Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 14:53   #201
kratko to traje.
šta nemate i jutarnji termin za upis?
mi imamo jedan dan ujutro, drugi popodne i subotu.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:57   #202
osim subote ova dva radna dana su nakon posla. pošto nas u subotu vjerojatno nema ostaju mi četvrtak i petak.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 15:53   #203
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ja se sjećam da su nam na testiranju rekli da za svaki slučaj donesemo te fotokopije i nadopišemo oib ak nije naveden, no ne sjećam se dal su još nekaj spominjali.
kaj se tiče ispunjavanja vjerujem da će biti za vjeronauk i boravak, no ne znam dal toga još ima i koliko ima i koliko će mi sve to skupa oduzeti vremena, ne samo ispunjavanje nego i čekanje jer vidim da je u vremenu nakon posla.
nama nitko nije spominjao kopiju domovnice, nego samo rodni list.
upitnik o vjeronauku i boravku sam popunjavala dok je bio na razgovoru s pedagogicom.
i s obzirom da ce u boravak, moram donijeti potvrde o zaposlenju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:25   #204
nas nisu tražili te potvrde.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:27   #205
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nama nitko nije spominjao kopiju domovnice, nego samo rodni list.
upitnik o vjeronauku i boravku sam popunjavala dok je bio na razgovoru s pedagogicom.
i s obzirom da ce u boravak, moram donijeti potvrde o zaposlenju.
na testiranju sam samo potpisala neku dozvolu da škola sama može tražiti dokumente, a ove fotokopije donosimo za svaki slučaj.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 16:39   #206
ocito svaka skola trazi nesto svoje.

nisam nista potpisivala da sami traze dokumente, a nekoliko puta mi je naglasila da im je najvaznija stvar od svega upravo ta potvrda od poslodavca.
valjda je navala na boravak pa hoce to imati na vrijeme da mogu sloziti razrede i boravke.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 19:06   #207
Danas bili na drugom cjepljenju,i saznali od Dr.da je odobrena odgoda,hvala Bogu jer po skoli ne bi doznala do 1.9 vjerojatno
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:31   #208
Bliže se i ovogodišnji upisi u 1. razred
Zna li netko može li stomatološki status potpisati samo privatni stomatolog?
__________________
Blabla
meri lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:38   #209
Quote:
meri lu kaže: Pogledaj post
Bliže se i ovogodišnji upisi u 1. razred
Zna li netko može li stomatološki status potpisati samo privatni stomatolog?
Naravno
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:46   #210
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Naravno
Super, hvala puno
__________________
Blabla
meri lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 22:52   #211
Čitam na stranicama škole u koju bi trebala krenuti moja curka da ima sastanak za roditelje i poslije se dijele termini za pregled kod šk. liječnice.

Kako sam mogla znati da će to biti da nisam pogledala na stranice škole?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 23:34   #212
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Čitam na stranicama škole u koju bi trebala krenuti moja curka da ima sastanak za roditelje i poslije se dijele termini za pregled kod šk. liječnice.

Kako sam mogla znati da će to biti da nisam pogledala na stranice škole?
pa trebas gledat stranice skole
proucavat ponudu aktivnosti, uciteljice, gledat slike

nemam pojma, al vidim da sve vise skola to prakticira. i da znaju u vrticu najavti da ce biti roditeljski.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 15:11   #213
Zapravo sam zbog ovog ovdje topica i išla pogledati piše li što o ovoj temi na stranicama škole. Tako da, hvala vam

Pisala sam na našu viber vrtićku grupu i javila se jedna mama da je bila obavijest u vrtiću. Nas nije bilo tjedan dana pa su je u međuvremenu valjda maknuli.

Nekako sam mislila da valjda doma dobiješ poziv poštom. Ozbiljne stvari obično tako funkcioniraju.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:08   #214
Na nasem vrticu ostave detaljnu obavijest (na nekoliko listova papira) o upisu u skolu nekoliko mjeseci, na glavnim ulaznim vratima i svejedno to neki roditelji previde.

