Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 22:15   #1261
Quote:
Clam kaže: Pogledaj post
Steta kaj nije SK dobio prava
+1
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 02:22   #1262
Šteta
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:23   #1263
Quote:
Clam kaže: Pogledaj post
Steta kaj nije SK dobio prava s obzirom da su dostupni na vise platformi... F1 bude totalno izginul ko sport u HR
Prava se ne dobivaju, već kupuju. Očigledno nisu zainteresirani. Da, to bi bilo vjerojatno bolje rješenje, ali pozdravljam ako ostane i na Areni.
Ax-AlO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:36   #1264
Čudno mi je da nisu zainteresirani za F1 kad imaju MotoGP
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 21:42   #1265
Onaj tko vec ima ugovor ima pravo prvokupa, posto je Arena vec kupila za HR onda SK nema sta da kupi.

SK ima prava za Srbiju, naravno da su zainteresirani, pa to im je biznis.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 22:57   #1266
SportKlub nije previše zainteresiran za prava za F1 za Hrvatsku iz 2 razloga:
1) njima je Srbija osnovno i najvažnije tržište a za njega već imaju prava za F1 i to je vezano sa razlogom br. 2) a to je da je MaxTv ( Arena sport ) nakon što je izgubio prava za LP za slijedeće 3 godine nije si smio dopustiti da izgubi i F1 tako da su bili spremni ponuditi i više od realne cijene a sve radi prestiža i donekle vraćanja imidža i povjerenja svojih pretplatnika...
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 17:27   #1267
https://www.formula1.com/en/latest/h...n-service.html

Bit će, ne odmah ali bit će ove sezone...
ali izgleda ne za nas

Quote:
During the season, F1 TV will be made available in four different languages (English, French, German and Spanish) and will appear in nearly two dozen markets at launch (including Germany, France, USA, Mexico, Belgium, Austria, Hungary and much of Latin America). Access will initially be available through desktop and web, with mobile apps and TV apps being phased in on Amazon, Apple and Android, enabling users to watch on a range of different devices at no additional cost. Pricing for F1 TV Pro will be offered on a monthly basis of USD$8-$12, and annual rates will be priced according to market.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 19:39   #1268
čemu taj ljuti smajli tibi? zar bi ti to gledao/platio?
pa prije dva tjedna si izjavio da je to preskupo, da će bit za kurac i da im je ideja osuđena na propast.
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 21:12   #1269
Quote:
zekohonda1 kaže: Pogledaj post
čemu taj ljuti smajli tibi? zar bi ti to gledao/platio?
pa prije dva tjedna si izjavio da je to preskupo, da će bit za kurac i da im je ideja osuđena na propast.
Teško, ali ne i nemoguće ako se radi o dobroj aplikaciji...
Ako neće nudit ništ više nego kaj imam sad, onda naravno da ne

No svakako mi je draža varijanta da imam izbor nego da ga nemam...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:27   #1270
Quote:
Onur Aksal kaže: Pogledaj post
Prava se ne dobivaju, već kupuju. Očigledno nisu zainteresirani. Da, to bi bilo vjerojatno bolje rješenje, ali pozdravljam ako ostane i na Areni.
Ma jasno mi je da se kupuju. A s obzirom da Arena sad ima viška love nakon gubitka Lige Prvaka, realno je da mogu ponuditi više tako da nisam iznenađen, samo razočaran.

Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
https://www.formula1.com/en/latest/h...n-service.html

Bit će, ne odmah ali bit će ove sezone...
ali izgleda ne za nas
Izgleda da smo im nebitni zasad, teško mi je povjerovati da ak su pregovarali ponovno ove zime da nisu forsirali ugovor koji nije eksluzivan u HR i uključuje i njihov F1 TV... Šteta, ne znam dal mi se baš isplati uzimati VPN + plaćati vrlo vjerojatno 12€ mjesečno što bi bilo 100kn/mj. Mislim da ću i dalje gledati razne streamove, sigurno budu ove cijene u dolarima zapravo u eurima i naravno kod nas bi onda išlo kao i sve ostalo, a to je najskuplja varijanta... Znači skoro 1000kn na godišnjoj razini samo kad je sezona... skupi sport. :/
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:40   #1271
Quote:
Clam kaže: Pogledaj post
A s obzirom da Arena sad ima viška love nakon gubitka Lige Prvaka, realno je da mogu ponuditi više tako da nisam iznenađen, samo razočaran.
Upravo tako, sigurno su ponudili znatno više novca jer nisu smjeli izgubiti i F1... Šteta. Mislim da ću opet gledati na RTL-u!
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:17   #1272
Quote:
joule1309 kaže: Pogledaj post
Upravo tako, sigurno su ponudili znatno više novca jer nisu smjeli izgubiti i F1... Šteta. Mislim da ću opet gledati na RTL-u!

