Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 07:29   #3761
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Utegnuta dupad su privlačnija od dekibutušne gejmerske dupadi.
Apsolutno! Zato ližem sprave u gymu 5x tjedno, ali to je već neka druga priča. Prosječni dan mi se svede na posao, trening i jedenje/planiranje kad/što ću jesti.

Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
dying light gejmat ti budi bad guy upadni u bazu. ..zombificiraj me..

uvjek su me palile tete gejmerice
Je li? Di si bio '91?

Igrala Dying light s 2 frendice, ali imale smo problema s "izbacivanjem" iz igre. Nekad izbaci mene, nekad neku od njih, iživcirale smo se i nismo nastavile nakon cca 10ak h igre. Ne znam jesu li popravili taj problem, ali u međuvremenu mi je stigao godišnji, tako da se nisam ni potrudila provjeriti.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:23   #3762
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
bolje gejmat nek se drogirat il pit, ti si komentirao u postu jednom prie davno.. koja je droga naj.. tak da..
Bolje je gejmat nego se drogirat ili pit, ali dobro se uz gejmanje baviti i fizičkom aktivnošću. Čovjek ni ne kuži koliki je trut dok samo sjedi cijeli dan dok se ne pokvari lift ili mu bus bježi pred nosom...

Quote:
Apsolutno! Zato ližem sprave u gymu 5x tjedno, ali to je već neka druga priča. Prosječni dan mi se svede na posao, trening i jedenje/planiranje kad/što ću jesti.
Isto ovdje Doduše ja sam na 3-4 puta tjedno jer fizički ne mogu više od toga (ne idem u teretanu nego se penjem), ali otkad imam bicikl više nikud ne idem na četiri kotača pa je i to pohvalno.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:03   #3763
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Isto ovdje Doduše ja sam na 3-4 puta tjedno jer fizički ne mogu više od toga (ne idem u teretanu nego se penjem), ali otkad imam bicikl više nikud ne idem na četiri kotača pa je i to pohvalno.
Svaki dan idem na posao s bajkom, to je cca 10 km dnevno. Smiješna udaljenost, ali i to je bolje nego ništa.

Kužim ovo za penjanje, 4x tjedno je baš puno za takvu aktivnost. Kod mene su split treninzi pa ide nekako. Kad baš osjetim da nemam snage, onda ne odradim 5. trening, ali to se vrlo rijetko događa.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:17   #3764
10 km dnevno je 50 km tjedno kad je dobro vrijeme, sigurno 150 km mjesečno ako preskočiš neke dane. Znaš koliko je to čokoladica, špeka, sladoleda?
Taman!
Kad smo kod toga baš sam se nakrkao čvaraka...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:58   #3765
razocarali ste me kao gejmeri .. radim i ja i sve to, aliii..

dying light mi bii srot. . nakon 10 sati ga obozavat poceo, redovito igram, sad sam poceo na ps4 ispocetka, .ovaj put imam sve expanzije, jos boljee
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:48   #3766
Našli se gejmeri hvaliti koliko vježbaju...pa matere mi.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:52   #3767
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Našli se gejmeri hvaliti koliko vježbaju...pa matere mi.
Znaš da ja nisam gejmer Volim posjećivati ovaj podforum i tu i tamo nešto odigrati, ali daleko je to od gejmera. Trenutno pičim FM 2013 i to je sve.
Ako usporedim vrijeme koje posvetim penjanju i vrijeme koje posvetim igranju, prije sam penjač nego gejmer (a nisam ni penjač jer sam loš ).
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:04   #3768
Moram priznati da sada kada odigram 1h, budem sav oduševljen jer sam uhvatio 1h vremena da odigram
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:11   #3769
pozeri ste onda.. igre su nacin zivota, moras im se posvetit...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:47   #3770
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
pozeri ste onda.. igre su nacin zivota, moras im se posvetit...
To je kao da kažeš da ne možeš rekreativno/amaterski igrati nogomet nego samo profesionalno. Čovjek može uživati u mnogim stvarima pomalo, nekima se posvetiti više, nekima manje.
Pozeri su oni koji glume da su nešto što nisu. S obzirom da ne glumimo gejmere, očito nismo pozeri.
'Igre su način života' mi zvuči kao mantra nekog tinejdžera koji se još nije seksao. (ne kažem da ti nisi, samo kažem kako mi zvuči)
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:26   #3771
nema smisla nes govorit, dobri ste s adminima .. ja cu spusit ban kao i uvijek, zbog onog sto iskreno mislim,

tak da , sve je superiska...

