Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2015., 22:37   #2421
Quote:
AProki kaže: Pogledaj post
instalirao sam i krekirao igricu medieval II total war. I sada kada idem igrat pojavi mi se ovo -medieval-2-has-encountered-an-unspecified-error-and-will-now-close. nemogu igrati. Ni ući u igru. Kako to riješit zna li ko. Hvala
ha nezz,pobrisi temp file i tamo u doku di su sejvovi i to! jesi imao prije tu igru?
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 08:16   #2422
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
ha nezz,pobrisi temp file i tamo u doku di su sejvovi i to! jesi imao prije tu igru?
Najbolje od svega, kada sam je prvi put instalirao, sve je radilo odlično, igrao sam nekih sat dva. Onda sam izašao iz igre i drugi dan kada sam počeo igrat ovo se dogodilo. Izbrisa sam igricu i ponovo instalira, ali ovaj put odmah mi izbaci ovo upozorenje i sada nemogu ući u igricu
AProki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 11:12   #2423
Quote:
AProki kaže: Pogledaj post
Najbolje od svega, kada sam je prvi put instalirao, sve je radilo odlično, igrao sam nekih sat dva. Onda sam izašao iz igre i drugi dan kada sam počeo igrat ovo se dogodilo. Izbrisa sam igricu i ponovo instalira, ali ovaj put odmah mi izbaci ovo upozorenje i sada nemogu ući u igricu
mozda antivirus prepozna crack kao virus pa ga izbrise? aj ti sejvove i sve to izbrisi i temp files i opet u reinstal
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 15:39   #2424
AProki, kupi igru i nećeš imati tih problema.
Pomaganje oko crackiranja igre ne podržavamo! (to razmjenjujte preko PM-a)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 10:40   #2425
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
mozda antivirus prepozna crack kao virus pa ga izbrise? aj ti sejvove i sve to izbrisi i temp files i opet u reinstal
Ma ništa. reinstalira san ali ne pomaže.
AProki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 10:41   #2426
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
AProki, kupi igru i nećeš imati tih problema.
Pomaganje oko crackiranja igre ne podržavamo! (to razmjenjujte preko PM-a)
Poznanik mi ima orginal igricu, isti su problemi, tako da toliko o tome
AProki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:01   #2427
Quote:
AProki kaže: Pogledaj post
Poznanik mi ima orginal igricu, isti su problemi, tako da toliko o tome
ma igrali ste bice modove prije pa ubacivali datoteke,brisali,mjenjali,jes brisa sve sta sam ti reka da mozes nanovo instalat znaci koda igra nikad instalana nije ni bila

imam i ja original al mi napajanje crklo pa mi cd drie neradi jer sam stavio neko staro napajanje koje nema dovoljno prikljucaka tako da nisam mogo instalirat niti sam moga igrat jer treba imat cd original unutra dok igras,pa sam opet skinio crack i crackao a instalaciju sam rijesio na drugi nacin al necu reci
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 22:19   #2428
Quote:
AProki kaže: Pogledaj post
Poznanik mi ima orginal igricu, isti su problemi, tako da toliko o tome
Ovo mogu potvrditi. Naime kod mene je navodno daemon tools radio nekakav konflikt sa drm-om na original cd-u, pa nikako nisam mogao pokrenuti igru.

Nakon eskaliranja problema na Creative Assembly support, oni sami su mi mailali "NO CD" exe, nakon cega sam napokon mogao igrati.
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 17:25   #2429
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
A jebiga, nit ko igra, nit me ko popratija, kad san naniza par postova jedan iza drugoga ka da pišen kakav blog, osta bez motiva iskreno Očekiva san da ću probudit neke stare duhove...
A evo probudio u meni interes .

Odma se bacih na gledanje povijesnih dokumentaraca vezanih za rani i kasni srednji vijek, pa zatim i na gledanja video klipića drugih koji snimaju dok igraju.

Nažalost zbog dost lošeg laptopa nisam u mogućnosti zaigrati igru. Doduše mogao bih igrati kampanju, no bitke pa i one manje su mi jako usporene zbog loših performansi laptopa. A igrati kampanju sa bitkama na auto resolve baš i nije neki čar. Kao da igraš pola igre.

Zato se sad štedi za bolji laptop .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 18:22   #2430
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
A evo probudio u meni interes .

Odma se bacih na gledanje povijesnih dokumentaraca vezanih za rani i kasni srednji vijek, pa zatim i na gledanja video klipića drugih koji snimaju dok igraju.

Nažalost zbog dost lošeg laptopa nisam u mogućnosti zaigrati igru. Doduše mogao bih igrati kampanju, no bitke pa i one manje su mi jako usporene zbog loših performansi laptopa. A igrati kampanju sa bitkama na auto resolve baš i nije neki čar. Kao da igraš pola igre.

Zato se sad štedi za bolji laptop .
kupiš komp i miran si!
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 22:44   #2431
Meni kad je dosadno instaliran Medieval II

Uzea Veneciju, nisan s njima igra davno... Very Hard/Hard. Teška kampanja, možda i najteža od ponuđenih na startu, ali uz par dobrih poteza i sreće pretvara se u kamilicu. Plan je uzet Zagreb odma u 1-2 turnu da preteknem Hungary te Darazzo u prvih 5 max da preteknem Bizant, te Sofiu kao treću rebel pokrajinu također prije bizanta/hungary dakle do 10 turna max, po mogućnosti i ranije.
To će bit solidno za početak, onda triba vidit kako će se situacija odvijat, ja napadat Kršćane neću, ali mene bi vrlo lako u prvih par turnova mogli napast ili Milan ili Sicilija ili HRE, možda i hungary al sumnjan oko njih ima dosta rebela zabavljat će s njima radije nego samnom.

Sicilija je naizglednija jer se nemaju gdje širit (to vrlo dobro znam kad san igrao s njima), sjeverno je papa, južno je spaljena zemlja od koje nikakve koristi, ostaje im mornarica i napad na mene S druge strane rat s Bizantom je pitanje vremena, ja se nadam da me neće dirat bar dok malo ne stanem na noge, jer što me ranije napadnu u boljoj su poziciji...

Faction Heir odma u vatru Neka igre otpočnu
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 22:04   #2432
jel ti znas onaj mod rusichi?

dali ga znas igrat,ja nerazumijem kako ekonomiju razvit na pocetku,niti kako do boljih jedinica doci?
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 11:20   #2433
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
jel ti znas onaj mod rusichi?

dali ga znas igrat,ja nerazumijem kako ekonomiju razvit na pocetku,niti kako do boljih jedinica doci?
Instaliraj si Stainless Steel, daleko najbolji Mod
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 23:17   #2434
Anije meni,meni je to ko i vanila.
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 13:49   #2435
Ubedljivo najbolji Total War, najinteresantnije igra , odlicno uradjena.
Serious021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 13:57   #2436
Zanimljivo je ako nisi igra prije, a ako si igra mos s bilo kojon nacijon sve ostale dobit bez problema
šilibajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 19:57   #2437
Ne bi bilo zanimljivo da je pretesko.
Stvar je gameplaya, u balansu igrivosti i tezine. Nije problem napraviti igru koju je nemoguce pobijediti.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 22:40   #2438
Ovu san,ko i novije iz serijala igra na normal.Nije problem challenge,ali jedino šta se minja pri težini kampanje je to šta neprijatelj dobiva puno besplatnih stackova vojske,a u bitkama se njima statovi povećaju a tebi smanjuju pa gubim volju igrati na težim postavkama kad znan da nije pošteno.
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 13:37   #2439
Ma komp je preglup i na very hard triba mu priko 10 turnova da osvoji prvi susjedni rebel town....

https://www.youtube.com/watch?v=igMVKLnrMwE

Evo odi kalsicni primjer, on samo postavi fortove i glupi komp nikad nece zaobic i napast zadnji fort i odma nastavit prema gradu ili ako ima katapulte, a mongoli imaju, sve to razrusit u jednom turnu, nego je ovi lik na tu bazu njih drza dokle god je tija priko 50 turnova, i onda ih zgazi ka miseve...

Onda ni u kojen slucaju nebi napa nesto scin ne granici direktno (tj. nema put prema gradu), tako da ti je dovoljno imat samo obranu na prvoj crti. Ili da ti npr skupi vojsku stavi u brod i iskrca ispri nezn jeruzalema ili nekog drugog obalnog grada i napadne ga, a ti imas samo s jednu ili dvi jedinice u gradu itd itd...

A tek ona prica s regular tribute, mos in rec da ti daju map info ili tako nesto i kazes da ces in placat npr 10 turnova po 2000, oni pristani, i ti uredno samo raskines taj regular tribute i poija vuk magare....

Ili napadnes njegovu vojsku, i on nece krenit na tebe nego ceka da ga ti napadnes, bez obzira sta imas 4 jedinice stijelaca na konjima koji njih uredno deru dok oni cekaju, i tako mu pokoljes po vojske prije samog fajta

Ma ima masu stvari, al ko ce se svega sitit
šilibajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 10:35   #2440
A to je Legend Of Total War, najbolji igrač te igrice na planeti vjerojatno.

Medievil 2 Total War mu je najbolja i najdraža total war igra, i najviše ju je igrao, lik zna za svaki exploit.

Meni je Total War serijal postao težak sa Shogunom 2, jednostavno me sjebao cijeli taj novi sistem igranja, ovi prije su mi lagani.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.