Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 15:32   #21
Ne mislim po gradu se bacat ko luda kobila XD a i kako živim u zabačenijem malo dijelu gdje gotovo prometa nema imam jednu poprilično veliku i ravnu površinu za treniranje

*pod time milim igralište i to okgrooomno koje nitko ne koristi
Rony0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:33   #22
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
e da...roni jesi gledo po YT onog rusa/bjelorusa/ukrajinca kak je drifto sa serijom 5??? jel bi i ti tak po SK??
https://www.youtube.com/watch?v=kQcB8QpjfSo&t=134s

Jesi na njega možda mislio?

Nije serija 5 ali i ovaj je rasturio
Rony0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:35   #23
Quote:
TheSnatch kaže: Pogledaj post
Za početak špera, hidro ručna, i šestak ispod haube bi bili dobra solucija. Kako budeš savladavao auto, tako ćeš shvatiti što ti nedostaje. Šteta što odmah nisi išao na 6 ispod haube jer jedan 325/328 je puno veseliji auto.
Koliko mi se financijski isplati jer treba nać motor a sad turbocharganje ili supercharganje mi je malo njeee jer ne znam što bi radio s trenutnim što imam
Rony0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:10   #24
Jer je nac motor za BMW-a najveci problem.

Bogte ja ih doma imam 4 komada,a koliko sam se ih jos nahitao.

M50b20 za pocetak,pa onda dalje.
Evolution28 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:28   #25
110-115 konja...nemas tu sta vrtit,prodaj taj i kupi 325i,ili 328,ili mijenjaj motor

šestačina,staviš neki ITB,svali cilindar svoj karburator i deri

samo što tu ima posla,od motora,getribe,pogina,ovjesa...serijski je skoro sve slabo
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:33   #26
Quote:
Rony0811 kaže: Pogledaj post

Posjedujem BMW E36 318i coupe, tek sam ga nabavio i upoznavam se sa autom,

Zanima me s kojim bi modifikacijama trebao početi, razmišljam da za početak dignem malo broj konjskih snaga i ugradim angle kit (koji je naručen i treba stići za koji dan, zahvalan prijatelju koji je to napravio za mene)...

Također me zanima ako napravim modifikacije na limariji (razmišljam da kupim RB Pandem ali fale mi bar 3 pune plaće za to) hoće li biti cestovno legalan i ako napravim modifikacije na motoru hoće li i dalje biti cestovno legalan i ako neće može li se što izvesti?
...
pa viš da će ga za početak "čipnut" + pečurka + nalja + protok lasta+ dual mafler.... ugrubo to je oko 35 KS....ima tu prostora još---za početak
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:37   #27
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
110-115 konja...nemas tu sta vrtit,prodaj taj i kupi 325i,ili 328,ili mijenjaj motor

šestačina,staviš neki ITB,svali cilindar svoj karburator i deri

samo što tu ima posla,od motora,getribe,pogina,ovjesa...serijski je skoro sve slabo
Na E36 iza mozes napravit dupli ovjes,poluosovine i diff drze do 300ks isprobano,a motor stavis od bilo kojeg sestaka.

Nije to neka nauka
Evolution28 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:16   #28
Kaj nije jeftinije kupiti ćelave Save, namazati ih vazeljinom i Bog te veselio?
Tehnomag is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:27   #29
Quote:
Tehnomag kaže: Pogledaj post
Kaj nije jeftinije kupiti ćelave Save, namazati ih vazeljinom i Bog te veselio?
Javim se bilo kojem servisu dal ima starih guma i platim siću za setove i setove, njemu jeftinije jer on mora platit odlaganje tih guma koliko ja znam
Rony0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:29   #30
BTW jel itko fan izloženog oil coolera? :klap:
Rony0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:08   #31
Quote:
Rony0811 kaže: Pogledaj post
BTW jel itko fan izloženog oil coolera? :klap:


Ostavio se youtube-a, nađi kakav prazni parking i vježbaj. Kakvi hladnjaci ulja, kakve pizdarije. U vrijeme kad smo se mi vrtili po parkingu, riječ drift je bila u povojima, a sredstvo je bio stari Mirafiori 2.0. Za početak naučiš kako auto držati na rubu proklizavanja gasom, mani se hladnjaka i tih pizdarija.
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:53   #32
Quote:
TheSnatch kaže: Pogledaj post


Ostavio se youtube-a, nađi kakav prazni parking i vježbaj. Kakvi hladnjaci ulja, kakve pizdarije. U vrijeme kad smo se mi vrtili po parkingu, riječ drift je bila u povojima, a sredstvo je bio stari Mirafiori 2.0. Za početak naučiš kako auto držati na rubu proklizavanja gasom, mani se hladnjaka i tih pizdarija.
Ma za hladnjak pitam čisto iz znatiželje a mjesto imam jer ja sam na selu gdje je cesta dobra i imamo ogromno betonsko igralište koje se koristi jer djece skoro da i nema u selu a i ova koja su još tu oni se u kuću zabiju tako da imam jedno lijepo mjesto
Rony0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:55   #33
Quote:
Rony0811 kaže: Pogledaj post
Pozdrav članovi foruma, ja sam novi ovdje i nadam se da mi budete pomogli jer vidim da ovdje ljudi stvarno daju mnogo savjeta i znaju mnogo pa me zanima nekoliko stvari...

