Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2007., 20:51   #61
Quote:
Madame Hooch kaže:
ja ne pušim (fore) , ja se pitam ...

nikad nikome nisam unaprijed dala lovu za nešto šta nije isporučio/odradio (ako se izuzmu vozne karte koje plaćaš prije nego si došao na odredište ...živi dokaz je to da nisam išla kod doktora dok se nije ukinulo pravilo da prvo platiš sestri a tek onda ulaziš u ordinaciju ...)

zna se kome se plača unaprijed ...KURVAMA !
PeroPerić je bio adresat,
ti si i tako to odmah kužila ... sorry
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 21:12   #62
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
PeroPerić je bio adresat,
ti si i tako to odmah kužila ... sorry
pojašnjenje za junferice - svaki šibicar ima svojeg "igrača" koji svojim dobicima/gubicima navlači naivnu publiku
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:17   #63
Kad si več ušao u to pošalji joj tih 100 kuna,pa nam javi da li te je zajebala ili je bilo nešto od toga.
stop&go is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 23:06   #64
spasi druge....

al kako te je zezla... prvo ti je uzela lovu na 060 skupe brojeve
antest is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 23:09   #65
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
PeroPerić je bio adresat,
ti si i tako to odmah kužila ... sorry

Hvala na prosvijećenju, gospon Freud,

Taj oglas, kao i onaj koji navodim u svojem postu, stvarno postoji u oglasniku i učinilo mi se da bogac dexter stvarno razmišlja o tome da li da pošalje ili ne...
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 23:16   #66
Quote:
Dexter_1 kaže:
...Jedna moja susjeda je zarađivala tim poslom 800 kuna na tjedan.Znaći nisu svi prevarantski pa me zato zanima dali je netko imao kontakt sa ovom firmom,tj sa *****?Šta mislite o ovome?
Sigurno je zaradjivala od 8 naivaca tjedno ...

Zadnje uređivanje Vojky : 09.01.2007. at 11:17.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:32   #67
Quote:
Pero Perić kaže:
Je, to ti je vjerojatno fora slična ovome: ''Pošaljite 50 DEM na tu-i-tu adresu i dobit ćete upute kako u kućnoj radinosti zaraditi velike novce.''

Pa ti lijepo pošalješ i dobiješ odgovor: ''Radi isto što i ja.''

svaka rijeć dalje je suvišna......
antest is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 08:28   #68
Vidjela sam oglase tipa ljepljenje kuverti,to se radi od doma,imaš u Oglasniku a sad kak je plaćeno itd. neznam
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 23:49   #69
Quote:
londres kaže: Pogledaj post
Vidjela sam oglase tipa ljepljenje kuverti,to se radi od doma,imaš u Oglasniku a sad kak je plaćeno itd. neznam
To je prevara, nagovaraju da daš lovu za upute...

Za lijepljenje koverti postoji stroj.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 09:42   #70
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
To je prevara, nagovaraju da daš lovu za upute...

Za lijepljenje koverti postoji stroj.
tako je, naročito oglasi tipa...zarada 200 kn..radit par sati...

nikako ne slati neke novce za kojekakve "kataloge"...čista prevara...
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:33   #71
POSAO ZA RAD KOD KUĆE

Zanima me dali neko zna gdje se može nać posao koji se može raditi kod kuće ili recimo samo vikendom??? tipa hostesa ne nekim domjencima ili ono ljepljenje koverti i kalendara kod kuće...
miss-magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 18:50   #72
Quote:
miss-magic kaže: Pogledaj post
Zanima me dali neko zna gdje se može nać posao koji se može raditi kod kuće ili recimo samo vikendom??? tipa hostesa ne nekim domjencima ili ono ljepljenje koverti i kalendara kod kuće...
I mene zanima ima li posao kod kuče (koverte itd.) a da nije prjevara. Zamisli ovaj oglas- Tražim nekoga za rad kod kuče plača do 5000kn. tjedno.
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:19   #73
Exclamation zaradite punjenjem koverti kod kuće - evo o čemu se radi

Jeste li ikada naišli na ovakav oglas?


ZARADITE-punjenjem koverti kod kuće.
DODATNI PRIHOD – ispunjavanje omotnica kod kuće, za besplatne detalje pošaljite nam adresiranu omotnicu sa markom na adresu ...(Naznačite Vaše ime i adresu)
DOBAR TJEDNI PRIHOD – Prosljeđujući naše zalihe poštom. Prava prilika. Za besplatne upute pošaljite nam omotnicu sa Vašom adresom i markom na adresu...
TISUĆU KUNA TJEDNO- možete zaraditi u kućnom poslu pakiranja omotnica..Počnite odmah.. Za besplatne informacije pošaljite nam adresiranu kovertu na ...
OSOBE ZA RAD KOD KUĆE TRAŽIMO- moguća zarada do 1000 kuna tjedno
DJELATNIKE ZA RAD KOD KUĆE TRAŽIMO-Moguća zarada do 4000 kuna mjesečno. Poziv na telefon...(navedite Vaš broj telefona).

