Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 18:49   #1
Cool F1 Manager - GPRO

Grand Prix Racing Online

Evo za pocetak jedan copy/paste malo da vidite o cemu se radi jerbo je sigurno bolje objasnjeno nego da ja tu baljezgam i uvucem se u hvaljenje igre( zaljubio sam se usa: ). U svakom slucaju po mojoj procjeni igra je u rangu onoga jedinog dobrog F1 managera s kraja 90-tih,pocetka 2000-tih ako se netko toga sjeca ili je igrao

Grand Prix Racing Online is a free web based motor sport management game, where you get to control and influence a team of your own. Starting out with a basic car you can try and win your way through to the top division to become the best manager and win the Elite group title.

Just like in Formula 1 or any motor sports, you will have to work hard in order to be succesful in this management game. There will be many things you have to take care of, like hiring drivers and technical directors, setting up your car for qualification and races, managing staff and facilities, negotiating with sponsors and more besides.

There are 17 races per season, with two races per week, and you can spend as little as an hour per week managing your team. But as with most things, the more you put in, the more you will get out and that extra effort in selecting your driver or setting up your car could be the difference between Promotion and Relegation.

You will be able to watch the races live and enjoy the chat with other managers in your group and other divisions, see how your driver performs in each race, and decide the best race strategy according to your driver stats and weather predictions. You can create teams with your friends or with people from across the world that you have never met before to compete in the teams championship. All this can be done with a simple browser from your home or work at any time! There is nothing to download at all.

GPRO is in continual development, and for that reason we are open to suggestions from our players. This can be done in our extensive forums, or our own internal Private Messaging System. There are always great people online that will read and share your thoughts about mostly anything, there is even a F1 forum!

If you are a big fan of F1 and motor sports, want to be part of a great and friendly community, enjoy discussing F1 races with people around the world, and like manager and multiplayer games, then apply now and be part of a fantastic game!


Da odmah napomenem da ne zazujite nije onako u onom stilu onih retardiranih igara s fejsbuka gdje trpate gradjevine,berete mrkve na farmi,kuvate neku supu i restoranima ida se svodi na kolicinu vremena provedenog online,nego je ovo bas manager(da neki ne bi rekli sta si nam uopce pokazivao ovakvo smece iako mislim da ce takvih biti jako malo,ako uopce ) Dodat cu jos pokoju slicicu kasnije
E da i mogu se osnivati timovi sto ne da je samo fora nego je i iznimno korisno i krucijalno ako vam se ozbiljno svidi ovaj manager

Uf skoro zaboravih link lol... evo ga : http://www.gpro.net/

Pozz
__________________
No more heroes,desperate struggle...
Ptica Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 23:55   #2
Evo i par slicica kao sto sam obecao Bilo bi lijepo da se skupi jos malo hrvata
Osnovna stranica s opcijama u igri kojih ima pregrst



Informacije o svakoj stazi u kalendaru


Postavljanje setupa za kvalifikacije,kolicine goriva,guma,ma rapsodija

http://i42.tinypic.com/30cai4x.jpg

Testiranje na Melbourneu

http://i41.tinypic.com/i1bgb5.jpg
__________________
No more heroes,desperate struggle...

Zadnje uređivanje Sepa : 19.04.2012. at 00:33. Reason: previše slika
Ptica Pablo is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 22.04.2012., 13:58   #3
Jel netko probao igrati?Ako imate ikakvih pitanja pucajte Ili ako treba kakav savjet,tu sam
__________________
No more heroes,desperate struggle...
Ptica Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 07:27   #4
EL odlična igrica? Da li je to najbolji manager ili ima i boljih? DA li ima prijenos utrka i da li ih moraš uživo pratiti? Kolko bi otprilike oduzimala po danu igranja ta igrica?
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 19:34   #5
Quote:
Bezveze1 kaže: Pogledaj post
EL odlična igrica? Da li je to najbolji manager ili ima i boljih? DA li ima prijenos utrka i da li ih moraš uživo pratiti? Kolko bi otprilike oduzimala po danu igranja ta igrica?

Dvaput po 15 min. u tjedan dana.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 16:50   #6
Ako će nekome biti dosadno nakon završetka prave f1 sezone može se malo
poigrati i skratiti vrijeme do idućeg proljeća.

http://www.gpro.net/?id=386704

Igra preko 15 000 igrača, od toga iz Hrvatske samo nekih 300.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 13:55   #7
Jel igra ovo netko ovdje ?
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 14:27   #8
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Jel igra ovo netko ovdje ?
ja sam svojevremeno pokusao, ali sam odustao

