Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2013., 15:51   #121
ispucali kapilari na nogama

molim pomoc ,ako netko zna kakvu dobru kremu za ublazavanje te ljubicasto crvene boje ,ide ljeto a ja na par mjesta na nogama ih imam,a na operacije mi se neide jel su i tako kratkotrajne i kapilari se vracaju ...u vecini slucajeva ..hvala
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 13:17   #122
Ciao!
Ima li netko iskustva sa Remescar Spider Veins kremom protiv ispucalih kapilara?
EnolaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 13:43   #123
Pucanje vena na prstima

Već koju godinu sitno mi se dešava da ako udarim rukom nešto ili se očešem, pukne mi vena,najčešće na prstima,oteče i pomodri.
Pritisak ne treba niti biti nešto jak da pukne.
Nazad dva tri mj mi se prvi put to desilo na nozi,malo iznad zgloba i to iz čista mira. Osjetila sam lagane kao trnce i svrab,jednak osjećaj kad mi pukne na prstu,oteklina je bila nekih 5x2 cm..nebitno,al kad već pišem
Sve to drugi,max treći dan nestane ko da se ništa nije desilo. Na nozi na tom mjestu od onda ponekad osjećam kratkotrajne trnce,bockanje..
Dok dođem do dr proće sudnji dan pa evo da vidim sta ovde narod kaže sta bi moglo bit

E da,došlo je do toga da čim mi je iti lagani pritisak na neku žilu počnu trnci unutra ko da će puknit...nebi mene to puno tangalo da nisam smotana pa se stalno lupam vratima i štokovima po glavi pa da i tu sta nebi frcnilo
__________________
Another mother's breakin'..heart is taking over..when the violence causes silence we must be mistaken...
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 13:45   #124
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Evo, zadnjie dvije godine prestala sam nosit uske hlače (baš sam se potrudila nabaviti lanene hlače i vrećaste traperice), bicikl i noge su mi svakodnevno jedina prijevozna sredstva, vode sam oduvijek pila puno, i poprilično sam promijenila prehranu u neke druge svrhe. Svela cigare na nekoliko komada mjesečno. Međutim, kapilara i celulita sam dobila na izvoz. Budući da pijem Diane 10 godina pretpostavljam da je to razlog, što su mi potvrdile obje prijateljice doktorice.

Dobra vijest je što je to jedino estetski problem, budući da su vrlo male šanse da te sitne kapilare prerastu u ozbiljne vene. Još jedna loša vijest je kaj uklanjanje fakat dođe jenbenih soma ojra... Pa tko će to skupit, kraj toliko bitnijih stvari na svijetu?
fakat jest estetski problem ali si u krivu kad velis "da te sitne kapilare prerastu u ozbiljne vene" jer zapravo one potjecu od oboljelih vena.otkuda mi ovo - e pa ljetos sam se nasla u drustvu dr Dragića iz Novog Sada na Brijunima pa je nama zainteresiranim zenama pojasnio patogenezu procesa
frajla-delilah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:58   #125
Je li netko bio na uklanjanju proširenih kapilara s lica? Kako vam je bilo? Može li se to preko hzzo ili samo kod privatnika?
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 22:39   #126
Quote:
frajla-delilah kaže: Pogledaj post
fakat jest estetski problem ali si u krivu kad velis "da te sitne kapilare prerastu u ozbiljne vene" jer zapravo one potjecu od oboljelih vena.otkuda mi ovo - e pa ljetos sam se nasla u drustvu dr Dragića iz Novog Sada na Brijunima pa je nama zainteresiranim zenama pojasnio patogenezu procesa
Jest tocno je cula sam primjerice da mu je uruceno neko svjetsko priznanje za postignucja u flebologiji i venskoj estetici iz Brazila.Sjetim se odmah onih njihovih ljepotica (beauty queens) s dugim prekrasnim nogama sa karnevalskih festi (tko im ne bi zavidjeo).Vidjela sam negdje u nekom interviewu njegovu izjavu da nije jedina svrha operacije zadovoljiti samo estetske kriterije nego i zdravstvene sto je sukladno tomu sto si napisala.Prica se da svakom pacijentu pristupa individualno.Svugdje samo rjeci hvale za dr Dragica.
Morranah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.