Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2010., 10:43   #41
Bit će onda da se on njoj prikrpo,valjda zbog mladih glasačica
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:49   #42
Kakve veze ima, ko se kome prikrpo i ko koga pozna? Da žena ne piše dobre knjige, ne bi bila čitana i ne bi joj pomoglo da pozna i samog Papu.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 12:49   #43
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima, ko se kome prikrpo i ko koga pozna? Da žena ne piše dobre knjige, ne bi bila čitana i ne bi joj pomoglo da pozna i samog Papu.

ima veze i to velike.

Cecilia je kći bivšeg irskog premijera.Kad je izdala prvu knjigu tata je bio šef irske vlade.
Sigurna sam da bi još barem 100 spisateljica njenog kova i kalibra prodavalo knjige i bilo čitano,ali tata im nije bio premijer i nikad za njih nećemo čuti.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 12:54   #44
A ja se dam kladiti, da žena ne zna pisati, da njezine knjige ne bi bile niti čitane, niti toliko prodavane. Pa taman da joj je otac i sam Papa.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 12:58   #45
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
A ja se dam kladiti, da žena ne zna pisati, da njezine knjige ne bi bile niti čitane, niti toliko prodavane. Pa taman da joj je otac i sam Papa.
Nemam bogzna kakvo mišljenje o njenom djelu,ali sam htjela naglasiti da to nije poanta.
Poanta je da je prosječna čitlitašica dobila priliku.
Ljudima se svidjelo i ona štanca i dalje.
Bataljon ostalih ,koje pišu tako ili bolje nikad neće dobiti priliku da ocjenimo pišu li dobro ili loše.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 13:56   #46
Dobila sam Dar na dar pocela citati, javljam dojmove cim prije!
__________________
Goodreads
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 15:52   #47
Pročitala sam samo "P.S. Volim te" i sjećam se da nije ostavila dojam. Bila mi je na neki način plitka, zbog nedostatka emocija se nisam mogla uživjeti u priču.
__________________
Penjem se ponovno da bih pao s visine. P. Valery
Leinha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 16:02   #48
Quote:
Leinha kaže: Pogledaj post
Pročitala sam samo "P.S. Volim te" i sjećam se da nije ostavila dojam. Bila mi je na neki način plitka, zbog nedostatka emocija se nisam mogla uživjeti u priču.

da. kupila san je ima godinu dana i još ne mogu prižalit tih 40 kn. tribala san ih zapit.

nije na neki način plitka. na sve načine je plitka.
NFD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 17:45   #49
Ja sam za Božić dobila ''P.S. Volim te'' i ''Na kraju duge''.
''P.S. Volim te'' sam pročitala i nije mi uopće loša. Možda je ''plitka'' kako ste navele,ali mene je i nasmijala i rasplakala. Životna priča...

''Na kraju duge'' idem sada čitati,pa ću vidjeti koja mi je bolja...
majacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 22:36   #50
Quote:
Original Doll kaže: Pogledaj post
Dobila sam Dar na dar pocela citati, javljam dojmove cim prije!
Nadam se da cu i ja vrlo brzo pocet citati,frendica mi je kupila pa cekam da ona procita i posudi meni Inace razmisljam da kupim sve njene knjige,sad su ove stare snizene pa mi je to jedinstvena prilika,procitala sam ih sve,ali bi ih htjela imati u svojoj kolekciji
puzzlee89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 08:27   #51
Quote:
puzzlee89 kaže: Pogledaj post
Nadam se da cu i ja vrlo brzo pocet citati,frendica mi je kupila pa cekam da ona procita i posudi meni Inace razmisljam da kupim sve njene knjige,sad su ove stare snizene pa mi je to jedinstvena prilika,procitala sam ih sve,ali bi ih htjela imati u svojoj kolekciji
Naravno da možeš iskoristit sniženje i pokupovat sve te knjige.
Ali razmisli ,ako već želiš nešto imati doma je li to baš Ahern?
Možda bi bilo bolje da za tu lovu kupiš recimo Yourcenar - Hadrijanovi memoari?
Samo predlažem...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:12   #52
Nedavno smo uzeli njezinu knjigu P.S.VOLIM TE,moja mater i sestra kažu da nije ništa posebno,a mater ju svrstava u knjige "koje sam i ja mogla puno bolje napisati"
Ja baš i ne volim takve knjige,ali tko zna,možda mi se i svidi
BOOKSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 11:39   #53
Obožavam Cecu kako ju moj dečko zove inaće.
Pročitala sam i kupila si naravno svoj primjerak P.S.Volim te. Odlična mi je.Film sam gledala.Da nisam prije toga knjigu pročitala bilo bi super,ovako mi je bio njah film.
Osim nje sam pročitala i Da me barem možeš vidjeti i Na kraju duge,te There is no place like here na engleskom
Neki dan mi je upao Dar u oči,ali sam kratka sa novcima.Mislila sam da će mi je netko kupiti,no nije....
a Hvala ti na uspomenama ću si kupiti ovih dana

