Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2009., 22:32   #1
Leona Lewis

Jedna od rijetkih pobjednica talent emisija koja se zadržala duže od dvije godine na sceni, izdala je svoj drugi album. Poslušao sam prvi Leonin album Spirit i ne mogu kazati da sam posebno oduševljen njime. Da, tu su Bleeding Love i Run, al' izuzet njih, nema pjesama koje bi ostale u sjećanju. Ne kažem da Leona nije talentirana i da nema lijep glas, jer ima, nego pjesme nisu nešto posebno bile. Sve su to bile balade na isti kalup koje se nisu posebno isticale. I ovaj album je pun balada, iako je pjesma Outta My Head malo bržeg tempa, al' balade koje se pamte. Iako je prva pjesma Happy bila i prvi single, ta pjesma je ništa pokraj ostalih na albumu. Iako sam bio skeptičan, budući da sam poslušao prvi album i prvi single s drugog albuma koji nisu bile neko posebno oduševljenje - nakon što sam poslušao cijeli album ostao sam iznenađen, i oduševljen. Poslušao sam novi Rihannin album i ostao sam razočaran iako sam puno očekivao. No, od Leone nisam puno očekivao, ostao sam oduševljen. Pjesme koje se moraju poslušati su: I Got You, Can't Breathe, Brave, Outta My Head, My Hands, Broken, Stop Crying Your Heart Out, Don't Let Me Down, Alive, Lost Then Found. Skoro sve pjesme! Sve su balade, al' svaka je posebna na svoj način i svaka je prekrasna. Jednostavno, nemam riječi. Bio sam skeptičan, al' bravo Leona! Jedan od boljih , ako i ne i najbolji albuma, ove godine. Otvorio sam ovu temu kako bi se općenito o njoj raspravljao, al' posebno sam se usmjerio na novi album koji je odličan.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 10:54   #2
"Bleedin Love" ima relativno dobru melodiju za ovak jednu turbo komercijanu stvar, a ostale stvari nisam čuo.
Doduše, jako sam alergičan na sve te idole, x factore i stvaranje instant zvjezdica za mlaćenje para, a pare će mlatiti Simon & co.

Ko zna... možda si i skinem njen album ak ću biti dost lud.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 18:22   #3
meni je leona fantastična, ima savršene vokalne mogućnosti. s novog albuma sam čula samo ovi novi singl happy- dobar je. neko je preporučio i broken, pa ću poslušat.
inače sam luda za x factorom( pratim ga na kanalu x factor preko youtub-e), american idolom i svim talent show-ima
moram priznat da leonina nasljednica alexandra burke ima isto savršen glas,valjda će joj i karijera dobro krenuti.

@ lucifer: jesi vidio njenu izvedbu summertime? na x factoru
liona1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 19:41   #4
ja sam mislio otvoriti ovu temu...al mi se nije dalovidim da nema baš fanova na ovom forumu........
obožavam leonu...čak sam do neki dan imao njenu sliku tu u avataru, al sam maknuo jer sam ipak muško pa je dolazilo do zabuna

fan sam već skoro 2 godine
echo je fantastičan album....broken mi je fantastična stvar.....
album je izašao skoro u cijelom svijetu danas(osim u japanu) i dosta dobro se drži na svim listama...u UK je prodao 50 000 u prvom danu....na US itunesu je u top5
večeras nastupa na finalu američkog plesa sa zvijezdama-
također, leona je već snimila soundtrack za jedan on najočekivanijih filmova ovoga tisućljeća 'Avatar' (koristi neku revolucionaranu tehnologiju)...stvar se zove 'I see you' ....redatelj filma je James Cameron (Titanic, Terminator...)...a producenti soundtracka su isti oni koji su producirali titanicov soundrack koji je izvodila Celine Dion-my heart will go on.....tako da očekujem neku fantastičnu stvarvjerovatno joj slijedi i nominacija za Oscara.....premijera filma je u prosincu ove godine.....spot će raditi Jake Nava( Single Ladies, Run, Happy...).........
također stvar sa ovog albuma My hands je odabrana za glavnu temu igrice Final Fantasy 13 , koja je jedna od najočekivanijih igrica 2010. godine......

-čini mi se da će biti super godina za leonu-

turneja joj počinje u 5. mjesecu 2010., datumi za UK i Irsku su već objavljeni...uskoro bi valjda trebali i drugi....nadam se da će doći kod nas
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 19:49   #5
Znači mediji, redatelji, diskografske kuće i glazbeni gurui koji mlate pare na nama guraju svim silama Leonu naprijed.... haha, al okej! Možda si i skinem ovaj njen zadnji album, pa javim svoje mišljenje da ne ispadne da serem samo tu.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 19:58   #6
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Znači mediji, redatelji, diskografske kuće i glazbeni gurui koji mlate pare na nama guraju svim silama Leonu naprijed.... haha, al okej! Možda si i skinem ovaj njen zadnji album, pa javim svoje mišljenje da ne ispadne da serem samo tu.
ma ipak je većina pljuje...tako je to kad je netko talentiran
al vidiš da se ne da ona...radi ono šta voli i to se vidi........a sad ovo šta je komercijalna itd bla bla...ipak ima ugovor sa SyCo i JRecordsom....Simon Cowel&Clive Davis...pa ne može sve sama....
tv Ad mi je odličan

http://www.youtube.com/watch?v=L-3kP4y7LtY
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 19:59   #7
meni je bas prvi album odlican, pogotvo ''better in time'', ovaj jos nisam stigo poslusat osim ''happy'' i nisam bas odusevljen, budem ostalo poslusao.
Schwule Mädchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 20:09   #8
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
ma ipak je većina pljuje...tako je to kad je netko talentiran
al vidiš da se ne da ona...radi ono šta voli i to se vidi........a sad ovo šta je komercijalna itd bla bla...ipak ima ugovor sa SyCo i JRecordsom....Simon Cowel&Clive Davis...pa ne može sve sama....
tv Ad mi je odličan

http://www.youtube.com/watch?v=L-3kP4y7LtY
Al čuo sam da je od nekog kretena pokupila šaku u glavu kod potpisivanja knjiga.
Ma meni je Bleedin Love okej ovak komercijalna pop pjesmica, al ostale ne znam... JOŠ!
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 20:14   #9
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Al čuo sam da je od nekog kretena pokupila šaku u glavu kod potpisivanja knjiga.
Ma meni je Bleedin Love okej ovak komercijalna pop pjesmica, al ostale ne znam... JOŠ!
da, pokupila je šamarod lika koji se iste godine kao i ona prijavio na x factor i nije prošao....sad je u ludnici i čeka suđenje....

ma Bleeding Love je najprodavaniji singl 21. stoljeća.....skoro 15 milijuna singlova ....
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 21:00   #10
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
da, pokupila je šamarod lika koji se iste godine kao i ona prijavio na x factor i nije prošao....sad je u ludnici i čeka suđenje....

ma Bleeding Love je najprodavaniji singl 21. stoljeća.....skoro 15 milijuna singlova ....
Pa naravno da se prodaje kad je tu zarada najbitnija i zna se na šta će mase pasti.
Ne da je loš singl, ali histerija je naravno neopravdana. Za 5 godina nitko je se više vjerojatno neće sjećati.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 21:20   #11
Evo, slušam ju sada i nisam došao ni do sredine albuma i mogu samo zaključit što sam mogao i iz prvog singla... sve je to nekakav komercijalni r'n'b-pop i ništa puno više, ni manje od toga.

