Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 00:37   #3741
ne mogu rješit trešnju na uzbrdici
probao sport mod, manual mod...znaci kad krene na uspon malo veći trese i to prilično, ako stanem u mjesto i idem krenut opet trese i trese više što više dajem gasa
primjetih da ne trese puno kad vozim auto na kratke rute al ako napravim pola sata vožnje onda trese jače

u pitanju DQ200 ili koji je već s-tronic

neki vele da je kvačilo u kraju al moj ne proklizava u brzinama, i vozi se odlično
BabaluST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 06:42   #3742
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
...Rucni na papiru ubrzava bolje...
kako koji ručni. kod zadnje trojke svi dizeli bolje ubrzavaju s automatskim, nego s ručnim. 325d za 0-100 ima 6,5s s ručnim, a 6,1 s automatskim mjenjačem.

i ne treba CVT ili DK, nego s HD. i po papirima, i po osjećaju, i po zvuku, i u real lifeu. ubrzava BOLJE.
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 06:58   #3743
Quote:
BabaluST kaže: Pogledaj post
ne mogu rješit trešnju na uzbrdici
probao sport mod, manual mod...znaci kad krene na uspon malo veći trese i to prilično, ako stanem u mjesto i idem krenut opet trese i trese više što više dajem gasa
primjetih da ne trese puno kad vozim auto na kratke rute al ako napravim pola sata vožnje onda trese jače

u pitanju DQ200 ili koji je već s-tronic

neki vele da je kvačilo u kraju al moj ne proklizava u brzinama, i vozi se odlično
I ja brijem da ti je kuplung u banani. Treba novi pa kalibracija i vozi. Koliko km i koje godiste auto?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:45   #3744
Probaj sa mjesta 2 starta sa pedalom do poda pa ce ti nece tresti neko vrijeme DSG ali nakon normalne voznje par dana posnovno krene. ista stvar se meni dogadjala i samo nove lamele srede stvar ali opet na kratko cca 50kkm.
gym1307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:08   #3745
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Općenito nisam bio zadovoljan kako bira višu brzinu, tipa kad ubrzavaš odlučnije i dosegneš željenu brzinu. A vrhunac mu je kad se lagano u drugoj približavaš skretanju (tipa skretanje u gradu koje bi riješio u drugoj s 15-20) i daš MALO gasa a on ode u treću i onda to prođeš nekako, pa kreneš ubrzavat pa onda on vraća nazad u drugu...

Nemam pojma koliko je DSG pametniji, ali se u svojim gluparijama barem može izvući brzinom šaltanja.
Ne može, smotaš ga samo tako, pogubi se da ne zna ni što radi, ni gdje se nalazi I to slično kao ovo što si opisao. U biti, u svim trenutcima kada se dogodi nepredviđena promjena, pogubi se relativno brzo. Npr, konstantna vožnja nekom brzinom, mjenjač spusti okretaje, ne u podrum, nego u minus, daš gas u namjeri ubrzavanja, ali u tom trenu npr., pas, mačka, ptica, tigar, slon, žirafa, djete istrče na cestu, pustiš gas i kočiš, ali u međuvremenu je ovaj spustio u nižu, pa ga vratio odmah u višu, a sve navedeno se maknulo sa ceste, auto je pošteno usporio, daš gas, kad ono - ništa.
Ali unutar sekunde, dvije, se skocka i proradi. Ali na ručnom modu na nižim brzinama, tu se nezna tko pije, a tko plaća. Kreneš klikneš drugu, ali on ne prebaci, a motor zuji, onda klikneš opet u plus, u nadi da će uhvatiti, pa onda prebaci odmah u treću. Kako po sluhu čuješ da se motor doslovno više ni ne vrti, onda obojica (komp sam mjenja ako mu je panika) prebacimo u minus, pa ga vrati u prvu Na nižim brzinama je bolje ostaviti na automatici, u pravilu kad god sam vozio kad pređem 20-ak km/h prebacuujem na ručno.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:41   #3746
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Ne može, smotaš ga samo tako, pogubi se da ne zna ni što radi, ni gdje se nalazi I to slično kao ovo što si opisao. U biti, u svim trenutcima kada se dogodi nepredviđena promjena, pogubi se relativno brzo. Npr, konstantna vožnja nekom brzinom, mjenjač spusti okretaje, ne u podrum, nego u minus, daš gas u namjeri ubrzavanja, ali u tom trenu npr., pas, mačka, ptica, tigar, slon, žirafa, djete istrče na cestu, pustiš gas i kočiš, ali u međuvremenu je ovaj spustio u nižu, pa ga vratio odmah u višu, a sve navedeno se maknulo sa ceste, auto je pošteno usporio, daš gas, kad ono - ništa.
Ali unutar sekunde, dvije, se skocka i proradi. Ali na ručnom modu na nižim brzinama, tu se nezna tko pije, a tko plaća. Kreneš klikneš drugu, ali on ne prebaci, a motor zuji, onda klikneš opet u plus, u nadi da će uhvatiti, pa onda prebaci odmah u treću. Kako po sluhu čuješ da se motor doslovno više ni ne vrti, onda obojica (komp sam mjenja ako mu je panika) prebacimo u minus, pa ga vrati u prvu Na nižim brzinama je bolje ostaviti na automatici, u pravilu kad god sam vozio kad pređem 20-ak km/h prebacuujem na ručno.
Kak bi se reklo ak na brzinama vecim od 20 ti vozis u rucnom modu onda djaba automatik. Nadoplatis a opet rucno vozis
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:10   #3747
Svi ovdje govore za robotizirani rucni mjenjac da je drek i govno i tako dalje. No realna cinjenica jest da on omogucuje vise ljudima da voze uz blagodat automatika.

