i možda kavu...jednom, nekad.Eh sad, što tražim? Pa nisam ni ja sigurna što tražim, ali barem sam sigurna što ne tražim.
Ne tražim posesivnu osobu koja mi neće dati da imam svoj prostor.
Ne tražim seks, bar ne neko vrijeme.
Ne tražim nekoga tko će me zatrpati svojim problemima jer koliko god bi željela pomoći...Tuđi problemi me iscrpljuju da budem jasna, al da, zvučim sebična.
Želim(ne tražim) osobu koja će mi biti oslonac i gurat me kad je meni teško sebe gurati. Želim(ne tražim) osobu koja će me moći trpjeti kad me nitko ne bude mogao trpjeti.

Što nudim?
Ovo tako glupo zvuči, al ne možeš tražit bez da nudiš.
Nudim duhovitu osobu sa unutarnjima demonima sa kojim se sve uspješnije bori.
Nudim slobodoumnu osobu koja pokušava ne osuđivati i razumijeti sve ljude.
Načitana sam, bar se smatram takvom...ali u zadnje vrijeme sve manje čitam zbog studentskih obaveza.
Imam 21 godinu i nisam atraktivna. Kao što većina forumaša nije. Imam realni lijepo lice, al višak kg. 25 kg viska točnije koji idu dole.
Zato i ne tražim momka nego prijatelja ili prijateljicu sa kojom ću se dopisivati i pričati o svemu i ničemu. Ne želim uvijek velike teme, ponekad je dosta ispričati svoj dan .Ne želim ni grandiozne osobnosti pune sebe, ali ne želim ni skromne crkvene miševe.
Balans je ono što želim. Što mi treba.
Ako se netko slucajno pronađe nek se javi.
Btw, nevažno koji si spol. Ako se nađeš u ovim rečenicama, javi se.
just Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 15:57   #2714
kad već čitaš ove oglase na forumu, mogla bi se javit i meni. da, baš meni nudim: moje društvo za neobavezne šetnje gradom (zagreb je u pitanju), poneku šalu na koju ćeš se nasmijati, poneki pametan savjet i definitivno dobro muško društvo od 32 godine. možemo otići na toplo piće u ugodnom ambijentu, pojesti kroasan da zasladimo dan čekam te, inbox je prazan...
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 01:39   #2715
pih ajde da podignem...
musko 33 trazi zensku sta 27+ haha
eh da... da je iz sredisnje slavonije ono Bilogorska ili Viroviticka zupanija

volim futuristicke i psiholoske teme
volim maštu prebaciti u dosadan zivot
volim prirodu, nekad i extremna dogadjanja (promatrati oluje na otvorenom i slicne ludorije...)

nevolim birtije ni galamu s time ni sponzoruše
ni bosanke
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 14:50   #2716
hej

hej

Iako sam pomalo skeptičan prema ovakvim stvarima, iz razloga što volim kad doživim kemiju s nekim, padnem na nekoga uživo, kad me prođu trnci i mislim si "kada ću je ponovno sresti", ipak sam odlučio staviti i svoj oglas ovdje... Zato što mi se ovo što opisujem iznad nije već duuugo dogodilo... pa možda to doživim upravo razgovorom na pm...

Zašto baš ovdje?

S godinama sam postao pomalo rezervirana osoba, pa otuda razlog.
Prema rijetkima razvijem interes u RL iz razloga što me ne privlače površni ljudi, interesi, ni bjesomučno ganjanje karijere. Čak i ako mi se netko fizički svidi, nije to to ako nema kemije, i iste valne duljine, intelektualne povezanosti...

Tražim:

Nekoga tko ima kvalitete u glavi i na lijevoj strani prsnog koša. Nekoga s kime ću moći gledati u zajedničkom smjeru. Osjećajnu i vjernu curu/ženu na koju se mogu osloniti i koja će biti tu za mene. I obrnuto. Godine nisu toliko važne. Nekoga tko će mi biti vjeran. Tko će biti uz mene, u dobru i zlu. Tko će me voljeti(eventualno, ako se desi...), biti mi podrška. Nekoga s kim neću morati forsirat razgovor. S kim ću moći smijati se do suza, uživati u tišini, sakriti se pod deku i uživati. Otići van i lumpovat, ostat nekad doma i gledat filmove. Nekoga tko će me pokušati razumjeti i prihvatiti me ovakvog kakvav jesam, sa svim manama i vrlinama. Nekoga tko će, kada mi je teško, zagrliti me snažno i reći da će sve biti u redu. Nekoga tko se ne plaši vezati za jednu osobu i jednog dana razmišljati o budućnosti.

Ja sam:

Visine 177cm, ugodne vanjštine (kažu he he). Volim sport, ali nisam "bolesno zaluđen time". Imam 32g, živim sam, zaposlen.Samostalan. Iz Zg sam. Iskren sam i preferiram fer play. Transparentna sam osoba i također tražim to zauzvrat. Današnjem muškarcu nije lako. Naime,ako je pun sebe, onda ispada bahat, a ako je pre miran, onda ispada mlakonja, a žene ne vole niti jedno niti drugo. Za sebe smatram da dobro koketiram izmedu te dvije linije. Otvorena sam osoba i kažem sve što mislim. Jednostavan sam. Kada volim, onda se predajem u potpunosti. U vezi se znam ponašati. Nisam mutav, samnom nema neugodne tišine, uvijek imam poneku temu, o kojoj ponešto znam. Školovan sam i imam kućni odgoj. Pristojan, nenametljiv.. Nemam nekih repova iz prošlosti. Emocionalan sam, ali i realno stojim na zemlji kada je to potrebno. No obzirom da je ovo forum, ne mogu reći da tražim nekog za ozbiljnu vezu, barem dok se ne upoznamo, iako je upravo to ono što tražim. Ali bez forsiranja. Volim spontanost. Dobar izlazak, kino, poslje pizza.. Volim prirodu i životinje. Kao soba sam preiskren. Vjeran sam, direktan, ispunim sve sto kazem - obecam. Tvrdoglav sam, volim se zezati, smijeh je uvijek dobrodosao. Relativno sam normalna osoba iako je tesko reci sta je ili nije normalno u danasnje doba. No, barem ne skrivam neke mracne tajne.
Ne mogu smisliti cajke i sve tome slicno, seljacku muziku. Inace, obozavam glazbu. (80-te)..Sto se tice izlaska-nije mi jaca strana, to mi je mozda i najveca mana. Kako bi se reklo "mrzi me".
Izlazim samo kada mi se da ili ako mi je netko zanimljiv u drustvu
Ne pusim (ne smeta ako suprotni spol da)..., nisam se drogirao niti cu se ikada... Sto se tice izgleda, opet sve u normali. Da, bitno mi je kako netko izgleda, ne mozemo si lagati i reci kako nismo povrsni. Svi smo povrsni, samo netko vise drugi manje (pomirimo se s tim). Izgled je ono sto te prvo privuce a, onda dode karakter. Ako to zovete povrsnost, onda jbg takav sam... Kada mozes puno od sebe dati drugom, onda takoder trazis dosta za uzvrat! ( ne mislim na fizicki izgled)..
Molim takoder ljude koju su relativno sredeni u zivotu tj. bolje receno sami sa sobom. Da nisu full plitki, te da imaju o cemu pricati, otvoreni, druzeljubivi, veseli - te da znaju sta zele.
Ne zelim trositi vrijeme na ljude koji ni sami ne znaju sta zele sa sobom i svojim vremenom....

Neka me preskoče:

- One koje slušaju cajke
- One koje zanimaju isključivo usputne afere
- One koji se javljaju na svaki oglas
- Partijanerice, narkomanke, potencijalne narkomanke, sponzoruse, ludakinje, nerealne cure itd...


Ako se nekome svidi ovaj oglas, neka se javi, nije mi problem razmjeniti fotke, napisati duži pm... Molim samo da, ukoliko se javljate, napišete malo više o sebi, a ne samo "evo mene..." ..
Slobodno se jave i rastavljene žene, nije to nikakav problem ako su jednom naišle na krivog..
OngBak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:56   #2717
Trazim zensko drustvo koje voli i uziva u craft pivama na podrucju Tresnjevke/ZG!

Ja sam M, 34 god, nizak i debeljuškast, djevojkama ljepuškast

Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 12:47   #2718
Trazi se neka cura iz slavonije, povucenija, starija, koja zna sto zeli, ja 30, najvise volim provest vrijeme gledajuc neki film il seriju, uz dobru glazbu, rock , metal sviram gitaru, pisem poeziju, umjetnicka dusa vise mirna, ne volim svadje neke sokove, trazim takvu istu, nek mi se ne javljaju sam osobe kojima je dosadno, povrsne osobe, fizicki izgled nebitan, to se preraste sa 14god, sve se svodi tko je kakva osoba, nie mi bit dopat se sa sto cura, ne volim to, volim posvetit paznju jednoj osobi, jer i meni smeta kad se moram ponavljat sto puta, ispitivat ista pitanja, sam sto neko ima u boxu 15 osoba, ugl...

Cekam te, ti posebno slatko bice

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 13:37   #2719
Trazi se zensko bice iz Zagreba koje zna barem 2 pojma od ovih navedenih

Frostmourne
Kimura
Deadlift
Ra's al Ghul
Kyber crystal
Mae geri
Plumbus

Ja sam momakman 24 godine ,visok 182cm posto je visina ocito presudan faktor ovdje
Za pocetak dopisivanje pa kasnije kaj bude...
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 13:49   #2720
Pozdrav. Tražim curku između 22-25 godina koja voli komedije i išla bi na "Game night"...it's a movie. Možemo i na toplu čokoladu prije, ali ono...čisto simplističko upoznavanje.

Ja radim, ti studiraš/radiš, živiš, družiš se, imaš neke svoje hobije/stvari i svi sretni. Ako ide, ide...ako ne...ti si kriva! Ti svojima pričaj o tome kako sam ja kriv i eto. See yaa
Deckoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.