Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2018

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 14:03   #61
Quote:
Kardashijan kaže: Pogledaj post
A što ako je to istina? Dokazi su na Ribicinoj strani. Svo troje upletenih imaju Badoo. Moralno je da prozivaš nekog šizikom, a nemaš konkretnih dokaza? Koliko je to šizoidno od tebe da uvjeriš ostale u suprotno, a dokaza, NEMAŠ?


Prvo žena je trknuta i ako to ne vidiš ne znam di gledaš. Stvarnost se uvrće ne samo ukućanima nego i gledateljima i normala postaje vrlo rastezljiva ...

Drugo

Svi troje su na mreži koja ima 330.000.000 korisnika.

naravno u životu postoje bizarne koincidencije ...

ali da ženi nisu svi doma to je očigledno
Aries13 is offline  
Old 23.02.2018., 14:07   #62
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Eto, ja nemam problem sa ženama, a ako bih mjerila istim mjerilom Zidara i Dražesnu Ribicu...što nju čini boljom dok javno prokazuje ostale dvije stanarke kao osobe koje je vidjela u mobitelu svoga muž? One, jednako tako, možda jesu, možda i nisu te koje je vidjela. Sama je svoj bračni nered unijela na televiziju pa neka se sama s tim i nosi...što bih ju ja žalila? Meni je više žao onih kojima bi puno lakše bilo da je to prljavo rublje riješila daleko od očiju javnosti.
Ne moras ju zaliti, pa ja ju uopce ne zalim. Mozda je sama i pristala na takav brak, pa se sada kaje ili ne kaje... ne bitno. MEni je ona drazesna takva smotana i znam da je to vrlo subjektivno.
Zidaru ovo nije prvi puta da tako ponizavajuce krene prema zeni, samo je svaki puta do sada dobio gadni povrat. Ribica ocito nije taj tip i kreten umjesto da stane kada vidi da nekog povrijeduje on se nasladuje. Normalna osoba stane ili promjeni retoriku kada vidi da je ono sto govori drugu stranu zaboljelo, osim ako se ne svadas i mrzis, a ovdje uopce nije bila u pitanju
svada.
Osvetoljubivi dio mene zeli da se Lucija tako nasladuje sa njim.
bubi mir is offline  
Old 23.02.2018., 14:13   #63
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Prvo žena je trknuta i ako to ne vidiš ne znam di gledaš. Stvarnost se uvrće ne samo ukućanima nego i gledateljima i normala postaje vrlo rastezljiva ...

Drugo

Svi troje su na mreži koja ima 330.000.000 korisnika.

naravno u životu postoje bizarne koicidencije ...

ali da ženi nisu svi doma to je očigledno
Gledamo istu emisiju, samo što ja promatram stvari objektivno, za razliku od tebe. Velika broja registriranih, a koliko je aktivnih korisnika, korisnika iz Hrvatske, starije dobi? Mislim da i nije prevelika slučajnost da su se dopisivali.

A kome su svi doma od takmičara, baš me zanima, po tvom ukusu?
Kardashijan is offline  
Old 23.02.2018., 14:44   #64
Quote:
Kardashijan kaže: Pogledaj post
Gledamo istu emisiju, samo što ja promatram stvari objektivno, za razliku od tebe. Velika broja registriranih, a koliko je aktivnih korisnika, korisnika iz Hrvatske, starije dobi? Mislim da i nije prevelika slučajnost da su se dopisivali.

A kome su svi doma od takmičara, baš me zanima, po tvom ukusu?
anyway odmičem se od svoje poante, nemam namjeru sad dokazivati svoju objektivnost, misli šta hoćeš ....

Dakle ponovit ću:

1. to je bio gaslighting, odnosno izluđivanje jedne žene i to klevetanjem muža

2. to što je Antionio se pokazao kao prasac zaslužuje da bude kažnjen, jer ne radi se samo o ozbiljnim optužbama i blamiranju jedne porodice, nego i o izluđivanju žene koja nije skroz svoja.

3. ali sve to na stranu, jer big brother je tresh, pa je svašta za očekivati - ali na mjestu njenog muža ja bi tužila produkciju. Ne može se dozvoliti da žena i dalje misli da joj muž ne šalje novac i da je vara. U pitanju su egzistencijalne stvari i podržavati gaslighting u ime gledanosti je dno dna od strane rtl.
Aries13 is offline  
Old 23.02.2018., 15:00   #65
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
anyway odmičem se od svoje poante, nemam namjeru sad dokazivati svoju objektivnost, misli šta hoćeš ....

