Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 13:16   #6561
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ja znam samo prgave vagice.
nisu prgave u povrsnim odnosima, tada su jako fine i bas su onakve kako zamisljamo vagice.
Znaš šta, baš sam htjela spomenuti, ali sam zaboravila. Primijetila sam kod Vaga baš to o čemu pišeš, vrlo često su "tipične" kad su u društvu, ali pošto negdje moraju ispucati te frustracije, to bude često naspram onih koji dijele život s njima, baš poprime neku agresivnost.
Prije par godina sam čitala neku knjigu o astrologiji, ali koja opisuje kao mračne strane znakova, odnosno, da je mračna sjena svakog znaka zapravo najistaknutija mana njima nasuprotnog znaka. Tako je za Ovna bila navedena lijenost koja je inače svojstvena Vagama, i uz to pripadajuće čekanje da netko drugi obavi ono što se obaviti mora, a Vagama ta agresivnost za koju nikad čovjek ne bi rekao da ju one mogu posjedovati. Ja sam to iskusila na svojoj koži (ne sa spomenutom mamom) i ostala sam preneražena nesrazmjerom ponašanja vani, pred ljudima i među četiri zida.

Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Meni je majka skorpion,podznak lav,znalo je biti svada,ali smo si ovako cist dobre I moj stari isto tako kak i tvoja,on to polako, diplomatski,mirno,sve nasuprot meni Iako kod njega nisam primjetila nikakvu prgavost,to u obitelji jedino meni pripisuju

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Moj stari je bio Riba, sanjar, kužio svijet na nekoj dubokoj istančanoj razini, predivan čovjek, brižan otac, malo prepopustljiv, u onome što je profesionalno radio jedan od najboljih na području bivše države (ovo bez subjektivnosti).
Mama baš voli da je sve lijepo, fino bez trzavica, da se svi lijepo slažemo, izuzetno društvena osoba, uvijek stavlja sve ispred sebe, ali u moralnom smislu stijena od osobe. Ja joj uvijek govorim da je trebala biti organizator proslava i uređenja interijera jer baš ima smisla, a uživa u takvim stvarima maksimalno.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:24   #6562
Inače, ako se ne vidi opet karta, evo link:

https://imgur.com/8E15HAC
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:09   #6563
...

Flat,
Ženskim Vagama je nešto apsolutno zajedničko....a to će znati ovi koji ih više poznaju....tj.muškarci....

Namazane su skroz )

Zadnje uređivanje Rejnna : 23.02.2018. at 17:10. Reason: ,,
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:34   #6564
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Prevelika emotivna osetljivost. Naglasenost osećanja.
Mislim da je umereno tj. zdravo osetljiv. Nisam primetila naglašenu emotivnost i osetljivost.
Primetila sam da se od tebe može naučiti puno teorije. Ti si kao astrološka enciklopedija lol.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Imaš dve najjače muške planete u najboljim znacima.
Sunce u Lavu i Marsa u Ovnu.
Imaš energije i volje samo umeš da je okreneš protiv sebe i svojih interesa.
Venera u Raku je puna ljubavi i nežnosti.
Teorijski to je tačno, Ve u raku jeste nakupina emocija i nežnosti. Ali astor pec? On je pun seksa.
Moguće da postoji emotivna strana koju ne pokazuje otvoreno, ali to je i dalje tek nešto marginalno kod njega. To je moj utisak.

Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Jel vi shvaćate da se osobi obraćate kroz horoskop, i smatrate na temelju toga da ste osobu dovoljno dobro upoznali?
Pogrešno je osobu gledati kroz astrološku kartu i u nekoga učitavati iz karte osobine koje ne poseduje. Osim ukoliko ne postoji objektivna povezanost između karakteristika ličnosti koje mogu da se izvedu iz same karte.

Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Dobro, jel mi možete na osnovu horoskopa reć kolko mi je debel kurac? I dugačak?

