Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2010., 22:07   #61
Našao neke Turke, www.flypgs.com, imaju trenutno akciju, 50 EUR u jednom smjeru, ali najbliže što lete je Munich.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 22:07   #62
@nukac
hvala na info!!

a bum još koji dan pričekao da vidim hoće biti nešto iz zagreba za onu cijenu ako ne, onda ću morat kemijat neki let iz bližih gradova...
bumo vidjeli!
Spellman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 22:10   #63
znam da je offtopic ali:

još bih nešto htio pitat u vezi ovih newslettera od LLC kompanija...rego sam se na brijem 10-tak raznih kompanija i dao ima ISPRAVAN mail ali mi NIJEDAN nije stigao kao potvrda u moj inbox?? da li oni onda samo šalju kad su akcije ili su mi ipak trebali poslati "nekakav" confirmation mail???
tnx!
Spellman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 22:15   #64
Ovaj Pegasus ti leti i iz Beča, samo ne na Ataturk (tj je u Europi), nego na onaj azijski aerodrom u Istambulu.

A za ove newslettere, mislim da nisam dobio nikakav mail kao potvrdu, nego su počeli slati akcije. Recimo, trenutno ima akciju Germanwings.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 22:22   #65
ok, hvala ti!

ti si stvarno majstor za te stvari.ako ikad negdje zapnem u svijetu šaljem pitanja u tvoj inbox )))
Spellman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 23:55   #66
Pogledaj iz Sarajeva za Istanbul. Oko 200 eur izadje karta u tom periodu. Ima dnevno 2-3 leta. Lete i Turkish i BH Airlines (kcerka Turkish Airlinesa ) . Zagreb Sarajevo imas 3-4 puta dnevmnno bus , 40 eur je povratna i taxi s autobuske Sarajevo do Aerodroma max 10 eur

Te jeftine karte Maleva, cesto znaju biti nepovezani letovi tj. sve je u jednoj karti ali se mora nociti u Budimpesti na vlasiti trosak
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 01:03   #67
hvala ti na toj opciji....

a šta se tiče ove tvoje zadnje rečenice: baš sam gledao na malevu i zapisao sam si sve na papir...bilo je zagreb-budimpešta-istanbul a razlika između leta iz budimpešte za istanbul je bila nekih sat i 5-10minuta. tak da se nije moralo spavati ili čekati pola dana za let u istanbul.bilo je idealno a i meni cjenovno prihvatljivo. nadam se da će malev puknuti još takvu akciju a onda sigurno među prvima kupujem karte ako ne, onda ću probat proć što jeftinije ovim putem preko sarajeva ili čak beograda.
neko mi je već rekao da se više isplati vlakom do istanbula, malo sam čačkao po internetu i naišao na informacije da je vlak iz zagreba za istanbul nekih soma kuna. +zajebancije za presjedanjem +navadno neudobni kupei +PREdugo putovanje od cca 32sata. po meni je bolje dati 300-400kn više za avion i za nekih 2-3-4sata sam u istanbulu! sad još više patim kaj nisam odmah uzeo onu kartu preko maleva za 1300kn... ;(
Spellman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 16:57   #68
Thumbs up

www.LufthansaTravel.com
isaisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:09   #69
idem u Chicago oko 15. 7.samo sam jednom putovao zrakoplovom kao klinac. Bit ću tamo mjesec dana. Što preporučate s obzirom na cjenu...
1. da kupim povratnu Zagreb - Chicago?
2. da idem do Londona sa fleksibilnim datumom neš jeftino, London - New York ili eventualno Chicago? (mogu i spavat na plastičnim stolicama ako postoji mogućnost da se dobije karta jeftinije u roku 2-3 dana)... pa onda sličnom kombinacijom nazad?
3. direkt tamo pa kombinacija nazad ili kombinacijom tamo i direkt nazad?

Jel se dobije jeftinija karta ak se rezervira 2 mjeseca unaprijed?

