Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 09:55   #961
običnih ima još u pokojem Sparu samo. Ovaj moj bliži ima, jedan malo podalje više nema. Očito idu van...bezveze
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:15   #962
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Mislila sam da ljudi kupuju namještaj od eko kože jer nemaju novca za pravu kožu.
ja bih uzela jer ne želim novi namještaj s kožom.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 13:33   #963
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja bih uzela jer ne želim novi namještaj s kožom.
cipele i torbe od umjetne kože izbjegavam (bolja je onda neka vrsta tkanine za torbu.)

a prava koža kao namještaj - samo kad je masivno drvo u pitanju
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:35   #964
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
a prava koža kao namještaj - samo kad je masivno drvo u pitanju
Nisi ti ni luda, odma na SV
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:02   #965
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Nisi ti ni luda, odma na SV


izlude me kratice
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:12   #966
ja sam se skroz pogubila, SV CV HZZO UNHCR sve mi isto već
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:26   #967
Ne znam kaj je SV.

Pješćana, zašto ne želiš kožni namještaj?

Ot: koristim isključivo tampone već jako dugo. Uglavnom Jessa iz dm-a. Prije njih sam kupovala one o.b. koji se kakti lako umeću, ali razvila sam neki osjećaj da su preplasticni.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:28   #968
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj je SV.

Pješćana, zašto ne želiš kožni namještaj?

Ot: koristim isključivo tampone već jako dugo. Uglavnom Jessa iz dm-a. Prije njih sam kupovala one o.b. koji se kakti lako umeću, ali razvila sam neki osjećaj da su preplasticni.
Jessa i Müllerova marka su mi postali bolji od ob, a preko 20 godina sam na tamponima.

kožni namještaj, kao i sve kožno, koristim ako je prije napravljeno.
nisam baš za to da se nove životinje dere zbog obuće, odjeće i kauča.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:16   #969
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post


izlude me kratice
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
ja sam se skroz pogubila, SV CV HZZO UNHCR sve mi isto već

Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj je SV.

Pješćana, zašto ne želiš kožni namještaj?
Spin Valis... Na slici je jedna od njihovih najprodavanijih i dugovječnih garnitura kakve je puno gasterbajtera moralo imati to su one što prenosite na nasljednike
Mislim stvarno su super kvaliteta i to, al to ne moš zamijenit kad ti dosadi jer se "raspalo, rasklimalo, propala spužva"... di je tu gušt

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:51   #970
Ahaaaa... Kaj tak ne veliš.

Imala sam jednu bogatu prijateljicu u osnovnoj i cijela njena kuća mi je izgledala kao muzej. Neukusan.
Ali sjećam se da sam cijela mogla leći u tu fotelju i da je bila udobna.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:56   #971
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Spin Valis... Na slici je jedna od njihovih najprodavanijih i dugovječnih garnitura kakve je puno gasterbajtera moralo imati to su one što prenosite na nasljednike
Mislim stvarno su super kvaliteta i to, al to ne moš zamijenit kad ti dosadi jer se "raspalo, rasklimalo, propala spužva"... di je tu gušt
hahaha, pojma nemam, hvala na info

inače sam sliku odabrala random, birala između dvije prve izbačene u galeriji, a ova mi se s vidljivim tabureićem činila kompletnijom

u kvalitetu ne sumLJam, ali ne bih, hvala namještaj za koji mi treba bager da ga pomaknem vrlo mi je odbojan. a o estetici neću, guši me ta "masivnost"; kožu inače volim tj. razne predmete od kože, ali imam nekako osjećaj da "hladi", a to ne volim, pogotovo ako ta kožna garnitura nije u nekoj kući pored mora...

kao i Pješčana, ne mogu reći da nemam dilemu oko deranja životinja ne bi li se napravio kožni produkt, ali da (hebi ga, kontroverzna sam), preferiram kožne cipele, torbu, iako ima i jako lijepih torbi od umjetne kože ili kako se već zovu ti materijali, i nije da se sve odmah "gule". način na koji se takvi predmeti "krzaju" mi se ne sviđa. koža se drugačije ponaša, ako je kvalitetna može dugo biti u upotrebi "ko nova", "guli" se drugačije, neće se dogoditi da ti se "rastopi" ako duže stoji negdje u ormaru i još onako "prilijepi" za dno.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:02   #972
nemam moralnu dilemu oko kože utoliko što jedem životinje od kojih se radi obuća i bilo bi licemjerno da mi smeta. imam problem s nazivom "eko" koža iz gore navedenih razloga. s krznom imam problem. nije mi isto jel neku životinju cijelu iskoristimo ili uzgajamo male muceke samo da bi ih 400 zaklali da nekoj babi bude toplo dok šeće od taksija do hnk
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:44   #973
u stvari, sve ovo naše "može ovo, ali ne može ono" je kontroverzno tj. kontradiktorno i nismo nikako dosljedni.

da, jesti ću već napravljenu šunku, kobasice, pršut itd. (divljač nikada, pa ni onda, kao ni meso psa, majmuna, štakora itd, ili zamorca, što vidjeh u nekom dokumentarcu, specijalitet iz Perua, čisto da pripomenem ), ali svojim rukama neću klati naše domaće životinje da se prehranim (niti derati kožu ili krzno da se obučem, ali ću bez razmišljanja kupiti cipele ili torbu od kože, kakve god). naravno, to sve u ovim uvjetima kad imamo izbora birati (na hranu mislim). za ekstremne uvjete ne znam što je sve čovjek, nedajbože, u stanju napraviti da se prehrani.

pravo krzno mi je posebno out. em često djeluje seljački i pokondireno, em je često demode, em ovo, em ono, kad se samo sjetim da još uvijek ima "dama" koje stave i staru lisicu, povrh bunde iz devetstopete, oko vrata
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 23:17   #974
Evo danas sam saznala za još jednu upotrebu menstrualne čašice. "Queer par" (frend i frendica) su pomoću čašice napravili dijete bez umjetne oplodnje, a istovremeno bez seksa. Ajde još neka korist od čašice, super!

Može li se i to nazvati "bezgriješnim začećem"?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 01:07   #975
Krstim se lijevom rukom... Svašta će ljudima past na pamet...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 10:16   #976
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Evo danas sam saznala za još jednu upotrebu menstrualne čašice. "Queer par" (frend i frendica) su pomoću čašice napravili dijete bez umjetne oplodnje, a istovremeno bez seksa. Ajde još neka korist od čašice, super!

Može li se i to nazvati "bezgriješnim začećem"?
ahahahaha ajde, snašli su se
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 22:33   #977
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Evo danas sam saznala za još jednu upotrebu menstrualne čašice. "Queer par" (frend i frendica) su pomoću čašice napravili dijete bez umjetne oplodnje, a istovremeno bez seksa. Ajde još neka korist od čašice, super!

Može li se i to nazvati "bezgriješnim začećem"?

missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 03:13   #978
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Muškarci će na svašta pristati zbog... jelte, žene (kako kaže narodna, "Kroz čičke...").
A i na više ako to znači redovitu pretplatu na istu...
istina
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 09:04   #979
Joj, mrzim tampone s aplikatorom za umetanje. Teže mi je umetnuti takve tampone u pipinku nego obične.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2018., 19:33   #980
Hey ekipa!
Je li možda netko koristio soft tampone i kakva su vam iskustva? Hvala 😁
Aetam188 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.