Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2011., 17:30   #61
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Postavila je novu pjesmu na svoj youtube kanal (ne onaj Vevov )

Ali mislim da ova neće biti na albumu

Lana Del Rey-Yayo
Yayo je stara pjesma, mislim da je čak na onom Lizzy Grant albumu bila.
__________________
I guess you could say I gave you my edge.
GloriaFire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 18:41   #62
Ali mi je predobra
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 01:04   #63
Ima užasno zarazne pjesme i ona mi ima baš nešto posebno,uglavnom ugodno osvježenje nakon Gage i sličnih...
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 16:37   #64
Meni je super Off To the Races, i Born To Die je isto dobra, druge mi zasad još nisu baš sjele, ali što se nje same tiče, slažem se sa komentarom iznad. I sviđa mi se ime Lana Del Rey, netko je napisao da mu je to najgore umjetničko ime koje je ikada čuo, meni je pa predobro
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 18:45   #65
I meni se jako sviđa Lana Del Rey. Otkad sam 19.10. ( da, zapamtila sam datum) ove godine prvi put čula Video Games obožavam ju. Al moram priznati da više slušam starije joj pjesme, Mermaid Motel i Oh Say Can You See su mi jako drage
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 14:50   #66
fakat nešto posebno. i fakat nešto osvježavajuće na glazbenoj sceni. do sada sam poslušao 6-7 njezinih singlova i svaki mi paše... za "video games" bih čak rekao da ima antologijski prizvuk, i da se radi o pjesmi koja će se slušat i za deset godina. žmarci me prolaze dok je slušam. dapaće, ta njezina nancy sinatra furka (i vizualno i glazbeno) je sasvim dobrodošla. samo neka ustraje u tome stilu i sve će biti okej...
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 15:02   #67
Dobra je Elizabeth
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 17:23   #68
pjesme su super, video games, born to die mi ne izlaze iz uha, kaj se tiče nje, na live snimkama mi izgleda kao da se muči dok pjeva, kao da to nije njen prirodan glas, tako mi se i Adele činila, nadam se da si Lana neče sjebat glasnice kao ona.
ivana8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 18:16   #69
Sjećam se kad joj je pjesma Born To Die bila pregledana tek 304 puta, a već sutra drugi dan milijun pogleda O.o Pjesma je predivna, uostalom svijetu je dosta toga electro-pop, pogledajte adele. Jednostavno pravo vrijeme za kvalitetne glazbenike. Cura ima glas i talent. A GAGA nije komercijalni proizvod, vjerujte mi. Prođite malo po njenim starim fotkama dok je još bila živjela na Manhatannu (onom dolje xD ne mogu se sjetit punog imena xd).
Mislim da je mnogi shvaćaju kao neku razmaženu zvijezdicu koja je uspjela zahvaljujući svome bogatom ocu, ali za ovu čisto sumnjam :$
Athroniaeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 18:19   #70
Trudim se doživiti glazbu ove cure, ali ne uspijeva mi. Skinut ću si album pa možda uspijem, ali za sada mi nije neš... Dosadna je...
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 23:21   #71
meni je tako iritantna s onim odvratnim silikonskim ustima, a fura se na 60-e. WTF???
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 19:57   #72
Quote:
cherryblossomgirl kaže: Pogledaj post
video games mi je dobra, ostalo nisam slušala, a njezina pojava mi je odvratna.
toliko zasad
potpisujen
DakotaSkye is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 20:33   #73
Video games i Blue jeans su mi fenomenalne. Born to die mi nije ništa posebno.

Meni ona ima prekrasan glas i lijepa mi je unatoč usnama , a u ostalo ne bih ulazila. Sve mi je to dosta neobično oko nje.

Djeluje kao da je na nečemu.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 16:08   #74
Quote:
Vina_Apsara kaže: Pogledaj post
Djeluje kao da je na nečemu.
Tocno to. Ne djeluje mi 'prisutno'.

http://www.youtube.com/watch?v=EFrd-...eature=related
A ovo sta joj izlazi iz usta ode izgleda nauceno napamet. I sve joj je vintage,vintage,vintage. I kad nastupa mi izgleda fejk,ne govorim o njenim ustima ili zategnutom licu vec o tome kako izglada kao da se previse brine kako izgleda. Ukocena je previse,cijela je neprirodna.
http://www.youtube.com/watch?v=d3LELrkrfS8

