Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 08:01   #1
Moć pogleda

Sto i kako se moze uciniti da pogled prema ljepsim pripadnicama njeznijeg spola pogled bude topliji?
Zasto neke zene vec u samim pocecima razgovora skrecu pogled i kao da im je neugodno?

Zasto rane iz proslosti toliko utjecu na poglede u sadasnjosti?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 15.02.2018., 13:15   #2
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Sto i kako se moze uciniti da pogled prema ljepsim pripadnicama njeznijeg spola pogled bude topliji?
..čini mi se da prolazi staviti tamne naočari...

Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Zasto neke zene vec u samim pocecima razgovora skrecu pogled i kao da im je neugodno?
..atavizam, evolucijska karakteristika slabosti, nesigurnosti, nesamosvjesnosti...po nekima čak i simpatično jest

Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Zasto rane iz proslosti toliko utjecu na poglede u sadasnjosti?
..gurneš prst u vruće mlijeko i onda razmisliš zašto to nikada više nećeš da uradiš, a nakon nekog vremena shvatiš da ti se prst trza na sve bijelo što se nalazi u loncu...
WomCat is offline  
Old 15.02.2018., 14:45   #3
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Sto i kako se moze uciniti da pogled prema ljepsim pripadnicama njeznijeg spola pogled bude topliji?
Zasto neke zene vec u samim pocecima razgovora skrecu pogled i kao da im je neugodno?

Zasto rane iz proslosti toliko utjecu na poglede u sadasnjosti?
odovor ti je jednostavan majstore, akomulacija i vrijednost.

glup i kralj su samo slova a imaju drugaciju vrijednost. moj naklon grckom filozofu koji je to prokuzio s numerologijom. znaci jedne misli od 30 godina starosti, ne bitno koliko brze bile se vezu na usadenu vrijednost. tako su uceni. vozac i kuhar nemaju isto rekaciju kod tebe. pa tako i ti pred njima. pokazes zube, i one zube... pokazes osmijeh i one uzvracaju. podignes im moral one te auto smatraju pijateljem itd...

to ukljucuje i pogled kao jedno od osjetila. ako njene oci vide nesto ne izgledno, to je auto reject. da te vidi pas zavolio bi te po mirisu. jer si mu srodniji.


ovo sam napisao da se rjesite duhova publiciteta! bransa ste koja jeste i u ovo okvirno drustvo puno okvira nema se puno izbora. misli su pune kao case.


opcenito sto se moze. puno. da se pojavi timberlik, kako mu je vec ime, imao bi puno vise gledaoca od mene i tebe zbog usadenih misli po kojem se drugi ravnaju.

da podes se bavit popravljanjem sebe ja bi rekao ne zamaraj se. ako imas sarm budi uvjeren da ne mozes funkcionirat cjeli zivot na istom mjestu jer se ljudi adaptiraju na njega. ako si ga ima, promjeni okoliko i iskoristi ga opet.

evo i pjesme
https://youtu.be/hcKPAGoDz8A
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Old 15.02.2018., 15:55   #4
Pogled / gledanje s njom ti ionako ništa ne znači.
Ja sam se sam uvjerio u to, dok sam se s jednom gledao 5 puta, u razmaku od mjesec dana, na par različitih mjesta.

I dok sam joj se na kraju javio, nisam dobio niti "NE", samo "seen" na poruku.

