Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 20:18   #1
Problem prijepisa četverokotača

Pozdrav,

Prošli tjedan sam probao registrirati quad te naišao na hrpetinu problema, naime, isti je bio kupljen i otplaćen na lizing na firmu još 2010 godine (kada je i zadnji puta registriran). Sa potvrdom o isplaćenom lizingu, ugovoru i prometnom sam otišao na MUP (nakon riješenog tehničkog) te se tamo ispostavilo da mi nedostaje račun (kojim je firma prodala fizičkoj osobi navedeni quad, u mom slučaju to je bila ista osoba, vlasnik firme je ujedno i onaj koji mi je prodao quad). S obzirom da je od zadnje registracije prošlo sada već 7 godina, firma koja je kupila quad više niti ne postoji i moje pitanje je zapravo kako doći do ikakvog računa ili potvrde s kojom bi se quad mogao prepisati ??

Unaprijed hvala na odgovoru!
M_arkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 12:16   #2
Quote:
M_arkec kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Prošli tjedan sam probao registrirati quad te naišao na hrpetinu problema, naime, isti je bio kupljen i otplaćen na lizing na firmu još 2010 godine (kada je i zadnji puta registriran). Sa potvrdom o isplaćenom lizingu, ugovoru i prometnom sam otišao na MUP (nakon riješenog tehničkog) te se tamo ispostavilo da mi nedostaje račun (kojim je firma prodala fizičkoj osobi navedeni quad, u mom slučaju to je bila ista osoba, vlasnik firme je ujedno i onaj koji mi je prodao quad). S obzirom da je od zadnje registracije prošlo sada već 7 godina, firma koja je kupila quad više niti ne postoji i moje pitanje je zapravo kako doći do ikakvog računa ili potvrde s kojom bi se quad mogao prepisati ??

Unaprijed hvala na odgovoru!
treba pokrenuti postupak likvidacije trgovačkog društva (čl. 367.st.2. ZTD) nakon kojeg će prodavatelj postati vlasnik vozila i potom ga prodati tebi.

Zadnje uređivanje PabloN : 03.01.2018. at 12:24. Reason: ispravak
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.