TALENT?
Dalo bi se raspravljati o tome nadugo i naširoko. Cura ima ok glas kao i većina pjevačica koje danas objavljuju albume, a kojima upravljaju diskografske kuće i komercijalna mašinerija. Što se ostalog tiče, originalnost je naravno nula bodova, nije niti autorica svojih pjesama, a to što ima glas.... mnogi imaju glas i talent, pa ne dobiju priliku objavljivati albume.
Ne da bih pljuvao po njoj, no to je komercijalna glazba za teen populaciju, bez neke dublje supstance i ičega zanimljivoga.
Album je preproduciran, ali opet u nekoj normalnoj dozi. Pjesmice su neke i catchy i slušljive, neke su totalno neupečatljive.
Naravno, otrcane ljubavne tematike i malo drame.... idemo dalje... naravno, ne u političkom smislu.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 21:45   #12
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Evo, slušam ju sada i nisam došao ni do sredine albuma i mogu samo zaključit što sam mogao i iz prvog singla... sve je to nekakav komercijalni r'n'b-pop i ništa puno više, ni manje od toga.

TALENT?
Dalo bi se raspravljati o tome nadugo i naširoko. Cura ima ok glas kao i većina pjevačica koje danas objavljuju albume, a kojima upravljaju diskografske kuće i komercijalna mašinerija. Što se ostalog tiče, originalnost je naravno nula bodova, nije niti autorica svojih pjesama, a to što ima glas.... mnogi imaju glas i talent, pa ne dobiju priliku objavljivati albume.
Ne da bih pljuvao po njoj, no to je komercijalna glazba za teen populaciju, bez neke dublje supstance i ičega zanimljivoga.
Album je preproduciran, ali opet u nekoj normalnoj dozi. Pjesmice su neke i catchy i slušljive, neke su totalno neupečatljive.
Naravno, otrcane ljubavne tematike i malo drame.... idemo dalje... naravno, ne u političkom smislu.
jel moram copy paste?

# Title Writer(s) Producer(s) Length
1. "Happy" Leona Lewis, Ryan Tedder, Evan Bogart Ryan Tedder 4:02
2. "I Got You" Arnthor Birgisson, Max Martin, Savan Kotecha Arnthor Birgisson 3:45
3. "Can't Breathe" Lewis, Keith Ross, Uriel Kadouch, Gavriel Aminov, Cheryline Lim, Michael Malih, Lundon J. Knighten Uriel Kadouch, Harvey Mason, Jr. 4:14
4. "Brave" Lewis, Andrew Frampton, Julian Bunetta, Kotecha Julian Bunetta, Andrew Frampton 3:36
5. "Outta My Head" Martin, Johan Karl Schuster, Kotecha Max Martin, Shellback 3:39
6. "My Hands" Ina Wroldsen, Birgisson Arnthor Birgisson 4:12
7. "Love Letter" Kevin Rudolf, J. Kasher Kevin Rudolf 4:00
8. "Broken" Lewis, John Shanks, Novel John Shanks 4:03
9. "Naked" Lewis, Kristian Lundin, Kotecha Kristian Lundin, Shellback 3:49
10. "Stop Crying Your Heart Out" Noel Gallagher Steve Robson 4:08
11. "Don't Let Me Down" Lewis, Justin Timberlake, Robin Tadross, Mike Elizondo, James Fauntleroy The Y's, Mike Elizondo 4:36
12. "Alive" Lewis, Shanks, Danielle Brisebois John Shanks 3:29
13. "Lost Then Found" (featuring OneRepublic) Lewis, Tedder, Dan Muckala, Jess Cates, Lindy Robbins Ryan Tedder 11:09
14. "Stone Hearts & Hand Grenades" (hidden track) Lewis, Bogart, Frampton, Bunetta Julian Bunetta, Andrew Frampton

vidiš da je napisala skoro 10 pjesama, i još par na US izdanju.....
i ne možeš reći da ima glas kao i druge pjevačice sa 'dobrim' glasom....jer ona trenutno ima najboji glas na svijetu, na ovom albumu dolaze do izražaja 3 oktave, a ona ima i više od ostalih su tu mariah, whitney, celine i christina koje se mogu uspoređivati sa njom
nije da sam ja neki ludi fan koji će je braniti kad netko komentira nešto loše(svi se ponavljate ko papagaji, valjda pročitate to nešto negativno negdje na netu pa samo ponavljate) samo odgovaram sa nekim činjenicama
meni je ona super....kad se naježim kad netko pjeva onda je to to
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 22:29   #13
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
jel moram copy paste?

