Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2007., 11:34   #21
PAN traži trgovce

Dakle, diskont PAN kraj Glavnog kolodvora traži trgovce. Samo sam prošao i vidio oglas tako da o detaljima ne znam ništa.

Pozdrav,
M.
sandro.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 14:23   #22
Smile Htjela bih raditi u Francuskoj za vrijeme ljetnih praznika

ovako..ucila sam 2 godine francuski,,i sad sam malo pauzirala jer nisam to nikako mogla uskladit s obavezama na faxu..htjela bi i dalje nastaviti uciti,,al prije svega,htjela bi za vrijeme ljetnih praznika otici tamo nesto raditi,,bilo sto,cak i volontirat ak treba samo da provedem tamo ta 3 mj.,mislim da bi mi to u ucenju jezika puno pomoglo..ima ko kakvih inf.ili iskustva??gdje se javiti,kog pitati??sto sve treba??
youngfashionista0038 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 00:19   #23
pozdrav,

frendica i ja(maturantice jedne gimnazije) htjele bismo raditi neki poslić po 2-3 h dnevno,primjerice dijeliti letke,novine... ako netko ima ponudu,ili barem neku ideju ,neka javi na pm. hvala
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 14:39   #24
Pa jel ima kakvog posla u okolici Ivanic grada ili Kriza ili Bjelovara,vec sam nestrpljiva.
__________________
Neka srce i dusa vole ga,a tjelo neka za njim žudi i to će shvatit samo dobri ljudi.
crvenkapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 20:36   #25
Trazim posao kao Autolakirer, izucijo sam zanat u njemackoj u Mercedes Autokuci.

Ako ima neko da mi nesta ponudi u Dalmaciji...Sibenik, Split, Metkovic, Dubrovnik....

Kakve su place za Autolakirera u Hrvatskoj??

Hvala vam unaprijed!
vladan21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 20:41   #26
Trazim posao kao Autolakirer u Dubrovniku

Trazim posao kao Autolakirer u Dubrovniku i okolici...

eMail: [email protected]

Hvala unaprijed!
vladan21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 11:05   #27
Honorarno?

Tražim posao u popodnevnim, večernjim satima i vikendom. Samo da nije hotline, tarot i to.......
Pakiranje kuverti može ali ne na način "Plati 500kn prvo"
ptica_dodo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:04   #28
RE: Htjela bih raditi u Francuskoj za vrijeme ljetnih praznika

Quote:
youngfashionista0038 kaže: Pogledaj post
ovako..ucila sam 2 godine francuski,,i sad sam malo pauzirala jer nisam to nikako mogla uskladit s obavezama na faxu..htjela bi i dalje nastaviti uciti,,al prije svega,htjela bi za vrijeme ljetnih praznika otici tamo nesto raditi,,bilo sto,cak i volontirat ak treba samo da provedem tamo ta 3 mj.,mislim da bi mi to u ucenju jezika puno pomoglo..ima ko kakvih inf.ili iskustva??gdje se javiti,kog pitati??sto sve treba??
Obrati se veleposlanstvu.
Pogledaj "fille au pair" oglase.
Ne znam kako je za raditi za hrvatskim papirima, s toga, najprije veleposlanstvo.

Zadnje uređivanje Blue : 05.12.2007. at 02:12.
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 17:06   #29
RE: Htjela bih raditi u Francuskoj za vrijeme ljetnih praznika

Ako si OK i s engleskim mozes raditi i u hostelima.

I za novce, a u nekim manjima se mozes dogovoriti da docekujes goste za besplatan smjestaj/klopu.

Puno sreće!

