Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 10:16   #11561
Quote:
dablouseven kaže: Pogledaj post
Možda se naradila preko tjedna.
Vjerojatnije je partijala jutros do 5
Al to me onako nevino 'nervira'.

OT: Kad se rođendani čestitaju u grupnim razgovorima.
appletini is offline  
Old 24.02.2018., 11:20   #11562
Trenutno red u konzumu
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 27.02.2018., 23:39   #11563
Snježne gadosti.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 28.02.2018., 02:01   #11564
Kad mi netko kasni sa isplatom. Ništa me na svijetu ne iritira toliko. Otić će mi želudac ako ne uspijem pronaći način da se tog riješim.
Petar Uriel Ori is offline  
Old 28.02.2018., 18:29   #11565
Kad gejevi i lezbe moraju di kod mogu isticat da su gejevi i lezbe i onda ocekuju aplauze, podrsku, lajkove i borbu for the right couse.

I ona idiotska Dugina knjiga o istospolnim roditeljima koju sad guraju djeci i ak velis da ti to ide na zifce, odma si pretpotopno zatucano djubre
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 28.02.2018., 19:44   #11566
Quote:
Alice Of Mercy kaže: Pogledaj post
Kad gejevi i lezbe moraju di kod mogu isticat da su gejevi i lezbe i onda ocekuju aplauze, podrsku, lajkove i borbu for the right couse.

I ona idiotska Dugina knjiga o istospolnim roditeljima koju sad guraju djeci i ak velis da ti to ide na zifce, odma si pretpotopno zatucano djubre
Najvise me iritiraju homofobi i zatucane osobe!!!
Plus moji roditelji koji cijeli dan mi se rugaju s cinicnim, podrugljivim tonom i onda me smatraju ludom.
Ma mrs.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 28.02.2018., 19:46   #11567
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Najvise me iritiraju homofobi i zatucane osobe!!!
Plus moji roditelji koji cijeli dan mi se rugaju s cinicnim, podrugljivim tonom i onda me smatraju ludom.
Ma mrs.
Ti to meni mrs?
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 28.02.2018., 19:48   #11568
Quote:
Alice Of Mercy kaže: Pogledaj post
Kad gejevi i lezbe moraju di kod mogu isticat da su gejevi i lezbe i onda ocekuju aplauze, podrsku, lajkove i borbu for the right couse.

I ona idiotska Dugina knjiga o istospolnim roditeljima koju sad guraju djeci i ak velis da ti to ide na zifce, odma si pretpotopno zatucano djubre
+100

Samo da nadodam - i onda mi se čude za moje društveno-političke poglede
rechtextreme is offline  
Old 28.02.2018., 19:56   #11569
Kad nemam vremena, i onda me se još i u tom slučaju pritišće raznim pitanjima i gnjavežima.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 28.02.2018., 23:30   #11570
Quote:
Alice Of Mercy kaže: Pogledaj post
Kad gejevi i lezbe moraju di kod mogu isticat da su gejevi i lezbe i onda ocekuju aplauze, podrsku, lajkove i borbu for the right couse.

I ona idiotska Dugina knjiga o istospolnim roditeljima koju sad guraju djeci i ak velis da ti to ide na zifce, odma si pretpotopno zatucano djubre
++++++++++

Samo Bog, kruna i narod!
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Old 02.03.2018., 13:05   #11571
..što je tehnologija/napredak/država/ .../ dozvolila svakom idiotu da se osjeća kao da je fucking Nietzsche i da mi filozofira o smislu života "jer on to zaslužuje" ...
WomCat is offline  
Old 02.03.2018., 15:27   #11572
Kvazi liberalni ljudi koji su sve samo ne liberalni

I što su danas svi drugačiji na isti način
Nevera is offline  
Old 02.03.2018., 17:34   #11573
Liberalni ljudi.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Old 02.03.2018., 17:52   #11574
Elois.
Elois is offline  
Old 02.03.2018., 17:53   #11575
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Drago mi je što si me kvotao jer sam u međuvremenu izbrisala post. Vidjela sam da je i Nevera nešto slično napisala.
Jako su "glasni" ti "liberalni" kad samo nešto malo nije po njihovom.
Onda sam i ja obrisao jer mi je izgledalo blesavo.

Neda mi se sad ponovo pisat, uglavnom, zna se poanta.
__________________
Pošalji Sliku
dablouseven is offline  
Old 02.03.2018., 17:54   #11576
Iritira me što svi brišete postove dok odgovarate jedni drugima.

Al tolerantni su liberali u usporedbi sa drugim svjetonazorima. Danas malo više grizu, ali prihvaćaju širi spektar patoloških ponašanja. U tom su smislu svakako tolerantniji od mene. Sad, je li to dobro ili ne...
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Old 02.03.2018., 17:56   #11577
Quote:
dablouseven kaže: Pogledaj post
Onda sam i ja obrisao jer mi je izgledalo blesavo.

Neda mi se sad ponovo pisat, uglavnom, zna se poanta.

Kao u ludom filmu, brisala sam i pisala pa sam onda pomislila i da mi se priviđa.

Iritiraju me jer su seratori, eto.
Etta is offline  
Old 02.03.2018., 17:57   #11578
Riječ liberal je danas uprljana zbog regresivne ekstremne ljevice i SJW idiota. Izuzev njih, smatram se poprilično liberalnom osobom, najviše u društvenom smislu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 02.03.2018., 18:00   #11579
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Riječ liberal je danas uprljana zbog regresivne ekstremne ljevice i SJW idiota. Izuzev njih, smatram se poprilično liberalnom osobom, najviše u društvenom smislu.
Da, oni su ta agresivnija skupina.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Old 02.03.2018., 18:02   #11580
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Riječ liberal je danas uprljana zbog regresivne ekstremne ljevice i SJW idiota. Izuzev njih, smatram se poprilično liberalnom osobom, najviše u društvenom smislu.
Ovo, uzeo si mi riječ iz usta, tzv. ljudi koji su po zanimanju profesionalni borci za nečija prava, NGO mafija...

OT: Brzina kojom se iznos na računu topi.
__________________
Pošalji Sliku
dablouseven is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.