Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2012., 08:29   #21
Quote:
zvone1a kaže: Pogledaj post
Brate, pa na Sport Klubu nije tako slika previše loša, meni je sasvim okej. Što tako cjepidlačite? Neka samo slože Sport Klub Prime i sve super. Možemo biti sretni što imamo takav pregled Lige pravaka, zamislite sada kako će svi ovi ljudi koji nemaju MAXtv pošiziti.
Prijatelju, ako imaš crt TV slika je još tako, tako, a na lcd i plasma TV je slika koma, odnosno skoro negledljiva.
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 09:22   #22
Quote:
megane 1 kaže: Pogledaj post
Prijatelju, ako imaš crt TV slika je još tako, tako, a na lcd i plasma TV je slika koma, odnosno skoro negledljiva.
Istina, slika je loša. Sad pogledam maxtv , da vidim jel ima neko iznenađenje za subotu veče, ali tuga i jad. Nema prajma!
leo mesija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 09:57   #23
Hd slika je danas standard. Prošle sezone su sve lige petice osim njemačke bile u hd kvaliteti i navikao sam se. Kad prebacim na sportklub onda je to za mene streaming kvaliteta.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
PRKYS is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:11   #24
Quote:
zvone1a kaže: Pogledaj post
Brate, pa na Sport Klubu nije tako slika previše loša, meni je sasvim okej. Što tako cjepidlačite? Neka samo slože Sport Klub Prime i sve super. Možemo biti sretni što imamo takav pregled Lige pravaka, zamislite sada kako će svi ovi ljudi koji nemaju MAXtv pošiziti.
Ma jok,sigurno si vec žile režu
gelo85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 15:56   #25
A nadam se da će uskoro staviti taj jebeni Sport Klub Prime, ne znam šta seru s njime, stvarno.
zvone1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 17:38   #26
neprocijenivo mi je drago sto sam preplatnik sportskog paketa jer od danas od 17 sati dobivamo jos jednu fantasticnu ligu na nasom max tv i njihovoj arenisport,dakle kakva Primera(Barca-Real)tko to jos gleda njih,ekskluzivno na arenisport Premier Liga Bih od danas 17.00-Olimpik(možda je onaj iz Marseilla)-Sarajevo (Sad sam u velikoj nedoumici dali ne gledat Chelsea-Newcastle).Od sad nadalje bolje da ne tražimo SK Prime imamo vrhunsku zamjenu jedva cekam derbi Premier lige Bih
R.I.P -Sportski paket

