Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Zaslužuje li Trump Nobelovu nagradu za mir?
Da 55 35.03%
Ne 102 64.97%
Glasovatelji: 157. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 17:51   #3861
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
I sve ih je nabavio legalno, koliko se sjećam. Bilo da planiraš ubojstvo godinu dana ili ti dođe žuta minuta, daleko je lakše otići u dućan i ispeglati karticu.
Čudi me da netko pronicljiv i dobro informiran o situaciji i zakonima u US može tako lupetati. Trebao bi znati da za kupovinu vatrenog oružja postoji waiting period of najmanje par dana za provjeravanje osobnih podataka.

Ako si lud i nastran i prijetiš da ćeš ubijati školsku djecu, oružje nećeš nikad moći da kupiš. Osim ako FBI "nenamjerno" nešto ne zaboravi i konsekventno ne "ispegla" tvoje podatke.
Dilberth is offline  
Old 24.02.2018., 09:25   #3862
Očito je u općem rasulu antitrumperske kampanje oko istrage rašn kolužn nasala panika.
Istraga (u stvari istrage, bar njih četiri) se sada približavaju Clintonici, Obami i DNC-u.

Sve više sam uvjeren da Trumpov tim ovo sve vodi na način da aferetine kulminiraju pred midterm elections.
Majstorski su istragu Muellerove komisje odveli u minsko polje koje su demokrati sami postavili. Sada već nije moguće napraviti korak da u toj istrazi ne nagaze neku minu koja eksplodira u lice nekom Demokratskom ili RINO političaru ili lobistu.

I sad ova histerija oko oružja i tog napada. Antitrumperi i demokrati su se sada tiga prihvatili u očaju.
Jednostavno ne znaju što bi, pa stvaraju opću histeriju.
https://www.youtube.com/watch?v=qeU0d5eI1VA

MSNBC i CNN sada kao da žele zaglušiti svaku raspravu o bilo čemu drugom.

Kako Dice dobro konstatira, publiku se kondicionira da reagiraju kao u Orwellovoj 1984. u one dvije minute 'iskazivanja mržnje'.
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 09:47   #3863
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
I kroz cetiri razreda osnovne se moze pokupiti socijalizam, tako da ce biti najbolje da se skole skroz ukinu.
Zašto se ne bi roditeljima ponudila opcija da biraju školu?
Napraviš unutar zakona opciju da se škole u statutu moraju izjasniti.

Naginju li tradicionalnim, patriotskim vrijednostima, u školi će se dizati zastava SAD, na ulazu u školu bit će spomenik sa ispisanim Bill of Rights, neće biti gender Wc-a, dio učitelja će proći provjeru i imati oružje 'pri ruci' za slučaj napada, a na ulazu u školi će biti metal detektori.

Druge škole će braniti globalizam, SJW, bit će 'all inclusive', Gun Free, viorit će se LGBT zastava a američka zastava će se na ulazu u školu gaziti, obrazovanje će biti 'marksizam-socijalizam', itd......

Pa nek roditelji odaberu u koju školu će upisati dijete.
Sve lijepo, demokratično.

ps
Zašto liberalni roditelji u Parizu danas upisuju djecu u škole u kojima nema imigrantske djece?
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 10:02   #3864
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Ja vidim da je Hillary ta koja izaziva pomutnju a ne nekakvi tamo ruski trolovi.
Ma naravno da su Demokrati i globalistička močvara (uključivo RINOse) glavni saboteri koji pokušavaju na svakom koraku spriječiti svaki Trumpov potez. Pritom je paradoks da se sada protive baš svemu - čak i političkim i ekonomskim potezima koje su sami zdušno zagovarali.
Sve, samo da se sruši Trump.
Tolika je on prijetnja Močvari.