(dobro pazite što ćete napisat)
Vidi ga. Ne mogu nikako da te povežem sa Ve0Hiron!
Da li isceljenje kroz ljubavne veze znači nešto za tebe? To i sve ostalo što obuhvata taj aspekt trebalo bi da se vrlo jasno odnosi na tebe.
Ako te zanima mogao bi da potražiš venera konjukcija hiron ili venus conjunct chiron i pročitaš neke tekstove o tom aspektu, eventualno i da se o pročitanom izjasniš na temi.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:12   #6565
Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Mislim da je umereno tj. zdravo osetljiv. Nisam primetila naglašenu emotivnost i osetljivost.
Primetila sam da se od tebe može naučiti puno teorije. Ti si kao astrološka enciklopedija lol.
Ah, hvala, pa iskreno i jesam štreber, ako treba knjiga, literatura, izvori, tu sam

/Merkur i Mesec u Škorpiji. /

Quote:
Teorijski to je tačno, Ve u raku jeste nakupina emocija i nežnosti. Ali astor pec? On je pun seksa.
Moguće da postoji emotivna strana koju ne pokazuje otvoreno, ali to je i dalje tek nešto marginalno kod njega. To je moj utisak.
Mislim da je to zato što se on ipak identifikuje pre sa muškim planetama.
Ali ne mogu da se otmem utisku o toj Veneri u Raku, to su vrlo mazni i nežni ljudi u intimi, vole da se maze, recimo da vrte kosu, leškare u krevetu i planduju. Inače su mi Venere u Raku sinonim i za suze, rekla bih da ga pomalo pali ženska seta. Iz ovih položaja Meseca i Venere, u odnosu na poziciju Sunca i Marsa, pri čemu obe muške planete dominiraju, rekla bih da voli žene koje su pomalo setne i u njegovoj senci.

Quote:
Pogrešno je osobu gledati kroz astrološku kartu i u nekoga učitavati iz karte osobine koje ne poseduje. Osim ukoliko ne postoji objektivna povezanost između karakteristika ličnosti koje mogu da se izvedu iz same karte.
Istina, mada ja zaista još nisam srela osobu koju njegova natalna nije opisala.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:20   #6566
Odavno Vage nisu bile najgore na temi, već sam se i zabrinula.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:34   #6567
Quote:
Antheia kaže: Pogledaj post
Odavno Vage nisu bile najgore na temi, već sam se i zabrinula.
vaga sam ali nisam fan tog znaka pogotovo muske vage, boze moj koji su to slatkorjecivi muljatori da dodu do picke
__________________
can i suggest you

get fucked
Dea Tacita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:43   #6568
Quote:
Dea Tacita kaže: Pogledaj post
vaga sam ali nisam fan tog znaka pogotovo muske vage, boze moj koji su to slatkorjecivi muljatori da dodi do picke
Slažem se za muške vage, užasno su mi odbojni kao i rakovi i nekako su mi slični, ali rakovi bar imaju smisla za humor.
A što to ne voliš kod sebe kad smo savršene?
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:46   #6569
Vi to kontra Vaga

Meni su najgore Ribe, bas mi idu na zivce. Imaju neki poluljigavi stav, ni na nebu ni na zemlji, sve nesto lesano..i zloceste su i zajedljive. A ko fol fine.
Cast iznimkama
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:52   #6570
Quote:
Antheia kaže: Pogledaj post
Slažem se za muške vage, užasno su mi odbojni kao i rakovi i nekako su mi slični, ali rakovi bar imaju smisla za humor.
A što to ne voliš kod sebe kad smo savršene?
da, to sam primjetila kod rakova - bas znaju biti zabavni i smisni

hm, ja sam vaga ali sve samo ne vaga. evo pogledaj
__________________
can i suggest you

get fucked
Dea Tacita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:56   #6571
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ah, hvala, pa iskreno i jesam štreber, ako treba knjiga, literatura, izvori, tu sam