Očito im godi da ih netko gleda, malo si pumpaju ego svoj, nešto slično kao i lajkovi na slikama.
Čim ih je više, to su si više "poželjnije".
mark 88 is offline  
Old 15.02.2018., 16:17   #5
tvoj pogled je jako oruzje samo onda kada se iz njega moze iscitati tvoje unutarnje stanje, a to stanje mora biti napaljenost. drugi uvjet je taj da ona nema nista protiv toga :P, dapače
PussyLicker is offline  
Old 15.02.2018., 16:20   #6
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
tvoj pogled je jako oruzje samo onda kada se iz njega moze iscitati tvoje unutarnje stanje, a to stanje mora biti napaljenost. drugi uvjet je taj da ona nema nista protiv toga :P, dapače
lol zvuci kao kad udes u go go bar
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Old 15.02.2018., 16:21   #7
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
lol zvuci kao kad udes u go go bar
mozda sam se malo pregrubo izrazio.
privlačnost je mozda bolji termin od napaljenost
PussyLicker is offline  
Old 15.02.2018., 16:26   #8
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Sto i kako se moze uciniti da pogled prema ljepsim pripadnicama njeznijeg spola pogled bude topliji?
Misli na ježa.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Old 15.02.2018., 16:33   #9
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Zasto neke zene vec u samim pocecima razgovora skrecu pogled i kao da im je neugodno?
Kod mene jer imam lice koje samo vlastita mater može voljeti.
Hammer Prime is offline  
Old 15.02.2018., 16:38   #10
Mene samo može uznemiriti pogled sajko lika...njih osjetim na kilometre i klonim ih se.
Zaista ih znam izbjeći.
hardy is offline  
Old 15.02.2018., 16:53   #11
majstore, ma nemreš to naučiti
Orak is offline  
Old 15.02.2018., 16:54   #12
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
majstore, ma nemreš to naučiti
Ako sam ja mogla, može svatko.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Old 15.02.2018., 16:56   #13
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Misli na ježa.
WomCat is offline  
Old 15.02.2018., 16:57   #14
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ako sam ja mogla, može svatko.
veliš jež?
Orak is offline  
Old 15.02.2018., 16:59   #15
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Sto i kako se moze uciniti da pogled prema ljepsim pripadnicama njeznijeg spola pogled bude topliji?
Zasto neke zene vec u samim pocecima razgovora skrecu pogled i kao da im je neugodno?

Zasto rane iz proslosti toliko utjecu na poglede u sadasnjosti?
Pa dobro na što ti ličiš
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 15.02.2018., 20:29   #16
Lijepo mi je vidjeti kad zene vokalno taj pogled pretvore u jos vise zara. Topli i otvoren i pristup svakako potice na to da ispravno procijenim ugodnost
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 15.02.2018., 20:41   #17
Može se

i tekako se može naučit.

Prva stvar sve je u stavu . I to treba znat iako ja možda nisam kopetenata s brojem osvojenih područja u tom podgledu ali pogledom obaram :klap:

ima mnogo toga uz tome, kada shvatiš da smo svi jedno te isto i da samo percipramo svijest kroz naaš tjela i um itd...sve možeš

mogao bih puno pisati o tome ali sabio sam se pa nemog vratit ću se
LisenSvihPrava is offline  
Old 15.02.2018., 20:43   #18
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Sto i kako se moze uciniti da pogled prema ljepsim pripadnicama njeznijeg spola pogled bude topliji?
Misliš na tinjanje?

https://www.youtube.com/watch?v=UYhTLSs7jrE

__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Old 15.02.2018., 21:13   #19
Apsolutno ništa.

Možeš se naučiti smijati više sam sebi i onda će toplina pogleda ići automatski.
duhovnjakinja is offline  
Old 15.02.2018., 21:15   #20
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Sto i kako se moze uciniti da pogled prema ljepsim pripadnicama njeznijeg spola pogled bude topliji?
Zasto neke zene vec u samim pocecima razgovora skrecu pogled i kao da im je neugodno?

Zasto rane iz proslosti toliko utjecu na poglede u sadasnjosti?
Kad u svom vlastitom pogledu ugledaš svoju dušu, prigrliš je i zavoliš, to je ono što će i drugi vidjeti.
( što mi je s ovim spiritualnim filozofijama danas)
Kad gledaš ženu, gledaj je iz duše, ne iz fizičkih očiju.
Takav pogled obara

Obaranje pogleda je dio "ženske" igre ponekad. Ti kad te opet pogleda ne daj da ti u očima vrišti "zašto, što sam krivo napravio".
Ovisi koliko zvjera okolo, možda joj je dosadno.

Što se tiče topline u pogledu, Leteća je dala super savjet
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger