Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2007., 10:45   #81
Je, Angus ima one rogove na kapici - to onda stvarno mora da je totalno sotonistička muzika...
Dajte ljudi, ne budite neozbiljni...
Ili đavolji rep na albumu HtH...o pentagramu koji na omotu istog albuma nosi Bon da i ne govorimo...
Ma je li ono zazivanje Sotone nekim nerazumljivim jezikom na kraju "Night Prowler"-a...?
Uostalom, nije li taj je isti "Night Prowler" bio inspiracija jednom američkom masovnom ubojici?
...
Da parafraziramo Eminema: If you really believe this shit...go fuck yourself!
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 10:54   #82
Ja samo kažem da sam gledao filimić. I onaj jadni Jimmy iz Doors je ubio čovjeka dok je stopirao ovako iz zabave
__________________
Ja slušam glazbu i ono što neslušam ne smatram glazbom....
Plaćena publika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 11:06   #83
Quote:
powerslave kaže: Pogledaj post
misliš Anti Christ Devils Children ma to su gluposti,to su neki ljubomorni retaji izjavili,inače oni su ti hard rock
yeah... a tak su rekli da kiss znači knights in surve of satan...
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 15:56   #84
Quote:
Xaveon kaže: Pogledaj post
Istina, The Razors Edge je fenomenalna pjesma, drugačija od ostalih, al po meni naj"čudnije" pjesme AC/DC-a su na albumu Ballbreaker! Zvuk gitara je potpuno drugačiji nego na ostalim albumima! I naravno, nije uopće loš! Zato su mi Cover You In Oil i Burnin´ Alive odlične pjesme!
Al ipak mislim da je najbolja pjesma ikad skladana od AC/DC-a Whole Lotta Rosie! Naravno, ako ju Bon Scott pjeva, a ne Brian Johnson, koji kolko god da se trudi, ne može dostić tu kvalitetu pjevanja kao što je Bon Scott mogao!
Sa ballbreakera mi je najjača The Furor,fenomenalna stvar...u rangu najvećih
go_down is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 15:58   #85
Quote:
plaćena_publika kaže: Pogledaj post
Gledao sam ja jedan filmić o utjecaju sotone kroz takvu glazbu i AC/DC... Sada mi se ne sviđa toliko AC/DC, ali TNT mi je ok pjesma....
ajsi di si
hahaha utjecaj sotone...nemoj molim te
go_down is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 17:07   #86
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
A nije to po onom adapteru AC/DC?
vjerojatno.. ovo su se zezali na svoj račun, jer im kritičari prigovaraju da su im sve pjesme rađene po istoj špranci .. isto se vole zajebavati na račun svojih godina, pa tako na jednom intervju im dođe tehničar u svlačionicu javiti da počinju za pet minuta, a Johnson se dere: "ŠTO!? pa treba nam 10 min da se popnemo gore!"
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 23:33   #87
ma da kritičare inače volim,ljudi koji side u fotelji i seru drugima po njihovom radu...i ništa drugo ne rade...užas
da bar daju konstruktivan komentar,ako su im sve pjesme na istu shemu i tako jednostavne zašto niko drugi nemože to?
go_down is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 01:49   #88
Nije da ne može nitko drugi.
Nisu AC/DC bend koji se smatra legendarnim zbog jednostavnih pjesama.
Nego po rock'n'roll-u koji pružaju. Zbog energije. Zbog iskrenosti.
Tko želi jednostavnih pjesama, eto mu Ramonesa (za pjesme Ramonesa AC/DC su, ono, nuklearna fizika po složenosti... )...
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 20:13   #89
Ovo grupa je jednostavno LEGENDARNA. Stvarno su im pjesme zakon, uz Guns N Roses i Led Zeppelin oni su mi najdraža grupa. Ma ljudi rulaju: Thunderstruck, TNT, You Shook Me Alll Night Long, Let There Be Rock, High Voltage, Back In Black, Big Balls, It's a Long Way To The Top, Highway To Hell, Dirty Deeds.... i da ne nabrajam dalje.
Hogwarts is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 00:10   #90
Za one koji neznaju izašao je box set sa tri dvd,zove se plug me in,meni je danas došao poštom i predobar je,brdo starih snimaka,stigao sam samo prvi dvd pogledati,u boxu ima još raznih iznenađenja...
Ja sam svoj platio 40 dolara priko amazona,tko ih voli savjetujem mu da i kupi ovaj set,jos uvijek iscekujemo vijesti o novom albumu...
go_down is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 01:02   #91
Quote:
Midnight Mover kaže: Pogledaj post
yeah... a tak su rekli da kiss znači knights in surve of satan...
ajme budala
rif is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 11:20   #92
moj je frend tek nedavno skuzio da je ono sto angus nosi skolska uniforma a ne poslovno odjelo...
__________________
''And when you're high you never, ever wanna come down... so down... so down... so down...''
Rockin' Cock is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 11:31   #93
Thumbs up

Quote:
go_down kaže: Pogledaj post
Za one koji neznaju izašao je box set sa tri dvd,zove se plug me in,meni je danas došao poštom i predobar je,brdo starih snimaka,stigao sam samo prvi dvd pogledati,u boxu ima još raznih iznenađenja...
Ja sam svoj platio 40 dolara priko amazona,tko ih voli savjetujem mu da i kupi ovaj set,jos uvijek iscekujemo vijesti o novom albumu...



očekujemo recenziju kad pogledaš sva tri....

vanvremenski bend...
__________________
You'll Never Walk Alone
Sponzor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:40   #94
cuo sam da sad nakon izdavanja albuma u sijecnju slijedi velika svjetska turneja....
mozda bi mogli svratit kod nas
Marcus555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 22:02   #95
Evo baš ih sada slušam i imao sam namjeru otvoriti njihov topic.
Nekako si razmišljam, oni su mi uz Metallicu nekako najjači bend.
Nisam dugo ništa čuo o njima.
Vidim imaju u planu pokrenuti turneju, možda se upute i do nas, makar tu negdje u susjedstvu...
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 11:54   #96
ako budu na turneji..ziher je Munchen i Milano (tu u susjedstvu)..mejbi Beč...al, Hrvatska 100% NE...

Kod nas nema sluha za tako nešto.
__________________
You'll Never Walk Alone
Sponzor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 12:39   #97
nažalost si u pravu. samo su mi minhen i milano malo pre daleko.
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 18:44   #98
Dakle:najlegendarniji bend svih vremena,nenadmasivi su,Scottov vokal i Youngov stil su nenadmasivi!
__________________
ENIGMATSKI FORUM

http://www.enigmatika.forumm.biz
Jednodžeki Ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 01:08   #99
...eo imala sam potrebu javit se na ovu temu...znam da sam još samo jedna od mnogih koji će reć da ac/dc obožavaju, al stvarno sam zaluđena njima iako ih slušam već podosta godina...

iako, slušam ih dok je bia bon scott sa njima znači onaj period od 1973. pa do bon scottove smrti 19.2.1980...imaju zanimljivih pisama i sa brianom, al nekako mi sa bon scottom više pašu...
***just_me*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 20:17   #100
cool band
iharhajster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.