Ajmo pogledati sljedece:

Hyundai i20 / Kia RIO - automatik nije u ponudi.

Renault Clio - dostupan EDC samo u najskupljem paketu opreme Intens - 134 tisuce kuna za benzinac ili 140 tisuca kuna za dizelasa.
Na benzincu je nadoplata 10 tisuca kuna vs isti motor rucni mjenjac.
Pitanje - zasto nema na Limited tc90 mogucnost EDC? Pa ne bi dosao 108 tisuca kuna nego 118 tisuca kuna? Ili na Life/Zen paketu gdje bi Clio Life koji dodje 86 tisuca kuna kostao 96 tisuca kuna sa automatikom?

Opel Corsa - dostupan Easytronic za malu nadoplatu od 3500-4000 kuna od svih nivoa opreme. Znaci tko hoce za manje od jedne prosjecne place moze uzivati u blagodatima automatika.

Dacia - Sandero/Logan - bila je u ponudi Easy-R verzija (imam je ja) gdje si za 88500 kuna dobio Easy-R sa moderni turbo benzinskim tce90 motorom i to laureate paket opreme koji je prilicno izdasan za tu klasu auta i taj cjenovni rang.

Hyunda1 i30 - 7DCT dostupan tek kod 1.4 TGDI motora od 140KS. Najeftnije ti je od 166 tisuca kuna. Zasto ne bi neki neki Ivan Horvat uzeo i30 classic od 105 tisuca kuna i sa nadoplatom za automatik dosao na 115-117 tisuca kuna? Pa svaki dan vozio sa blagodatima automatika a ne prva druga kuplung satima po zagrebu? Ili jos bolje da imaju robota u ponudi classic od 105 tisuca kuna dodje na 110 tisuca kuna.

Jedino VAG koncern ima prilicno dobar izbor gdje na vecinu modela mozes uzeti DSG uz nadoplatu od 12-14 tisuca kuna doduse. Ali mozes uzet osnovni paket i nakalemit automatik na njega. Ne tjeraju te uzet najskuplji paket i najaci motor pa onda na to jos nakalemit 14 tisuca kuna nadoplate za automatik.

Ima Mitsubishi Attrage/Mirage jedan jedini paket opreme gdje ima i CVT za neku pristojnu cijenu. Doduse auto je ruzan do zla boga a servisna mreza u HR za to je skoro pa nepostojeca.

Suzuki ima ipak u ponudi automatike, iako kod nekih modela je nadoplata nelogicno skupa vs cijena istog auta sa rucnim mjenjacem.

