Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 07:29   #1
World Games ("Olimpijada neolimpijskih sportova") Wroclaw 21. - 30.7.

U Wroclawu se od danas do 30. srpnja održavaju World Games ili Svjetske igre. Riječ je zapravo o "Olimpijadi neolimpijskih sportova". Tu je cijeli spektar sportova, od onih koji već jesu olimpijski ali na World Games su neke neolimpijske discipline (npr. ritmička gimnastika i streličarstvo), zatim neki koje uskoro očekuje ulazak u olimpijsku obitelj (karate), neki tradicionalni i dugovječni neolimpijski sportovi (kuglanje, boćanje, orijentacijsko trčanje), neki moderni sportovi (rukomet na pijesku) a i neke bizarnosti tipa "Lifesaving", odnosno "spašavanje života" u izravnom prijevodu, a riječ je o plivanju s lutkama-utopljenicima

Hrvatski predstavnici:

Streličarstvo - Matija Mihalić, Domagoj Buden, Ivan Markeš

Boćanje - Leo Brnić, Pero Ćubela, Virginia Bajrić

Rukomet na pijesku - muška reprezentacija (Dumenčić, Bura, Marković, Semren, Šandrk, Begonja, Dikić, Jurić, Lauš, Henigman)

Karate - Anđelo Kvesić

Kickboxing - Muhamet Deskaj, Ivan Čuklin, Ante Verunica

Indoor veslanje (na ergometrima) - Juraj Prokopec

Sportsko penjanje - Borna Čujić

Podvodno plivanje - Andrija Omićević, Kristijan Tomić


Prijenose svakodnevno ima Sport1
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 12:53   #2
Bit ce prijenosi i na Arenasportu
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:16   #3
Šteta što nema pljuvanja u dalj.

Fistball, neki frizbi...
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:30   #4
Pero Ćubela osvojio srebro u boćanju, u disciplini precizno izbijanje
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:03   #5
Matija Mihalić četvrti u streličarstvu, u kvalifikacijskoj rundi bio drugi, ali onda poražen i u polufinalu i u meču za treće mjesto.

Za pohvaliti je stanovnike Wroclawa, odlična posjeta na svim natjecanjima, iako zbilja ima bizarnih sportova. Ali ima i dosta zanimljivih natjecanja, ne treba biti "olimpijski" bahat
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:43   #6
Olimpijski bahat, dobra fora.

Sumo nema kaj raditi ni na Svjetskim igrama. Američki nogomet također. Brzo rolanje mi je fora, ali kada padnu, više posla za liječnike nego na brzom klizanju.
__________________
Lijevo mi je desno, desno mi je lijevo
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 20:42   #7
Dosadašnji rezultati naših:

SREBRO - Pero Ćubela (boćanje)

Matija Mihalić (streličarstvo) - 4. mjesto

Virginia Bajrić (boćanje) - 7. mjesto

Adrijan Omičević (FIN plivanje /peraje i podvodno/) - 7. mjesto na 100 s perajama

Borna Čujić (sportsko penjanje) - 9. mjesto


Sutra kreću rukometaši na pijesku, karate i kickboxing te veslački ergometar
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 20:52   #8
Gledao danas korfball, boze sporta
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:41   #9
A i ova gimnastika di dva muska plesu zajedno, lijepa priča
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:14   #10
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Gledao danas korfball, boze sporta
Korfball je čudo

Ali fistball me neočekivano ugodno iznenadio, meni osobno bolji od odbojke
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:16   #11
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
A i ova gimnastika di dva muska plesu zajedno, lijepa priča
Pa zar i toga ima?
ronac zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 23:21   #12
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Pa zar i toga ima?
Ima anđele moj, nije kasno ni za nas
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 00:09   #13
ronac zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:09   #14
Kod Korfballa je jedino dobro sto se ide u svlacionicu sa zenskima.

Ta ideja da to bude musko-zenski sport je glupa.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 09:20   #15
Tako i frizbi. Taj frizbi mi čak pomalo ima potencijala, samo su jako fulali s pravilima - ima atraktivnosti, ali utakmica traje 2x45 minuta i preraste u užasnu dosadu. Da ga malo ubrzaju pravilima i skrate na 2x20 ili 2x15 mogao bi bit zanimljiv, ima atraktivnih poteza.