Quote:
Ali Trump se koncentrirao na trolove i zaboravio da mu je Hillary glavni neprijatelj. Steele je pak onaj koji zakuhao sve to s dosjeom, ali njega nitko ne proziva niti se zalaže za sankcije protiv UK jer je Steele englez.
Mislim da se jako varaju svi koji misle da Trumpov tim samo sjedi i čeka da im se stvari događaju.
Mislim da su oni vrlo pažljivo tempirali da vrhunac afera bude u vrijeme midterm izbora, da će se uoči izbora osnivati komisije za istragu Hilarijinih mejlova i servera, Wasserman Schultz afere, Loretta Lynch tarmac zataškavaje istrage, pa čak možda i samog Obame.

Dovoljno da kongresna istražna komisija pozove Obamu i pitaju ga zašto je iz njegovog fonda dok je bio predsjednik uplaćeno 850000 dolara u Fusion GPS za plaćanje Steeleovog antitrumpovskog dossiera!
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 10:10   #3865
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Bazicno pravo je jedno, a odluka o strozim kriterijima je drugo. Nije svugdje jednako lako kupiti oruzje, ili ne mozes svugdje kupiti istu vrstu, bez problema ili previse pitanja?
Ustavno pravo ili imaš ili nemaš.
U socijalističkim ustavima ljudi su imali sva moguća prava - na papiru.


Quote:
Ne znam sto da ti kazem, ja sam stava da onaj tko zeli napraviti pizdariju, ce do oruzja doci, zabranio ti prodaju ili ne. A zabrane nisu i ne mogu biti ucinkovite ukoliko nisu drasticne i ukoliko drzava nije spremna ici do kraja (vidi primjer droge).
Dovoljno je malo proguglati i naći hrpu videa sa uputama kako napraviti vatreno oružje. Svaki glupan u garaži može napraviti nekkakvu pucaljku, a netko poput mene bi bez problema napravio i solidno automatsko oružje.

Najgore od svega - za napravit pizdariju ti i ne treba oružje.
Svaki poljoprivrednk ima svakodnevan pristup materijalu da napravi kamion - bombu sa par tona ANFO eksploziva.
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 11:19   #3866
Nakon masovnog ubojstva u Broward County, nakon sve besramne ljevičarske retorike i histerije, Trump je uspješno ukazao koliko su besmisleni njihovi zahtjevi za sveopću konfiskaciju oružja.

Ukazao je da svi ti zakoni i propisi koji nam navodno osiguravaju profesionalnu zaštitu, ne znače apsolutno ništa.

Postojale se brojne prijave za ubojicu Cruza na policiju, policija nije učinila ništa.
Postojale su dvije vrlo eksplicitne prijave na FBI, FBI nije učinio ništa.
Kad je došlo do pucnjave, naoružani policajac zaštitar je pobjegao van zgrade.
Na 911 poziv dolazi još 3 naoružana policajca, koji također čekaju izvan školske zgrade.

U međuvremenu ubojica Cruz mirno ubija 17 osoba i ranjava otprilike isto toliko. Odbacio je pušku i istrčao van s drugom djecom. Uhapšen je tek sat vremena kasnije kad je mirno jeo svoj ručak u McDonaldsu.

Na kraju je očito je da će samo netko tko je stvarno zainteresiran i hoće zaštiti sebe i djecu učiniti nešto. Da je bar jedan od policajaca koji su čekali pred zgradom imao svog sina ili kćer u toj školi, da li bi on čekao? Jedan od učitelja u školi se baca pred cijev puške da bi zaštitio svoje učenike. Da je on imao bilo kakvo vatreno oružje, što bi on uradio?

Trump kaže otprilike 20-30% učitelja su bivši ratni veterani koji znaju kako da rabe oružje i voljni su da ga nose "concealed" u školu. Učitelji koji nemaju to iskustvo ili neće da nose oružje, oni to ni ne trebaju.