To da su ponudili znatno više su nagađanja forumskih stručnjaka. F1 u HR nije nešto za čime vlada nezapamćen interes što je dokaz da su ga nakon inicijalnog stavljanja u poseban auto-moto paket, vratili u osnovni paket. A da li je dobro ili nije, to zna svatko za sebe. Meni, koji sam prošle godine primarno radi Formule 1 prešao na MaxTV, više je nego odlično.
Ax-AlO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:36   #1273
Quote:
Onur Aksal kaže: Pogledaj post
To da su ponudili znatno više su nagađanja forumskih stručnjaka. F1 u HR nije nešto za čime vlada nezapamćen interes što je dokaz da su ga nakon inicijalnog stavljanja u poseban auto-moto paket, vratili u osnovni paket. A da li je dobro ili nije, to zna svatko za sebe. Meni, koji sam prošle godine primarno radi Formule 1 prešao na MaxTV, više je nego odlično.
Prava za slijedeće 3 godine su skuplja cca 50% u odnosu na prijašnje 3 godine... i nisu nimalo jeftina; negdje u rangu sa Serie A, skuplja od svih ostalih TV prava koje ima Arena sport ( izuzetak su LP i Liga Europe )...
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 13:03   #1274
https://www.bug.hr/video-stream/form...ng-uslugu-3062
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 14:04   #1275
https://www.racefans.net/2018/02/28/...video-to-fans/
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 18:07   #1276
https://www.racefans.net/2018/02/28/...ble-confirmed/

Formula 1 fans will get commercial-free live streams of each race with multi language commentary. In addition, the service will provide exclusive access to all 20 driver on-board cameras throughout every race session. F1 TV Pro will have unique feeds not available on any other platform with the capability of multi-level personalisation.

Subscribers will be able to choose the content they view and how and when they access it. All of practice, qualifying and races, will be offered live, along with press conferences and pre and post-race interviews. Subscribers will be able to watch live races of the main support series, the FIA Formula 2 Championship, GP3 Series and Porsche Supercup, among others.

Nice
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 18:30   #1277
Opala, na listi smo. Neočekivano

Ide pretplata
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 19:22   #1278
Quote:
GoldGT kaže: Pogledaj post
Opala, na listi smo. Neočekivano

Ide pretplata
Apsolutno za cca 60kn mjesecno imas mogucnost gledati prijenos bez reklama, biras kamere, imas arhivu, ako nesto propustis lako to naknadno pustis , odlicno i isplativo, hvala bogu vise + hd kvalitete i visoki rate, bravo Fom!

Valjda ce biti aplikacija za Android da mogu gledati preko tableta u krevetu he he
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 19:36   #1279
Android aplikacija ide apsolutno ziher...to se već zna.
Prvenstveno zbog televizora tipa Sony/Philips i ostali androidi

Inače za one koji misle koristit VPN to nebu igralo (ako uopće ima takvih)
koliko sam skužil ide kod nas, u bosni, sloveniji, srbiji...

Bit će aplikacija ziher za Samsung, LG i tak to, najavili su i smart aplikacije a Samsung je obično prvi po tom pitanju

Sve u svemu ovo definitivno vredi probat, pa bumo vidli valja li ili ne
Ako bu reza dobra, a mogla bi bit i 4K jer prijenos radi ona indijska "Tata" koja odavno testira i najavljuje 4K prijenos F1, e onda se definitivno isplati

Viđe vraga slušali su fanove
Napisal sam im davnih dana u anketi celu čitabu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 20:29   #1280
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
jer prijenos radi ona indijska "Tata" koja odavno testira i najavljuje 4K prijenos F1, e onda se definitivno isplati
Koliko čujem ove godine sve ide u 4K.
__________________
"Podjednako dalek od svake banalnosti i od svake ekscentričnosti."
vetma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.