Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 19:10   #1
Zašto su žene toliko ovisne o pažnji?

Ovo mi nikako ne ide u glavu. Pogotovo sada dolazi do izrazaja preko drustvenih mreza. To svaki dan mora sliku da izbaci na instagramu. Lazne drugarice moraju komentarisati najljepsa, princeza, kako si slatka i slicno. Takmice se koja ce vise lajkova imati. Konstantno se dopisuju sa nekim. Ne moraju biti ni zainteresovane za tipa ali eto godi im paznja. Nekima ni to nije dovoljno pa dodju na forum.hr da stavljaju svoje fotke. Eto sta reci?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:13   #2
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikako ne ide u glavu. Pogotovo sada dolazi do izrazaja preko drustvenih mreza. To svaki dan mora sliku da izbaci na instagramu. Lazne drugarice moraju komentarisati najljepsa, princeza, kako si slatka i slicno. Takmice se koja ce vise lajkova imati. Konstantno se dopisuju sa nekim. Ne moraju biti ni zainteresovane za tipa ali eto godi im paznja. Nekima ni to nije dovoljno pa dodju na forum.hr da stavljaju svoje fotke. Eto sta reci?
Da i
Kaj to tebe zabrinjava ?
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:14   #3
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Eto sta reci?
Dabog da ti zatrpale inbox sisama i pickama.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:17   #4
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Dabog da ti zatrpale inbox sisama i pickama.
Eh da mu zatrpavaju, ne bi se zamarao s ovakvim pizdarijama
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:19   #5
Nisam ja tema.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:23   #6
S kakvim se ti to glupacama druzis? Pa postoje i normalne zene.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:26   #7
Što to još uvijek ljudi rade?
Ja zaboravio na taj fejs, probao sam i ja sa slikama ovo ono, niko ne lajka pa reko ko vam jebe mater hahah odo ja s toga, nije to za mene.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:45   #8
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikako ne ide u glavu.
Želiš reći kako si od onih kojima lakše uđe negdje drugdje?

Aj, ne sekiraj se, to kaj ti mala šalje okolo fotografije svog grlića maternice nikako ne znači da te je prestala voljeti, jedino što želi je podijeliti svoju sreću s cijelim svijetom i usput pohvaliti tebe. Nisi valjda zaboravio kaj je pisalo ispod fotografije na kojoj je gola, na laktovima i koljenima i isturenog dupeta: "patite papci, ovo BrianS jebe!!"
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:09   #9
Ajme, hogi nemoj više nikad ići ća; ne kužim što ovi moderni muški pišu.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:35   #10
Ne tak oštro prema klincu, čim se projebe skužit će da curke vole seks bar toliko koliko i on, ako ne i više.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:45   #11
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikako ne ide u glavu. Pogotovo sada dolazi do izrazaja preko drustvenih mreza. To svaki dan mora sliku da izbaci na instagramu. Lazne drugarice moraju komentarisati najljepsa, princeza, kako si slatka i slicno. Takmice se koja ce vise lajkova imati. Konstantno se dopisuju sa nekim. Ne moraju biti ni zainteresovane za tipa ali eto godi im paznja. Nekima ni to nije dovoljno pa dodju na forum.hr da stavljaju svoje fotke. Eto sta reci?
Ti budi drugaciji od drugih, ona ocekuje komplimente a ti je iskritiziraj, reci joj nesto ruzno....
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:18   #12
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikako ne ide u glavu. Pogotovo sada dolazi do izrazaja preko drustvenih mreza. To svaki dan mora sliku da izbaci na instagramu. Lazne drugarice moraju komentarisati najljepsa, princeza, kako si slatka i slicno. Takmice se koja ce vise lajkova imati. Konstantno se dopisuju sa nekim. Ne moraju biti ni zainteresovane za tipa ali eto godi im paznja. Nekima ni to nije dovoljno pa dodju na forum.hr da stavljaju svoje fotke. Eto sta reci?
To ti je kao muska - tko ima veci kurac, samo na zenski nacin
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:25   #13
Takve uglavnom nemaju šta drugo ponuditi, iako nije da nam smeta nešto, gledati jel... Da naslika neku vrhunsku sliku, napiše neki program u androidu, osmisli neki teorem, iskukica dzemper i da to sve stavi na instagram sa sisama i guzicama to bi bilo savršeno ali mislim da takve to onda ne rade...
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:12   #14
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Odličan potez - doći na ženski kutak s mizoginom temom koja generalizira sve žene. Hvala, ali ne hvala.
Šta reći, kakvu posluku porati...

Edit: nesta joj post...šta ovo Cuku smjenilo?
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:03   #15
Meni se cini da su naucile ovu kul rijec mizoginija pa vole da je cesto koriste iako nikakve veze nema sa temom.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:14   #16
bolje biti ovisan o pažnji nego o heroinu
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:45   #17
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikako ne ide u glavu. Pogotovo sada dolazi do izrazaja preko drustvenih mreza. To svaki dan mora sliku da izbaci na instagramu. Lazne drugarice moraju komentarisati najljepsa, princeza, kako si slatka i slicno. Takmice se koja ce vise lajkova imati. Konstantno se dopisuju sa nekim. Ne moraju biti ni zainteresovane za tipa ali eto godi im paznja. Nekima ni to nije dovoljno pa dodju na forum.hr da stavljaju svoje fotke. Eto sta reci?
nisam ovisna o pažnji, niti malo.
samo koristim tehnologije kao sva djeca.
imam instagram jer se volim slikati u raznim autfitima i mejkapima i situacijama i onda to pokazivati ljudima i čitati kako sam lijepa i carica.
a volim se i seksualno ginekološki slikati i snimati, sama i u društvu , jer volim i kad mi kažu da sam super i u tim stvarima i da miješam ko mikser desetbrzinac i bi me jebali, dobre sise, dupe, preklapača i i tak to. al a za to imam tumblr.

ni jedno ni drugo se ne vidi da sam ja jer čuvam svoj pravi identitet.

imam i pinterest gdje stavljam svoje slike i umjetnost, fotke i kist. i kad skuham nešto dobro a i mačke. i šišmiše.

imam i ozbiljnu stranicu s onim što mi je karijera.

e da, na fejzbuku sam američki časnik i iskorištavam glupače.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:54   #18
Bravo Orak, znala sam da imas umetnickog dara.

Ja nemam nista od toga, ni fejsbuk, ni instagram, pinterest pratim I gledam lepe fotke, samo linkedin sa bezveze statusima, ponekad.

Ali da volim paznju, volim.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:18   #19
aha aha zato si si crveni ruž namazala, ti... pažnjotražiteljice

nemam ja ništa osim foruma, ne znam šta mi je došlo da to sve napišem. povilenila privremeno.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:59   #20
Lipo je vidit da se svo ovo vrime na MK nije nista prominilo. Tuke sa zk i dalje tu pribacaju priglupe teme a domicilni im dopustaju.

Ajte bog.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger