Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 12:31   #21
Prijatelj i ja smo u srednjoj, prva polovica 2002., znali odigrati listiće za 5 kn sa 20, 30 parova i dobicima tipa 40.000 kn. To smo zvali "listić za Japan".
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:21   #22
Ja sam od toga davno odustao. Ne znam niti jednu jedinu osobu koja je na tome digla ozbiljne pare. Vrlo je malo razlike između toga i kasina, pogotovo ako se igra amaterski s ovim primjerima 10 parova na listiću i slično. Doduše, ne mislim da je to nešto posebno za naše podneblje, kladionice su raširene po svim kontinentima i sisaju lovu od igrača diljem svijeta. Takva zabava je, po meni, samo za one koji nemaju problem spušiti svu lovu koju ulože. To bi i trebala biti primarno zabava.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:06   #23
Ja sam se pak kladio svaki vikend i onda je želja pala kada sam postao punoljetan, naravno bili su to sitni iznosi i naravno da sam više izgubio. Sada možda jedanput godišnje odigram nešto na LP čisto iz zabave, nema kruha od toga.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:19   #24
Najgluplje moje klađenje je bilo u Južnoj Koreji, na hipodromu u Seulu. Tamo je popularno klađenje na utrke konja pa da odem vidjeti kako to izgleda i uplatim listić kao i svi drugi kroneri tamo (a kroneri su na najjače). I sad znači uplaćujem na utrku gdje uopće ne mogu pročitati ime konja niti saznati ikakve statistike o njima jer nema ništa na engleskome, a ni na latinici.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:23   #25
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Najgluplje moje klađenje je bilo u Južnoj Koreji, na hipodromu u Seulu. Tamo je popularno klađenje na utrke konja pa da odem vidjeti kako to izgleda i uplatim listić kao i svi drugi kroneri tamo (a kroneri su na najjače). I sad znači uplaćujem na utrku gdje uopće ne mogu pročitati ime konja niti saznati ikakve statistike o njima jer nema ništa na engleskome, a ni na latinici.
Možda si dobio, a da nisi ni znao?
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.