# Title Writer(s) Producer(s) Length
1. "Happy" Leona Lewis, Ryan Tedder, Evan Bogart Ryan Tedder 4:02
2. "I Got You" Arnthor Birgisson, Max Martin, Savan Kotecha Arnthor Birgisson 3:45
3. "Can't Breathe" Lewis, Keith Ross, Uriel Kadouch, Gavriel Aminov, Cheryline Lim, Michael Malih, Lundon J. Knighten Uriel Kadouch, Harvey Mason, Jr. 4:14
4. "Brave" Lewis, Andrew Frampton, Julian Bunetta, Kotecha Julian Bunetta, Andrew Frampton 3:36
5. "Outta My Head" Martin, Johan Karl Schuster, Kotecha Max Martin, Shellback 3:39
6. "My Hands" Ina Wroldsen, Birgisson Arnthor Birgisson 4:12
7. "Love Letter" Kevin Rudolf, J. Kasher Kevin Rudolf 4:00
8. "Broken" Lewis, John Shanks, Novel John Shanks 4:03
9. "Naked" Lewis, Kristian Lundin, Kotecha Kristian Lundin, Shellback 3:49
10. "Stop Crying Your Heart Out" Noel Gallagher Steve Robson 4:08
11. "Don't Let Me Down" Lewis, Justin Timberlake, Robin Tadross, Mike Elizondo, James Fauntleroy The Y's, Mike Elizondo 4:36
12. "Alive" Lewis, Shanks, Danielle Brisebois John Shanks 3:29
13. "Lost Then Found" (featuring OneRepublic) Lewis, Tedder, Dan Muckala, Jess Cates, Lindy Robbins Ryan Tedder 11:09
14. "Stone Hearts & Hand Grenades" (hidden track) Lewis, Bogart, Frampton, Bunetta Julian Bunetta, Andrew Frampton

vidiš da je napisala skoro 10 pjesama, i još par na US izdanju.....
i ne možeš reći da ima glas kao i druge pjevačice sa 'dobrim' glasom....jer ona trenutno ima najboji glas na svijetu, na ovom albumu dolaze do izražaja 3 oktave, a ona ima i više od ostalih su tu mariah, whitney, celine i christina koje se mogu uspoređivati sa njom
nije da sam ja neki ludi fan koji će je braniti kad netko komentira nešto loše(svi se ponavljate ko papagaji, valjda pročitate to nešto negativno negdje na netu pa samo ponavljate) samo odgovaram sa nekim činjenicama
meni je ona super....kad se naježim kad netko pjeva onda je to to

bože

Zamisli, njeno ime je još uz desetoricu autora jedne pjesme od kojih su valjda osmorica prdili, a među njima i Leona, dok je deveti pisao tekst, a deseti skladao pjesmu... daj..

