Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 14:33   #61
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Nekoliko novih screenshoteva sa Gamescona - Screenshots

Tko će ovo dočekati :/, ne sjećam se kad sam bio ovoliko "nahajpan" na neku igru. Zapravo sjećam se, na Witcher 2
Trenutno ponovo zapoceo W2EE u Dark Modu s rebalance patchem - razmisljam da odigram ponovo prvi dio, kako bi importirao lika u W2 i tak to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:22   #62
Samo da ne izadje uz Diablo III expanziju, mozak bi mi trokirao od toliko igri
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 20:33   #63
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Trenutno ponovo zapoceo W2EE u Dark Modu s rebalance patchem - razmisljam da odigram ponovo prvi dio, kako bi importirao lika u W2 i tak to.
Isto totalno razmišljam, tj pitanje je samo vremena kad ću W2 odigrati još jednom, da se ufuram ponovno.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 20:57   #65
Procureni gameplay video, valjda sa gamescona. Slaba kvaliteta, i jako se loše vidi, ali nema veze.

http://www.youtube.com/watch?v=7fPCJ50YlPE#t=355
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 20:05   #66
Is The Witcher 3: Wild Hunt maxing out next-gen consoles already?
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 04:24   #67
Dolazi nova generacija, ali ne bas toliko zahtjevna, iznimka su neki naslovi tipa BF4.
Sumnjam da ce sa Witcherom bit problema, onaj system req. koji je objavljen ne djeluje prezahtjevno:

Quote:
Predicted Requirements

Core i5-2500S 2.7GHz
Phenom II X6 1045T
GeForce GTX 580
Radeon HD 6970 Lightning Edition
8 GB
Win 7 64
DX 11
18 GB
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 10:01   #68
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ce sa Witcherom bit problema, onaj system req. koji je objavljen ne djeluje prezahtjevno:
Da li je to za Witchera nekakva potrebna konfiguracija za minimalne postavke? Nadam se da ću sa svojim trenutnim strojem pokrenuti novog Witchera barem na nekakvom minimumu.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 13:12   #69
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Dolazi nova generacija, ali ne bas toliko zahtjevna, iznimka su neki naslovi tipa BF4.
Sumnjam da ce sa Witcherom bit problema, onaj system req. koji je objavljen ne djeluje prezahtjevno:
Nema službenih requirmentsa

To je vidim Predicted Requirements (recommneded) iz game debatea (a nisu oni baš nešt inače pouzdani)

Al svakako da su i to veliki zahtjevi. Htio sam reć to da će w3 biti sigurno jako cpu heavy igra. A i općenito u svoje vrijeme i w1 i w2 su bile poprilično zahtjevne igre.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 19:00   #70
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Da li je to za Witchera nekakva potrebna konfiguracija za minimalne postavke? Nadam se da ću sa svojim trenutnim strojem pokrenuti novog Witchera barem na nekakvom minimumu.
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Nema službenih requirmentsa

To je vidim Predicted Requirements (recommneded) iz game debatea (a nisu oni baš nešt inače pouzdani)

Al svakako da su i to veliki zahtjevi. Htio sam reć to da će w3 biti sigurno jako cpu heavy igra. A i općenito u svoje vrijeme i w1 i w2 su bile poprilično zahtjevne igre.
Ima ovo na njihovom forumu:

Predicted game system requiments for Witcher 3: Wild Hunt

Otisli smo offtopic.
Bude Phibs prebacio postove na W3 temu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 19:10   #71
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Al svakako da su i to veliki zahtjevi. Htio sam reć to da će w3 biti sigurno jako cpu heavy igra. A i općenito u svoje vrijeme i w1 i w2 su bile poprilično zahtjevne igre.
Otprilike kao i Crysis 1/2. Oba Witchera su se lose vukla na konfiguracijama tadasnjeg vremena, Witcher 1 je imao gadnih problema s loading timeom i FPSima, to je bilo ispravljeno tek kasnije u EE. 2ka isto nije bas mazila konfe.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 19:20   #72
Grafika izgleda vrhunski u traileru ali opet, to je samo to, trailer. Nije gameplay prema kojem mozemo steci bolji dojam po pitanju zahtjevnosti.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 20:47   #73
Ah, sve mi se čini kako ću morati čekati bolje vrijeme kako bih ga zaigrao. Bit će to kao i sa zadnjim Witcherom i mojim starim PC-em, taman mi je malo nedotajalo za pokretanje, tako bi moglo biti i sada.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 20:59   #74
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Grafika izgleda vrhunski u traileru ali opet, to je samo to, trailer. Nije gameplay prema kojem mozemo steci bolji dojam po pitanju zahtjevnosti.
http://www.youtube.com/watch?v=I9X2P85yCh4

