Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2011., 12:28   #21
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Bože, koja površnost ako ćemo se tako igrati.
Površna samo kad se radi o nekim izvođačima.
A za Lanu del Rey me zaboli džon. Ima lijep glas i sviđa mi se "Video games". Još mi nije palo na pamet da joj idem kopati po obiteljskom stablu.
Sto ljudi, sto ćudi.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 12:32   #22
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Površna samo kad se radi o nekim izvođačima.
A za Lanu del Rey me zaboli džon. Ima lijep glas i sviđa mi se "Video games". Još mi nije palo na pamet da joj idem kopati po obiteljskom stablu.
Sto ljudi, sto ćudi.
Znatiželja, dosada i višak slobodnog vremena čine čuda. a da ne kažem da preko gugla za manje od minute svašta nešto moš doznat.


edit: mislim da se razumijemo, slušat ću ja njenu glazbu jer mi je dobra, zanima me što će dalje napraviti.
ali obasipat ju onim gore navedenim epitetima je pretjerano pošto sada svi znamo da je to sve privid.

a s obzirom da je ovo forum, a ne njen fan club, bi rasprave oko njenog lika i dijela trebale biti dobrodošle.
ipak se tema zove Lana Del Rey, a ne Pjesme Lane Del Rey.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 12:42   #23
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Znatiželja, dosada i višak slobodnog vremena čine čuda. a da ne kažem da preko gugla za manje od minute svašta nešto moš doznat.


edit: mislim da se razumijemo, slušat ću ja njenu glazbu jer mi je dobra, zanima me što će dalje napraviti.
ali obasipat ju onim gore navedenim epitetima je pretjerano pošto sada svi znamo da je to sve privid.

a s obzirom da je ovo forum, a ne njen fan club, bi rasprave oko njenog lika i dijela trebale biti dobrodošle.
ipak se tema zove Lana Del Rey, a ne Pjesme Lane Del Rey.
Onda ću reći da me nije zaintrigirala toliko da ju uguglim.
Niti sam ju obasipala ikakvim epitetima. Meni je ona zasada samo cura s lijepom bojom glasa i odličnom skladbom kao što je Video games. Eto.

I naravno, sve 5. Razumijemo se.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 15:16   #24
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
a s obzirom da je ovo forum, a ne njen fan club, bi rasprave oko njenog lika i dijela trebale biti dobrodošle.
ipak se tema zove Lana Del Rey, a ne Pjesme Lane Del Rey.
Mislim da su modovi na drugim temama jasno dali do znanja da se treba raspravljati o GLAZBI
Čak smo bili pokupil i kartone kad se raspravljalo (čini mi se) o illuminati simbolima kod Beyonce ili tako nešto

Meni ne smetaju rasprave o njenom liku i djelu ali ne treba mi ni karton baš

Nego,evo Laninih nastupa u studiju 98.7FM radija

Lana Del Rey- "Born To Die" LIVE inside the 98.7FM Performance Studio
Lana Del Rey- "Blue Jeans" LIVE inside the 98.7FM Performance Studio
Lana Del Rey- "Video Games" LIVE Inside the 98.7FM Performance Studio
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno

Zadnje uređivanje Simpsolina : 14.12.2011. at 15:25.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:08   #25
Novi video!!! Born to die
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:21   #26
Quote:
Hunny kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se spot.

Jeste da me to s tim tipom malo podsjeća na 'We found love' ali zadnja scena


+
cure s napumpanim usnama bi uvijek trebale nositi tamni karmin
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 11:27   #27
Blue Jeans mi je super, totalno izaziva ovisnost.

No eto, niti meni se ne sviđa njena pojava. Ima mi krasnu boju glasa, lijep izgovor, stil muzike mi se jako dopada, ali imam osjećaj da je ona kao ona,što su već rekli ljudi na topicu - fejk.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 10:00   #28
Navodna tracklista

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 10:18   #29
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Blue Jeans mi je super, totalno izaziva ovisnost.

No eto, niti meni se ne sviđa njena pojava. Ima mi krasnu boju glasa, lijep izgovor, stil muzike mi se jako dopada, ali imam osjećaj da je ona kao ona,što su već rekli ljudi na topicu - fejk.
Naravno da je fejk Ovo je jedan od članaka koji djelomično rasvjetljuje situaciju, iako to ne mijenja činjenicu da su joj pjesme zbilja dobre. A to je nekako najvažnije, zar ne?
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 10:22   #30
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
to ne mijenja činjenicu da su joj pjesme zbilja dobre. A to je nekako najvažnije, zar ne?
Meni jeste to najbitnije.