Gle, nisam ništ prepisao, već imam svoje mišljenje.
Koje li izjave da "trenutno ima najbolji glas na svijetu". Ima najbolji, ali znaš kome? Tebi!
I to poštujem, ali nemoj mi te svemirske izjave prodavati kao muda pod bubrege.
Ona ima glas... ali definitivno bar što se mog ukusa tiče, glas joj nije bolji od Whinteyevog.
Mnoge ženske danas u glazbenoj industriji i van nje mogu dosizati visine, no visina i kvaliteta glazba nisu ista stvar.
I još jednom kažem- glazba nije loša, ali je stvorena isključivo u komercijalne svrhe i da se namlate pare.
Govnar Simon Cowell je za njen glas izvukao valjda one producente i sve koji će što pomodniji album za nju napravit da osiguraju lovu.
Album ne nudi baš ništa extraordinary, niti novo, niti originalno, niti nešto posebno dobro.
Nudi ljubavne pop pjesmice jedne solidne pjevačice u jednom finom komercijalnom paketu.
Da li je to zato loš album? Nije!
Da li je to zato savršen album? Nije!
Da li glazbu čini dobrom to samo zato što ju pjeva Leona Lewis koja je produkt komercijalne mašinerije? Moglo bi, ali ne jer to nije pravilo.
I ne bih generalizirao, ali definitivno, niti ona, niti njeno ispolirano pop stenjanje nije mi ništa posebno.
Definitivno je njen album bolji od puno smeća kakvog znaju objaviti. No to danas ne znači ništa jer ima zbilja i previše katastrofalne glazbe.
Standardna trendy pop konfekcija.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 22:44   #14
Joj, nikad mi neće bit jasno kako je "Bleeding Love" postala ogroman svjetski hit. Ne mogu organski smislit tu stvar, što je čudno jer mi se ostali njeni singlovi u globalu sviđaju.
Nisam poslušao novi album (nit namjeravam). Novi single "Happy" je ok pjesmuljak, spot je dobar.
Sljedeći single, "Outta My Head" zvuči kao neka zastarjela eurovizijska pjesma...i to jako loša
Falcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 22:51   #15
vidi, preloša je žena. prerađivanje klasika i dobrih stvari dobrih bendova je nepotrebno i privlačenje pažnje na sebe.

i ne, nisam preslušao ni prvi album, ni drugi, pa se usudim ovakvo nešto reći. glas i pjevački talent je u svemu najmanje bitna stvar.
zeroO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 23:09   #16
Gledajte, ja sam tolerantan i smatram da svatko smije imati pravo na svoje mišljenje pa ako vam se ne sviđa njena glazba u redu. Napišite razloge zašto i super. No, cijelu temu pretvoriti u pljuvaonicu po njoj, kontinuirano ponavljajuće iste postove istog sadržaja nije potrebno i molim vas da se toga suzdržite. Jer, ne želim da ovaj topic postane trolana u kojoj se prepiru oni koji ne vole njenu glazbu i oni koji ju vole. Tako, ako nemate što drugo kazati nego samo ponavljate isto, onda nemojte ni pisati, jer nisam htio da topic krene u ovom smjeru. Dali ste svoje mišljenje i obrazloženje i zahvaljujem na tome, al' ovo je sada pretjerivanje.

Nije se odnosilo na sve članove koji su pisali na ovom topicu.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 23:11   #17
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
al' ovo je sada pretjerivanje.

Nije se odnosilo na sve članove koji su pisali na ovom topicu.

Znam, odnosilo se samo na mene

To nije pretjerivanje, već rasprava i ne pljujem Leonu, al ono... nije ni da ju hvalim
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 23:13   #18
Quote:
Falcon kaže: Pogledaj post
Joj, nikad
Nisam poslušao novi album (nit namjeravam). Novi single "Happy" je ok pjesmuljak, spot je dobar.
Sljedeći single, "Outta My Head" zvuči kao neka zastarjela eurovizijska pjesma...i to jako loša
meni outta my head nije ništa posebno...ok mi je....al ipak je to max martin i njegove stvari prolaze(britney 3)...
i nije potvrđeno da je to 2.singl.....
a Ja_a....rekao sam da trenutno ima bolji glas od whitney i smiri se......po tvojim komentarima se da zaključiti da je tebi sve katastrofalno jer je komercijalno....ali živiš u komercijalnom svijetu i to je to
i daj molim te nađi mi nekoga tko je originalan i stvara originalnu glazbu.....sve je to već viđeno i sad prožvakano na drugi način.)

