Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2003., 15:40   #81
Samo pogledajte moj avatar i sve Vam je jasno

Najudobnije i predivne cipele koje idu na sve osim na trenerku

Iako ja ne volim ništa drugo osim klasičnih modela. One Janičine mi se ne sviđaju. Eventualno one niske mogu proći. Ali klasika sa 10 rupa I da, ove na avataru su mi savršene!
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 16:14   #82
Ja sam vise za "klasicne modele" (iako ove od Jane - nisu za bacit - samo da su crne )... crne afkors... nedavno kupih... 7 jupa
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 21:13   #83
Dora,
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 22:09   #84
Quote:
Luđakinja kaže:
kaj u Đakovu ima dobar izbor? de reci di se prodaje, blizu čega su shopovi i to pa da skoknem kad budem u gradu
Ma nemaju baš u Đakovu previše izbora zato me toliko i čudi što imaju te čizmice (sve mi se čini da ih je teta za sebe naručila pa usput još nekoliko pari al danas nije radila pa ju nisam pitala a moram provjerit možda će dobiti i one svijetlije) i nače imaš taj jedan shop u kojem se prodaju marke tipa Vans, Sketchers(?)..
Uglavnom ne znam možeš si nešto naći al ne vrijedi zbog toga dolaziti..a da ovako on ti se nalazi hm loša sam u objašnjavanju uglavnom u starčevićevoj to ti je ona jedna velika ulica u blizini pošte mislim prođeš poštu i onda lijevo..s desne strane imaš jedna kaf(Vigor) trgovinu pa još jednu pa još jednu i još par njih i eto te al kažem ti zbog toga ti se ne isplati dolaziti al ako si već tu..zapravo meni je bolji Underground u Os imaju puno više stvari..uf što se ja raspisa
E da mama mi je danas išla pogledat čizme i zamislite šta pita JEL PROPUŠTAJU VODU?
Ovo je slučajna podudarnost CJ
(Fala bogu nisam bila s njom )
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 23:51   #85
Quote:
Indigo Girl kaže:
I da, ove na avataru su mi savršene!
E, te tvoje avatarske su stvarno saaavršene!
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 12:44   #86
Da se pohvalim jucer sam opet obukla marte za ic u tockarnu i moj dragi je reko da mi dobro stoje
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 13:05   #87
ja vidla one Janine cizmice u Importanneu neki dan, al su preslatke i kostaju 999 kn i mama mi ih nece kupit, smlc
SpOokey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 01:43   #88
Quote:
Indigo Girl kaže:
I da, ove na avataru su mi savršene!
[/COLOR]
apsolutno se slažem!
ma gdje si samo našla taj avatarić?
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 11:37   #89
a žniranci?

Vi koji ste nosili ili još nosite marte... Kakve su vam boje (bili) žniranci (vezice)?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 13:12   #90
Re: a žniranci?

Quote:
just Sandy kaže:
Vi koji ste nosili ili još nosite marte... Kakve su vam boje (bili) žniranci (vezice)?
ja sam ostavila originalne martens

makar sad razmišljam da stavim one žarko crvene, baš mi se te sviđaju

...znam jednu curu koja je nosila bijele, na crne marte, nije bilo loše
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 20:25   #91
Re: a žniranci?

Quote:
just Sandy kaže:
Vi koji ste nosili ili još nosite marte... Kakve su vam boje (bili) žniranci (vezice)?
.. prvo sam imala one origigi crne.. onda sam jedno vrijeme furala florescentno narandjaste, zelene i zute .. pa sam dugo nosila bordo zirance (to je super izgledalo ) i onda se vratila na crne



Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 20:35   #92
off topic

*cactus* i Doria... po avatarima bi se reklo da imate iste, hm, prehrambene navike
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2003., 22:57   #93
jooj, evo da se i ja ukljucim u raspravu u martama. ja ih obooooozavam
vec 4 godine nosin one obicne visoke crne, sta svi vise manje imaju, i super su mi, al su se polako pocele raspadat (al isto drzim da sta su raspadnutije to su bolje, jel nevolin nove cipele), al je problem sta su me pocele zuljat i tako.. i sad treba kupit nove.. samo koje.. nebi opet iste, jel to mi je nekako, stajaznam.. a i sad se mladje curice od 12, 13 godina furaju na takav neki darkerski djir pa mi to vise nije zabavno.
e, da, i vidila ja neki dan ove i super udobne i sve, prva liga. sad se mislim i mislin bili radije visoke ili tako neke..
a i razmisljan o kickersicama, vec san i njih imala

jesu lijepe one od gore?
__________________
Zivot je dosada i svatko ju ubija na svoj nacin. ~ Shakespeare
kaktus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 03:32   #94
u zadnje vrijeme si i ja razmisljam o nabavi marta. prije 6 g sam kupila prve-ljubicaste, 10 rupa. nakon 2-3 g nosena su mi pocele promakati je li to normalno za marte??? jel pomazu oni srejevi i kremice za impregniranje?

inace ne znam da li da uzmem one na 10 ili 14 rupa... crne
matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 08:17   #95
Quote:
matilda kaže:
je li to normalno za marte??? jel pomazu oni srejevi i kremice za impregniranje?
Na žalost, zadnjih godina je normalno... ali pomaže ona maščoba za vlagu, wax il tak nešto....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 10:28   #96
Quote:
Crow Jane kaže:
Na žalost, zadnjih godina je normalno... ali pomaže ona maščoba za vlagu, wax il tak nešto....


a kaj od cipela da si onda kupim za zimu (kisa, snijeg..)? a da ne promacu? ja mislila marte the best...
matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 15:36   #97
Pa i jesu the best - sve ostale ti počnu promakat prije
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 16:01   #98


pa kak?
meni marte nikad nisu promočile, a nosim ih po zimi,po kiši...ma ono, mogu se furat stalno, uviversalno, za sve vremenske prilike!

čudno
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 16:06   #99
inače imaš onaj posebni wax, baš martensov za marte

ja osobno ga nikad nisam voljela,zato jer su šminkerski uglancane a to mi je , uostalom i sva moguća nečištoća, prašina.....sve se odmah lovi i ljepi na taj wax, pa to izgleda prilično gadno,i fuj
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 16:15   #100
evo bas stigoh iz grada... bila u 2 martensova ducana, onom u gajevoj i u onoj maloj ulici izmedju bogoviceve i ilice, i u nijednom nemaju brojeva!!!

a htjela sam si kupit crne na 10 rupa. sad imaju neka 2 modela, onaj stari i neki novi sa debljim đonom onak prošiven prek vrha...
ali nema brojeva

rekla teta da mozda dobe sutra, a mozda za mjesec dana....
matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.