Dakle ponovit ću:

1. to je bio gaslighting, odnosno izluđivanje jedne žene i to klevetanjem muža

2. to što je Antionio se pokazao kao prasac zaslužuje da bude kažnjen, jer ne radi se samo o ozbiljnim optužbama i blamiranju jedne porodice, nego i o izluđivanju žene koja nije skroz svoja.

3. ali sve to na stranu, jer big brother je tresh, pa je svašta za očekivati - ali na mjestu njenog muža ja bi tužila produkciju. Ne može se dozvoliti da žena i dalje misli da joj muž ne šalje novac i da je vara. U pitanju su egzistencijalne stvari i podržavati gaslighting u ime gledanosti je dno dna od strane rtl.
Oprosti, ali za ovo si zasluzila karton!

Po cemu ti zakljucujes da ta zena nije skroz svoja?!

Mozda nije skolovana, mozda nije bas jaka u opcoj kulturi...ali, uprkos tome, zena je inteligentinja no sto se misli. Zabavna je i opustena. I, prilicno sam sigurna da po zadatku prica o muzu i sisama u inboxu. Vidim da se ovdje zaboravlja da je moto ove sezone "tajne i lazi!.
@Vražićak is offline  
Old 23.02.2018., 15:09   #66
Quote:
@Vražićak kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali za ovo si zasluzila karton!

Po cemu ti zakljucujes da ta zena nije skroz svoja?!

Mozda nije skolovana, mozda nije bas jaka u opcoj kulturi...ali, uprkos tome, zena je inteligentinja no sto se misli. Zabavna je i opustena. I, prilicno sam sigurna da po zadatku prica o muzu i sisama u inboxu. Vidim da se ovdje zaboravlja da je moto ove sezone "tajne i lazi!.
Zašto? Ako kažeš da nekome ne rade dobro bubrezi to je ok, a kad kažeš da netko nije svoj zaslužuješ karton? To ti stavljaš stigmu na takve stvari smatrajući uvredom ako se kaže da netko ima mentalnih problema.

Ne vrijeđam ja nju, ja imam prirodni, ovnovski impuls da branim slabe, dobrodušne, nevine i one koji nisu skroz svoji kad ih se izluđuje. Ona spada u sve te skupine.


ja joj želim da bude zaštićena i od tog balibana Antonia koji ne razumi šta radi, i od produkcije koja dozvoljava izluđivanje a i od onih koje mrtve hladne zabavlja tako nešto gledati.
Aries13 is offline  
Old 23.02.2018., 15:12   #67
Ne bi mene čudilo da Muž ima ove dvije u mobu .
Očito da se obje babe više okolo naslikavaju i nude nego što bi to bilo normalno.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 23.02.2018., 15:22   #68
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
.... ovnovski impuls da branim slabe, dobrodušne, nevine i one koji nisu skroz svoji kad ih se izluđuje. Ona spada u sve te skupine.
Taj impuls imam i ja iako nisam ovan, ali necu ozbiljno izjaviti da netko nije svoj, naravno da je to uvreda i nije u skladu s pravilima ovog foruma jer mi spada u vrijedjanje i postavljanje dijagnoze.
Ona uopce nije slaba i sumnjam da bi je netko mogao tek tako izluditi.
@Vražićak is offline  
Old 23.02.2018., 15:25   #69
Mislim da se ishitreno možda ide malo u ekstrem...Ne treba ni olako skakati u nekakve ozbiljne zaključke, premda to svi ovde činimo, ali u nekom blažem i prihvatljivijem intervalu ocenjivanja njihovih osobnosti.
Evribadi is offline  
Old 23.02.2018., 16:20   #70
Forum nije mjesto na kojem se daju dijagnoze. Ovdje smo kako bismo komentirali postupke i događaje, reakcije, a ne dijagnosticirali ili liječili. Molim forumaše da se toga drže. Hvala!
__________________
MCR
ball is offline  
Old 23.02.2018., 16:27   #71
muz ju definitivno vara, tako mi barem moja intuicija govori... jadna zena
BlaireWhiteFan is offline  
Old 23.02.2018., 16:36   #72
Zar nisu tajne i laži za njih unutra..
Ne za gledatelje..
Jer ako je Ribica dobila zadatak da provocira ove dvije sa slikama i mužom, zar nismo trebali vidjet kad joj se daje isti..