@zero..........preradila je Run od Snow patrola samo zato jer je nastupala na Radio One Live Lounge....gdje moraju otpjevati jednu svoju stvar i jedan cover....zadali su joj da pjeva Run....nakon tog nastupa tu je stvar samo snimila jer su ljudi potpisivali peticije da se izda kao singl.......mislim da je na radiu bilo preko 8000 zahtjeva da puste tu pjesmu u samo 5 minuta....tako da je Run public demand...........a ovaj SCYHO od Oasisa nemam pojma zašto je snimila...

ma samo kažem da je ona meni super....inače mislim da nisam fan nikoga drugog u tolikoj mjeri......jednostavno se naježim svaki put kad ona pjeva
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 23:14   #19
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Gledajte, ja sam tolerantan i smatram da svatko smije imati pravo na svoje mišljenje pa ako vam se ne sviđa njena glazba u redu. Napišite razloge zašto i super. No, cijelu temu pretvoriti u pljuvaonicu po njoj, kontinuirano ponavljajuće iste postove istog sadržaja nije potrebno i molim vas da se toga suzdržite. Jer, ne želim da ovaj topic postane trolana u kojoj se prepiru oni koji ne vole njenu glazbu i oni koji ju vole. Tako, ako nemate što drugo kazati nego samo ponavljate isto, onda nemojte ni pisati, jer nisam htio da topic krene u ovom smjeru. Dali ste svoje mišljenje i obrazloženje i zahvaljujem na tome, al' ovo je sada pretjerivanje.

Nije se odnosilo na sve članove koji su pisali na ovom topicu.
okej, tema će ti biti puno kvalitetnija ako svi budu cijenili njezin glas i brojali prodane cdje.
zeroO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 23:21   #20
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
meni outta my head nije ništa posebno...ok mi je....al ipak je to max martin i njegove stvari prolaze(britney 3)...
i nije potvrđeno da je to 2.singl.....
a Ja_a....rekao sam da trenutno ima bolji glas od whitney i smiri se......po tvojim komentarima se da zaključiti da je tebi sve katastrofalno jer je komercijalno....ali živiš u komercijalnom svijetu i to je to
i daj molim te nađi mi nekoga tko je originalan i stvara originalnu glazbu.....sve je to već viđeno i sad prožvakano na drugi način.)

@zero..........preradila je Run od Snow patrola samo zato jer je nastupala na Radio One Live Lounge....gdje moraju otpjevati jednu svoju stvar i jedan cover....zadali su joj da pjeva Run....nakon tog nastupa tu je stvar samo snimila jer su ljudi potpisivali peticije da se izda kao singl.......mislim da je na radiu bilo preko 8000 zahtjeva da puste tu pjesmu u samo 5 minuta....tako da je Run public demand...........a ovaj SCYHO od Oasisa nemam pojma zašto je snimila...

ma samo kažem da je ona meni super....inače mislim da nisam fan nikoga drugog u tolikoj mjeri......jednostavno se naježim svaki put kad ona pjeva

Ne, pogrešno. Ja ne pljujem komercijalno zato što je komercijalno jer sve što se proda je komercijalno.
I Leonard Cohen je komercijalan ako se proda, ali ne radi glazbu za zaluđenu teen populaciju čiji ukus dirigiraju glazbeni menađeri i gurui koji moraju biti dobri psiholozi ako žele namlatit pare.
Leona Lewis je na tome području zlatna koka i pošto je cura zgodna i ima dobar glas, učinilo se sve da se masovno proda.
I to ti je ta razlika između kvalitetne glazbe i onoga što to nije.
Mislim, i Leonard Cohen može objaviti šugavi album ili album koji donekle podilazi komercijali kao što to može i svatko, ali iz ove glazbe od Leone i uopće načina na koji je nastala je na žalost jasno da se radi o najkomercijalnijem popu kojemu je u interesu broj prodanih ploča, a ne kvaliteta.
Eto, i Norah Jones koju baš ne volim je komercijalna, ali radi glazbu kakvu voli i koja ne podilazi povodljivim tinejđerima.
Imamo i Amy Winehouse danas i Katie Meluu koje su obje ono što jedna Leona Lewis nikada neće biti ako će ostati u tom nemilosrdnom svijetu gurua, menađera i producenata kojima je glazba samo sport za mlaćenje para.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.