Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2010., 14:15   #41
thx chupsy
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:47   #42
jel neko ima iskustva sa mail redirectin servisima.Vidim da ameri dilaju bookove sa kuponima za 50% off ili za prvu kupnju besplatno, samo treba platit shipping, ali ne salju ovamo, pa mi je palo na pamet poslat na mail redirection, i onda njima da prosljede u hrvatistan knjigu. Shipping 3-4dana unutar amerike je 4-5$ i neka ovi uzmu jos 10-15 to je masu jefinije nego nasi (pogotovo kad se naleti na prvi book free)
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 21:20   #43
ja sam radila frendici engagement book, pa dala prinat u dm-u i sestrični wedding book pa tko treba nek se javi dam mu link, ja sam radila fotke i design a super sam zadovoljna sa printom, i cijenom
UVfilter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 21:51   #44
stavi tu link, i koja je cijena?
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 21:57   #45
http://tinyurl.com/ncdjvo
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 22:04   #46
Quote:
chuspy kaže: Pogledaj post
jel neko ima iskustva sa mail redirectin servisima.Vidim da ameri dilaju bookove sa kuponima za 50% off ili za prvu kupnju besplatno, samo treba platit shipping, ali ne salju ovamo, pa mi je palo na pamet poslat na mail redirection, i onda njima da prosljede u hrvatistan knjigu. Shipping 3-4dana unutar amerike je 4-5$ i neka ovi uzmu jos 10-15 to je masu jefinije nego nasi (pogotovo kad se naleti na prvi book free)
imam ti ja jednu frendicu koja je u NY i na koju možeš naručiti paket ili ga ona naruči ak ne primaju naše kartice i onda ti ga pošalje za HR, naravno uz proviziju
ak si zainteresiran javi se na PM
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 22:48   #47
dohla, nes vjerovat to znam i ja, ali kako je rekla ucinilo mi se da je jedan book iz DM-a, a drugi s nekog drugog mjesta, pa sam zato pitao.
Fransesca za ovo ti se javim kad zatreba...
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 08:23   #48
Quote:
UVfilter kaže: Pogledaj post
ja sam radila frendici engagement book, pa dala prinat u dm-u i sestrični wedding book pa tko treba nek se javi dam mu link, ja sam radila fotke i design a super sam zadovoljna sa printom, i cijenom
ono kaj si ti radila mi je skorz ok za te novce, brijem da ću i ja starcima napravit tak svoj
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 19:25   #49
zna li netko gdje ima kupiti obični bijeli album za slike na koji bi se moglo nešto nalijepiti na naslovnu stranu...dosta sam tražila al ništa
sve što sam vidila bilo je s nekakvim ilustracijama ili kožni(i rekli su mi da na kožu ne mogu lijepiti)
ima li ko kakvu ideju?
ja sam naumila poklonit to za krštenje ali napravit neku fora naslovnicu tako da bude personizirana malo

vidim da ste tu pisali o stranici fotos.hr, da li oni imaju dućan ili samo webshop?
malo mi je teško dočarati kako izgleda pojedini album pa bih onda radije tamo otišla i pogledala uživo
mrena:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 04:56   #50
Preporucam ovu zanimljivu knjigu


Advanced Crime Scene Photography
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 18:00   #51
Blurb od sada salje i u Hrvatsku.

http://www.blurb.com/
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 15:19   #52
blurb no more

Ja sam prije koristio blurb za fotoknjige preko frendova vani, ali sad ima hrpa lokalnih servisa osim DMa.

Probao sam do sada Fototeku (http://www.fototeka.hr), Tisak nisam, ali oni imaju isto u sklopu Tisak foto usluge na (http://foto.tisak.hr).

Meni je nekako tvrdo uvezana fotoknjiga sto puta bolja od albuma za ljepljenje...
whynot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 19:21   #53
A ne znam, gledam tu ponudu od tiska, i imaju samo 4:3 format fotoknjiga, dakle Olympusov format koji je meni beskoristan jer su mi sve slike 3:2 (Canon i Nikon).
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 20:28   #54
Mda, najbliže 3:2 je 280 x 200 - tj. fali ti par centi
whynot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 08:45   #55
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
A ne znam, gledam tu ponudu od tiska, i imaju samo 4:3 format fotoknjiga, dakle Olympusov format koji je meni beskoristan jer su mi sve slike 3:2 (Canon i Nikon).
Rade oni i 3:2, provjereno.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 12:35   #56
Quote:
rib@ kaže: Pogledaj post
Rade oni i 3:2, provjereno.
Probao si raditi u TISKU? Kako je ispalo?
whynot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 17:54   #57
Da, i uopce nisu losi, a jeftini su.
Kod narucivanja, mislim da u ponudi ima samo 10x13,5 ali naprave 10x15 s tim da sam uz svaku narudjbu slal mail gdje sam im napisal da zelim 10x15 format i nikad nije bilo problema.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 19:04   #58
Quote:
rib@ kaže: Pogledaj post
Da, i uopce nisu losi, a jeftini su.
Kod narucivanja, mislim da u ponudi ima samo 10x13,5 ali naprave 10x15 s tim da sam uz svaku narudjbu slal mail gdje sam im napisal da zelim 10x15 format i nikad nije bilo problema.
Mi smo o fotoknjigama pričali, a ti o fotkama
whynot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 22:14   #59
Ma garant da idu i fotoknjige u 3x2 formatu, ali istina nisaam pratil nastavu
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 22:33   #60
U Dalmacija papiru rade albume po narudzbi, te fotoknjige:

http://www.foto-albumi.com/

Narucio sam nekidan jedan album, sutra ce biti gotov, pa vam mogu javiti dojmove ako koga interesira.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.