Honda Civic slicno. Mazda slicno. Nabrijaniji modeli, i onda jos nadoplata. Cijena da ti padne mrak na oci a ne da kupis to.

Tako da sve je to tehnoloski super bla bla bla. No kod nas u HR na nasem trzistu ako zelis imat automatika osim Dacie i Opel Corsa/Astra ti moras osjetno vise novaca samo da ne saltas. Naravno da nitko ne kupuje. I onda Dacia na kraju iz novih cjenika izbaci Easy-R iz ponude za nase trziste. Tako da se opet spalo nazad samo na Corsu i Astru dok ako i to PSA ne ukine.

Pa mozemo mi to baljezgat kako je HD u BMW-u ili Mercedesu super, kako je DSG odlican, kako ovo kako ono....i kaj ti to vrijedi kada auto dodje kao omanja garsonjera u Zagrebu? Daj ti meni automatika od 90-120 tisuca kuna u B i C segmentu da se Ivan Horvat i Jelena Horvat sa djecom mogu vozit.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:26   #3748
Quote:
BabaluST kaže: Pogledaj post
ne mogu rješit trešnju na uzbrdici
probao sport mod, manual mod...znaci kad krene na uspon malo veći trese i to prilično, ako stanem u mjesto i idem krenut opet trese i trese više što više dajem gasa
primjetih da ne trese puno kad vozim auto na kratke rute al ako napravim pola sata vožnje onda trese jače

u pitanju DQ200 ili koji je već s-tronic

neki vele da je kvačilo u kraju al moj ne proklizava u brzinama, i vozi se odlično
Dobro si ga zapustio...

Probaj 2-3 puta 0-100 ali kak spada.
Ako to ne ocisti lamele spremi 14.000 kn. I nemoj otezat jer ces razjebat i dvomaseni sto je onda 22.000 kn.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:27   #3749
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
I ja brijem da ti je kuplung u banani. Treba novi pa kalibracija i vozi. Koliko km i koje godiste auto?
100k
2014 godina

danas sam ga vozio cijelo jutro nijednom nije zatresao ni na uzbrdici ni na ravnom i probao sam ga razvrtit kroz brzine malo žešće i nema zastajkivanja ni proklizavanja u ubrzanju
BabaluST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:10   #3750
Quote:
BabaluST kaže: Pogledaj post
100k
2014 godina

danas sam ga vozio cijelo jutro nijednom nije zatresao ni na uzbrdici ni na ravnom i probao sam ga razvrtit kroz brzine malo žešće i nema zastajkivanja ni proklizavanja u ubrzanju
Daj pogledaj kaj ti je CDRW napisao i probaj razumit zasto.
Pa onda napravi to sto ti je napisano.
Za bolji ucinak mozes i rucnu dignut pa onda oplest po gasu. Brze ces ih ocistiti. Naravno to radi par sekundi.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:34   #3751
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
bome i moderni HD bolje ubrzava u stvarnim uvijetima nego rucni. Rucni na papiru ubrzava bolje od 0-100 samo zato jer na rucnom mozes nabit gas pa tek onda pustat kvacilo pa on krene punom snagom. Kod HD-a ne mozes pa na startu on izgubi sekundu dvije. Al kad vozis 20kmh ili 50 pa nabijes gas HD tu ide bolje nego rucni, dok rucni saltas HD odlazi naprijed.
Nije to baš tako.

Dobar HD koji ima "stall" iliti zaključavanje pretvarača momenta će "hole - shot" u pravilu izvesti savršeno, mjerljivo samo s najboljim startom s ručnim mjenjačem.

Neka te to ne zavara, što jači auto, to je teže izvući "savršen" start s ručnim.

A nasuprot tome, za očekivano ganjanje u start - go prometu ili u uvjetima gdje ima dosta promjena brzine kretanja, a izvlači se maksimum je ručni nenadmašan, jer automatski ima vrijeme reakcije za spuštanje u nižu. Eventualno neki S mod rada koji zbilja radi kako spada, ali nije mi poznat takav mjenjač. Čak i nahvaljeni najnoviji BMW neće biti bolji od ručnog.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:40   #3752
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nije to baš tako.

