Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 00:18   #21
kako mene robertson živcira to je za poludit... peško... selby je super, rasturao je na svjetskom... ronnie me sve više razočarava
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 06:50   #22
Takoder gledam snooker kad je god na tv-u i sve vezano uz zeleni stol (bilijar, karambol itd). Obozavam ga i igrati (bilijar samo za sad) totalni amater ali si utvaram da sam najbolji
Inace snooker pratim jos od 90te-91ve tad je HTV poceo prenositi oko 15h eurosport kad bi bio snooker pa sam se tad zakacio.
Kasnije stigla satelitska pa nastavih do danasnjeg dana. Inace bilo je fenomenalnih meceva i igraci su stvarno majstori (Ronnie ima po meni najjacu karizmu prejak mi je kad iz sprdnje odigra lijevom; rekao je da ce jednu cijelu sezonu odigrat kontra rukom; koji car
Inace prosle god u 11 mj odlucih pogledat na net nakon god i pol sto se desava s Paulom Hunterom. Nema ga na turnirima (pojma nisam imao da je bolestan) i totalni sok! Odlican mi je bio. Publika ga je isto obozavala imao je i on neku karizmu.
Uvijek cu se sjecati onog meca finale Mastera 2004ili2005 Ronnie je vodio ono 9-4 tako nesto i Paul okrene 10-9. Mislim da je osvojio 3 mastera zaredom ispravite me ako grijesim neda mi se googlat.
Stvarno steta rak u 28-moj. Uzas!
xylit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:53   #23
Je, osvojio je 3 Mastersa, ali ne zaredom, nego 2001, 2002 i 2004.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 03:23   #24
Quote:
game kaže: Pogledaj post
Je, osvojio je 3 Mastersa, ali ne zaredom, nego 2001, 2002 i 2004.
Ok thanx! Inace nacuo sam u prijenosu da su i neki trofej prozvali memorijalno po njemu mislim bas cak taj za masters.
xylit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 14:39   #25
Ronnie ne igra iz zajebancije lijevom.
Pogledaj si Ronnie's hot shots.

Optužili ga za provociranje, te je lika dobio lijevom.
Trenira i lijevu i desnu. Neke poteze je jednostavnije zbog poteza odigravati lijevom.
Pa je tak i uvježbao lijevu.

Važna je glava, mehanika dođe dođe sama po sebi.

Taktika, fizika i ostalo je sve iz glave
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 00:19   #26
istina, ali bez tehnike ti glava nema svrhe... moš ti ne znam kak bit siguran, hladan, sve to al ako ti veslaš i trzaš neće kuglu povuć 2 mm....
zato se i prvo trenira tehnika, a glava dođe sama po sebi (govorim iz iskustva)
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 16:36   #27
ak znaš igrati sve desnom, kakav je problem igrati s lijevom
treba treninga jer to znaš kako treba odigrati.
Mehanički i sve to. pogotovo ak vježbaš od malih nogu.

motorika je stvar vježbe, možda nećeš tako dobro igrati s "lijevom", ali će ti poslužiti da se zahebavaš s pomoćnim štapovima i inim pisdarijama.
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 20:06   #28
malo slaba ideja otvarat ovaj topic kada je sezona prošla
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 00:38   #29
Iako nikada nisam imao prilike da ga zaigram uzivo jako mi se svidja taj sport i jednostavno uzivam kad bude neki turnir na eurosportu.Jako bih ga volio zaigrati,ali nazalost u mom gradu nema takvog stola,pa se moram zadovoljit svojim kucnim stollom za biljar.Inace,zanima me koliko bi kostao jedan solidan(polovni) stol za snooker?


Najveći bog je zasigurno RONNIE O'SULLIVAN
Arpad Sterbik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 20:49   #30
mislim da nitko ovdje ne zna sva pravila snookera. Svako malo neko me pravilo iznenadi. Inace Paul Hunter je bio velik igrac iako ne medu najboljima.
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 00:25   #31
pravila snookera su triput lakša nego pravila birtijske osmice
ja znam sva pravila

inače stol za snooker ti košta oko 50 000 kn novi
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 00:46   #32
daj mi onda reci koliko se puta bijela kugla moze vracat kad je snooker u pitanju, a protivnik ne dira sljedecu koju treba tj kad je free ball. Sta ako na kraju udu crna i bijela itd
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 22:12   #33
free ball je kad ti protivnik napravi faul a ti ne vidiš sljedeću svoju kuglu s obje strane direkt. bijela se iz faula vraća kolko god puta... osim ako ti protivnik vidi kuglu ali iz taktičkih razloga ne želi nju gađat neg neku drugu od mante pa fula, smije samo 3 puta i onda gubi partiju... a na kraju kad uđu i grna i bijela sve ovisi o broju bodova
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 02:37   #34
evo jos jednog ljubitelja! Prije sam puno vise pratio, sad bas i ne stizem

A sto se tice omiljenih igraca, cini mi se da nitko jos nije spomenuo Stevea Davisa. Covjek je apsolutna legenda! Ima brdo pobjeda tamo iz 80-tih, onda se bio povukao, a sad je opet aktivan, mada nije vise tako dobar. Mislim da mu je sad negdje 48g ili tako nesto...
DBA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 21:24   #35
ma dobar je i sada, ove sezone je bio ok... ali hendry je legenda, samo šteta što je promijenio štap taman prije svijetskog... iako sam navijao za ronnie-a
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 10:59   #36
Vidim društvo se povećava!
Mislila sam da sam usamljena u obožavanju ovog sporta. Drago mi je da nisam! Sada možemo nakon svakog turnira tu razglabati o tome tko j bio najbolji, ili davati prognoze o tome tko će na kraju pobijediti.
Baš cool! Do sada o toj temi nisam imala s kime popričati.
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 18:10   #37
negdje sam načuo da je prednost hendry long potting, ali da mu taktika nije jača strana
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 00:15   #38
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
negdje sam načuo da je prednost hendry long potting, ali da mu taktika nije jača strana
daj se saberi zar mislis da bi bio 7 puta svjetski prvak bez taktike. Smijesno
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 01:11   #39
asti srca, ti imaš blokirane smajlije, jel?

neg, kad počinje sezona, prvi ranking turnir i tak to
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 01:55   #40
dosadnog li "sporta"
__________________
They are Millwall, I don't care!
Shmulex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.