Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2010., 22:09   #21
Quote:
Nina F21 kaže: Pogledaj post
ajmeeeee da to je taj film!
puno hvala
__________________
if u love someone, don't keep him in your heart.
Keep him on your nails.
So if u fail in love,don't break your heart.Just cut the nails. That's why girls keep long nails.
DanceFLooR is offline  
Old 01.11.2010., 00:00   #22
Quote:
Raven89 kaže: Pogledaj post
Mislim da je Hvala
kako sam se smijala bon joviju u tom filmu

dan prije je bio šalji dalje sa njim i onda se opet naprčio u tom

JAO
bogswama is offline  
Old 01.11.2010., 00:58   #23
e ovako :

film je komedija i sjecam se te jedne scene kada taj glavni lik poveze nekog poremecenog lika ubojicu i dok se voze taj poremeceni prica kako ce snimit neki film od 7 min u tom smislu nesto a ovaj mu govori sta ako te sjebu pa naprave od 6 min xD .. tako nesto slicno tome i onda oni stanu pisat i dode policija i napravi raciju i taj ubojica uspije pobjec ,a tog glvnog lika uhvate .. mislim da adam sendler cak glumi al nisam siguran
hajduk1991 is offline  
Old 01.11.2010., 02:49   #24
Dali itko zna o kojem se filmu radi? Muči me već duže vrijeme.
Uglavnom, film je iz devedesetih, a glavna glumica je plavuša. Mislim da se u filmu zvala Jessie, ili tako nekako..radi u nekom centru s bolesnom djecom (volontira) i zaljubljuje se u nekog frajera koji tamo dolazi raditi. I sve biva super dok njoj brat ne pogine u vojsci (vijest o smrti je dobila telegramom dok je bila na nekoj proslavi) i onda poludi. Završi u ludnici i taj dečko joj cijelo vrijeme bude potpora, ali ga ona odbija. Na kraju se onda izliječi (prošlo je par godina) i shvati da se taj dečko oženio drugom u međuvremenu i ima djecu (detalj je jedan da ga ona gleda iz auta, a on u daljini traktor vozi). Još jedan detalj u vezi filma je da ta glavna glumica jako voli konje. Znam da informacije nisu baš neke, ali bila bih jako zahvalna ako netko zna o kojem se filmu radi, jer već godinama prekopavam IMDb radi toga.
dubravagirl is offline  
Old 01.11.2010., 07:30   #25
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
E ovako ljudi, u pitanju je film iz novijeg vremena ali ja ipak ne znam ime...

Veliki prijatelji sa posla (kao prijatelji, ali u stvari nisu) dogovore se da idu preko vikenda u planinu na odmor.
Sve izgleda idilično, međutim ni sam nije znao da njegov prijatelj ima bolesnu ekipu.
Ta kuća je u divljini i daleko od prvog najbližeg mjesta.

Vidio je u teglama odrubljene glave od ljudi i shvatio da je pravo najebao. Oni mu govore da može bježati prema šumi, daju mu kao malu prednost a onda idu za njim i takmiče se tko će ga prije ubiti. Strašno!

Film je napet do bola...jbt. nikako se sjetiti imena...
Poštovanje ! Mislim da znam ime toga filma. Film se zove" Preživjeti igru " ( Surviving the game ) a glumci su ti Ice-T, Rutger Hauer, Gary Busey, Charles Dutton, F. Murray Abraham. Mislim da sam pomogao. Lp
zsnajde1 is offline  
Old 01.11.2010., 08:25   #26
Quote:
hajduk1991 kaže: Pogledaj post
e ovako :

