Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2012., 22:03   #41
Quote:
genno kaže: Pogledaj post
Procitaj post gore
----------------------
znaci 5 puta tjedno,po sat-sat i pol.Ja mislim da je to odlicno! Jer se informiram vec dugo vremena sad odkako samo napisao prvi post! Napraviš pola minute-minutu više odmora izmedju serija i potraje trening, al sad da neoduljujem jer ima više programa vježbanja, i uvijek sebi uzmeš program koji ti najviše odgovara i naravno koji ti daje najviše rezultata.
E pa nemoj praviti tu min vise odmora i drzi trening na 45 do 60 min. 90 nije u redu.
Ps ne mozes ti kao pocetnik znati jos sta daje najvise rezultata
5 puta tjedno je takodjer kontraproduktivno.
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 10:28   #42
Quote:
marković car kaže: Pogledaj post
ma ima i kod nas ekipce koja pljuga kroz prozor nakon treninga, akoji će ti to rac.
kreneš u zdrav život treniraš i onda pušiš nakon treninga. Ajde cure razumijem da puše, neće se kurac sam popušti ali pušenje alkohol i droga sa teretanom ne idu, zato ja samo pijem izvan teretane.
Sad na godišnjem penjali smo se na Paklenicu, tj, nije sam kanjon bio HC, već smo se nakon svega toga penjali još sat vremena po odvratnoj strmini do jedne pećine, i to u podne praktički najtoplijeg dana u godini (jer je takvo radno vrijeme). Ja ne znam kad sam tolko duše ostavila na planini, kao toga dana. U jednom momentu sam mislila da ću doslovce riknut, a hrpa ostalih planinara koji su zastajkivali svakih par minuta i hvatali zrak tješilo me da nisam jedina

I dođemo mi konačno do špilje, mamu joj j**, sjedamo u hlad, ja meditiram i ritmično dišem da dođem k sebi, vidim oko sebe 20-ak sličnih luđaka, koji su se svi popeli do tog vrha pakla.
I šta, nekoliko njih vadi kutije i pali cigarete Nakon tog uspona?!

Meni je od same scene postalo muka. To je prvo.
Drugo, grozno je reć da sam se i sama slično ponašala nekoć. No, sad mi je takvo što nezamislivo. Pa sigurna sam da bi mi pluća eksplodirala.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 11:01   #43
Stara tema, a jel ok teretana i pusenje mare?
Geralt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 11:27   #44
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
I dođemo mi konačno do špilje, mamu joj j**, sjedamo u hlad, ja meditiram i ritmično dišem da dođem k sebi, vidim oko sebe 20-ak sličnih luđaka, koji su se svi popeli do tog vrha pakla.
I šta, nekoliko njih vadi kutije i pali cigarete Nakon tog uspona?!

Meni je od same scene postalo muka. To je prvo.
Drugo, grozno je reć da sam se i sama slično ponašala nekoć. No, sad mi je takvo što nezamislivo. Pa sigurna sam da bi mi pluća eksplodirala.
Isuse, dno dna. :rugo: Meni je i inace vulgarno pusenje na ulici. Zene koje to rade su mi, onak, white trash. A muskarci svi to rade, oni su svi white trash pa ajde.

A zamisli scena, imas pusaca koji uredno puse i penju se na Sljeme. Ne razumijem i nikad necu.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 20:38   #45
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Isuse, dno dna. :rugo: Meni je i inace vulgarno pusenje na ulici. Zene koje to rade su mi, onak, white trash. A muskarci svi to rade, oni su svi white trash pa ajde.

