Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 19:27   #61
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
joj ovakav slučaj još nisam ni čula ni vidjela...
svi koje ja znam su bez problema vozili i like-a-bike i običan biciklić....
jesu li se paralelno za oboje vozili? ovaj kojeg ja znam ima samo likeabike
bemmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 20:11   #62
pa prvo su vozili like-a-bike a onda bicikliće koliko ja znam....
naravno da im je trebalo par dana da skuže ali zapravo je prošlo bez problema...
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 10:57   #63
kakva su vam iskustva sa guralicama (npr.Tomy guralica koja se preradi u triciklić)? Mali sad ima 10mj. i razmišljam o nečem takvom, a rado bi i da mu potraje neko vrijeme, zato mi se sviđa ta ideja 2u1...
heky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 11:01   #64
Quote:
heky kaže: Pogledaj post
kakva su vam iskustva sa guralicama (npr.Tomy guralica koja se preradi u triciklić)? Mali sad ima 10mj. i razmišljam o nečem takvom, a rado bi i da mu potraje neko vrijeme, zato mi se sviđa ta ideja 2u1...
Mi imamo svako posebno i oboje je pun pogodak!! Ne znam što više voli. I na guralici je cijele dane i u vrtiću.
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 11:04   #65
sa koliko ste mjeseci nabavili guralicu? jeli odmah krenulo guranje ili prvo gricka i izvlači igračke?
heky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 11:14   #66
mi smo kupili upravo tu tomy sad za prvi rodjendan i nije bas odusevljen sa guranjem, vise ga zanimaju igracke na njoj i kotaci
on je tek nedavno poceo hoduckati uz namjestaj pa mozda zato
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 11:27   #67
moja je dobila guralicu sa 10.mj. i od tada je to najdraža igračka. i dan danas, s tri godine, se vozi na njoj.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 11:35   #68
Quote:
heky kaže: Pogledaj post
sa koliko ste mjeseci nabavili guralicu? jeli odmah krenulo guranje ili prvo gricka i izvlači igračke?
mi smo ju dobili za krstitke, jer smo znali da ju 100% želimo (jer su mi se nećaci do škole skoro na njoj igrali ). A ozbiljno ju je počeo doživljavati i gurati se na njoj sa godinu dana. Na našoj se nema što izvlačiti. To je autić-guralica sa muzikom.
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:04   #69
Mi smo našem kupili ta prvi rođendan.Obožava juna njoj je kako bi se reklo kuhan i pečen.A da ne govorim koliko je tenisica rasturio,ali mi nije žao.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:26   #70
Ok, znači kupujemo

Samo da se još odlučimo između

tricikla/guralice

i

guralice/stolića
heky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:47   #71
Quote:
heky kaže: Pogledaj post
Ok, znači kupujemo

Samo da se još odlučimo između

tricikla/guralice

i

guralice/stolića
ahaaaaa, ja ne pričam baš o tom tipu guralice. Ja mislim na ovo http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...rMvKzxaDSeINpG
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:48   #72
točno tu mi imamo.mrak je,samo nažalost je više nema za kupiti,mi smo kupili u TL-u,ali kako su oni sje... tko zna da li će još toga biti.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:52   #73
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
točno tu mi imamo.mrak je,samo nažalost je više nema za kupiti,mi smo kupili u TL-u,ali kako su oni sje... tko zna da li će još toga biti.
da, takve su imali moji nećaci i zakon su!!!! Mi ju nikako nismo mogli naći, u cijeloj Hrvatskoj, nijedan TL ju nije imao. Onda smo uzeli sličnu, ali je malo veća i sad mi se čak i bolja čini. Za naš teren, jer ima velike kotače
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 13:10   #74
imamo 15 mjeseci i ne hodamo samostalno,hodamo uz namještaj,vježbači smo i dobili smo zeleno svijetlo za guralicu,kupila sam onu guralicu koju može samo gurati a ne sjediti na njoj i voziti i može služiti kao gym kad su manji

e sad dala sam joj to i ona juri s tim ali doslovno juri,nezna polako da hoda a da joj to bude oslonac nego baš gura i kako to ima kotače ona juri,malo me sad frka toga da se neozlijedi

dali su i vaši u početku jurili dok nisu skužili ili?


