Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2018., 12:49   #4761
Quote:
zEE-kAY kaže: Pogledaj post
cini mi se prema izboru da si ogranicen na Os... po meni ipak Tattoo Osijek, ali najbolje da pogledas radove gdje su radili portrete i vidis koji stil ti bolje odgovara.
Meni je i Zvaki super no recimo mojem bratu njegovi radovi ne pasu jer su vise onako ko slika, kistom rađeni...
Zvaki ? Anubis ? nisam ogranicen na os, moze i vk, vu, dj, sb ?
Nehalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 12:55   #4762
Quote:
lenaaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav ima li tko od vas bijelu tetovazu? Zanimaju me iskustva i proces zarastanja prosla su 2 tjedna otkad sam se tetovirala ali jos uvijek mi se ne cini da je to bas zaraslo, osjeti se na dodir i onako je roza, i boja mi ne izgleda ujednaceno (vidljive su crtice neke). Ne pece, ne svrbi ni nista drugo. Normalno sam ju njegovala kako mi je i receno.
imam ja. bijele tetovaže nisu nikad potpuno bijele. a vremenom će postati i žućkasta. mene su na to upozorili, a i na netu iskustva drugih isto to potvrđuju.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 16:12   #4763
Quote:
Nehalem kaže: Pogledaj post
Zvaki ? Anubis ? nisam ogranicen na os, moze i vk, vu, dj, sb ?
da da ...Anubis.. ja sam kod njega radila 2, razliciti stilovi... ali radi on i realisticne tetovaze i portrete. e sad... sve ovisi koji ti se stil svidja. ljudi ti mogu preporuciti al na tebi je da odaberes ono kaj ti se najvis svidja. po meni Zvaki ako bi vise onako umjetnicki portret, Tattoo Osijek ako bi realisticniji, pogotovo ako ne bi u boji.
a s okolnim tattoo majstorima nisam upoznata tako da ne mogu biti od pomoci
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zEE-kAY is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:39   #4764
kod mene je pa izbor. Zvaki ipak na tattoo konvenciji u Zg u 5. mj...
ako se nis ne izjalovi
:klap::klap::klap:
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zEE-kAY is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:09   #4765
Quote:
lenaaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav ima li tko od vas bijelu tetovazu? Zanimaju me iskustva i proces zarastanja prosla su 2 tjedna otkad sam se tetovirala ali jos uvijek mi se ne cini da je to bas zaraslo, osjeti se na dodir i onako je roza, i boja mi ne izgleda ujednaceno (vidljive su crtice neke). Ne pece, ne svrbi ni nista drugo. Normalno sam ju njegovala kako mi je i receno.
Smijem te pitati tko te tetovirao?

Većina majstora ih neće raditi jer ne zarastaju dobro i s vremenom požute (ovisno o kvaliteti boje i vremenu provedenom na suncu). Fotke na internetu su napravljene dok je tetovaža friška pa izgledaju fora. Možeš je s vremenom obnoviti, otići kod nekoga tko zna što radi da ti ju osvježi
Yurkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:38   #4766
pozdrav, imam veliku zelju tetovirati se,ogranicena sam na osijek,koji su najkvalitetniji? povoljni? painmansnion,anubis,ima ih jos,koliko se rana njeguje? i dali ste skuplje plati ako se trazi kavlitetnija boja,tipa crna a ne ona koja pozeleni?

zelja mi je ovo na vene na desnu ruku, a ovo na leda, kad skupim novaca
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 19:52   #4767
Quote:
Officer123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav htio sam pitati ovo sto me odavno muci,dali ljudi sa tetovazama imajuu problema sa pronalaskom posla (nez cudno bi mi bilo vidjet policajca ili neznam doktora sa istetoviranom cijelom rukom mada nemam nista protiv takvog vida umjetnosti bar za mene),cisto pitam za to te jeli itko od vas imao neugodnosti zbog tetovaza i odbijanja zbog iste na poslu,i koliko su sigurne one masinice,inace sam teski sumnjivac i hipohondar pa se uvijek pitam moze li se sida prenjet tim putem ili tako nesto slicno.
Imam u vidu ima jedno godinu dana da si istetoviram lijevu nogu nesto sto bi meni jako znacilo i nebi se tetovirao da drugi vide vec cisto da izbacim ono kako ja to zamisljam i sta mi znaci na svojoj vlastitoj nozi.
Moze pomoc. Lijep poz svima.
ja znam tetoviranog plastičnog kirurga.....

ja sam prof. u srednjoj školi i imam tetovaže, ali dok sam u školi uvijek su prekrivene odjećom...kad sam ih stavljala vodila sam računa o tome

nisam sigurna da bi mi ravnatelj a niti neki roditelji blagonaklono gledali na to.....