Posjedujem BMW E36 318i coupe, tek sam ga nabavio i upoznavam se sa autom, vjerojatno je očito ali nabavio sam ga iz razloga što želim neki build sposoban da se zabaci...

Zanima me s kojim bi modifikacijama trebao početi, razmišljam da za početak dignem malo broj konjskih snaga i ugradim angle kit (koji je naručen i treba stići za koji dan, zahvalan prijatelju koji je to napravio za mene)...

Također me zanima ako napravim modifikacije na limariji (razmišljam da kupim RB Pandem ali fale mi bar 3 pune plaće za to) hoće li biti cestovno legalan i ako napravim modifikacije na motoru hoće li i dalje biti cestovno legalan i ako neće može li se što izvesti?

Dali je performance ispušni sistem poželjniji nego straight pipe?

Kakav ovjes bi bio najpoželjniji?

Želim da unutrašnjost bude netaknuta, mogu li i dalje s time postići što želim?

Daljnje preporuke za build su jako poželjne...
http://www.drift.hr/forum/
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:16   #34
Quote:
Tehnomag kaže: Pogledaj post
Kaj nije jeftinije kupiti ćelave Save, namazati ih vazeljinom i Bog te veselio?
Ahah, to sam bas htio i ja da predlozim. Uzme nekoliko setova starih guma i to najmanje moguce dimenzije, malo ih nasprica kakvim uljem i na napusteninparking. Tako moze drigtati i sa 50ks. Naravno, ostaje pitanje kako se vratiti kuci.
__________________
Mazda CX-5 2.5, Toyota Corolla 1.8, Ford Mustang 3.7 V6, Mazda 626 2.0, Audi A6 2.7 V6, Pezo 307 1.6, VW Jetta 1.8T, Dodge Stratus 2.4, Kia Ceed 1.4, Reno Clio 1.4, Rover 400 2.0D, Audi 80 1.8
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:08   #35
Quote:
Rony0811 kaže: Pogledaj post
Koliko mi se financijski isplati jer treba nać motor a sad turbocharganje ili supercharganje mi je malo njeee jer ne znam što bi radio s trenutnim što imam
Ne isplati se
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 07:29   #36
Dobronamjeran savjet... Vozi ta kolesa mjesec dana, izgustiraj se malo negdje po parkingu i prodaj dalje opet nekom klinji koji je vidio na youtube kako se drifta pa bi i on...
Znam je malo bahato al jbga istina boli...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:05   #37
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
Dobronamjeran savjet... Vozi ta kolesa mjesec dana, izgustiraj se malo negdje po parkingu i prodaj dalje opet nekom klinji koji je vidio na youtube kako se drifta pa bi i on...
Znam je malo bahato al jbga istina boli...
Nije bahato uopće i jučer sam mnooogo razmišljao i moram reći i sam da šta jest jest sviđa mi se auto ali nekako ga je teško zabaciti, nema snage i okretnog momenta ovakav "stock", volio bi imati japanca ali oni dobri u hr su ili skupi ili jako rijetki pa s time i skupi
Rony0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:08   #38
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Ahah, to sam bas htio i ja da predlozim. Uzme nekoliko setova starih guma i to najmanje moguce dimenzije, malo ih nasprica kakvim uljem i na napusteninparking. Tako moze drigtati i sa 50ks. Naravno, ostaje pitanje kako se vratiti kuci.
Lagano ko po jajima samo od mjesta do kuće me dijeli jedna strma S cesta koja nije ni za pod lako uzet jer je usko dosta i ako mi neki isus uleti ko muha bez glave, kao jučer, možeš samo mrzit, a pijani lovac mora vozit Nissana Navaru a u auto osjetim kako smrdi na Badel
Rony0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:20   #39
Quote:
Rony0811 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=kQcB8QpjfSo&t=134s

Jesi na njega možda mislio?

Nije serija 5 ali i ovaj je rasturio
Prije na njega
Lega je pogino prije par godina bas u toj kamatarci, frend mu vozio i prosli u drvo
__________________
Uvik kontra...
Tobi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:14   #40
Šteta bukve koju su slomili.

No drago mi je vidjet da ima i gore i nesposobnije Milicije od naše, eto popraviše mi petak ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.