Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 17:16   #1581
Quote:
Jedan... kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Nedavno sam otkrio da Amazon.de ima i knjige na engleskom jeziku, pa bih htio naručiti knjigu. Pošto piše tamo Free shipping, da li je cijena knjige koja piše ispod konačna cijena ili ću morati nešto još dodatno platiti?
Nema bas free shippinga za hrvatsku s amazon.de. Taj free je samo za njemacku.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 17:21   #1582
Quote:
Jedan... kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Nedavno sam otkrio da Amazon.de ima i knjige na engleskom jeziku, pa bih htio naručiti knjigu. Pošto piše tamo Free shipping, da li je cijena knjige koja piše ispod konačna cijena ili ću morati nešto još dodatno platiti?
Kad dodaš u košaricu, imaš na desnoj strani opciju da ti procijeni porez i poštarinu.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:15   #1583
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Kad dodaš u košaricu, imaš na desnoj strani opciju da ti procijeni porez i poštarinu.
Knjiga košta 7.84 eura, ali poštarina + pakiranje koštaju 8.18 eura tak da nikaj s toga. Budem sad probal na bookdepository.com
Jedan... is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:02   #1584
Pozdrav, zna li netko možda postoji li na Amazonu mogućnost kupovine Dinersom na rate? Razmišljam o kupovini fotoaparata preko amazona pa bi mi kupnja na rate bila idealna..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:32   #1585
Ne.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:43   #1586
Dali mi netko moze reci nesto vise o Amazon.de VISA Karte, gdje dobijes 50e pri prvoj kupnji s tom karticom?
Diego365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:06   #1587
Quote:
Diego365 kaže: Pogledaj post
Dali mi netko moze reci nesto vise o Amazon.de VISA Karte, gdje dobijes 50e pri prvoj kupnji s tom karticom?
The prerequisite for ordering an Amazon.de VISA card is a minimum age of 18 years, a residence in Germany and a bank account from the Euro Payments Area (SEPA).
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:38   #1588
Evo ja imam, da li me košta šta otvoriti karticu iskoristiti bonus i onda je ukinuti?
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:35   #1589
Bok, naručila sam knjigu za 20 eura preko Amazon.de. Uredno su mi skinuli novce s deviznog, a onda nakon par dana šalju mail da je naruđba otkazana jer knjige nema.

I sad meni amazon.de šalje mail da se javim prodavaču tj SuperBookDeals se zovu. Ja se javim njima, oni mi šalju mail da se obratim opet Amazonu. I opet u krug. Samo želim novac natrag!! Jel ga vrate uopće?

Mail od SuperBookDeals:

Hello,
Thank you for contacting us. Because we do not handle payment transactions, we suggest you contact Amazon directly concerning this matter.

Help?
nollita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 10:29   #1590
pa kontaktiraj amazon, odaberi telefonski poziv i fino ce te nazvat
tako sam ja odabrao bas s njemackim amazonom pa su me nazvali i pricali smo fino na engleskom dok nisam skontao da je sugovornica zapravo hrvatica pa smo se presaltali na nase
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:54   #1591
Danas su mi naplatili 8 Eur za Amazon Prime Video iako nigdje nisam kliknuo da želim probni period, samo sam na tv-u pokrenuo app AmazonPrime, ulogirao se i pogledao skoro ništa, samo za probu.

I sad idem u account settings - membership subscriptions i hoću prekinuti to što nemam i piše "You are currently not a member of Amazon Prime. Click here to signup."

Kako da prekinem da mi opet sljedeći mjesec ne naplate? Sreča samo 8eura, jer drugima je uzimalo za cijelu godinu
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:18   #1592
Javi se na chat support Amazonu
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:03   #1593
Quote:
sk0ls kaže: Pogledaj post
Javi se na chat support Amazonu
Evo sad se upravo ulogirao, stavio neku knjigicu u košaricu, i sad mi na izlazu 'proceed to checkout' piše cijena za Prime, odem u settingse i vidim tamo ono što jučer nisam - podatke o usluzi i benefite. Weird shit.

Sad sam lijepo išao na 'end membership' čega jučer nije bilo i mislim da je sad u redu. Da će biti u redu
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 17:14   #1594
Trebam pomoc. Zeznula sam se pri narucivanju knjiga s amazon.com. Narucila i platila knjige, s dostavom 35 $. Vidim da kasni dostava i malo pregledam sve i skuzim da mi kad kliknem tog sellera rls.inc pise da ne dostavljaju u moj grad, vjerujem da to znaci onda iza hrvatsku. Kako dobiti povrat novca i znaci li to stvarno knjige nece doci?
queeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:26   #1595
Quote:
queeb kaže: Pogledaj post
Trebam pomoc. Zeznula sam se pri narucivanju knjiga s amazon.com. Narucila i platila knjige, s dostavom 35 $. Vidim da kasni dostava i malo pregledam sve i skuzim da mi kad kliknem tog sellera rls.inc pise da ne dostavljaju u moj grad, vjerujem da to znaci onda iza hrvatsku. Kako dobiti povrat novca i znaci li to stvarno knjige nece doci?
Na Amazonu ne bi narudzba ni prosla da ne salju na adresu.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:34   #1596
Netko iskustva s naručivanjem knjiga? Otkud je najbolje? Jel itko naručivo skupe stručne literature s amazona i koliko je nakraju došlo?
crazyelephant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:28   #1597
Bok, naručivala knjigu za cca 400 kn i sve prošlo okej, preko Amazon.de. Došla je za manje od tjedan dana. A i ona koju su mi povukli, kao da je više nema na zalihama (nez kako im se to desilo) sam dobila povrat novca u lipu. Doduše 20 dana kasnije,al ajde..
nollita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:32   #1598
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
pa kontaktiraj amazon, odaberi telefonski poziv i fino ce te nazvat
tako sam ja odabrao bas s njemackim amazonom pa su me nazvali i pricali smo fino na engleskom dok nisam skontao da je sugovornica zapravo hrvatica pa smo se presaltali na nase
I ja sam imala taj slučaj...priča lik i kaže da se zove Miloš! I onda kužiš, bre, smo lepo pričali na srpski.
Ma super je bio, riješili mi sve preko telefona, zabavan sugovornik koji zna konkretne informacije.
nollita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 13:48   #1599
Da li na Amazonu mogu platiti prek Paypala?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 13:59   #1600
Ne (osim možda na Marketplace-u).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.