Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2008., 00:00   #21
taj ja još nisam vidila
nisam ni znala za to,ali nema veze,najvažnije je da se beba ne boji mora
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 23:42   #22
Mi smo prošle godine imali šlauf za našu princezu u kojem je ona sjedila (noge su joj visile u vodi) a za mamu/tatu je bilo nadodano da se isto može ugurati i ploviti na šlaufu. Teško mi je objasniti, izgleda kao broj 8. U jednom krugu je šlauf s rupicama za nogice a drugi je prazan s prorezom za roditelja. Glupo sam objasnila, valjda ćete skužiti.
Lubenic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 14:22   #23
Kupila na kraju blazena punica u TL-u za cca.20 kn šlauh koji izgleda ko brodic i ima volan. Cini mi se ok za jednu sezonu. Naravno, za svaki slucaj kupila je 2 kom.
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 17:04   #24
evo to je taj šlauf koji mi imamo

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=173097
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 01:10   #25
to je taj Fredov...koji prodaje i Ana Sršen..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 07:25   #26
s krovićem ima u inter sparu
markolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 06:47   #27
Jučer sam kupila u Plodinama onaj šlaufek za bebu sa rupama za noge i krovićem. Meni baš fora izgleda . I onda me moj stari "popljuval" da se to njemu čini jako nestabilno, da se bude u tome odmah okrenula naglavačke i svašta još.

Oni koji ste probali, kak to funkcionira? Jel ok? Jedino mi se čini da bi ju mogle žuljati te rupe za noge, onak, da joj se rubovi urežu u nogice.

I ne znam kaj da joj obučem, da joj se isto tak ne bi ono između tih rupa urezalo u pipicu. Pelene? Negdje sam pročitala da netko spominje pelene za kupanje? Kakve su to pelene i gdi ih ima za kupiti?

Baš mi je žal da sam prekasno vidla topic, kupila bih taj od Ane a sad više ne stignem
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 07:43   #28
Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
Jučer sam kupila u Plodinama onaj šlaufek za bebu sa rupama za noge i krovićem. Meni baš fora izgleda . I onda me moj stari "popljuval" da se to njemu čini jako nestabilno, da se bude u tome odmah okrenula naglavačke i svašta još.

Oni koji ste probali, kak to funkcionira? Jel ok? Jedino mi se čini da bi ju mogle žuljati te rupe za noge, onak, da joj se rubovi urežu u nogice.

I ne znam kaj da joj obučem, da joj se isto tak ne bi ono između tih rupa urezalo u pipicu. Pelene? Negdje sam pročitala da netko spominje pelene za kupanje? Kakve su to pelene i gdi ih ima za kupiti?

Baš mi je žal da sam prekasno vidla topic, kupila bih taj od Ane a sad više ne stignem
Mi nismo imali vremena za kupovinu Fredovog koluta pa sam kupila isti taj...s rupama i krovićem i ok je (na našem je pisalo da je za bebe koje sjede do 11kg težine), ali malac se volio kupati i na kraju smo većinu puta išli na plažu bez toga. Nije ga rezalo za nogice, a bio je gol. Jedino što mu je donji dio tijela u vodi, a gornji ne pa mu je brzo dosadilo tako jer se htio brćkati

Kupaćih pelena imaš u DM-u, a u ZG u Muelleru na trgu sam vidjela da ih ima i Huggies, a u CC1 Pampers. Mi smo potrošili možda 2 Babylove za 12kg nadalje pa rado poklanjam ostatak kome treba, samo javite na pp.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 09:16   #29
I ja sam kupila taj do 11 kg samo kaj moja beba još ne sjedi kak spada, kad budemo na moru imat će 6 i pol mj, kaj je normalno, mora se držati ručicama.

Zato bi mi i bil bolji taj Fredov kolut. Možda i nagorvorim muža pa odemo u tih par dana kolko još imamo do mora i u Sloveniju po kolut

Jel ste onda stavljale bebicama majcu da ramena ne izgore?
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 09:17   #30
ja sam svom u njemačkoj kupila onaj float badić ovo samo drugi uzorak testiramo uskoro
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:46   #31
Ima li tko ovo za kupanje, plivanje? Vrijedi li tog novca? http://www.decathlon.hr/p/8335570_ru....html#/4-235-_
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:29   #32
Gugolina - upravo gledam malog rusa sa tim na sebi. Meni izgleda glupavo i nefunkcionalno.

Jedna klinka ima pojas koji na leđima ima 2 plastične "boce", a sestra joj ima pojas koji na leđima ima "blokove". Super stvar, oba pojasa se koriste u školicama plivanja.

Ja ću svom klincu (2 godine) uzeti taj sa bocama.


Sent from my 6045K using Tapatalk
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.