Zadnje uređivanje zbladzg : 25.08.2012. at 17:49.
zbladzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:07   #27
Imao sam bnet total tv i ono sportklubovi su bili stvarno užas živi što se slike tiće, inaće imam lcd 82cm. I sad sam uzeo max tv na probni rok malo da gledam Arene i mislio sam da će slika na sportklubovima bit bolja pošto je iptv i to sve bla bla kad ono isto zlo. Stvarno mi nije jasno zbog čega je slika na razini 500kb/s streama? Jel ima tu na forumu znalaca što se toga tiće da mi pojasni to? Pa jebate led sigurno ne dobivaju takvu sliku od primere i premiershipa, šta oni onda naprave s njom da to izgleda stvarno negledljivo i onda ja sa sportskim paketom moram po netu tražit stream da gledam kak spada engleze i španjolce o tenisu da ne pričam pa nekad loptu nevidiš uopće...
Dino-34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:15   #28
Ovaj sportklub je fantastičan ne znas jeli bolja slika ili komen(-kenj)atori
zbladzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 20:09   #29
Quote:
LISA13 kaže: Pogledaj post
Tako je Arena sport i utorkom i srijedom prenosi 4(5 kad igraju momčadi sa prostora druge vremenske zone npr.Rusi kod kuće u 18.00) utakmice po jednu na svakom programu,dok će na Areni sport 4 uskoro biti multi prijenos utakmica Lige prvaka,odnosno uključenja u sve utakmice prilikom pogotka.Također četvrtkom minimalno tri utakmice Euro lige u izravnom prijenosu na Areni sport.
kako nam nisi napomenula da od danas imate novu spektakularnu ligu u ponudi ti znas koliko je ljudi sad mozda propustilo fantasticnu zamjenu za Primeru u programu.stvarno sam odusevljen sto placam sportski paket jer je to neprocijeniva vrijednost pogledati Premier Ligu BiH
zbladzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 00:36   #30
Quote:
zbladzg kaže: Pogledaj post
kako nam nisi napomenula da od danas imate novu spektakularnu ligu u ponudi ti znas koliko je ljudi sad mozda propustilo fantasticnu zamjenu za Primeru u programu.stvarno sam odusevljen sto placam sportski paket jer je to neprocijeniva vrijednost pogledati Premier Ligu BiH
Možda su se zahebali kod kupnje
Tražili su Premier ligu pa im prodavatelji uvalili bosance
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 01:29   #31
Quote:
zbladzg kaže: Pogledaj post
kako nam nisi napomenula da od danas imate novu spektakularnu ligu u ponudi ti znas koliko je ljudi sad mozda propustilo fantasticnu zamjenu za Primeru u programu.stvarno sam odusevljen sto placam sportski paket jer je to neprocijeniva vrijednost pogledati Premier Ligu BiH
Kako su sposobni možda se ostvari i želja svih nas, Makedonska liga!? Onda će mi biti lakše plaćati taj sport paket. Ali ne još dugo, čekam još 10-tak dana. naravno čekam bijesan ko pas!
P.S. Danas zvao da vidim jel ima noviteta, isusatiboga koji sladunjavi ženski glas, sladunjavo usiljeni?! Mislio sam da će mi predložiti da idemo u krevet? Pa koji je to kuki, jel nam svima nije dosta glumatanja i umjetnosti, laži?!
leo mesija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 01:33   #32
Danas prijenos Osasuna-Barcelona na SK+.
Nema na Prime tako da je sigurno.
Crazy for HYMYM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 12:51   #33
Quote:
Crazy for HYMYM kaže: Pogledaj post
Danas prijenos Osasuna-Barcelona na SK+.
Nema na Prime tako da je sigurno.
Nadajmo se, uljepšalo mi dan. Ipak ih neću odjaviti - Liverpul - Mančesster u 17h, a Barca u 19h!!!
leo mesija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 16:21   #34
Quote:
Crazy for HYMYM kaže: Pogledaj post
Danas prijenos Osasuna-Barcelona na SK+.
Nema na Prime tako da je sigurno.
Je da, blago vama Barcelonistama, vama stave Barcu, a mi nek si tražimo jebeni stream na internetu. Tako ti to, uvijek nepravda. Šta glume? Il nek stave cijelu špansku ligu ili nek ne muljaju.
zvone1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 16:56   #35
Kome treba maxtv dok radi livetv.ru ?

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 17:13   #36
Quote:
Iveky kaže: Pogledaj post
Kome treba maxtv dok radi livetv.ru ?

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
Onome kome se ne gleda stream već HD na telki.
yabbadabbadoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 17:28   #37
Spojite HDMI kabel sa MAXTV-om, pa će slika čak i na Sportklubu biti gledljivija.
skyline77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 17:43   #38
Quote:
skyline77 kaže: Pogledaj post
Spojite HDMI kabel sa MAXTV-om, pa će slika čak i na Sportklubu biti gledljivija.
Slika na sport klubu je za k.bez obzira na kabel. Misliš da ljudi gledaju HD na scart kabel: ) ?

Sent from my HD2 using Tapatalk 2
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 17:53   #39
Quote:
skyline77 kaže: Pogledaj post
Spojite HDMI kabel sa MAXTV-om, pa će slika čak i na Sportklubu biti gledljivija.
Neće.
yabbadabbadoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 13:06   #40
Gledajte najbolji nogomet samo na MAXtv-u
i to čak pola godine bez dodatne naknade!
Ove sezone doživite vrhunski nogomet uz UEFA Champions League, UEFA Europa League, MAXtv Prvu ligu i najjače svjetske lige te odaberite:
između 4 utakmice istovremeno uz izravni prijenos
vrhunsku HD rezoluciju
vrhunski i ekskluzivni nogomet na svom televizoru, mobitelu, tabletu
ili osobnom računalu
A uzmete li MAXtv, neograničeni internet i razgovore,
sve u jednom MAX3 paketu, dodatno štedite
i do 1000 kuna!

kompromis?
sci fi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.