/Merkur i Mesec u Škorpiji. /
Ako imaš preporuku za online literaturu ili sajtove o predikcijama? Odakle i sa kojim predikcijama početi učenje?
Svideo mi se opis tranzitne Venere u ribama o kom si nedavno pisala.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Mislim da je to zato što se on ipak identifikuje pre sa muškim planetama.
I ovo stoji. Ne kažem da to nije tačno i sama sam na to pomislila, ali i dalje mislim da se tako jaka i egzaktna konjukcija do sada morala osvestiti i ispoljiti bar u nekoj meri. Kod jakih aspekata nema sivih zona. Ako to postoji u njemu do sada je trebao da bude u pristojnoj meri upoznat sa tim aspektom svoje ličnosti. Ipak je do sada proživeo neki život. Valjda ima jasnu predstavu o sebi lol.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ali ne mogu da se otmem utisku o toj Veneri u Raku, to su vrlo mazni i nežni ljudi u intimi, vole da se maze, recimo da vrte kosu, leškare u krevetu i planduju. Inače su mi Venere u Raku sinonim i za suze, rekla bih da ga pomalo pali ženska seta. Iz ovih položaja Meseca i Venere, u odnosu na poziciju Sunca i Marsa, pri čemu obe muške planete dominiraju, rekla bih da voli žene koje su pomalo setne i u njegovoj senci.
Sme li da se zna astore, da li voooliš da se maaaziš?
Sačekaćemo na njega da vidimo šta ima da kaže na sve ovo.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Istina, mada ja zaista još nisam srela osobu koju njegova natalna nije opisala.
Paaa ja jesam.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:07   #6572
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
Znaš šta, baš sam htjela spomenuti, ali sam zaboravila. Primijetila sam kod Vaga baš to o čemu pišeš, vrlo često su "tipične" kad su u društvu, ali pošto negdje moraju ispucati te frustracije, to bude često naspram onih koji dijele život s njima, baš poprime neku agresivnost.
Prije par godina sam čitala neku knjigu o astrologiji, ali koja opisuje kao mračne strane znakova, odnosno, da je mračna sjena svakog znaka zapravo najistaknutija mana njima nasuprotnog znaka. Tako je za Ovna bila navedena lijenost koja je inače svojstvena Vagama, i uz to pripadajuće čekanje da netko drugi obavi ono što se obaviti mora, a Vagama ta agresivnost za koju nikad čovjek ne bi rekao da ju one mogu posjedovati. Ja sam to iskusila na svojoj koži (ne sa spomenutom mamom) i ostala sam preneražena nesrazmjerom ponašanja vani, pred ljudima i među četiri zida.



Moj stari je bio Riba, sanjar, kužio svijet na nekoj dubokoj istančanoj razini, predivan čovjek, brižan otac, malo prepopustljiv, u onome što je profesionalno radio jedan od najboljih na području bivše države (ovo bez subjektivnosti).
Mama baš voli da je sve lijepo, fino bez trzavica, da se svi lijepo slažemo, izuzetno društvena osoba, uvijek stavlja sve ispred sebe, ali u moralnom smislu stijena od osobe. Ja joj uvijek govorim da je trebala biti organizator proslava i uređenja interijera jer baš ima smisla, a uživa u takvim stvarima maksimalno.
Ribice ti jesu takve Ko da su sa neke druge planete...Prijateljica mi je riba po horoskopu i dosta je sanjiva i dosta nestvarno izgleda I naprotiv,sve ribe koje znam nisu nimalo lose,jako su dobre i nisu zle.Bas bi im trebala podznak pogledati

Kad ste započeli koji znak vam se najviše gadi,to su meni jarcevi Dok ih vidim bi ih odmah spizdila,vec imam osjecaj ko je kaj po horoskopu dok nekog vidim i jos me nije prevarilo.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:14   #6573
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Vi to kontra Vaga

Meni su najgore Ribe, bas mi idu na zivce. Imaju neki poluljigavi stav, ni na nebu ni na zemlji, sve nesto lesano..i zloceste su i zajedljive. A ko fol fine.
Cast iznimkama
Ma Vagice su naj!

Viš češto ovo čujem za ribice. Ja ne poznam nijednu ribu tj. ne znam da su ribe i ako jesu osim moje bake. Bila je prekrasno biće, iznutra i vanka, nimalo zla u njoj, jako ponizna, vrijedna, dosta se napatila zbog svoje mirne naravi, eterične ljepote da tako kažem, bijelog tena ko snijeg i toplih kristalno plavih očiju. Oči su definitivno bile najupečatljivije na njoj.

Quote:
Dea Tacita kaže: Pogledaj post
da, to sam primjetila kod rakova - bas znaju biti zabavni i smisni

hm, ja sam vaga ali sve samo ne vaga. evo pogledaj

Da, britak humor. Svi koje znam bez iznimke.

Pa ti si škorpionska vagica!
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 01:12   #6574
Quote:
Dea Tacita kaže: Pogledaj post
vaga sam ali nisam fan tog znaka pogotovo muske vage, boze moj koji su to slatkorjecivi muljatori da dodu do picke
Nemoguće.
Vage i muljanje?
Nikad
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 01:20   #6575
Misterium, sto kazes na moj podznak u djevici?

__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 07:01   #6576
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Ribice ti jesu takve Ko da su sa neke druge planete...Prijateljica mi je riba po horoskopu i dosta je sanjiva i dosta nestvarno izgleda I naprotiv,sve ribe koje znam nisu nimalo lose,jako su dobre i nisu zle.Bas bi im trebala podznak pogledati

Kad ste započeli koji znak vam se najviše gadi,to su meni jarcevi Dok ih vidim bi ih odmah spizdila,vec imam osjecaj ko je kaj po horoskopu dok nekog vidim i jos me nije prevarilo.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Zakaj jarcevi?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:52   #6577
Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Ako imaš preporuku za online literaturu ili sajtove o predikcijama? Odakle i sa kojim predikcijama početi učenje?
Svideo mi se opis tranzitne Venere u ribama o kom si nedavno pisala.
Izvoli neke linkove, mada se najviše može pročitati u knjigama:

http://www.skyscript.co.uk/
http://www.sevenstarsastrology.com/
profekcije: http://www.sevenstarsastrology.com/a...ections-intro/
Astroriznica.com
ne radi mu nešto trenutno sajt ali Bojan Šojić je pravi astrološki genije, vidim da ima stranicu i na fb
Nataša Karalić http://www.natasakaralic.com/

Nadam se da će proraditi Astroriznica jer tamo je Bojan objavio prevode nekih jako retkih knjiga i letarature, neke od njih uz odobrenje Deborah Houlding sa skyscripta.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:28   #6578
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Vi to kontra Vaga

Meni su najgore Ribe, bas mi idu na zivce.
Imaju neki poluljigavi stav, ni na nebu ni na zemlji, sve nesto lesano..i zloceste su i zajedljive. A ko fol fine.
Cast iznimkama
E napokon

Izgleda da su meni ovi koji su drugima "najgori" sasvim ok, djevice, jarčevi, ovnovi, lavovi, vage, sve 5, ali samo nek su ribe dalje od mene..
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Misterium, sto kazes na moj podznak u djevici?

Lako za podznak, što je kod tebe problem, je ovaj fiksni kvadrat Venere i Mjeseca...
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:33   #6579
...

Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
E napokon

Izgleda da su meni ovi koji su drugima "najgori" sasvim ok, djevice, jarčevi, ovnovi, lavovi, vage, sve 5, ali samo nek su ribe dalje od mene..

..
Ja mislila da su samo meni Ribe vječito nedorečene, nejasne, nekom svom filmu a pojedinci čak i fizički neobjašnjivo ljigavi....što ne mora uvijek biti ...

Imal sam situaciju da mi se muškarac zalijepio i želio sa mnom brak i sve za mene...ja ga nijesam mogla očima gledati, iako mi ništa loše nije učinio, gadio mi se......čovjek Riba.

Meni se poklopilo u par navrata. Što ne mora biti pravilo kod znakova...

Eto skoro sam prekinula i prijateljstvo sa jednim Jarcem....tako da nema pravila...

Ne podnosim samoživost pa bilo kojeg znaka....

Zadnje uređivanje Rejnna : 24.02.2018. at 13:48. Reason: dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:44   #6580
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Ribice ti jesu takve Ko da su sa neke druge planete...Prijateljica mi je riba po horoskopu i dosta je sanjiva i dosta nestvarno izgleda I naprotiv,sve ribe koje znam nisu nimalo lose,jako su dobre i nisu zle.Bas bi im trebala podznak pogledati

Kad ste započeli koji znak vam se najviše gadi,to su meni jarcevi Dok ih vidim bi ih odmah spizdila,vec imam osjecaj ko je kaj po horoskopu dok nekog vidim i jos me nije prevarilo.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Da, Ribe su baš s drugog svijeta, jako ih volim i uvjerena sam da su najbolji ljudi, ono, baš iskonski dobri.

Ne voliš Jarce? Meni su oni super, pouzdani su mi, čvrsti, realnih pogleda, dobro društvo, iako nekad zakočeni (za moj ukus), ali mi se čini da godinama postaju sve bolji i bolji, odnosno, kao da najbolje nose starenje, i što su stariji, to mi se čine opušteniji.

Ja ne znam reći koji mi je baš najgori znak, to mi se isto nekako "omekšalo" što sam starija, stvarno znam super ljude iz svih "zona", ako baš moram birati, možda bi bili Rakovi zbog nekih mana koje meni baš jako smetaju. A opet, kad razmišljam, ima Rakova koji su mi zakon.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.