Na ovom linku možete viditi o kakvom tipu prevare se radi.
http://lazniposlovi.blog.hr/
Jel može neko reć kako ovo može biti zakonito?!
crvenkapica24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:49   #74
U našoj državi je sve zakonito tak da me ovo ni ne čudi ali stvar je logike svakog ''poštenog čovjeka'' da prosudi o čemu se zapravo radi jer da je sve tak bajno i sjajno i da možeš 6000 zaradit samo punjenjem kuverata, u Hrvatskoj odavno ne bi bilo toliko nezaposlenosti
Hugo Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 14:40   #75
Znam da državu općenito nije briga šta tvrtka radi sve dok tvrtka redovito plaća poreze, prireze i doprineose, ali valjda postoji neka institiucija kojoj bi se ovo moglo prijaviti. Jer ovakvi oglasi su se počeli pojavljivati i na portalu posao.hr i moj-posao.net. Mislim da ovo ide predaleko
crvenkapica24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 23:03   #76
Jednom sam se javila na takav neki oglas i nisu mi nikkvo uplaćivanje spominjali nego samo nekakvo punjenje nekih omotnica koje se šalju vamo-tamo... Ništa nisam shvatila šta mi je žena "objasnila" pa sam namirisala neku prevaru...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 00:10   #77
jednom se javio na takav neki oglas dok sam bio u fazi da se moze zaraditi lezecke. ustvari sam misli oda se radi o tom da mi oni donesu nekakav reklamni materijal il istogod ija to lijepo slazem u kuverte. onako uz caj i televiziju

nazvao i veli tip da mi nis ne moze reci nego da psoaljem tu kuvertu sa markicom i blabla. bilo mi zao dati cca 5 kuna za markicu i kuverte

da napoemnem bijase to prije cca 3-4 godine negdje na 2 godini faxa, sad sam odrastao

a da se osvrnem na sve te seratorske poslove sa navlacenjem ljudi na doslovno nista. sve ti marketing (a marketing su samo jer im to kao dobro zvuci - ustvari pojma nemaju sto je marketing) recimo svi ti multi level poslovi se svode na ustvari navlacenje ljudi da uplate neke iznose od kojih ti dobivas dio a dio ide firmi. ti ljudi koji uplacuju iznose su ustvari investitori koji umesto nekakvih dividendi dobivaju novce kad dovuku druge investitore, a ne kako je to ustaljeno u fin. poslovanju kada se njohov novac obrne nekoliko puta i umnozi se.... onima koji su zaceli ovakav posao i nakupili dovoljno ljudi koji ce im i dalje skupljati nove ljude koji ce im uplacivati kapital kojeg ovi obrcu

ma blah nadam se da netko shvaca sto hocu reci

najfascinantnija stvar je (par ljudi mi je dolazilo s takvim ''poslovnim'' prijedlozima) sto svi idu na foru kako oni znaju da takvih firmi ima milion i da sam sigurno vec cuo ali da je njihova ponuda TOTALNO drugacija. onda ja pitam da mi pojasne zasto je njihova drugacija i posljednji mi je rekao da je njihova drugacija jer je njihva firma timska i da je sve timski rad.

smijem se i pitam kako? odgovor: jer oni kad dovedu sebi prvih par ljudi onda dovlace svojim ljudima (ovima ispod sebe) pa skupa dovlace ljude.... i sto je najbolje svi ti imaju kao neke poslovne skole iliti ksole managementa gdje ih ocito uce da je to sranje od dovlacenja ljudi zajednickim snagama timski rad

i tako... uglavnom ljudi koji su duboko zaglibili, oni koji fakat nista ne zela raditi, a hoce imati para i slicna bagra ce svasta pokusati da dodju do love poprijeko i sto je najbolje njima je poprilicno lako prodati pricu a to je srz ovog posla
FreshPower is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 13:49   #78
pakiranje kuverti-honoraran posao kod kuće?

Da li netko ima iskustva u pakiranju kuverti kod kuće?
kukica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 19:18   #79
Kolko sam čitala riječ je prevari. Ne znam detalje, ali nikako nemoj slati novce (mislim da će te to tražiti).
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 19:25   #80
to sam i nagađala.hvala ti
kukica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.