ne cini mi se dovoljno dinamicnim
Panhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 00:12   #9
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Jel igra ovo netko ovdje ?
Ja sam je igrao godinu dana, nije losa ali ce dosaditi brzo. Posto sam je igrao sa ekipom i bio u timu morao sam igrati duze, a da sam krenuo u to sam ne bih ni mjesec dana.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 16:51   #10
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ja sam je igrao godinu dana, nije losa ali ce dosaditi brzo. Posto sam je igrao sa ekipom i bio u timu morao sam igrati duze, a da sam krenuo u to sam ne bih ni mjesec dana.
Pa stvar je u svim tim online igricama da nađeš neku ekipu pa se razvije neka priča i razmjenjuju iskustva. Kako ti kažeš, da igraš sam, stvarno ne bi više od jedne sezone odigrao.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 18:19   #11
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Pa stvar je u svim tim online igricama da nađeš neku ekipu pa se razvije neka priča i razmjenjuju iskustva. Kako ti kažeš, da igraš sam, stvarno ne bi više od jedne sezone odigrao.
Ja igrao davno onaj Batracer. Brzo dosadilo.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 23:19   #12
Baš mi je čudno da nema više napisa o igri.
Ja sam počeo u 12 mjesecu i dugo se nisam na nešto navukao.
U svojoj prvoj nekompletnoj sezoni izborih amateur rang. Sad tek nastupa prava stvar, i igra. Bolid je u donjem domu i biti će borba za ostanak, ali vozač je fantastičan. Proračuni goriva, guma, krila i ostalog su potpuni gušt
Kad se sjetim da sam skoro odustao radi random izlijetanja u prvom zavoju na polovici sezone.
Meni najbolja i najteža taktička simulacija/strategija.
Nova sezona počinje utrkom na stazi Fuji za tri dana.
Kvalifikacije bolje od planiranih, trenutno 7mi od 14 vozača.
O strategiji neću ... ulasci u pit, mješavina guma, količina goriva, clear track risk ... to je tajna svakog vozača. :klap:
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 10:10   #13
sad je 1.utrka nove sezone Fuji za 3 dana

ajmo....
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 19:49   #14
Stvarno šteta što ne igra više igrača iz Hr.
U novu sezonu koja kreće u petak starta manje od 200 naših igrača. Moram još dodati da se
osim pojedinačnih plasmana pojedinih igrača po grupama, vodi i prvenstvo i kup država.
Mogu se smatrati malo iskusnijim igračem, preko 15 odvoženih sezona, i trenutno vozim
u rangu Pro. Tu je malo zanimljivija igrica jer se mogu birati gume i tehnički direktor.
I još samo nešto, u ovoj sezoni od Hr igrača imamo samo jednog u rangu Master koji
je jedna stepenica ispod Elite.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 00:25   #15
Mogao bih odvoziti opet sezonu, nisam ima 2 godine
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 00:48   #16
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Stvarno šteta što ne igra više igrača iz Hr.
U novu sezonu koja kreće u petak starta manje od 200 naših igrača. Moram još dodati da se
osim pojedinačnih plasmana pojedinih igrača po grupama, vodi i prvenstvo i kup država.
Mogu se smatrati malo iskusnijim igračem, preko 15 odvoženih sezona, i trenutno vozim
u rangu Pro. Tu je malo zanimljivija igrica jer se mogu birati gume i tehnički direktor.
I još samo nešto, u ovoj sezoni od Hr igrača imamo samo jednog u rangu Master koji
je jedna stepenica ispod Elite.
On mi je pomogao savjetom o clear track rizicima, inače bih lutao, imao nekoliko pobjeda, ali i podeblji minus.
Ovako je tempo u rookie utrkama bio ubi bože, ali bodovi i pare su rasli.
Zanimalo me kako ću se nositi u rangu više ... trenutno 10ti od 20 kval.
Kad vidim da sam ispred ljudi koji imaju 15tak sezona i bolide level 5
Za prvu utrku sam podigao risk (ipak ispod 40) ipak bolid levela 3 je u donjih 12 od 40, smanjit ću rizike nakon popravka/prelaska na level 4.
A onda bih mogao i napasti koju utrku po kiši (visoki talent).
Kako će planovi ići, vidjećemo, ne mogu dočekati start.
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 16:21   #17
Quote:
LateBraking kaže: Pogledaj post
On mi je pomogao savjetom o clear track rizicima, inače bih lutao, imao nekoliko pobjeda, ali i podeblji minus.
Ovako je tempo u rookie utrkama bio ubi bože, ali bodovi i pare su rasli.
Zanimalo me kako ću se nositi u rangu više ... trenutno 10ti od 20 kval.
Kad vidim da sam ispred ljudi koji imaju 15tak sezona i bolide level 5
Za prvu utrku sam podigao risk (ipak ispod 40) ipak bolid levela 3 je u donjih 12 od 40, smanjit ću rizike nakon popravka/prelaska na level 4.
A onda bih mogao i napasti koju utrku po kiši (visoki talent).
Kako će planovi ići, vidjećemo, ne mogu dočekati start.

Nadam se da si našao neki Hr tim s nešto iskusnijih igrača koji će te
još malo uputiti u igru. Ako negdje zapneš samo pitaj, na PP da ovdje
ne davimo ljude.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 19:30   #18
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Nadam se da si našao neki Hr tim s nešto iskusnijih igrača koji će te
još malo uputiti u igru. Ako negdje zapneš samo pitaj, na PP da ovdje
ne davimo ljude.

U timu jesam, ali sad koliko su aktivni, nije svatko ufuran ... meni je još sve novo.
Dobijem odgovore i na forumu od igre.
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 14:00   #19
ja igram na rookie-197 i startam prvi na utrci
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 16:29   #20
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
ja igram na rookie-197 i startam prvi na utrci
Nađi si mentora ili tim pod hitno, nećeš dugo ovako ... imaš 10 milijuna, na što si skurio pare ?
Vidim trenirao si vozača, nemoj to raditi dok ne dođeš u amateur.
Odvozit pole ili najbrži krug u utrci je potpuno nebitno. Cilje je skupljanje keša i promocija u viši rang.
Možeš naslagati lako tri pobjede i onda kad ponestane love za popravke, upgrade bolida ?
Sa kolikim rizicima voziš ?
__________________
159 1.9 JTDM Q2, remapirana 202ks/411Nm i 156 2.4 M-jet stock 20v 175ks/385Nm.
LateBraking is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.