Dobar HD koji ima "stall" iliti zaključavanje pretvarača momenta će "hole - shot" u pravilu izvesti savršeno, mjerljivo samo s najboljim startom s ručnim mjenjačem.

Neka te to ne zavara, što jači auto, to je teže izvući "savršen" start s ručnim.

A nasuprot tome, za očekivano ganjanje u start - go prometu ili u uvjetima gdje ima dosta promjena brzine kretanja, a izvlači se maksimum je ručni nenadmašan, jer automatski ima vrijeme reakcije za spuštanje u nižu. Eventualno neki S mod rada koji zbilja radi kako spada, ali nije mi poznat takav mjenjač. Čak i nahvaljeni najnoviji BMW neće biti bolji od ručnog.
Ha cuj naravno kad rucnog vozac nece niti dirat ak zna da ce 20m opet morat kocit nego ce ga drzat u istoj brzini. A automatik ce npr iz 2 prebacit u 3 pa 20m dalje nazad u 2 jer nema oci da zna kaj je 20m dalje. No samim time trosi i manje goriva.
Npr ja u Zagrebu sa rucnim nisam nikad vislje od 4te; a automatik uredno prepela u 5tu. Rezultat na mjesecnoj bazi je manja potrosnja goriva na istim dionicama. A jednako se vozim/dodjem gdje treba.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:03   #3753
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nije to baš tako.

Dobar HD koji ima "stall" iliti zaključavanje pretvarača momenta će "hole - shot" u pravilu izvesti savršeno, mjerljivo samo s najboljim startom s ručnim mjenjačem.

Neka te to ne zavara, što jači auto, to je teže izvući "savršen" start s ručnim.

A nasuprot tome, za očekivano ganjanje u start - go prometu ili u uvjetima gdje ima dosta promjena brzine kretanja, a izvlači se maksimum je ručni nenadmašan, jer automatski ima vrijeme reakcije za spuštanje u nižu. Eventualno neki S mod rada koji zbilja radi kako spada, ali nije mi poznat takav mjenjač. Čak i nahvaljeni najnoviji BMW neće biti bolji od ručnog.
meni je kod automatika dobro, osim stop-go, što ne trebam gledat koja je brzina, i koliko okretaja imam kad se negdje uključujem, kad je pažnja većinom na ovo iza. npr dolaziš na uključivanje u gust promet s trakom za ubrzanje, dolazis cetvrtom, i gledas kud ces se ukljuciti, i samo stisnes gas, a mjenjac sam spusta u trecu ili drugu. ne trebas gledat brzinomjer, vidjeti dal mozda mijenjati dvije nize.
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:07   #3754
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Kak bi se reklo ak na brzinama vecim od 20 ti vozis u rucnom modu onda djaba automatik. Nadoplatis a opet rucno vozis
Ma to je dsg, a i auto nije moj, pa mi nije bitno koliko je koštao
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:42   #3755
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Dobro si ga zapustio...

Probaj 2-3 puta 0-100 ali kak spada.
Ako to ne ocisti lamele spremi 14.000 kn. I nemoj otezat jer ces razjebat i dvomaseni sto je onda 22.000 kn.
kako sam ga zapustio?

2-3 puta u manual modu s gasom do poda do 100?
BabaluST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:56   #3756
Quote:
gadze kaže: Pogledaj post
meni je kod automatika dobro, osim stop-go, što ne trebam gledat koja je brzina, i koliko okretaja imam kad se negdje uključujem, kad je pažnja većinom na ovo iza. npr dolaziš na uključivanje u gust promet s trakom za ubrzanje, dolazis cetvrtom, i gledas kud ces se ukljuciti, i samo stisnes gas, a mjenjac sam spusta u trecu ili drugu. ne trebas gledat brzinomjer, vidjeti dal mozda mijenjati dvije nize.
Pa vozac rucnog ce prije ubrzajne spustiti na odgovarajuci stupanj prijenosa. Ne bus se dopeljal u cetvrtoj pa onda tek isao gledat promet a ubrzajne sve manje i manje. Ja kad vozim rucni dodjem u ubrzajnu u trecoj ili drugoj, masina je u okretajima vec spremna i samo stisnem gas.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:55   #3757
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nije to baš tako.