Možda su glupa ili neostvariva pitanja... niš neznam o zračnom prometu.
radzid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:21   #70
radzid,
ovo pitanje kopiraj i u ovu temu:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=136057
to je tema di imas puno iskusnih forumasa (kad su letovi u pitanju)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:28   #71
Povratnu ZG-Chicago. Recimo razlika u cijeni ZG-Chicago ili ZG-NYC je negdje 50-tako do 100 EUR, a za tu lovu je nemoguće kupiti karte unutar USA. Osim toga, razlika Europa - NYC ili Europa - Chicago je nekih pola sat do 1 hr, a let NYC-Chicago je 2 sata. A i presjedanje u Americi je relativno komplicirano, jer moraš na aerodromu u kojem prvi puta ulaziš u USA obaviti sve carniske i imigracijske formalnosti.

Uglavnom, www.kayak.com i tamo potraži najjeftiniju opciju.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 19:29   #72
najjeftinije povratne iz Zagreba za Dubrovnik, gdje da potražim? Hvala
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 20:26   #73
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Povratnu ZG-Chicago. Recimo razlika u cijeni ZG-Chicago ili ZG-NYC je negdje 50-tako do 100 EUR, a za tu lovu je nemoguće kupiti karte unutar USA. Osim toga, razlika Europa - NYC ili Europa - Chicago je nekih pola sat do 1 hr, a let NYC-Chicago je 2 sata. A i presjedanje u Americi je relativno komplicirano, jer moraš na aerodromu u kojem prvi puta ulaziš u USA obaviti sve carniske i imigracijske formalnosti.

Uglavnom, www.kayak.com i tamo potraži najjeftiniju opciju.
imam američku putivnicu, jel to skračuje postupak oko carine i imigracijskih formalnosti?
radzid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 22:09   #74
Imigracijske vjerojatno da, jer ideš u red za USA građane, a ne na onaj za ostalu stoku sitnog zuba... Carinske su stvarno formalnosti, ništa se ne čeka...
Jedino je dugi put, jer najčešće moraš mijenjati terminal. Naime, let iz Europe dolazi na međunarodni terminal, a ovaj dalje ide sa domaćeg (ovisi o aerodromu). JFK recimo ima nekih 9 terminala...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 21:07   #75
pozdrav i pomoč molim !

letim za sao paulo za brazil u 8.mjesecu povratak je u 10.mjesecu ... znate li da za neke jeftine karte, aviokompanije ..izlistavaju mi i cijene se kreču od 800 eura pa naviše

hvala puno na pomoći !
lijalaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 21:56   #76
Kombiniraj tap iz Venezije: http://flytap.pt
zg-venecija je 200 kuna vlakom
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 21:56   #77
Pogledala polaske iz Venecije, Minhena, Beča, Londona, BUdimpešte? Zna biti poprilično jeftinije...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 22:04   #78
Smile

rezultati su kod prva dva cesto nepouzdani ali su daleko najmocnije trazilice, tehnoloski prvaci za koje je kayak mala beba:

http://www.momondo.com
http://www.functravel.com

pa recimo

http://www.fly.com
http://www.bookingbuddy.com (za one koji vole jednostavno i provjeriti iz prve ruke)

i nakraju domaci (zasad u razvoju) http://www.avio.ws, najblize bookingbuddyu (dobro bi dosla kakva konstruktivna kritika na mail) . => *cista samoreklama ako smeta neka admin brise.

nadam se da ce linkovi bar nekome pomoci
avio.ws is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 22:21   #79
Zanimljivi su mi ti tvoji tzv. kayak killleri...

Isprobao jedan datum, i zamisli, na Kayaku ispalo nekih 30-tak funti jeftinije... Ja i dalje ostajem kod svoje omiljene tražilice karata...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 10:31   #80
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Zanimljivi su mi ti tvoji tzv. kayak killleri...

Isprobao jedan datum, i zamisli, na Kayaku ispalo nekih 30-tak funti jeftinije... Ja i dalje ostajem kod svoje omiljene tražilice karata...
a ta je?
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.