A zamisli scena, imas pusaca koji uredno puse i penju se na Sljeme. Ne razumijem i nikad necu.
Di si ti izvukao moj post iz 2012?
ALi medju planinarskom ekipom ima okorjelih smokera od 5 banki, a kad krenu na uspon ostave sve mladje ispod sebe
Ne znam kako uspijevaju, ali eto
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:45   #46
Zanimljivo gledati sve ovo, nakon neuspjelih pokušaja, nakon toliko vremena. Sve u svemu, još se borim s nikotinom. Čak i trenutno sam u fazi da nisam taknuo cigaretu više od 3 dana. Borba frendovi, borba.. Čak stvarno mislim da ovaj put uspijevam!, budem updateo s vremena na vrijeme!
genno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:02   #47
3 dana uspijevaš?? jebenica...
piši kući propalo je.... nije ti sazrijelo u glavi (prestanak pušenja)
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 10:39   #48
U svakom gymu u koji sam isla, uvijek ima nekoliko residenta, znaci gledas ih, utrenirani, super tijela. Izadjes van, izadju i oni, nalakte se uz ulaz i pale cigareticu
Jbg, neke navike umiru tesko valjda

Inace meni je uskoro 6 godina kako sam jako (ali stvarno jako, nije floskula) smanjila pusenje, i unutar toga skoro 2,5 godine kako ne pusim uopce, nula
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 17:57   #49
Quote:
genno kaže: Pogledaj post
Zanimljivo gledati sve ovo, nakon neuspjelih pokušaja, nakon toliko vremena. Sve u svemu, još se borim s nikotinom. Čak i trenutno sam u fazi da nisam taknuo cigaretu više od 3 dana. Borba frendovi, borba.. Čak stvarno mislim da ovaj put uspijevam!, budem updateo s vremena na vrijeme!
samo naprid!!

Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 15:49   #50
https://imgur.com/a/EMKIprr

Uspio napokon. Presretan i prezadovoljan. Hvala svima na podršci!
genno is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 12:28   #51
Quote:
genno kaže: Pogledaj post
https://imgur.com/a/EMKIprr

Uspio napokon. Presretan i prezadovoljan. Hvala svima na podršci!
Držim ti fige. To je još tek početak. Znam puno ljudi koji mjesecima nisu pušili i onda kao budem jednu i tak vrate se na staro u roku keks...
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 09:24   #52
ja poslje teretane nebi zapalio, smeta mi, tera na povračanje...

A dođe meni moj komšo interventni, odradimo mi ruke u teretani, i lik odmah cigareta

Znam si zviznut pivu nakon teretane, onako uz obrok, veli da pomaže, al jedna, ne deset.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2023., 20:40   #53
Malo nam je pust podforum... Ajmo malo zakuhati...
Dakle, pušači... Primarni cilj ovdje nam je zdravlje. Ima i sekundarnih, ali većinom ipak zdravlje.
Kako se pušenje uklapa u to?
Koji su benefiti pušenja?
Truješ sebe i druge, daješ novac za to?
Prenapuhano? Nedokazano?
Zašto ne baciš cigarete zauvijek?
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2023., 21:51   #54
nemoj pusiti u teretani

btw cigaretu nikad u zivotu nisam zapalio, ali bas nikad, ni kad sam bio mali..
to mi je valjda nesto najodvratnije sto postoji, taj smrad...
danko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2023., 22:19   #55
Slažem se. Odvratan miris oduvijek, niti sam u životu ikada zapalio, ma niti jedan dim tog smeća povukao. Cigarete, cigare ili ova vape govna. Čak ni travu nikad nisam probao u tom obliku.

U čoksi ili kolaču jesam i edibles su mi ok ali da bi pljugao nema šanse…fuj…


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 14:56   #56
Ajde da malo podignemo prastaru temu, i sam treniram 4x tjedno i jebe me cigara, mislim ne smeta fizički dobro ju podnosim, ali mi zbog spoznaje o štetnosti muka... Evo danas šesti dan da ne pušim, borba kako kaže autor teme.
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2024., 15:57   #57
Aj štetnost i sve, ali bola Božo da si tako naprasno uskratiš onaj high nakon treninga... Di će ti duša?
balzag is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.