Ali zato sjajno zvuci,i live i na pjesmi obradenoj u studiju. Glas joj je predivan,nostalgican kao i pjesme,ima ono nesto,pa ju mozes preslusavat citav dan i nece ti dosadit. I sve je super kad ju slusas dok ju ne ugledas,pokvari dojam. Izgleda mi u potpunosti kao markentiski proizvod,kao da su uzeli nju,iskusavali sta mogu sve sa njom pa kad im nije uspjelo u pocetku,odlucili su se za novi stil,dali ju na operacije,obojali kosu,dali novu odjecu i sad ona toj svojoj diskografskoj kuci donosi lovu. Meni je muzika nesto sto dolazi iz duse,a ne ono : aha,ja sam taj i taj stil,i sad moram napisat pjesmu koja tako i zvuci,a ona mi ostavlja takav dojam. Pogotovo live,kao da se ne osjeca ugodno u svojoj kozi.
Steta,glas joj je divan i pjesme također.
lozenge is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 16:35   #75
Live zvuci solodno sto se tice glasa...tj. ne falša, ok glas....ali mi je totalno preloše...
studio verzije>>>>>>>>live

live se totalno izgubi to po cemu je ona 'posebna' i sto je izdvaja od drugih a na studio verziji je prisutno
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 18:03   #76
Ne znam tko je i što pjeva, ali me ime podsjeća na one ibiza summer megahits kompilacije (i na maturalac u Lloretu)
Koji turn off
octopus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 22:58   #77
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
nadarena jest, to joj priznajem, ali joj fali autentičnosti.
Ona je marketinški proizvod koji u nama izaziva čežnju za nekim boljim, starim danima, zlatnog hollywooda, a sva je fejk
fura se na indie, a cilja na mainstream.

Istina jest da su manje više svi proizvod industrije, no donekle.
kod nje mi je najgore to što djeluje stvarno, no kad pročitaš što se sve krije postane ti odbojna (bar meni, a vidim da i nekim ostalim forumašima)

rekla je da je htjela biti u grupi, njena menadžerska kuća joj je rekla da će biti solo artist.
kad ju nisu uspjeli progurati kao pixie lot (s tim izgledom i stilom glazbe; dok se zvala lizzy grant)

su joj nanovo promijenili izgled i stil glazbe (naime, obje su bile pod istom diskografskom kućom), dali su joj opet novo ime, novi izgled/stil i još usto napumpali usne i obraze.
I ne, ne izgleda bolje sada.
Pogledaj ovaj video (zadnjih 25 sek, zumiraju joj lice tj. točnije usne),
izgleda užasno i jedva miče usnama.

http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beitr...s-Lana-del-Rey

Ima dobre pjesme i lijep hrapav glas, ali vikat da je predobra, savršena i ne znam što je pretjerano, jer te epitete mozda zaslužuje njena diskografska kuća s tim što su se toliko potrudili oko nje i onim što žele da ona u javnosti predstavlja.





Aha tebi je sve to Lana rekla jel?
dajj koje glupostii

kako netko može znat da je njoj netko nešto rekao
uvijek je imala ovakve dobre pjesme i kad je bila Lizzie, što ima veze što je odlučila promijeniti ime i postat što poznatija

Zašto svak ima gađenje prema nečemu samo zato što je komercijalno? ne budite okorjeli hipsteri

Moje mišljenje je da je ona svoja i da su to puke lažine
i da je ubrzigala nešto u usne, to je njena stvar.
paparazzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:04   #78
upravo sam čuo još jednu njezinu pjesmu "trash"... wow, ova cura fakat izbacuje sve same bisere od pjesama.
kakav dobar feeling njezine pjesme imaju...

a ove priče o njoj, kako joj je tatica superbogat i kako je ona fejk okačite mačku o rep... lady gaga se konstantno pokušava promicati kao siroče koje se jako moralo potruditi da uspije u svijetu glazbe, a također dolazi iz dobrostojeće obitelji... svi su fejk, ogroman je to marketing koji izdavačke kuće lupaju u svoje izvođače da ih prilkažu u određenom svijetlu, možebitno drugačijem nego što one može uistinu jesu. ali meni lana del rey paše ko kap vode u ovoj generičkoj glazbenoj pustinji umjetne overprodukcije i svih tih pjevačica što izgledaju i pjevaju jednu te istu stvar. pjesmu poput "video games" nismo već godinama čuli, dok gagin "pokerface" jedva da je bio nešto posebno, i osebujno kada se pojavio.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 12:40   #79
neloš članak u jutarnjem http://www.jutarnji.hr/lana-del-rey-...n=jutarnji_box
Barny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 19:31   #80
vi svi kojite pljujete po njoj ste ili ljubomorne rugobe ili pederi... ženska je savršena... i izgledom, stasom i glasom
Dalmatinac... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.