doduše svi znaju za njih jer kad nisam u školi, tetovaže se vide....i ja imam radno vrijeme i slobodno vrijeme....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 00:12   #4768
Ja imam tetovažu na unutarnjoj strani nadlaktice i ne smeta mi na poslu. Tri linije teksta imam i nisam primijetila da je itko čudno gledao, a radim u kratkim rukavima Doduše, moj je još preko SC-a, ali sam baš kao i dichy vodila računa o tome da ju mogu pokriti odjećom. Čak se i ljeti može pokriti nekakvim duljim kratkim rukavima

Meni APSOLUTNO ne smeta tetovaža ni na kome, neovisno o poslu kojim se bavi. Ali mislim da ipak moraš uzeti u obzir i to da nisu svi toliko liberalni! Meni je bilo bitno da ja mogu vidjeti tu svoju tetovažu jer mi je emocionalno bitna, a opet nisam htjela da bude na izvolte. No na faksu mi ne smeta, nosim kratke rukave bez problema

A jednog dana definitivno ne mislim skrivati da imam tetovažu, ali sam spremna na to da tijekom radnog vremena ne bude izložena. Ja s tom tetovažom imam emocionalni mir i vidljiv podsjetnik na neke stvari, a to mi je najbitnije
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:36   #4769
Pozdrav ljudovi,

malo sam u nedoumici pa da pitam naime imam trenutno suprasorb foliju koju skidam za par dana, htio bi izbjeci bepanten mast nakon što skinema foliju (iskljucivo to planiram ako mi se koza peruta i bude nenormalno suha, htio bi ju izbeci jer radim u uniformi pa nije bas dobro da ju ufuljam, a opet bi htio da koza dise da ne moram folije nosit dok sam na poslu )

Imate li neku dobru kremu za preporuciti za hidratiziranje kože ? Čitao sam malo da DM ima neku after tattoo kremu i da je oke, ali nema previse komentara o tome :/ netko je ovdje napisao da je nevenova krema super? toliko toga ima, a ja neuko muško kojemu je to sve isto uostalom gdje cu naći bolji savijet o kremama nego u ženskom kutku
Keiichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:50   #4770
Za kremu ne mogu dati savjet. Svoju sam davno davno napravila da sam i zaboravila kako sam je mazala.

Vezano za upise o bijeloj tinti: bijela boja je korištena za sjenčenje kako bi se dobio dojam pauka u kretanju. Nije požutila, nisam imala problemom sa zarastanjem. A očito sam imala sreće i s crnom jer je još uvijek crna.

Za posao nije bilo problema mada zbog tipa posla kojim se bavim je pokrivena odjećom. Više su me čudno gledali zbog crne udovice nego to što imam tetovažu.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:14   #4771
Quote:
Keiichi kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudovi,

malo sam u nedoumici pa da pitam naime imam trenutno suprasorb foliju koju skidam za par dana, htio bi izbjeci bepanten mast nakon što skinema foliju (iskljucivo to planiram ako mi se koza peruta i bude nenormalno suha, htio bi ju izbeci jer radim u uniformi pa nije bas dobro da ju ufuljam, a opet bi htio da koza dise da ne moram folije nosit dok sam na poslu )

Imate li neku dobru kremu za preporuciti za hidratiziranje kože ? Čitao sam malo da DM ima neku after tattoo kremu i da je oke, ali nema previse komentara o tome :/ netko je ovdje napisao da je nevenova krema super? toliko toga ima, a ja neuko muško kojemu je to sve isto uostalom gdje cu naći bolji savijet o kremama nego u ženskom kutku
pa gdje ti je ta tetovaža? ja stavim bepantene ali stavim običnu bijelu majicu pa onda redovnu robu
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:25   #4772
@dichy

Na prsima, nije velika... Uff ako budem morao nosit i majicu ovdje ispod veste, skuhat ću se kao šunka i ovako se preznojim :/
Keiichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:31   #4773
Quote:
Keiichi kaže: Pogledaj post
@dichy