Da idem razmišljati ko je koga kako namontirao i ko šta radi u slobodno vrijeme ne bi mi se ništa slušalo.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 11:36   #31
predobra mi je ona, pravo malo osvjezenje na glazbenoj sceni. lagan ritam, odlican glas, svidja mi se sto nema muzike koja se producira na kompjuterima mozda ona nije prirodna, ali muzika je. upravo pregledao dole navedeni video i ostao odusevljen, kako na momente mijenja boju glasa i podize tonove:

Lana Del Rey - Born To Die (Live at Poolside at Chateau Marmont)
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 11:54   #32
uživo video games
http://www.youtube.com/watch?v=clGpZ...eature=related
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 11:59   #33
stid me reć da sam tek jučer čula za nju uglavnom, šalje mi prijateljica link kako nije ispočetka volila jednu pjesmu, ali se sad navukla i ne prestaje slušat. radilo se o video games. poslušam tu par puta pa poslušam druge i ostanem paf uopće me ne zanima šta radi od sebe (kako neki ovdje pišu da se prodaje izgledom i lookom 60tih), ne zanima me ustvari ništa jer je žena čisto osvježenje u moru komercijale prisutne na radiu, vh1, mtv-u itd (gaga i ostala kompanija koje opet slušam, ali mi nisu ništa posebno). a sama pojava žene mi je za 10
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 13:28   #34
Quote:
Trina Moe kaže: Pogledaj post
ne zanima me ustvari ništa jer je žena čisto osvježenje u moru komercijale prisutne na radiu, vh1, mtv-u itd (gaga i ostala kompanija koje opet slušam, ali mi nisu ništa posebno). a sama pojava žene mi je za 10
a i ona je komercijala čista
svi su čuli za nju (pa i pubertetlije), svima je osvježenje, svima se sviđa. A ispala je iz iste disk. kuće ko Gaga
a ima i lanadelreyVEVO, ak to nije mainstream, ne znam što je

al moram priznat da mi je Born to die još bolja od video games.
ne prestajem ju slušati sviđa mi se više neg što bih željela

i ovaj nastup njen mi je presladak (u njemačkoj, u nekom pub-u)
http://www.youtube.com/watch?v=clGpZdf3bwY

dok mi je ovdje u ovom intervjuu nekako čudna, ne kuzim što radi s licem
http://www.youtube.com/watch?v=FpmzTPajHC8

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 17.12.2011. at 13:38.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 13:51   #35
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
a i ona je komercijala čista
svi su čuli za nju (pa i pubertetlije), svima je osvježenje, svima se sviđa. A ispala je iz iste disk. kuće ko Gaga
a ima i lanadelreyVEVO, ak to nije mainstream, ne znam što je

al moram priznat da mi je Born to die još bolja od video games.
ne prestajem ju slušati sviđa mi se više neg što bih željela

i ovaj nastup njen mi je presladak (u njemačkoj, u nekom pub-u)
http://www.youtube.com/watch?v=clGpZdf3bwY

dok mi je ovdje u ovom intervjuu nekako čudna, ne kuzim što radi s licem
http://www.youtube.com/watch?v=FpmzTPajHC8
a mislila sam na komercijalu ove druge vrste, ako ništa drugo, ova je drugačija od ostalih.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 14:08   #36
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
dok mi je ovdje u ovom intervjuu nekako čudna, ne kuzim što radi s licem
http://www.youtube.com/watch?v=FpmzTPajHC8
pa ne djeluje kao komercijala
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 14:39   #37
sudeći po naslovu nove joj pjesme video games mislila sam da je u pitanju opet nekakva iritanta poskočica u stilu keshe, gage i te škvadre ali ugodno sam se iznenadila kad sam je vidjela na mtv-u. a spot je
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 16:19   #38
ženska je savršena. kažu da je većinom muškarci obožavaju jer je tako sexy, ali meni je cjelokupni dojam
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 11:41   #39
na lani je operacija uspjela
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 15:47   #40
Čula sam za Lanu u nekoliko navrata po internetu mostly, a s obzirom da ne padam na te internet hitove toliko, nju sam zanemarila ni ne poslušavši ju dok nisam prije nekih dva mjeseca na radiju čula remix Video Games od Jamiea Woona. Lagano sam bila razočarana što je to bio samo remix, jer mi se jako svidio zvuk. Onda sam poslušala Laninu verziju nekoliko puta, pa Blue Jeans pa još koješta što sam našla na YouTubeu.
Onda sam ju uguglala i naravno otkrila da je Lana toliko dobro marketinški smišljenja i inače bi me to odbilo, ali u njezinom slučaju je to tako dobro upalilo da više nisam htjela odustat od nje

Pjesme su joj ok, daje taj neki retronostalgičan štih i patetiku koja nam svima ponekad zatreba u životu.
Što se mene tiče, neka ženska unajmljuje tigrove i snima spotove po palačama, ima para i može radit što god hoće.
Mislim da je sve što ona sada radi small price to pay za ono što bismo mogli očekivati kasnije.
Pustite to, ne mislim ja da je ona toliko glupa da dadne diskografskoj kući da toliko manipuliraju njom ako nema neki plan za budućnost.
Nek si sad izgradi imidž i nek se čuje za nju, a poslije će moć radit što god bude htjela, imat će vojsku fanova iza sebe koji će ju podržavat.
__________________
I guess you could say I gave you my edge.
GloriaFire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.