Otkad to u zadatcima stanara sudjeluju i članovi familija pojedinih stanara, koji su u ovom slučaju eto blizu bb kuće, u njemačkoj..
Monro is offline  
Old 23.02.2018., 23:22   #73
Quote:
- primjetili smo
- tko?
- ja
- rekla si množinu
- dobro, ti
hvala parach
Totalna Flegma is offline  
Old 24.02.2018., 09:20   #74
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Zar nisu tajne i laži za njih unutra..
Ne za gledatelje..
Jer ako je Ribica dobila zadatak da provocira ove dvije sa slikama i mužom, zar nismo trebali vidjet kad joj se daje isti..

Otkad to u zadatcima stanara sudjeluju i članovi familija pojedinih stanara, koji su u ovom slučaju eto blizu bb kuće, u njemačkoj..
Sve je za van!

To sto su "ubacili" clanove obitelji mi je nisko. Mozda Ribica i nema muza.
@Vražićak is offline  
Old 24.02.2018., 09:23   #75
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Eto, ja nemam problem sa ženama, a ako bih mjerila istim mjerilom Zidara i Dražesnu Ribicu...što nju čini boljom dok javno prokazuje ostale dvije stanarke kao osobe koje je vidjela u mobitelu svoga muž? .
meni je razlika u ovome:
ribica je bedasta, ali nije zlonamjerna, ona jednostavno ne razmišlja o učinku svojih riječi
zidar nije bedast, ali je zlonamjeran i itekako svjestan učinka svojih riječi

osobno, preferiram ove prve
__________________
..... i to je TO
malamara is offline  
Old 24.02.2018., 11:20   #76
Simpa mi je ribica i predosjećam kao i većina da joj baš i ne cvjetaju ruže u odnosu s mužem. Ona i Ana su mi favoriti i voljela bih da jedna od njih dvije uzme novce.
Atomic Lily is offline  
Old 24.02.2018., 11:55   #77
Ja se nadam da ni jedna od njih neće pobijedi jer su mi koma, posebno HDZova mladež, a Ribica s miješanjem obitelji u sve (bilo slučajno ili namjerno).
Ali dobro, nije da je konkurencija za pobjednika nešto jaka.
decec is offline  
Old 24.02.2018., 11:59   #78
Quote:
malamara kaže: Pogledaj post
meni je razlika u ovome:
ribica je bedasta, ali nije zlonamjerna, ona jednostavno ne razmišlja o učinku svojih riječi
zidar nije bedast, ali je zlonamjeran i itekako svjestan učinka svojih riječi
osobno, preferiram ove prve
Baš to bitna razlika njih dvoje
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Simpa mi je ribica i predosjećam kao i većina da joj baš i ne cvjetaju ruže u odnosu s mužem. Ona i Ana su mi favoriti i voljela bih da jedna od njih dvije uzme novce.
Slažen se + obe su konobarice pa znamo da im ni financijska situacija nije bajna
miss busy bee is offline  
Old 24.02.2018., 15:18   #79
Quote:
malamara kaže: Pogledaj post
meni je razlika u ovome:
ribica je bedasta, ali nije zlonamjerna, ona jednostavno ne razmišlja o učinku svojih riječi
zidar nije bedast, ali je zlonamjeran i itekako svjestan učinka svojih riječi

osobno, preferiram ove prve
A koja je bitna razlika za žrtvu takvih podbadanja?
S tim da je on jasno rekao netom kasnije kako nema pojma o njenom mužu i da je sve smislio, ona i dalje vrti istu mantru...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 24.02.2018., 15:42   #80
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
A koja je bitna razlika za žrtvu takvih podbadanja?
S tim da je on jasno rekao netom kasnije kako nema pojma o njenom mužu i da je sve smislio, ona i dalje vrti istu mantru...
On je to reka Bigiju a ne Ribici ona je i dan kasnije bila pogođena i plakala oko toga šta joj je reka - ona scena s Lucom da ide negdi sama isplakat se..
A to šta je izmislia samo čini situaciju gorom a ne da je olakotna okolnost Vidi ju da je muči i gnom šuti

Ribica bar stvarno misli/sumnja da su ove dvi žene iz moba
Nije ih u nijednom trenu 'optužila za aferu s mužem' nego samo pitala za dopisivanje na šta je Duda rekla da je luda a Lili da je javna osoba i da se možda slikala..
Njeno je bilo pitanje, uostalom zašto bi bilo neugodno il 'sramota' priznat da si na takvim stranicama za nać si nekog

Zidarevo je klevetanje muža s kojim ima dicu i šta on radi u Frankfurtu ženi koja je očito već sama satrana tim brakom i financijskom nesigurnošću..
I još je ide posramit na račun godina i šta ju ne zamini s nekom od 25 godina ma dno a i Bigi šta mu ništa nije reka na to
miss busy bee is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.