Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2003., 19:41   #21
Decki ak' ste za BIG GAME na nasem lipom Jadranu - mozemo se organizirat ,ako ne bude nikakvih problema sa financijma s moje strane . Ako nas ide skupina od oko desetak imamo popust. Dobivamo jedrenjak i peri....
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 08:05   #22
Ja sam za?

Ali ovisi o nekim višim silama, npr. godišnji i slična sranja!
dvajstri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 10:37   #23
Big Game

I ja sam za ali bi preporucio da idemo na jesen jer je onda sezona.Jedrilica nije bas pogodna za Big Game bolji je motorni brod.
__________________
Njih dvojica a ja i Mujo sami.
Rugby is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 23:23   #24
Štuka - 5 kila + dio mog prsta
Brancin 3 kg

a sa podvodnom:
Orada kilu i kusur
Hobotnica 8.5 kg
__________________
*ma rašpam nokte i pričam glupostiBolje picek u krevetu nego pjetao u kokošinjcuzaboli me ako te smeta moj post[SIZE=1]goli picek; nije za decu i srčane bolesnike
cekpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 16:02   #25
Meni je najveca riba koju sam ulovio saran oko 13 kg a pala je i stuka od 3. Cesto sam lovio raze od 50 kila samo radi zabave, dosta opasno jer hipron moze da ti poreze prste.Sad najvise lovim Black bass-a spinanjem.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 18:20   #26
kirnja 8 kila puskom na 23 metra. mislim da sam ronio 30 puta gore dole dok sam ju izvukao.

Slican ugor al plitko.

murina 4 ipo kile najopakije stvorenje na svijetu.


saran 5 kila ali na privatnom ribnjaku
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 15:22   #27
Decki ljeto je gotovo, najljepse doba godine je proslo... da vidim Vase ulove~~~~--<:[-----<<
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 15:49   #28
Imao sam u osmi mjesec velikog lubina na ziceru, ronio s puškom i iznenadio ga u škrapi. Promašio s par metara A imao je bar 3-4 kg
bogeyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 16:20   #29
Quote:
bogeyman kaže:
Imao sam u osmi mjesec velikog lubina na ziceru, ronio s puškom i iznenadio ga u škrapi. Promašio s par metara A imao je bar 3-4 kg

E slabo, trebao si sa mnom ici, da vidis tuna... tuna da imas za tri godine ti i svi tvoji prijatelji. :-)
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 17:36   #30
Moram se pohvaliti,prosli tjedan je pao saran od 17 kg.
__________________
Njih dvojica a ja i Mujo sami.
Rugby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 18:23   #31
Quote:
Delfino kaže:
E slabo, trebao si sa mnom ici, da vidis tuna... tuna da imas za tri godine ti i svi tvoji prijatelji. :-)
prvo Tuna je zabranjena za pusku i cinis krivicno djelo loveci tunu puskom a i panulom ako nemas dozvolu za big game koja je puno skuplja od sportske.

gade mi se vrsni podvodni ribolovci koji kupe sprtsku dozvolu pa oderu 30 40 kila ribe (nekad i po noci) i onda prodaju po restoranima.Vidio sam na svoje oci kako se hvale s tim i kako neki vlasnik restorana na jedvite jade ukrcava u njegov kombi predivnu Kirnju od 20tak kila i hrpe zubataca (bokun do bokuna) saraga i gofofa.

Fuj
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 12:44   #32
Tako je, Roko! Reci ti njemu.
bogeyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 14:56   #33
Quote:
Roko kaže:
prvo Tuna je zabranjena za pusku i cinis krivicno djelo loveci tunu puskom a i panulom ako nemas dozvolu za big game koja je puno skuplja od sportske.

gade mi se vrsni podvodni ribolovci koji kupe sprtsku dozvolu pa oderu 30 40 kila ribe (nekad i po noci) i onda prodaju po restoranima.Vidio sam na svoje oci kako se hvale s tim i kako neki vlasnik restorana na jedvite jade ukrcava u njegov kombi predivnu Kirnju od 20tak kila i hrpe zubataca (bokun do bokuna) saraga i gofofa.

Fuj

Zbilja, krivicno djelo... da nije ovako stanje kakvo jest u Hrvatskoj, e onda nitko ne bi cinio "krivicno" djelo. Moje je pravo da lovim ribu kako hocu... ako moze Vlast da pljacka i izrabljuje narod, a pa brale onda mogu i ja. Ili je moj "zlocin" veci od ovih komunjara ili si i ti jedan od njih. Znas kaj, meni se gade ovakvi licemjeri kao ti, jer i sam znas kako je stanje u Hrvatskoj. Ja sam ostao bez posla, ove godine nisam mogao u ici u Big Game fishing, ko sto sam oduvije odlazio, svake godine, pa cak i vani. Ali to si vise ne mogu priustiti, a posebno ni tunu u ulju - limenku. Pa mi nista, kao i vecini mojih pajdasa ne preostaje nego posel na "crno".... da prezivim jasno. Sportski ribolov je postao "krovolov"... jasno uvijek gledam zatuci vece komade tune. A prodaju se bez problema, a i meso im je ukusnije nego u tovljenih u "gajbi".

