Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 10:55   #61
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Pod "budne" svrstavam one koji znaju istinu.

Mnogima ovo neće značiti ništa ali nekolicini će značiti sve.
Što je istina?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 06:21   #62
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Što je istina?
Istina je da govno ne smrdi. Čak štoviše, ono miriši.
Ovo pouzdano znam jer sam razgovarao s muhom. A životinje ne lažu.
Dostoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:21   #63
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
Pod "budne" svrstavam one koji znaju istinu.

Mnogima ovo neće značiti ništa ali nekolicini će značiti sve.
Sve ćeśće se pitam, dali sam svemogući zna pravu istinu o svemu, jer "sveznajući" zemljanin prema meni ne postoji.

Budan jesam, ali koliko to ću możda saznati, kada se preselim u neku drugu dimenziju...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 23:15   #64
Quote:
Dostoj kaže: Pogledaj post
Istina je da govno ne smrdi. Čak štoviše, ono miriši.
Ovo pouzdano znam jer sam razgovarao s muhom. A životinje ne lažu.
Tvoj komentar je pravi primjer jedne duhovno uzdignute osobe. Malo poviše obližnjeg kontejnera za smeće.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 00:18   #65
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Tvoj komentar je pravi primjer jedne duhovno uzdignute osobe. Malo poviše obližnjeg kontejnera za smeće.
Trebaš još puno vježbati duhovnost da shvatiš što sam napisao. Kreni od fokusa na disanje. Svakim udisajem ćeš biti bliže Bogu, a zadnjim izdisajem najbliže. I tada, kada osjetiš njegov/njezin dah na sakralnoj čakri, sjeti se muhe koja mi je došla ispričati ISTINU!
Dostoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:28   #66
Quote:
Dostoj kaže: Pogledaj post
Trebaš još puno vježbati duhovnost da shvatiš što sam napisao. Kreni od fokusa na disanje. Svakim udisajem ćeš biti bliže Bogu, a zadnjim izdisajem najbliže. I tada, kada osjetiš njegov/njezin dah na sakralnoj čakri, sjeti se muhe koja mi je došla ispričati ISTINU!
Hvala na savjetu!
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 14:09   #67
Istina je u većini toga negdje na sredini, jer svatko ju vidi i prożivljava drugaćije -na svoj jedinstven naćin...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:48   #68
Neki zen razgovori se vode ovdje?
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:20   #69
Nećeš naići na "Budne" po internetskim forumima.
Talking Heads is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:48   #70
Quote:
TalkingHead kaže: Pogledaj post
Nećeš naići na "Budne" po internetskim forumima.
Ja se ne bih kladio
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:27   #71
A baš, internet je pomagalo kao i sve drugo.

Kao da kažeš da probuđeni neće kopati u vrtu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 16:10   #72
Da, u pravu ste. Napisao sam glupost. Ispričavam se.
Talking Heads is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:57   #73
Ja znam odgovore, iako odgovori ne postoje...
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 16:50   #74
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Ja znam odgovore, iako odgovori ne postoje...
Znaš ono, što oni žele da znaš.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:48   #75
Quote:
Dostoj kaže: Pogledaj post
Trebaš još puno vježbati duhovnost da shvatiš što sam napisao. Kreni od fokusa na disanje. Svakim udisajem ćeš biti bliže Bogu, a zadnjim izdisajem najbliže. I tada, kada osjetiš njegov/njezin dah na sakralnoj čakri, sjeti se muhe koja mi je došla ispričati ISTINU!
Ujebote!!!
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:14   #76
popijes rakiju ili dvije i razbudit ces se
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:14   #77
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Istina je ta da kada se ljudi ponovo vrate na isključivo sirovu biljnu hranu, da neće biti ratova i da će živjeti 120 do 1200 godina.
Ako toga nisi svjestan, tada nisi budan.

I nije lijepo od tebe AnPa da bacaš bube u uho o tobožoj budnosti i istini koju ne želiš pojasniti, a time odaješ jedino da si prevarant i neznalica.
Ako nisi, dokaži suprotno.
Volio bih da nisi, tj. volio bih da si budan i da znaš istinu.
Kako znaš da će se to ikada dogoditi i da neće odlučiti ratovati oko resursa sirove hrane?

Ja mislim da su znalci teorija zavjera budniji od vegetarijanaca, no nažalost su sasvim asocijalni i stoga uopće ne pridonose promjeni. Iako misle da to rade. No, takva misao o budnosti ne stvara.

A da se fino vegetarijanci i budni druže, onda bi bilo lijepo.