http://webshop.one2play.hr/index.php...&cat=456&id=29

evo tu smo upravo kupili
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 14:12   #75
Mi smo počeli sa My First Puky i sa 19 mj prešli na bike bez pedala.
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 14:20   #76
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
jel ima netko da mu se dijete vozikalo na tom likeabiku il kak se vec zove pa preslo na bicikl da podijeli iskustvo?

jedino dijete s tim cudom koje sam ja vidla juri ko mahnit i ima super ravnotezu al kad posudi od moje obicni bicikl s pomocnim ne zna okretat pedale da ga ubijes. nekak ko da nemre koordinirat taj rad nogu. super mu ide kad ga moja povuce pa pedale vec same rade svoje, al izgubi ritam u 10sekundi pa ga moja curka da vuce okolo
Mi imamo

Naš srednji je počeo sa 2g sa biciklom bez pedala, sa 3g smo prešli na veći da bi sa 4 sjeo na svoju novu biciklu sa pedala i otišao ...Bez beda je pokopčao pedale, a ravnotežu je osvojio na guralici. Ove dane ćemo na običnu biciku staviti i malog (2g i 4mj) pa javim kako će proći...
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 10:41   #77
Htjela bi svom djetetu kupiti guralicu, ne triciklić jer ga već imamo, nego nešto tipa ovoga

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=144155

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=175729

http://www.baby.hr/hr/webshop/view_a..._s_animacijama

http://www.baby.hr/hr/webshop/view_a..._play_guralica

http://m.njuskalo.hr/?ctl=display_ad...lice%233274586

Naravno da sam se izgubila u velikom izboru i da u opciju dolazi bilo što takvog tipa.
Ono što mi je bitno da ima puuuno zvučnih efekata, a po mogućnosti i svjetlosnih... Please help. Tnx!
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:28   #78
Quote:
heky kaže: Pogledaj post
sa koliko ste mjeseci nabavili guralicu? jeli odmah krenulo guranje ili prvo gricka i izvlači igračke?
na guralicama od chicco, fisher price piše da je od 9 mjeseci
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:30   #79
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
imamo 15 mjeseci i ne hodamo samostalno,hodamo uz namještaj,vježbači smo i dobili smo zeleno svijetlo za guralicu,kupila sam onu guralicu koju može samo gurati a ne sjediti na njoj i voziti i može služiti kao gym kad su manji

e sad dala sam joj to i ona juri s tim ali doslovno juri,nezna polako da hoda a da joj to bude oslonac nego baš gura i kako to ima kotače ona juri,malo me sad frka toga da se neozlijedi

dali su i vaši u početku jurili dok nisu skužili ili?


http://webshop.one2play.hr/index.php...&cat=456&id=29

evo tu smo upravo kupili

čula sam od drugih mama da su dosta brze te guralice, posebno po parketu da djeca jure kao ludi tako da je to normalno ali malo opasno jer mogu lako pasti
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:35   #80
evo naše iskustvo sa guralicama...

starijoj curi smo kupili za prvi rođendan chicco 3 u1, to je guralica koja je auto ali se može gurati i nije dobra za guralicu jer se prevrće lako ali za auto je super....

nebi preporučila guralicu koja je auto jer su nestabilne i lagane i prevrću se...

preporučila bih baš pravu guralicu koja nije auto npr. chicco ili fisher price i možda koji nemaju posebnih dijelova jer se lako izgube

ja ću uzeti mlađoj fisher price guralicu koja je poslje stolić za igru, to mi je super jer guralicu sigurno neće dugo koristiti jer mi izgleda da će brzo prohodati
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.