Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 20:16   #741
Quote:
SvFrancisco kaže: Pogledaj post
Ne vracaju se od tamo koliko je dobro sami andjeli u bjelom.
Vidiš, to mi je zanimljivo. Tu i tamo čujemo da se netko vratio iz pakla, ali iz raja se nitko ne vraća. Okej, kužim da im je tamo dobro, ali da ne mogu odvojiti ni pet minuta vječnosti da bi javili nama dolje kako je ondje dobro... to mi je već malo sumnjivo.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2023., 16:05   #742
Ima li još onih koje zanima raspravljanje o Wicci, možda novih lica na forumu? Bilo mi je zanimljivo ponovno čitati diskusije o svemu ovome koje sam pratila prije par godina, kad sam još bila balavica koju je ovo zanimalo (a sad sam još uvijek "u tome")

Primjerice, jeste li naletjeli na tzv. "Witchtok" koji mi zna iskočit po svim društvenim medijima, bez obzira što ni nemam tiktok? Što mislite o tome? Osobno nemam baš najbolje mišljenje.
DanteHebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2023., 00:10   #743
Slavonski fratar: ‘U Hrvatskoj danas postoje dvije vještičje organizacije, sve se češće konzumira ljudska krv‘
‘Uz vještičarstvo, danas je dosta raširen i vampirizam tj. konzumacija ljudske krvi‘, kaže fra Josip

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...a-krv-15336052
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2023., 07:04   #744
Red face kanibali & vampiri

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Slavonski fratar: ‘U Hrvatskoj danas postoje dvije vještičje organizacije, sve se češće konzumira ljudska krv‘
‘Uz vještičarstvo, danas je dosta raširen i vampirizam tj. konzumacija ljudske krvi‘, kaže fra Josip

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...a-krv-15336052
Quote:
Župa sv. Mihaela arkanđela u Donjem Miholjcu organizirala je 12. svibnja 2023. tribinu „Praznovjerje – kako djeluju stvari koje ne djeluju“.
Dakle pop tumači što je to praznovjerje.
I to objavi Jutarnji list kao znanstveni simpozij. lol

Debeli fratar je zaboravio spomenuti da svećenici na svakoj misi svaki dan piju krv Isusovu, a pričesnici jedu Isusovo živo meso. Dakle kanibali & vampiri.

Quote:
sve-se-cesce-konzumira-ljudska-krv

Uz vještičarstvo, danas je dosta raširen i vampirizam tj. konzumacija ljudske krvi.
Sve češće? Dosta rašireno? Idiotarija i širenje klerikalne moralističke panike radi jeftine propagadne među neukima i "šokiranima", jer im ponestalo unutarnjih i vanjskih neprijatelja za huškanje.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2023., 09:27   #745
Blazevic je stari fijrmongering seronja, koji uz to blage veze nema o temama u kojima se predstavlja strucnim ekspertom, i to ne na razini interpretacije nego temeljnih cinjenica. Zbog njegovih pizdarija koje su svojevremeno bile prosirene po crkvama u vidu nekakvih idiotskih plakata, indokriniranja svecenstva isl., vidjeh nevjerojatnih situacija gdje su se vjernici bojali kupiti neke kucne ukrase sa slonovima ili zvijezdama jer imje svaki kurac bio opasan okultni simbol.

Sto je najgore bio je, a mozda je jos uvijek, na celu nekih tijela za medjureligijski dijalog

Taj bi bio inkvizitor u nekim drugim vremenima
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2023., 19:16   #746
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Dakle pop tumači što je to praznovjerje.
I to objavi Jutarnji list kao znanstveni simpozij. lol

Debeli fratar je zaboravio spomenuti da svećenici na svakoj misi svaki dan piju krv Isusovu, a pričesnici jedu Isusovo živo meso. Dakle kanibali & vampiri.



Sve češće? Dosta rašireno? Idiotarija i širenje klerikalne moralističke panike radi jeftine propagadne među neukima i "šokiranima", jer im ponestalo unutarnjih i vanjskih neprijatelja za huškanje.
Ponavljas sto sam ja rekao zasto ?
Ablathtalba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2023., 17:29   #747
Dvanaest vještica amnestirano u SAD-u 400 godina kasnije

https://magazin.hrt.hr/zanimljivosti...snije-10801171
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.