Ali ubojica neće nikad znati koliko ima naoružanih osoba u školi spremnih da ga dočekaju.
Dilberth is offline  
Old 24.02.2018., 12:53   #3867
slusajuci MSM sve mislin da je Donald narucio to puskaranje u skoli, riga mi se
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 24.02.2018., 13:02   #3868
Quote:
Dilberth kaže: Pogledaj post
Trump kaže otprilike 20-30% učitelja su bivši ratni veterani koji znaju kako da rabe oružje i voljni su da ga nose "concealed" u školu.
Meni se ta brojka čini (a znam da sam vjerojatno pretjerano skeptičan prema čovjeku koji je inače oličenje raiconalnosti, točnosti i istinoljubivosti) doslovno izvađena iz guzice i apsolutno nerealna. Pogotovo dio "voljni su".

Što se tiče svega drugog što si napisao, školu nisu uspjela da zaštite ni četiri naoružana policajca. Toliko o tome kolika je garancija prisustvo odgovorne naoružane osobe.

Jedina zaštita koja bi u ovom slučaju upalila je apsolutna zabrana prodaje i posjedovanja takvog oružja koje je neprikladno za bilo koju svrhu osim masovnog ubojstva.

U Kini se, inače, ovakve stvari često događaju. Samo je tamo toliko teško doći do vatrenog naoružanja da napadaju noževima. Broj žrtava obično bude manji od 5.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 24.02.2018., 13:06   #3869
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
slusajuci MSM sve mislin da je Donald narucio to puskaranje u skoli, riga mi se

To ti je zato zašto ih uopće slušaš ?

Ćujem , najmili i mlade glumce da zapale svoje armije zombija

On d sekond toth ... nisu oni jedini koji imaju glumce na stejđu .
Katus is offline  
Old 24.02.2018., 14:49   #3870
Quote:
Dilberth kaže: Pogledaj post
Nakon masovnog ubojstva u Broward County, nakon sve besramne ljevičarske retorike i histerije, Trump je uspješno ukazao koliko su besmisleni njihovi zahtjevi za sveopću konfiskaciju oružja.

Ukazao je da svi ti zakoni i propisi koji nam navodno osiguravaju profesionalnu zaštitu, ne znače apsolutno ništa.

Postojale se brojne prijave za ubojicu Cruza na policiju, policija nije učinila ništa.
Postojale su dvije vrlo eksplicitne prijave na FBI, FBI nije učinio ništa.
Kad je došlo do pucnjave, naoružani policajac zaštitar je pobjegao van zgrade.
Na 911 poziv dolazi još 3 naoružana policajca, koji također čekaju izvan školske zgrade.

U međuvremenu ubojica Cruz mirno ubija 17 osoba i ranjava otprilike isto toliko. Odbacio je pušku i istrčao van s drugom djecom. Uhapšen je tek sat vremena kasnije kad je mirno jeo svoj ručak u McDonaldsu.

Na kraju je očito je da će samo netko tko je stvarno zainteresiran i hoće zaštiti sebe i djecu učiniti nešto. Da je bar jedan od policajaca koji su čekali pred zgradom imao svog sina ili kćer u toj školi, da li bi on čekao? Jedan od učitelja u školi se baca pred cijev puške da bi zaštitio svoje učenike. Da je on imao bilo kakvo vatreno oružje, što bi on uradio?

Trump kaže otprilike 20-30% učitelja su bivši ratni veterani koji znaju kako da rabe oružje i voljni su da ga nose "concealed" u školu. Učitelji koji nemaju to iskustvo ili neće da nose oružje, oni to ni ne trebaju.