Danas sam malog narucila za lijecnicki i stvarno ne razumijem sto ce im vecina podataka koje traze. Npr. koliko godina smo u braku. Sto ce s tom informacijom?
Osim ako ne rade neke statisticke analize.

Ostala pitanja su o trudnoci, porodu, prvi zubi, sjedenje, prve rijeci, recenice, dojenje, hodanje, skidanje pelena, dominantna ruka, nocno mokrenje, koliko mlijeka/mlijecnih proizvoda popije dnevno, kuhanih obroka dnevno, mesnih obroka tjedno, koliko medjuobroka dnevno, bavljenje aktivnostima (glazba,sport, jezici), alergije, kronicne bolesti/prijelomi/bolnicko lijecenje
Za roditelje: godiste,zanimanje, strucna sprema,pusenje, bracni status, od kada, s kime dijete zivi, u stanu ili kuci, ako u stanu koji kat, s kime spava dijete. Neka kronicna bolest u uzoj obitelji.

Ako ce nekome pomoci, evo sto treba sve donijeti na pregled (sve info dobijete prilikom narucivanja):
1) karton od pedijatra (nakon pregleda se vraca)
2) iskaznica cjepljenja (napomenuli su da se dijete cijepi na pregledu)
3) nalazi krvi i urina (ne treba ako imate nalaze ne starije od 6mj) - dobili smo uputnicu
4) potvrda od stomatologa (dobili smo obrazac koji stomatolog treba ispuniti, a ako dijete nema stomatologa postoje kontakt brojevi i e-mailovi kod kojih se moze provjeriti koji stomatolozi mogu primiti dijete)
5) zdravstvena iskaznica
6) medicinska dokumentacija ako je dijete teze bolovalo ili bilo kod logopeda, fizijatra i sl.
Cepin40 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:30   #215
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
i stvarno ne razumijem sto ce im vecina podataka koje traze. Npr. koliko godina smo u braku. Sto ce s tom informacijom?
ta pitanja sam ostavila neispunjena, pa su me udavili da bilo kaj napišem. ono, kaj će ti to ak mogu bilo kaj napisati?
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:45   #216
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ta pitanja sam ostavila neispunjena, pa su me udavili da bilo kaj napišem. ono, kaj će ti to ak mogu bilo kaj napisati?
Bas! Pa nisam se tocno sjecala niti kada je poceo slagati recenice. Otprilike znam, ali... pisala sam u neku radosnicu pa sam provjerila, ali takve stvari se zaborave tocno u mjesec.
Cepin40 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:51   #217
i ja sam to izvlačila iz radosnice. još kužim ta pitanja o razvoju djeteta, al kaj ih boli kuki dal sam prirodno začela ili potpomognuto, dal smo u braku i koje godine smo se ženili.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 23:39   #218
Ja sam po sjećanju bubala mjesece. Pojma nemam kad je dobio prvi zub, sjecam se samo da mu niš nije pomogo da bolje jede. Isto i za rečenice bubnes neki broj i bok. Prva riječ otprilike +/= mjesec. I sve tak otprilike, jako sam brzo to popunila
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 08:47   #219
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Ja sam po sjećanju bubala mjesece. Pojma nemam kad je dobio prvi zub, sjecam se samo da mu niš nije pomogo da bolje jede. Isto i za rečenice bubnes neki broj i bok. Prva riječ otprilike +/= mjesec. I sve tak otprilike, jako sam brzo to popunila
Ma ok, ali u toj prvoj godini je svaki mjesec vazan, pa nije isto ako napisem da je prvu rijec rekao s 10, 12 ili 14 mj. Ako slucajno ipak to netko gleda.
Cepin40 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 08:50   #220
ma za kaj je vazno?
ja se sjecam da me par pitanja posteno iznerviralo ali se ne sjecam vie koja su bila nisam nist napisala pa su me isto kasnije jebali da kazem bilo kaj
maltene da ce oni nekaj napisati ako ja nista ne kazem
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.