Zadnje uređivanje Blue : 05.12.2007. at 02:11.
why-oh-why is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 00:26   #30
Student sam 4. godine kroatistike i filozofije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu. Radio bih honorarno gotovo bilo što - u obzir dolaze i fizikalije tipa cijepanje drva ili neko prenošenje/utovar tereta, ali primarno bih radio neki intelektualni posao. Živim u studentskom domu na Savi tako da imam pristupa broadband internetskoj vezi 24 sata na dan. Engleski govorim izvrsno pa prevođenje svakako dolazi u obzir, slovenski govorim relativno tečno, njemački dovoljno za sporazumijevanje. Poznajem osnove rada na računalu i još trunku više, a može biti govora i o nekoj svirci (primarni instrument - harmonika, ali sviram i klavijature te nešto gitare i još par instrumenata). Posjedujem široki spektar interesa, pogotovo što se glazbe i književnosti tiče pa bih radio i kao recenzent, urednik, možda i kolumnist za neki list ili novine. Najveći interes ipak nalazim u pisanju - priča, feljtona, poezije, glazbenih tekstova. Osobe impresionirane mojim životopisom neka se jave na PM.
blackwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 00:46   #31
Trazim suradnike i akvizitere po cijeloj HRVATSKOJ

Provizja 25%.Posaljite email na [email protected]
Detaljnije nakon emaila vrlo profitabilan posao i legalan.
Hvala unaprijed
welcome is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 17:30   #32
trazim neki honorarni posao sad u 12mj
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 12:30   #33
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
trazim neki honorarni posao sad u 12mj
halo, javi mi se!!!

ODMAH!
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 20:42   #34
Studentica traži posao za Novu godinu

Ovako zadnje dvije godine sam radila kao hostesa na proslavama Nove godine u jednom zagrebačkom klubu...ove godine sam odlučila promjenit posao jer mi se ne sviđa više hostesiranje,pa me zanima kakav bi si posao(i dali nude) mogla nać jedna studentica koja sama financira školovanje a da se dobro plati za to?
blondezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 13:59   #35
redovna sam studentica i tražim neki posao koji ne bi imao fiksno vrijeme...pm?
__________________
tićica
pukachu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 19:15   #36
neka mi se jave sve ljepuskaste i komunikativne djevojke koje zele raditi oko bozicnih blagdana

i to sto prije, to bolje
tko prvi, njegova djevojka
itd
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:35   #37
nisam napomenula - posao se obavlja u zagrebu
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 01:49   #38
trebam posao u osijeku!!!
__________________
LIVE YOUR DREAM!
Jeanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 23:59   #39
trazim neki posao tipa studentskih, faks nemam do 2 mj tak da imam dosta slobodnog vremena.. zavrsena ekonomska, poslovi mogu bit od kuvertiranja, punjenja polica....iz siska sam, ako je neki primamljiv posao i zg dolazi u obzir..
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 13:34   #40
"Fitness centar se nalazi u blizini autobusnog kolodvora i više je kvartovskog karaktera. Radno vrijeme centra je od 11 do 22 sata radnim danom i od 10 do 20 sati subotom. Dva trenera su ujedno i na prijemnom desku vezano za teretanu.Imamo termine aerobike u večernjim satima i tu nastupate vi.
Vaše radno vrijeme je od 17 do 21 sat (četiri sata dnevno od ponedjeljka do petka, subota za vas nije radna).
Opis posla: rad na prijemnom desku (upis članova prilikom njihova dolaska, naplaćivanje mjesečne članarine, kontakt s članovima uz pristupačnost i srdačnost).
Kvalifikacije: higijena, komunikativnost.
Plaća: prvi radni dan u novom mjesecu (najkasnije do 3. u mjesecu)
760,00 kn (plaća nije velika ali ni posao nije zahtjevan.)
Tražimo osobu koja će ostati do kraja sezone 07/08 (radi se cijeli lipanj).
Ukoliko vam sve navedeno odgovara i odgovara vašem profilu molim javite se za sastanak."

dakle,meni su poslali ponudu ali premalo mi je to novaca jer zivim u stanu i to mi nije dovoljno za stanarinu a kamoli za ista drugo...idealan posao za nekog studenta...ako vas zanima, info na pm
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.