film je komedija i sjecam se te jedne scene kada taj glavni lik poveze nekog poremecenog lika ubojicu i dok se voze taj poremeceni prica kako ce snimit neki film od 7 min u tom smislu nesto a ovaj mu govori sta ako te sjebu pa naprave od 6 min xD .. tako nesto slicno tome i onda oni stanu pisat i dode policija i napravi raciju i taj ubojica uspije pobjec ,a tog glvnog lika uhvate .. mislim da adam sendler cak glumi al nisam siguran
....nisam siguran da je to iz tog filma ali me podsjeća na jednu scenu iz filma ''Svi su ludi za Mary''.evo link http://www.imdb.com/title/tt0129387/ tražio sam opis scene na imdb-u ali se teško snalazim otkad su se ponovili...scena mi je ostala u sjećanju...
bingos is offline  
Old 01.11.2010., 12:31   #27
bok!
zna netko možda o kojem filmu se radi?
godinama pokušavam saznati...gledala sam ga kao dijete&nisam vidjela da se ikad više prikazivao!radi se o ženi koja ponovno živi isti život,samo u drugom vremenu.ima kćer,sjećam se&ljubavnika&scene kad ulazi u njegov auto.radnja filma je paralelna,znači najprije prijašnji pa sadašnji život.on je u novom životu ponovno pokuša ubiti na isti način,ali ona pronađe pokraj močvare ili jezera svoju staru crvenu cipelu koja je poluraspala&sjeti se da je u prošlom životu tu ubio, da je imala iste cipele&da sad nosi također crvene,samo modernije,prilagođene sadašnjem vremenu&da je očito opet pokušava ubiti na isti način...sjećam se&scene kad ugleda neki ukras za kosu u izlogu i kupi ga pa ide na sastanak s njim, nakon čega je ubije,onda opet u drugom životu u istom izlogu ugleda isti ukras,samo napravljen na moderniji način,kupi ga i opet ide na sastanak s njim&onda je pokuša ubiti...ma taj film mi se tako urezao, godinama pokušavam saznati kako se zove,al nitko ne zna...
ally21 is offline  
Old 01.11.2010., 22:03   #28
Ovako, malo se sječam.
Prije možda 5,6 god. a možda i više, gledala sam taj film na TVu.
Sječam se samo da ta cura (studentica možda) dolazi radit, kao praktikantica mislim u neku psihijatrijsku bolnicu i dobi svog pacijenta (stalno mi je u glavi da je to Cillian Murphy ali izgleda nije,pregledala sam mu filmografiju).
Uglavnom na kraju filma saznajemo da je u stvari ta cura pacijentica u toj ludnici (sve je to bilo u njenoj glavi da ona radi tamo). I u sječanju mi je da je ona svako jutro prije odlaska na posao radila trbušnjake.
WeepingWillow is offline  
Old 02.11.2010., 11:56   #29
Quote:
WeepingWillow kaže: Pogledaj post
Ovako, malo se sječam.
Prije možda 5,6 god. a možda i više, gledala sam taj film na TVu.
Sječam se samo da ta cura (studentica možda) dolazi radit, kao praktikantica mislim u neku psihijatrijsku bolnicu i dobi svog pacijenta (stalno mi je u glavi da je to Cillian Murphy ali izgleda nije,pregledala sam mu filmografiju).
Uglavnom na kraju filma saznajemo da je u stvari ta cura pacijentica u toj ludnici (sve je to bilo u njenoj glavi da ona radi tamo). I u sječanju mi je da je ona svako jutro prije odlaska na posao radila trbušnjake.
Možda je to Breaking Dawn
__________________
Dreams we dreamed at night, were never meant to come to life;
This time in my life, I was hurt enough to care.
Krik is offline  
Old 02.11.2010., 12:46   #30
Quote:
Krik kaže: Pogledaj post
Možda je to Breaking Dawn
Da to je taj. Hvala!
WeepingWillow is offline  
Old 02.11.2010., 14:02   #31
Dakle, maloprije gledam nešto na netu i naletim na 2 lutke. Jedna muška, jedna ženska.
Odmah sam se sjetio jednog horoca kojeg sam na tv-u gledao prije jedno 5/6 godina. A nikako da se sjetim naslova.

Znači, u filmu se radi o nekim živućim lutkama. Jedna muška, jedna ženska. Te lutke su zapravo brutalne serijske ubojice.
Neke scene iz filma su mi urezane u sjećanje. Npr. te lutke su znale voditi ljubav, bilo je dosta erotičnih i ljubavnih scena između njih dvoje
Taj muški je dosta unakažen i ružan. Na kraju filma njegova partnerica rodi dijete u nekom iskopanom grobu, dok njih dvoje bivaju ubijeni.
Ben Marshall is offline  
Old 02.11.2010., 14:08   #32
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Dakle, maloprije gledam nešto na netu i naletim na 2 lutke. Jedna muška, jedna ženska.
Odmah sam se sjetio jednog horoca kojeg sam na tv-u gledao prije jedno 5/6 godina. A nikako da se sjetim naslova.

