Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2017., 10:27   #1
Izbacivanje Discovery i Eurosport kanala iz A1 i MaxTV-a.. i ponovno vraćanje

Poštovani korisnici usluga Vipneta i B.neta, sa žaljenjem vas obavještavamo da od 1. siječnja nećete moći pratiti kanale iz portfelja Discovery Networksa, među kojima i najpoznatije: Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery (ID), kao niti Eurosport 1 i Eurosport 2. Pozivamo vas da se obratite vašem operateru sa zahtjevom da navedene kanale vrate u ponudu.
Kanali iz Discovery Networks portfelja i dalje su dostupni kod drugih distributera u Hrvatskoj. Eurosport je putem platforme Eurosport Player dostupan u bilo koje vrijeme i na bilo kojem mjestu na www.eurosportplayer.com
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 11:29   #2
Pa to je katastrofa. Dosta programa, imamo li kakve osnove za raskid ugovora?
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:41   #3
Neka ih izbace što se mene tiče. Danas ima stvarno tona dokumentarnih kanala, sporta također ima, nisu nezamjenjivi. Očito da je neki problem do Discovery-a kada svi operateri imaju neke probleme sa njima, pa i oni najveći tipa SKY. Da imaju toliko kvalitetne kanale? Pa baš i ne.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:54   #4
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Neka ih izbace što se mene tiče. Danas ima stvarno tona dokumentarnih kanala, sporta također ima, nisu nezamjenjivi. Očito da je neki problem do Discovery-a kada svi operateri imaju neke probleme sa njima, pa i oni najveći tipa SKY. Da imaju toliko kvalitetne kanale? Pa baš i ne.
Za dokumentarce se slažem da ih ima tona, ali Eurosport je meni nezamjenjiv jer sadržaje koje oni emitiraju nema nijedan drugi od nama dostupnih kanala...
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:03   #5
Jedino vrijedno za mene što Eurosport ima su Grand Slam turniri u tenisu, zimske sportove ako me baš zanima popratim na HRT-u ili RTV SLO. Ostalo gledam na Sportklubu. Ja ne znam kakvog smisla ima ovaj prelazak na hrvatske komentatore ako se kanal može gledat na EVO TV i Totalu, a i komentatori su im živa katastrofa. Tako da ja neću previše žalit za Eurosportom.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:27   #6
Eurosport je neprocjenjiv. Olimpijade, i zimske i ljetne, dosta nogometa, među kojima i Bundesliga, svi tenis Grand Slamovi, puno snooker turnira s uključenim svjetskim prvenstvom, skoro *svi* olimpijski zimski sportovi, prvenstva u plivanju, atletici,...i puno drugih stvari. Te sve to na jednom, ok, dva programa, dva mjesta.

Ogroman gubitak.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:50   #7
Koji kurac je tim likovima? Emitirat ce s hrvatskim komentatorima na EvoTV i Total TV-u, a do prije koji mjesec po gradu su lijepili plakate “Eurosport ekskluzivo na VipTV i Bnet”

Garant su nesto ispregovarali s HT-om za ekskluzivna prava. Sad ce se opet vratiti na MaxTV eto. Kakvi likovi, eh!
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:12   #8
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Koji kurac je tim likovima? Emitirat ce s hrvatskim komentatorima na EvoTV i Total TV-u, a do prije koji mjesec po gradu su lijepili plakate “Eurosport ekskluzivo na VipTV i Bnet”

Garant su nesto ispregovarali s HT-om za ekskluzivna prava. Sad ce se opet vratiti na MaxTV eto. Kakvi likovi, eh!
Načuh prije koji dan od frenda koji radi u Zagrebu da se Eurosport vraća na Max Tv... do danas nisam tome pridavao neku važnost i nisam vjerovao u to ali nakon ovoga danas mi se čini moguće da je "Imperija" uzvratila udarac za izgubljenu LP te da bi moglo doći do toga što i ti veliš....
Mislim da Discovery bez svojih programa u VIP/B- netu i bez Eurosporta na Max Tv nije profitabilan u Hrvatskoj jer Max i VIP pokrivaju 3/4 tržišta....
to sada otvara mogućnost i transfera komentatora sa Arena na Eurosport i obratno..... vidjećemo.....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 19:32   #9
Njima Hrvatska i sve ostale državice regije pojedinačno ne predstavljaju pretjerano bitno tržište. Oni to sve obuhvataju pod jednim tzv. Adria tržištem.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 19:48   #10
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Njima Hrvatska i sve ostale državice regije pojedinačno ne predstavljaju pretjerano bitno tržište. Oni to sve obuhvataju pod jednim tzv. Adria tržištem.
Mislio sam ipak na to što su Eurosport kanali lokalizirani na hrvatski a prije su tvrdili da se to neće dogoditi dokle god isti nemaju 400 000 pretplatnika.... u MaxTv-u i VIP-u su ih imali, bez njih nemaju......
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:18   #11
Prijatelj ulaz do mene ima Vip ( ili Bnet , ne znam sada ) i veli mi da su kao "odštetu" za izgubljene programe iz Discovery paketa dobili neke šrot kanale Dokubox, Wness TV, Planet Earth, Travel XP i Viasat Epic od kojih je izgleda samo ovaj zadnji lokaliziran na hrvatski....
uistinu ne znam što je razlog ovog spora između dva najveća providera i Discoveryja... sada je Vip ostao bez svega a Max tv već dugo nema Eurosport.... baš me zanima o kojoj je lovi tu riječ jer uvijek se na kraju radi o novcu....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:55   #12
Eurosport "huška" VIP / Bnet-ovce da "zahtijevaju" vraćanje svojih kanala u ponudu Nekako sam mislio da to samo rade ovi mali domaći kanalčići po svojim facebook stranicama kada očajnički upućuju korisnike da gnjave svoje operatere da ih uvrste u ponudu (i to mi je oduvijek bilo so lame) ali vidi ti to i "veliki Discovery" to govori ...


soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:34   #13
Svi osim Wnesa imaju hrvatski titl. Ustvari nisam siguran da li DocuBox ima hrvatski titl al znam da ima srpski.
demir94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:38   #14
Ima i DocuBox hrvatski titl.

Inače na VIP TV još nisu stigli novi kanali iako vidim da upravo sada nešto rade jer pojedini Discovery kanali rade a poneki ne (cijeli dan su svi uredno radili)

Zadnje uređivanje soundvision : 02.01.2018. at 19:48.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:56   #15
Quote:
demir94 kaže: Pogledaj post
Svi osim Wnesa imaju hrvatski titl. Ustvari nisam siguran da li DocuBox ima hrvatski titl al znam da ima srpski.
Sorry, tako sam čuo .....nemam VIP već sam na Maxtv-u....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 20:14   #16
da meni to naprave, odmah bih tražio raskid s tvrdnjom da sam samo radi eurosporta i uzeo paket.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 20:40   #17
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
da meni to naprave, odmah bih tražio raskid s tvrdnjom da sam samo radi eurosporta i uzeo paket.
Ali nema apsolutno nigdje spomena Eurosporta u ugovoru koji si potpisao, niti jednog drugog kanala. Dapače, u ugovoru stoji da operater može u bilo kojem trenutku izmijeniti ponudu paketa. Tako da možeš ti raskinuti no na vlastitu štetu (plaćanje penala)
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:04   #18
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ali nema apsolutno nigdje spomena Eurosporta u ugovoru koji si potpisao, niti jednog drugog kanala. Dapače, u ugovoru stoji da operater može u bilo kojem trenutku izmijeniti ponudu paketa. Tako da možeš ti raskinuti no na vlastitu štetu (plaćanje penala)
Šta da ti kažem? Već godinama dobivam super dealove jer ucjenjujem Vip T-cocom i obratno.
Tako sam u jednom trenutku sve prebacio na vip, ali sad sam kod tcoma uspio užicat novi iphone za 1500 kn jeftinije nego u vipu.
I tako...
Ako ništ, bar bi si ižico neki paid paket za besplatno. sve se može sa relativno službenim dopisom, žigom ili osobno u odijelu kod voditeljice podružnice. :-)
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:15   #19
Jedino kad ti "žicaš" nešto kad ti je ugovor istekao pa prelaziš sa jednog operatera na drugog, tu oni imaju onaj svoj odjel zadržavanja korisnika i svatko dobije neki dodatni popust i sl., ali ovdje gdje bi ti raskidao ugovor zbog Eurosporta izravno na štetu operatera (a oni te zakonski već drže u šaci jer su se ogradili da mogu izbaciti bilo koji kanal u bilo kojem trenutku) - tu nema teorije da ti odobre raskid bez penala. U suprotnom bi svi tako radili jer malo malo neki kanali dolaze i odlaze iz ponude, kod svih operatera. Izleti iz ponude TV Šibenik pa iako nikad nisi čuo za njega, ajmo sad malo raskinuti ugovor pa preći kod drugih, taman mi je isteklo 6 mjeseci besplatno kod ovih pa da kod drugog operatera dobijem drugih 6 free
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 22:33   #20
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Jedino kad ti "žicaš" nešto kad ti je ugovor istekao pa prelaziš sa jednog operatera na drugog, tu oni imaju onaj svoj odjel zadržavanja korisnika i svatko dobije neki dodatni popust i sl., ali ovdje gdje bi ti raskidao ugovor zbog Eurosporta izravno na štetu operatera (a oni te zakonski već drže u šaci jer su se ogradili da mogu izbaciti bilo koji kanal u bilo kojem trenutku) - tu nema teorije da ti odobre raskid bez penala. U suprotnom bi svi tako radili jer malo malo neki kanali dolaze i odlaze iz ponude, kod svih operatera. Izleti iz ponude TV Šibenik pa iako nikad nisi čuo za njega, ajmo sad malo raskinuti ugovor pa preći kod drugih, taman mi je isteklo 6 mjeseci besplatno kod ovih pa da kod drugog operatera dobijem drugih 6 free
Ma u redu to, al ovo s Eurosportom je očito big deal. Vjerojatno i presedan. Mislim da nikad nije bilo tako velikog movinga s operatera na operater u nekakvom ekkluzivnom aranžmanu. Bar se ja ne sjećam da se toliko pisalo o tome ako i jest bilo.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.