Ali ubojica neće nikad znati koliko ima naoružanih osoba u školi spremnih da ga dočekaju.
I onda ljudi kazu "ostavimo policiji da se time bavi". U vecini slucajeva ne dodu na vrijeme, a ovom slucaju i to sto su dosli nije pomoglo
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 24.02.2018., 15:21   #3871
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
I onda ljudi kazu "ostavimo policiji da se time bavi". U vecini slucajeva ne dodu na vrijeme, a ovom slucaju i to sto su dosli nije pomoglo
Ma još je gore od toga .
Vidi ovo:

Sheriff Israel and the Broward School Board had an official policy NOT to arrest students for crimes. Too many blacks and Hispanics were being caught and punished and the numbers where making them look bad.

https://theconservativetreehouse.com...make-mistakes/


The Broward County Sheriff’s Office (BSO) didn’t “miss warning signs” or make “mistakes” in not writing up reports. The Sheriff’s office did exactly what their internal policies, procedures and official training required them to do, they intentionally ignored the signs, and intentionally didn’t generate documents. Example:

Miami Herald […] In November, a tipster called BSO to say Cruz “could be a school shooter in the making” but deputies did not write up a report on that warning. It came just weeks after a relative called urging BSO to seize his weapons. Two years ago, according to a newly released timeline of interactions with Cruz’s family, a deputy investigated a report that Cruz “planned to shoot up the school” — intelligence that was forwarded to the school’s resource officer, with no apparent result. (read more)

It is important to understand the policy here. Broward County law enforcement (Sheriff Israel), in conjunction with Broward County School Officials (Superintendent Runcie and School Board), have a standing policy to ignore any criminal engagement with High School students.


Oni su okrug i škola koji su dosljedno provodili ljevičarsku liberalnu multi kulti politiku.

Bili su srednja škola i County po uzoru na onaj Evergreen College.
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 15:25   #3872
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
slusajuci MSM sve mislin da je Donald narucio to puskaranje u skoli, riga mi se
Kako stvari stoje, tj kako na kraju bude ispala opet velika Trumpova moralna pobjeda - na kraju bi ga stvarno mogli i za to optužiti!
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 15:26   #3873
Quote:
Dilberth kaže: Pogledaj post
Nakon masovnog ubojstva u Broward County, nakon sve besramne ljevičarske retorike i histerije, Trump je uspješno ukazao koliko su besmisleni njihovi zahtjevi za sveopću konfiskaciju oružja.
Ukazao je da svi ti zakoni i propisi koji nam navodno osiguravaju profesionalnu zaštitu, ne znače apsolutno ništa.
Gotovo je nevjeojatno koliko su se antitrumperi, ljevičari i globalisti još jednom teško zasrali.
A jedva su dočekali da imaju temu po kojoj će moći tamburati da prikriju sve prethodne promašaje.

Sva retorika ljevičara i 'liberala' se svodi na to da se ljudi trebaju razoružati i svoju sigurnost povjerili državi i snagama reda.

I sad kad su se taman razmahali, stižu im ovakve porazne informacije koje će potpuno razbiti još ono malo argumenata što ih još imaju.


Quote:
Postojale se brojne prijave za ubojicu Cruza na policiju, policija nije učinila ništa.
Postojale su dvije vrlo eksplicitne prijave na FBI, FBI nije učinio ništa.
Kad je došlo do pucnjave, naoružani policajac zaštitar je pobjegao van zgrade.
Na 911 poziv dolazi još 3 naoružana policajca, koji također čekaju izvan školske zgrade.
Sve što god su mogle 'državne' institucije zasrati, zasrale su maestralno!
Nadam se da će Trump organizirati sa se sve odgovorne bar stavi na stup srama i nečasno otpusti, ako im se već ne može suditi za kriminalni nemar.
U prethodnom postu sa dao link.
Taj šerif i uprava škole - i njima bi se trebalo suditi.

Nasuprot svima njima, obični građanin u Texasu je upravo puškom, i to vrlo preciznim pogotkom (uvježban!) zaustavio pomahnitalog ubojicu koji je nosio body armor u njegovom pohodu.


Quote:
Jedan od učitelja u školi se baca pred cijev puške da bi zaštitio svoje učenike. Da je on imao bilo kakvo vatreno oružje, što bi on uradio?
Najveći paradoks je da mass shooteri kada im se pruži oružani otpor u pravilu uzmiču i bježe. Ima čak na Youtube snimak gdje je naoružani građanin u shoping centru ubojicu stjerao u poziciju bez izlaza.