za mene je igranje igara nes posebno, zbog zivota kakvog sam imao, ne tak divnog, al to je druga prica, nikog nije briga


odjavljujem se, aj pozz
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 18:32   #3772
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:14   #3773
Phonk, ban se spuši za vrijeđanje. Ako znaš reći što misliš, a da ne vrijeđaš, nećeš spušit ban. Ne da si nisam dobar s adminima nego nemam dve blage tko je na ovom podforumu admin. Makar ne znam zakaj si se tak zapalio. Super je da se ti zabavljaš igrama, samo sam htio reći da je dobro baviti se i fizičkom aktivnošću. To se na mene prvog odnosi jer sam 10 godina samo sjedio.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 01:39   #3774
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
To je kao da kažeš da ne možeš rekreativno/amaterski igrati nogomet nego samo profesionalno. Čovjek može uživati u mnogim stvarima pomalo, nekima se posvetiti više, nekima manje.
Pozeri su oni koji glume da su nešto što nisu. S obzirom da ne glumimo gejmere, očito nismo pozeri.
'Igre su način života' mi zvuči kao mantra nekog tinejdžera koji se još nije seksao. (ne kažem da ti nisi, samo kažem kako mi zvuči)
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Phonk, ban se spuši za vrijeđanje. Ako znaš reći što misliš, a da ne vrijeđaš, nećeš spušit ban. Ne da si nisam dobar s adminima nego nemam dve blage tko je na ovom podforumu admin. Makar ne znam zakaj si se tak zapalio. Super je da se ti zabavljaš igrama, samo sam htio reći da je dobro baviti se i fizičkom aktivnošću. To se na mene prvog odnosi jer sam 10 godina samo sjedio.
Kako pretvoriti dobronamjernu zajebanciju i raspravu u uspoređivanje ko ima većeg... svaka ti čast!
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 02:42   #3775
Hej, imam dilemu, pa ako ste voljni pomoći... Igra košta 18 eura na gogu i u developmentu je. Izgleda kao nešto što je baš za mene i kada izađe full verzija biti će 23% posto skuplja, develperi potvrdili. No... moj laptop i komp su preslabi za vrtnju te igre i optimizirana je za konzole koje ne rabim ikada, iako se može igrati na kompu...

Kupiti igru i pričekati kupnju novog laptopa ili ne...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:12   #3776
Čekati kupjnu...jbt 23% skuplje, a košta 18e...pa da li je ovo vic
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:24   #3777
nije da je pretjerano bitno za temu, ali o kojoj se igri radi? možda bi baš bila i za nas ostale
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:39   #3778
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Kako pretvoriti dobronamjernu zajebanciju i raspravu u uspoređivanje ko ima većeg... svaka ti čast!
Pročitaj još jednom sve pa mi pokaži gdje sam prestao s dobronamjernošću i gdje sam uspoređivao *svog* sa *tuđim*.
Gdje je rasprava prešla granicu pristojnosti i postala uspoređivanje tko ima većeg?
Što sam uopće uspoređivao? Ja to ne kužim iz svojih postova.
Ako se netko ljuti kad napišem da je dobro uz gejmanje biti fizički aktivan, onda stvarno ne znam. Ispričavam se ovim putem svim gejmerima koji su se time našli prozvani i nedajbože uvrijeđeni.
Vidim da se Tika i X-Plosiv nisu naljutili niti uvrijedili tom skandaloznom tvrdnjom.


Zadnje uređivanje Volunteer : 24.08.2017. at 08:51.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:58   #3779
Dajte momci, ajmo ne biti srs as cancer.

Poanta je da možeš biti gejmer i fizički aktivan. Uz posao i ostale stvari, radije navečer pročitam nešto ili pogledam seriju nego da još dodatno sjedim za kompom, ali božemoj, sve je stvar prioriteta. :cptn. obvious:

Nisu svi gejmeri debeloguzi djevci. Pogledajte samo Phibera, djevac je, ali najzgodniji u regionu i šire.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:17   #3780
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post

Nisu svi gejmeri debeloguzi djevci. Pogledajte samo Phibera, djevac je, ali najzgodniji u regionu i šire.


Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.