Što se tiče naših jučer Juraj Prokopec 7. na veslačkom ergometru, Anđelo Kvesić u karateu ispao u čudnom sistemu. Borili su se po grupama i kod njega je trojac imao omjer pobjeda 2-1, a on je imao najlošiji bodovni rezultat (svi dobili Francuza, on dobio Poljaka 2:1, izgubio od Marokanca 3:5, a Poljak dobio Marokanca 7:6) i ostao bez borbe za medalju.

U kickboxingu trojica (Ivan Čuklin, Ivan Stanić, Ante Verunica) ispali u prvoj borbi, a Muhamet Deskaj došao do polufinala gdje je poražen i danas u 11:15 bori se za broncu protiv Poljaka.

Rukometaši na pijesku dobili Egipat (25:10, 34:13) i Poljsku (28:12, 22:16), danas igraju s Mađarima za prvo mjesto u skupini, četvrtfinale su osigurali.


S jednim srebrom zasad smo 41. na ljestvici medalja, vode uvjerljivo Rusi ispred Talijana i Nijemaca. Od susjeda Srbi imaju zlato u sportskom penjanju i danas čak četiri borbe za zlato u kickboxingu, Slovenci dva srebra (boćanje i sportsko penjanje) i jednu broncu (boćanje). Kad neće olimpijsku, BiH osigurala barem jednu medalju na Svjetskim igrama, kickboksač im je u finalu danas. Crnogorci imaju par jiu-jitsu boraca (kreće sutra), Makedonija i Kosovo ne nastupaju.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 10:26   #16
Ultimate freesbie je zemlja sport, steta sto su ga zajebali tim mijesanjem.
Zamislite da u nogometu mora biti 5 zena u ekipi ili u rukometu 3, kako bi to glupo bilo.

U ultimate freesbieu ima takmicenja gdje spolovi igraju odvojeno, u korfballu nema, sport kada je izmisljen bilo je zamisljeno da bude mix.

p.s.gdje vi gledate? juce sam se veselio karateu na Areni, ali je prenos trajao svega par minuta.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 13:16   #17
Ja nemam Arenu pa gledam na Sport1 ali dosta dobro imaju pokriveno, cijeli dan prijenosi s raznih sportova, 10 puta bolje nego što Hrvatska televizija prati Olimpijske igre

Osvojena druga medalja:

BRONCA - Muhamet Deskaj, kick boxing (bez borbe, ne znam zašto, pretpostavljam da je Poljak ozlijeđen jer ga je jučer u polufinalu Srbin po bodovima dobio 22:1)

Rukometaši na pijesku izgubili od Mađara već dobivenu utakmicu - prvi "set" dobili 23:20, u drugom vodili 24:21 pa izgubili 24:25 i onda na kraju izgubili 8:9 na penale.
U četvrtfinalu igraju protiv Australije što bi trebao biti vrlo lak posao, igra se sutra, kao i polufinale. Logika iz ostalih sportova nalaže da bi naš par (2A-3B) trebao u polufinalu ići na par 1B-4A, no po kosturu na službenim stranicama igara idemo na 1A-4B, odnosno opet na Mađarsku.

Finale i utakmica za 3. mjesto su u subotu, kada nastupaju i posljednja dva preostala naša sportaša, streličari Buden i Markeš.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 13:47   #18
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Ja nemam Arenu pa gledam na Sport1 ali dosta dobro imaju pokriveno, cijeli dan prijenosi s raznih sportova, 10 puta bolje nego što Hrvatska televizija prati Olimpijske igre

Osvojena druga medalja:

BRONCA - Muhamet Deskaj, kick boxing (bez borbe, ne znam zašto, pretpostavljam da je Poljak ozlijeđen jer ga je jučer u polufinalu Srbin po bodovima dobio 22:1)

Rukometaši na pijesku izgubili od Mađara već dobivenu utakmicu - prvi "set" dobili 23:20, u drugom vodili 24:21 pa izgubili 24:25 i onda na kraju izgubili 8:9 na penale.
U četvrtfinalu igraju protiv Australije što bi trebao biti vrlo lak posao, igra se sutra, kao i polufinale. Logika iz ostalih sportova nalaže da bi naš par (2A-3B) trebao u polufinalu ići na par 1B-4A, no po kosturu na službenim stranicama igara idemo na 1A-4B, odnosno opet na Mađarsku.

Finale i utakmica za 3. mjesto su u subotu, kada nastupaju i posljednja dva preostala naša sportaša, streličari Buden i Markeš.
Svabe?
Morat cu pogledati sta, nisam sklon njima iako dosta razumijem jezika.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:44   #19
Igra li se kabbadi?
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:51   #20
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Gledao danas korfball, boze sporta
Šta je to?
Paul George is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.