Quote:
Trump kaže otprilike 20-30% učitelja su bivši ratni veterani koji znaju kako da rabe oružje i voljni su da ga nose "concealed" u školu. Učitelji koji nemaju to iskustvo ili neće da nose oružje, oni to ni ne trebaju.
Ne znam koliko ih ima , ali trebalo bi u školama postaviti standard da ih bude bar toliko.

Quote:
Ali ubojica neće nikad znati koliko ima naoružanih osoba u školi spremnih da ga dočekaju.
Upravo to je poanta.
Ubojica će otići negdje gdje piše 'Gun free zona'.
Možda na vratima udruge SJW ratnica i Antifa aktivista? Oni su protiv oružja.
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 15:39   #3874
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko ih ima , ali trebalo bi u školama postaviti standard da ih bude bar toliko.
Ja sam za, ako nema dovoljno veterana da se pokriju baš sve škole u Americi, pokrenuti poticajni program npr. "iz Abramsa za ploču" ili "ručnom bombom do krede". Fali mi inspiracija..."iz velikog broda na veliki odmor"?

I, naravno, ako neki školski odbor ni nakon ovog ne ispuni kvotu veterana u osoblju, školu odmah pod prinudnu upravu Trump univerziteta a njih u Gitmo.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 24.02.2018., 15:41   #3875
Quote:
Dilberth kaže: Pogledaj post
Nakon masovnog ubojstva u Broward County, nakon sve besramne ljevičarske retorike i histerije, Trump je uspješno ukazao koliko su besmisleni njihovi zahtjevi za sveopću konfiskaciju oružja.

Ukazao je da svi ti zakoni i propisi koji nam navodno osiguravaju profesionalnu zaštitu, ne znače apsolutno ništa.
Jedan radio talk-show voditelj voli spominjati slučaj koji se odigrao 70-tih godina u Americi. Vodio se sudski proces u kojem su žrtve optužile policiju da je doduše došla na poziv, ali su onda policajci utekli s mjesta na kojem se zločin upravo odigravao.

Apsurdno je to što je sudac presudio u korist policije, odnosno presudio je da policija "nema obavezu štititi građane". Zanimljivo, zar ne?
Marina Fiume is offline  
Old 24.02.2018., 15:45   #3876
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Meni se ta brojka čini (a znam da sam vjerojatno pretjerano skeptičan prema čovjeku koji je inače oličenje raiconalnosti, točnosti i istinoljubivosti) doslovno izvađena iz guzice i apsolutno nerealna. Pogotovo dio "voljni su".
Ti očito nisi ratni veteran dragovoljac.
Uvjeravam te da bi gotovo svi hrvatski veterani dragovoljci, da se nađu s oružjem u blizini škole u kojoj se puca na djecu, bili spremni sukobiti se s napadačem. Ne u bilo kojoj situaciji pucnjave, ali da se ubijaju djeca, bi sigurno. Ja bih.

Američki veterani su svi dragovoljci.


Quote:
Što se tiče svega drugog što si napisao, školu nisu uspjela da zaštite ni četiri naoružana policajca. Toliko o tome kolika je garancija prisustvo odgovorne naoružane osobe.
To nisu bila četiri prava policajca, nego četiri šupka iz serifovog ureda u kojem je politička korektnost i razna druga sranja bila važnija od policijskog posla. Iz takve atmosfere odlaze pravi policajci, a ostaju šupci.
Što želiš, to na kraju i imaš.

Quote:
Jedina zaštita koja bi u ovom slučaju upalila je apsolutna zabrana prodaje i posjedovanja takvog oružja koje je neprikladno za bilo koju svrhu osim masovnog ubojstva.
Naravno.

Kriminalci su poznati po tome da poštuju zakone.