Ne znam, ovo mi se cini dosta zahtjevno za masinu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 22:20   #75
Mislio sam na onaj video di spasi zensku, tam je grafika vrhunska.
Ako ovo ispadne zahtjevno, vjerujem da ce doci do optimiziranja.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 22:29   #76
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Otprilike kao i Crysis 1/2. Oba Witchera su se lose vukla na konfiguracijama tadasnjeg vremena, Witcher 1 je imao gadnih problema s loading timeom i FPSima, to je bilo ispravljeno tek kasnije u EE. 2ka isto nije bas mazila konfe.
Usporedio bi ovu situaciju baš sa w1. Recimo kupio sam tada (krajem 2006 god.) novi komp - jedan od zadnjih single-core (athlon 3500+, tada bolji i od pentiuma 4 3.0 ghz), a baš je bila smjena generacija hardwera kad se 2007 witcher pojavio (došli dual-core i nove konzole). Iako sam imao i više od minimum requirmets- to je bila agonija, mal fps (preko 30 rijetko), frejm dropovi (i sa EE verzijom)- igra je baš bila cpu heavy (cpu do daske, nije mogao ni grafičku nafilat kako treba)

Tako da treba u nekim igrama i sa zrnom soli uzet te min. req. (kao i u s.t.a.l.k.e.r. igrama - di ti je trebalo skoro duplo jače )
Dok u nekim radi odlično i ispod minimuma...

I sad je takva situacija, quad će lagano postajat minimum (kao i u watch dogs), dolaze nove konzole pa i developeri malo više ulažu u taj segment

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Grafika izgleda vrhunski u traileru ali opet, to je samo to, trailer. Nije gameplay prema kojem mozemo steci bolji dojam po pitanju zahtjevnosti.
Nije sve ni u tome kako igra izgleda grafički. Kod open-worlda je to drugi par opanaka, često su zahtjevnije (kao oblivion svojevremeno), jer dosta toga se očitiva u daljini, cpu računa više stvari nego kod jednog npr. cod-a.
A w3 i izgleda jako dobro po screenshotovima
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 08:22   #77
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=I9X2P85yCh4

Ne znam, ovo mi se cini dosta zahtjevno za masinu.

ako je sudit po ovome više je load na cpu neg na grafičkoj. nije grafika neka revolucionarna nego fizika kretanja sam ja skužio. sve se kreće u nekom ''lagodnom'' štihu. a to je uvijek bio cpu load. grafika je nešto što bi čak i moj 7770 lako ''pojeo''. ako sam u krivu - a jebiga
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 05:14   #78
Witcher 3 To Be Only On PC, Xbox One, and PS4
Quote:
“Well we are afraid that the game we are creating is just too huge, too detailed to put on the current generation consoles. We didn’t want to compromise the quality of the game to get the size we wanted. This is why we are really excited that our work with “The Witcher 3” coincided with this new generation because we can finally create a world which is the size we wanted to be with the level of detail and care put into “The Witcher 2.” So the world of “The Witcher 3” will be much bigger but it will be just as beautiful and as carefully crafted as “The Witcher 2.”
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 15:49   #79
Novi trailer. ^^

http://www.gametrailers.com/videos/g...emiere-trailer
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 23:05   #80
Pozdrav ljudi. Evo da vas tražim malu pomoć. I prvog i drugog Witchera sam odigrao po par puta. Dvojku i na Darku s oba lika. Naravno, svakako bih želio zaigrati i trojku. Međutim, tehnička pitanja o kojima raspravljate razumijem tek površno. To će reći, donedavno sam mislio - što više RAM-a, to si sigurniji. Naravno, tako jednostavno nije, a kako rekoh, budući se slabo razumijem u tehnikalije, pomislih da bi mi vi mogli reći nešto više. Na primjer, što i kako nadograditi, promijeniti, i tome slično.

Prije nego me na to upozorite, svjestan sam da ništa još nije ni blizu službeno, te da ni oni sami ne znaju još točno koja će biti optimalna konfiguracija. Međutim, kako takve stvari znaju ponekad "pojesti" znatnu količinu love, pa se shodno tomu treba i na vrijeme pripremiti , pretpostavljam da ćete mi ipak nešto znati reći već sada, u slučaju da mi je neki "dio" definitivno outdate. U svakom slučaju, unaprijed hvala.

Računalo sam kupio prijelazom 2009./'10., te znam da je četverojezgreni proc., da ima 8 giga RAM-a, te da zbilja mogu reći da mi dosada nije pravio nikakve probleme u bilo kojoj igri. Eto, toliko...

Kaže ovako:

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz 2.50GHz

Installed memory: 8,00 GB RAM

Grafička kaže AMD Radeon HD 5700 series

Ako sam izostavio nešto bitno, samo recite.
Wotan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.