Čitala sam dosta knjiga od Nore Roberts prije nego što sam otkrila Cecu,ali mi se nekako Nora cini da su joj sve na skoro isti kalup,pogotovo trilogije,a Ceca mi ima samo odličan način pisanja,a drugačije priče od knjige do knjige.
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 12:40   #54
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Naravno da možeš iskoristit sniženje i pokupovat sve te knjige.
Ali razmisli ,ako već želiš nešto imati doma je li to baš Ahern?
Možda bi bilo bolje da za tu lovu kupiš recimo Yourcenar - Hadrijanovi memoari?
Samo predlažem...

Imam tu knjigu vec doma
puzzlee89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 15:12   #55
Meni je bio P.S. I love you dobar! Na kraju duge urnebesan! Da me barem možeš vidjeti dosta zbunjujuć, pogotovo kraj, a Hvala ti na uspomenama čito okej, neka zlatna sredina.

Ali sad citam Dar, i nekako mi je drugaciji, jucer sam pocela s tim i sad imam jos 50tak stranica do kraja. Prica mi je jako jako zanimljiva! Samo se nadam da me kraj nece razocarati, cim procitam HITNO javljam kakva je knjiga (dok sagledam u cjelosti)
Za sada je



Edit: jel neko zna da li ce prevoditi Book of tomorrow i Place called here?
__________________
Goodreads

Zadnje uređivanje Original Doll : 28.12.2010. at 15:55.
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 17:31   #56
Dar

evo procitala jucer dar, po meni je to najbolja njena knjiga dosad, lijepo ispricana bajka divna lakoca citanja, lijepi opisi, bez pretjerivanja. prica zanimljiva i sad puno iznenadjenja.
Ugl, radi se o covjeku koji samo radi i misli na posao, a doma ima krasnu obitelj koja uvijek ostane razocarana i jedva da ih ikad vidi... hoce li se to promjeniti ili ce biti prekasno? sad necu reci sta ce se dalje dogoditi da ne pokvarim nekome knjigu hehe, morate procitati pricu da bi saznali.
kraj nije tipican happy end / ovisi kako gledate, i je i nije
eto, svi ljubitelji cecelie ahern imaju preporuku da procitaju knjigu, jako me zanima kako su je drugi dozivjeli.
__________________
Goodreads
Original Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 10:26   #57
Quote:
puzzlee89 kaže: Pogledaj post
Imam tu knjigu vec doma
i ?
Sviđa li ti se barem ko Ahern ili više?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 11:43   #58
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
i ?
Sviđa li ti se barem ko Ahern ili više?
Hmm,pa ne znam,nekako ih ne mogu svrstati u isti košSvaka mi je odlicna na neki svoj nacin...
puzzlee89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 23:56   #59
Ja imam prethodne četiri knjige, sve sam ih pročitala,i iskreno, ne mogu se odlučiti koja mi je bolja, jer obožavam Ceciliin stil pisanja.. a sad sam za Božić dobila i Dar.. htjela bih vas samo pitati možete li mi preporučiti još koju knjigu nekog drugog pisca, sa sličnim stilom pisanja? Bila bih vam jako zahvalna..
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 17:01   #60
Najdraža mi je njezina If you could see me now. Jučer sam završila Where rainbows end.
xandreax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.