Dobar HD koji ima "stall" iliti zaključavanje pretvarača momenta će "hole - shot" u pravilu izvesti savršeno, mjerljivo samo s najboljim startom s ručnim mjenjačem.

Neka te to ne zavara, što jači auto, to je teže izvući "savršen" start s ručnim.

A nasuprot tome, za očekivano ganjanje u start - go prometu ili u uvjetima gdje ima dosta promjena brzine kretanja, a izvlači se maksimum je ručni nenadmašan, jer automatski ima vrijeme reakcije za spuštanje u nižu. Eventualno neki S mod rada koji zbilja radi kako spada, ali nije mi poznat takav mjenjač. Čak i nahvaljeni najnoviji BMW neće biti bolji od ručnog.
Da u realnim uvjetima HD bolje starta, ali na papiru rucni moze bolje, barem je tako nekad bilo.
Vozac ima vece vrijeme reakcije za spustanje u nizu nego HD. Ako mislis da rucni stavis u nizu ranije pa cekas priliku, pa mozes i HD staviti u nizu, a i takva voznja nema smisla
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:06   #3758
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Da u realnim uvjetima HD bolje starta, ali na papiru rucni moze bolje, barem je tako nekad bilo.
Vozac ima vece vrijeme reakcije za spustanje u nizu nego HD. Ako mislis da rucni stavis u nizu ranije pa cekas priliku, pa mozes i HD staviti u nizu, a i takva voznja nema smisla
Rucni stavis brze u nizu nego HD? Hm pa bas i ne. Saltanje brzine traje otprilike 1 sekundu ako si koncentriran a to moze i robotizirani rucni mjenjac; i on je brzi. A HD prebaci brze nego covjek rucno. S time da automatik uvijek salta jednako brzo i efikasno. A rucni mjenjac - svaki vozac je drugaciji, pa na to nekad je odmoran, nekad umoran itd. A automatik se ne umara i uvijek je kao najbolji sportski vozac za brzinu saltanja.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:17   #3759
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Da u realnim uvjetima HD bolje starta, ali na papiru rucni moze bolje, barem je tako nekad bilo.
Vozac ima vece vrijeme reakcije za spustanje u nizu nego HD. Ako mislis da rucni stavis u nizu ranije pa cekas priliku, pa mozes i HD staviti u nizu, a i takva voznja nema smisla
Nije.... HD kod puštanja gasa ODMAH diže u najviši mogući stupanj prijenosa, a onda tek vraća kick down. Ručni držiš uvijek u optimalnom području i bez čekanja za zaključavanje pretvarača on reagira na dodir na gas.

E sad, HD s manualnim modom rada koji je promptan u promjeni, ali opet zaključavanje konvertera nije najbolja sreća i efikasno kao fizičko kvačilo...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:31   #3760
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nije.... HD kod puštanja gasa ODMAH diže u najviši mogući stupanj prijenosa, a onda tek vraća kick down. Ručni držiš uvijek u optimalnom području i bez čekanja za zaključavanje pretvarača on reagira na dodir na gas.

E sad, HD s manualnim modom rada koji je promptan u promjeni, ali opet zaključavanje konvertera nije najbolja sreća i efikasno kao fizičko kvačilo...
Koliko cesto je to potrebno? nikada. Nekad sam sa rucnim znao cekati u nizoj da bude prilika za obilaznje, vise stete nego koristi. A i da je, HD takoder mozes staviti u nizu brzinu, ako nisi vozio HD ne petljaj se. HD ima Drive i posebno 1,2,3.
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Rucni stavis brze u nizu nego HD? Hm pa bas i ne. Saltanje brzine traje otprilike 1 sekundu ako si koncentriran a to moze i robotizirani rucni mjenjac; i on je brzi. A HD prebaci brze nego covjek rucno. S time da automatik uvijek salta jednako brzo i efikasno. A rucni mjenjac - svaki vozac je drugaciji, pa na to nekad je odmoran, nekad umoran itd. A automatik se ne umara i uvijek je kao najbolji sportski vozac za brzinu saltanja.
Ma ne, HD je brzi pri saltanju. Krivo si procitao.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.