Nikakva istina ne postoji dok se ne dokaže, možda postoji, no iskustvo je dio istine. Među teoretičarima zavjera sigurno postoje i oni koji kuju zavjere. Dok ostali misle da su posebna posvećena sekta koja će svojim budnim umom da sve sruši, jedna kompaktna svetačka cjelina bez iti jedne pogrešne informacije u sustavu.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:43   #78
=duhovnjakinja
Quote:
Kako znaš da će se to ikada dogoditi i da neće odlučiti ratovati oko resursa sirove hrane?
Zato što ih znam mnogo sirovojelaca i nisu agresivci. Svi do jednoga su se izjasnili da nikada ne bi uzeli pušku u ruke i išli ubijati tamo nekog koga ne poznaju zbog nekih političkih ideala, vjere, druge nacije....
Resursi sirove biljne hrane se lakše i uz manje energije stvaraju od mesnih, i nema klanja niti životinja.
Quote:
Ja mislim da su znalci teorija zavjera budniji od vegetarijanaca,
Samo ti "znaj" . U kotlu teorija zabjera ima mnogo toga, no trebaš se ipak upoznati sa praksom zavjere. Također i oni koji jedu pomfri, buhtle i tjesteninu su također vegetarijanci, samo nezdravi.
Quote:
no nažalost su sasvim asocijalni i stoga uopće ne pridonose promjeni. Iako misle da to rade. No, takva misao o budnosti ne stvara.
Prmjenu je dobro primjeniti na sebi.
Quote:
A da se fino vegetarijanci i budni druže, onda bi bilo lijepo.
Vrtimo se u krug.
Ispada da ti znaš.
Definiraj budne, koji su, što ih karakterizira, i po ćemu se razlikuju od drugih ?
Quote:
Nikakva istina ne postoji dok se ne dokaže, možda postoji, no iskustvo je dio istine.
Rezultati, iskustvo, doživljeno, da sirovojelvi su ti odličan primjer.
Quote:
Među teoretičarima zavjera sigurno postoje i oni koji kuju zavjere. Dok ostali misle da su posebna posvećena sekta koja će svojim budnim umom da sve sruši, jedna kompaktna svetačka cjelina bez iti jedne pogrešne informacije u sustavu.
Ti se brineš za sistem ?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:18   #79
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ti se brineš za sistem ?
Htjela sam reći za ove što izučavaju godinama materijale budno po internetu, da im se u te materijale može provući moljac, ako je autor nekih materijala proračunat ili pak lud, i onda troše resurs budnosti na to.

[QUOTE=Rorion;66657267]
Definiraj budne, koji su, što ih karakterizira, i po ćemu se razlikuju od drugih ?

Ništa. Ne znam. Znam da mi ko i autoru teksta nedostaje njihovo društvo, što ne znači da ne šetaju oko mene s toplim sendvičem u ruci (znakom sistema koji tebe smeta) i uživljeni u i-phone (što meni smeta).
Nije mi bila namjera provocirati, samo želim reći da smo apsolutno svi različiti, a da budnost zna samo onaj tko je budan i onaj tko je budan s njim. Inače svak svakog napada da je onaj drugi manje budan.

Nadam se samo da ti je jasno da sirova hrana ne iskorjenjuje zlo iz čovjeka, želju za manipulacijom, pohlepnost itd.? Sigurno da je duhovan čovjek još duhovniji ako jede takvu hranu, no može biti duhovan i s hranidbenom manom, a može biti sebični psihopat na sirovoj hrani i neće zbog nje postati bolji?
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:11   #80
To je zaista neka svijetlosna koan tema.
Selotejp* za one "budne" koji su zaista budni
Ta tema je delikatnija i rizicnija za nekog od visestuko letalnog rizika operacije uklanjanja disfunkcije plivanja jednog spermica na lijevom testisu komarca bez mikroskopa.

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Istina je u većini toga negdje na sredini, jer svatko ju vidi i prożivljava drugaćije -na svoj jedinstven naćin...

Ja bih nadobudno dodao a da nisam "budan": "Istina je negdje u specificnom trenutku svakoga jer svatko trenutak prozivljava drugacije - na svoj jedinstven nacin.. i svatko je za sebe u pravu. Kako god..."


Bolno se sjecam da sam prvo "zen" osvijetljenje dozivio kad mi je stariji brat slucajno dlanom opalio samar po oku jer sam pretjerao u zajebanciji njega. Imao sam oko 8 godina...zaigranost
I to je bilo trenutak/dogadjaj kad mi je po danu zasvijetlila najsjajnija zvijezda na dnevnom svijetlu a bio sam budan od jutra

Al ipak, vidio sam najvece i najsjajnije osvijetljenje po danu i to bez gurua, guglanja, mas*te, citanja svetih napisa i pametovanja.

* š
Quote:
ChaosInMotion kaže: Pogledaj post
Ja znam odgovore, iako isti odgovori za svakog ne postoje...
Oprosti za moju bold nadopunu.
Jer Ja sam trenutno budan dok ne zaspim.

Ili

Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
popijes rakiju ili dvije i razbudit ces se
Mamurno budan?

Zadnje uređivanje Happyning : 24.11.2017. at 21:22.
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.