Znači, u filmu se radi o nekim živućim lutkama. Jedna muška, jedna ženska. Te lutke su zapravo brutalne serijske ubojice.
Neke scene iz filma su mi urezane u sjećanje. Npr. te lutke su znale voditi ljubav, bilo je dosta erotičnih i ljubavnih scena između njih dvoje
Taj muški je dosta unakažen i ružan. Na kraju filma njegova partnerica rodi dijete u nekom iskopanom grobu, dok njih dvoje bivaju ubijeni.
http://www.imdb.com/title/tt0144120/
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Old 03.11.2010., 19:18   #33
ne znam puno o filmu. gledala sam ga prije nekih 5,6 godina. sjecam se samo da je u filmu bila djevojka koja je imala problema s majkom ( ako se ne varam) i mislim da je posjecivala majku u nekoj ustanovi. mislim da je jedan dio filma imala dugu plavu kosu i na kraju filma je pramen kose stavila sacuvala uz neke ostale stvarcice. znam da je malo, ali ako neko zna. unaprijed hvala.
..beana.. is offline  
Old 03.11.2010., 20:02   #34
Quote:
..beana.. kaže: Pogledaj post
ne znam puno o filmu. gledala sam ga prije nekih 5,6 godina. sjecam se samo da je u filmu bila djevojka koja je imala problema s majkom ( ako se ne varam) i mislim da je posjecivala majku u nekoj ustanovi. mislim da je jedan dio filma imala dugu plavu kosu i na kraju filma je pramen kose stavila sacuvala uz neke ostale stvarcice. znam da je malo, ali ako neko zna. unaprijed hvala.
Jel možda ovaj?
__________________
.
daisy boo is offline  
Old 03.11.2010., 20:14   #35
Quote:
kathyy kaže: Pogledaj post
ok, ovo me već davi neko vrime

taj san film gledala sredinom ili krajem 90ih.

Radi se o ženi koja radi na nekakvoj radio postaji, samohrana majka je i ima kćer tinejđerku ,odselili su se u neki gradić, i u jednom trenutku kćer ide spavat sa momkon i onda joj stara taman uđe u sobu i počne govorit o sexu i kondomima

poanta je u nekakvoj crvenoj haljini na toćkice kakvu mala nosi
nekako se zvao kao žena u haljini na toćkice ili lady in red dotted dress

bia je par puti na tv
nadopuna:kćer joj ima smeđu kosu ploudugu masnu neopranu,posli škole se žvalila s nekin tipon koji je malo ćudan ka i ona,i nosila je oćale, radi se o majka-kćer odnosima,
na poćetku filma one odlaže u auto i mala prića mislin sa sestrom...
bilo kakve asocijacije plizzzz
kathyy is offline  
Old 03.11.2010., 20:39   #36
Michael Douglas glumio sa nekoom plavusom, imo je on kucu na plazi cini mi se i oni su se tam nalazili, nije film sirove strasti

Ima ko kaj?
Darkfire is offline  
Old 03.11.2010., 20:45   #37
Quote:
daisy_boo kaže: Pogledaj post
Jel možda ovaj?
je,je!! hvala!
..beana.. is offline  
Old 03.11.2010., 21:34   #38
Quote:
ally21 kaže: Pogledaj post
bok!
zna netko možda o kojem filmu se radi?
godinama pokušavam saznati...gledala sam ga kao dijete&nisam vidjela da se ikad više prikazivao!radi se o ženi koja ponovno živi isti život,samo u drugom vremenu.ima kćer,sjećam se&ljubavnika&scene kad ulazi u njegov auto.radnja filma je paralelna,znači najprije prijašnji pa sadašnji život.on je u novom životu ponovno pokuša ubiti na isti način,ali ona pronađe pokraj močvare ili jezera svoju staru crvenu cipelu koja je poluraspala&sjeti se da je u prošlom životu tu ubio, da je imala iste cipele&da sad nosi također crvene,samo modernije,prilagođene sadašnjem vremenu&da je očito opet pokušava ubiti na isti način...sjećam se&scene kad ugleda neki ukras za kosu u izlogu i kupi ga pa ide na sastanak s njim, nakon čega je ubije,onda opet u drugom životu u istom izlogu ugleda isti ukras,samo napravljen na moderniji način,kupi ga i opet ide na sastanak s njim&onda je pokuša ubiti...ma taj film mi se tako urezao, godinama pokušavam saznati kako se zove,al nitko ne zna...
Možda:

dead again

ne znam ima li cipela ili ukrasa za kosu ali je radnja slična, a možda je ovaj vilm remake tog tvog
Megi Pegi is offline  
Old 03.11.2010., 23:16   #39
Quote:
Darkfire kaže: Pogledaj post
Michael Douglas glumio sa nekoom plavusom, imo je on kucu na plazi cini mi se i oni su se tam nalazili, nije film sirove strasti

Ima ko kaj?
možda ovo http://www.imdb.com/title/tt0098621/ ? a i ako nije, pregledaj ih tu. sigurno je među njima
mpoe13 is offline  
Old 03.11.2010., 23:41   #40
imam i ja pitanje. radi se o filmu katastrofe u kojem veliki asteroid ili meteor prođe kroz zemljinu atmosferu i skoro dotakne njenu površinu. pri tome izazove gadne posljedice. nemogu se sitit ni ko glumi u filmu. čak sam mislija da glumi aaron eckhart, ali nije. i nije the core.
__________________
Leto Atreides III
Leto Atreides is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.