Na prsima, nije velika... Uff ako budem morao nosit i majicu ovdje ispod veste, skuhat ću se kao šunka i ovako se preznojim :/
Ne znam kako si zamislio tattoo koji se jos pomalo cijedi držati direktno izloženog majici bez zastitnog sloja. Sve i da staviš kremu - majica ti bude upila.
But hey, ja plavuša
Bolje ti je držat foliju dok ti ne bude ok još tjedan-dva. Ili kremu pa potkosulju pa na to majicu. Mislim, nešto moraš imat između rane-tattoo i konacnog komada odjeće.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 21:05   #4774
meni su nakon prve tetovaze rekli motaj u foliju i tako sma i radila ali nakon druge tip mi je rekao samo cistu pamucnu majicu, a doma dok si luftaj i mazi i tak sam se puno bolje provela i brze je zarasla, te folije su samo predstrožnost
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 21:07   #4775
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
meni su nakon prve tetovaze rekli motaj u foliju i tako sma i radila ali nakon druge tip mi je rekao samo cistu pamucnu majicu, a doma dok si luftaj i mazi i tak sam se puno bolje provela i brze je zarasla, te folije su samo predstrožnost
Ma jasno. Ali ako je planirao samo majicu i kremu pa s tim na posao, ne bude išlo.
Dok je doma ok, ali za na posao ne baš.
Odnosno i za na posao također može ali na kožu najprije majica/potkosulju pa onda ostatak odjeće.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:07   #4776
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ne znam kako si zamislio tattoo koji se jos pomalo cijedi držati direktno izloženog majici bez zastitnog sloja. Sve i da staviš kremu - majica ti bude upila.
quotati cu jedan tattoo studio o odrzavanju, ja sam se njihovog "tutoriala" o odrzavanju uhvatio

Quote:
S obzirom da vam se u proteklih 6 dana tetovirana koža donekle oporavila i tetovaža više nije površinska rana, odabir masti ili kreme ovisi samo o tome koliko vam je koža (tetovaža) suha
i ovoga

Quote:
a) Ako ste nosili Suprasorb 6 dana, nakon što ga skinete nemojte tetovažu više pokrivati nikakvom folijom. Površinski sloj kože na tetovaži se oporavio i jedina zaštita koja vam je potrebna je 100%-tna pamučna odjeća na tom dijelu.
Procitah mnogo o odrzavanju i prije nego sam krenuo u tetoviranje vecina tattoo ima neke svoje preporuke itd itd... mene je iskljucivo zanimalo koja je dobra krema jer nitko ne specificira od tih tattoo salona marku, sastav, na sto paziti itd...

anyhow dobio sam odgovor u prajvt pa zahvaljujem na pomoci
Keiichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:40   #4777
ok, ako si dobio pomoć

u svakom slučaju, meni su u tattoo studiju rekli da držim foliju samo 2-3 sata i onda ide bepantene i obična pamučna majica i na to šta hoću.....

i tako svaki put

majice se usvinje....što od bepantena, što od otpuštanja viška boje, ali su obične bijele pamučne, pa se iskuhaju i nema frke

sve tetovaže su mi lijepo i brzo zarasle.....a ima ih i po leđima i ispod ključne kosti i po ramenima.....zapravo svuda gdje ih mogu sakriti....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:50   #4778
Da, ali ti govoriš o običnoj kuhinjskoj foliji kad kažeš 2-3 sata, a on o Suprasorb.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 23:03   #4779
Quote:
Keiichi kaže: Pogledaj post
quotati cu jedan tattoo studio o odrzavanju, ja sam se njihovog "tutoriala" o odrzavanju uhvatio



i ovoga



Procitah mnogo o odrzavanju i prije nego sam krenuo u tetoviranje vecina tattoo ima neke svoje preporuke itd itd... mene je iskljucivo zanimalo koja je dobra krema jer nitko ne specificira od tih tattoo salona marku, sastav, na sto paziti itd...

anyhow dobio sam odgovor u prajvt pa zahvaljujem na pomoci
To da nakon 6 dana nije površinska rana mi je...smiješno. Osim ako te ne tetovira heri poter štapićem i moćima. Than ekskuze mua.
Pa prišt ti ne zaraste u 6 dana, porezotina od papira malo jača. Ok, mozda ovi primjeriNe nisu baš istovjetni, ali ne vjeruj slijepo pored zdravog razuma.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 23:04   #4780
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
ok, ako si dobio pomoć

u svakom slučaju, meni su u tattoo studiju rekli da držim foliju samo 2-3 sata i onda ide bepantene i obična pamučna majica i na to šta hoću.....

i tako svaki put

majice se usvinje....što od bepantena, što od otpuštanja viška boje, ali su obične bijele pamučne, pa se iskuhaju i nema frke

sve tetovaže su mi lijepo i brzo zarasle.....a ima ih i po leđima i ispod ključne kosti i po ramenima.....zapravo svuda gdje ih mogu sakriti....
Daj pliz podijeli s nama info da li su ti zarasle u 6 dana
Meni moja nije no moja je koža osjetljiva pa je možda do toga.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.