E, pa Roko, kad moze Vlast krasti, i polcija drogu prodavati... e mogu i ja koju tunu maknuti. Ne budi licemjer...
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 14:56   #34
Quote:
bogeyman kaže:
Tako je, Roko! Reci ti njemu.
Jep!
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 18:28   #35
Quote:
Delfino kaže:
Zbilja, krivicno djelo... da nije ovako stanje kakvo jest u Hrvatskoj, e onda nitko ne bi cinio "krivicno" djelo. Moje je pravo da lovim ribu kako hocu... ako moze Vlast da pljacka i izrabljuje narod, a pa brale onda mogu i ja. Ili je moj "zlocin" veci od ovih komunjara ili si i ti jedan od njih. Znas kaj, meni se gade ovakvi licemjeri kao ti, jer i sam znas kako je stanje u Hrvatskoj. Ja sam ostao bez posla, ove godine nisam mogao u ici u Big Game fishing, ko sto sam oduvije odlazio, svake godine, pa cak i vani. Ali to si vise ne mogu priustiti, a posebno ni tunu u ulju - limenku. Pa mi nista, kao i vecini mojih pajdasa ne preostaje nego posel na "crno".... da prezivim jasno. Sportski ribolov je postao "krovolov"... jasno uvijek gledam zatuci vece komade tune. A prodaju se bez problema, a i meso im je ukusnije nego u tovljenih u "gajbi".

E, pa Roko, kad moze Vlast krasti, i polcija drogu prodavati... e mogu i ja koju tunu maknuti. Ne budi licemjer...
e ovo opravdanje bi ti sigurno proslo na sudu. ako oni kradu mogu i ja. komunjare proklete.

Ovako se svaki lopov moze pravdati.

Udri samo po ribi.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 17:51   #36
Quote:
Roko kaže:
e ovo opravdanje bi ti sigurno proslo na sudu. ako oni kradu mogu i ja. komunjare proklete.

Ovako se svaki lopov moze pravdati.

Udri samo po ribi.
E "moj" Roko, vidim ja da si i ti neki levi... a i dobro da ih/se otkrivas... e komunjare... tko Vas ne zna. Skupo bi vas platija.
Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 19:05   #37
je i sve tune koje si ulovija su komunjare.

Ja sam ti napisao tuna se smije loviti samo odmetom i panulom trenutno je kazna do 2000kuna.

na sportsku dozvolu se smije ubiti najvise 5 kila ribe i ili jedan kapitalni primjerak (znaci neka riba koja je sama teza od 5kg


inace argument i opravdanje za krivolov ti je ludilo.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2003., 20:00   #38
moj stari je fanaticni ribar.. ujutro dizanje u 4, lov do 21 na vecer. ili kad nije na odmoru, dizanje u 4 pa na posao u 8. a mjesto masakra je Neretva. zakopa se u jedan kanal i nateze sa pastrmkom dok joj dusa ne izadje. a neretva, brza kakva jeste, znala ga je vise puta povuc u sebe, pa je gubio role, mlatove..novcanike..sto smo mogli i cut u daljini, ako je vjetar nanosio iz pravog smijera ja mislim da je ribarenje dobra terapija za smirenje, al samo ako ima ribe. znala sam otic sa starim prije u ribu, dao bi mi mlat i onda sam mlatila s njim po vodi, loveci stijene i drugu obalu. jednom sam i uhvatila ribu, al mi je odgrizla spravu.. moj bi tata znao ispricat da mi je pukla, al sam sigurna da sam naletila na velikog zuba(t)?ca koji mi je pregrizo. jednom sam pustila tatinu ribu koju je uhvatio i stavio u prirodni bazencic iza sebe, da ostane svjezija valjda.. ja sam je uhvatila mrezom i pustila jer je bila mala (po mom misljenju)..on je bio popizdio... a ne znam ni sta ce mu kad je slabo jedemo, vazda daje nekom.. rekla sam tada da bi jednako popizdio sve da je i nisam pustila, jer je svaki put lovi po sata pa ni ne bude ukusna za pojest poslije tih šokova. pitam se bi li crkla na licu mjesta da cuje sta joj stari sve psuje dok je hvata. ja mislim da su se zato ljudi razbjezali s tog mjesta, prije ih je bivalo vise. i ja sam prestala ici.. tata je sve stariji i ne konta da je jos neko s njim.. a u takvim trenucima sam puno puta ocekivala grom iz vedra neba na nas, pa sam skontala da, vec ako ce pucat, nek brate pukne u njeg samo.. okoja mi stajat pored. valjda su i ljudi to skontali, pa prestali dolazit. eto, tako moj tata sad ide sam u ribu.. nekad povede naseg ćuku Rokija..al je i on nedavno umro. bio je gluh, pa je valjda rikno od starosti.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2003., 20:54   #39
lovačka

jedan ugor kod Visa ..... 4kg......... 2 metra
jedan šaran Ivanečka jezera (pokraj Vž-a) - 5 kila....

izgleda da sam ja tu najveći frajer....
 
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 17:11   #40
Re: lovačka

Quote:
!Mizantrop! kaže:
jedan ugor kod Visa ..... 4kg......... 2 metra
jedan šaran Ivanečka jezera (pokraj Vž-a) - 5 kila....

izgleda da sam ja tu najveći frajer....

Delfino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.