Quote:
U Kini se, inače, ovakve stvari često događaju. Samo je tamo toliko teško doći do vatrenog naoružanja da napadaju noževima. Broj žrtava obično bude manji od 5.
Osim ako luđak mačetom napadne dječji vrtić.
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 16:05   #3877
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ja sam za, ako nema dovoljno veterana da se pokriju baš sve škole u Americi, pokrenuti poticajni program npr. "iz Abramsa za ploču" ili "ručnom bombom do krede". Fali mi inspiracija..."iz velikog broda na veliki odmor"?
Čemu sprdnja?
Samo to treba poticati.
Ima ih koji to već rade:
https://www.military.com/education/m...a-teacher.html

I nije uopće problem naći novac ni mjesta - samo otpustiš ove prolupale SJW ratnike i ratnice koji su se namnožili u obrazovanju.
To bi bio dobar plan za slijedeći Trumpov mandat.


Quote:
I, naravno, ako neki školski odbor ni nakon ovog ne ispuni kvotu veterana u osoblju, školu odmah pod prinudnu upravu Trump univerziteta a njih u Gitmo.
Zašto?
Ja bi im apsolutno omogućio da se reklamiranu kao 'Gun free zona' gdje mrze i ne zapošljavaju ratne veterane nego samo SJW ratnike, a iznad škole se umjesto američke vije zastava duginih boja.
A policija je u školi potpuno nepoželjna.
Pa ako okrug kojim slučajem ima pravu policiju a ne kao u slučaju sa Floride SJW ratnike, onda bi im trebalo podjeliti kalendare da na njima mjere vrijeme reakcije na pucnjavu u takvoj školi.
Pošteno?
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 16:15   #3878
Nego, kako antitrumperska ekipa reagira na porast Trumpove anketne popularnosti:
http://www.telegraph.co.uk/news/2018...s-50-per-cent/

Fifty per cent approved while 49 per cent disapproved, the Rasmussen Reports daily presidential tracking poll showed.

It was the first time Mr Trump had hit 50 per cent in the poll, which surveys 500 probable voters, since June 2017.


Trump prešao 50%!

Naravno, to su sve ankete koje su izuzetno pristrane.
Realna popularnost Trumpa je bar za 10% veća od iskazanog u anketama već zbog pogrešnog uzorkovanja.

U stvari, kad gledamo one Youtube ankete gdje se ljude pita podržavaju li Trumpove mjere i zakone ali ako ih predstave kao Bernijeve ili Hilarijine, onda bi mogli zaključiti da i do 75% ljudi podržava predsjednika u kategoriji 'potpuno podržavam' ili više podržavam nego ne podržavam'.
Ali obzirom da imam opću medijsku histeriju, treba oš pričekati koju godinu da korumpirani mediji propadnu.
thortwins is online now  
Old 24.02.2018., 16:51   #3879
Osobno mislim da bi veliki broj (nezaposlenih) veterana vrlo rado primio posao u školama kao podvornici i "maintenance men", gdje bi i oni mogli ujedno biti i naoružani zaštitari.

Pitam se samo koliko dugo vremena će uzeti da neki Obama appointed sudac deklarira sve to "unconstitutional"?
Dilberth is offline  
Old 24.02.2018., 17:15   #3880
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Ti očito nisi ratni veteran dragovoljac.
Uvjeravam te da bi gotovo svi hrvatski veterani dragovoljci, da se nađu s oružjem u blizini škole u kojoj se puca na djecu, bili spremni sukobiti se s napadačem. Ne u bilo kojoj situaciji pucnjave, ali da se ubijaju djeca, bi sigurno. Ja bih.
.
Mislio sam prvenstveno na brojku od 20-30% veterana među školskim osobljem, a onda na činjenicu da je i među njima sigurno dovoljan postotak mentalno zdravih ljudi kojima je jasno da riješenje nije nositi u školu još cijevi.

Sprdam se jer je sama ideja nerazumna, bizarna, glupa i monty-pythonovski apsurdna.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.