Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Olimpijske igre 2020. - Tokyo

Olimpijske igre 2020. - Tokyo 23.07.-08.08.2021.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 08:27   #41
U toj košarkaškoj pizdariji će navodno biti samo 8 reprezentacija.
Luyindula is offline  
Old 10.06.2017., 10:12   #42
Odmah četvrfinale
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 10.06.2017., 12:34   #43
Meni to mjesovito nije jasno. Kad su vec krenuli onda mogu uvesti mjesovite parove i u jos 20 disciplina.
Zasto ne uvesti 4×100 s pola pola muskih i zenskih.
Jednom kad zadjes u modifikacije, tu onda vise nema kraja.
Niti kuzim gdje je granica da je nesto mjesovito, a nesto ne.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 11.06.2017., 11:24   #44
MEĐUNARODNI olimpijski odbor izglasao je velike promjene za Olimpijske igre 2020. u Tokiju, a potvrđeni su i neki novi sportovi.

Na sljedećim Igrama uvode se mješovita natjecanja za sve spolove u atletici, plivanju, stolnom tenisu i triatlonu. Mješovita natjecanja održat će se u štafeti 4x400 metara u atletici i štafeti 4x100 metara u plivanju mješovitim stilom.

"Igre će biti pomlađene, urbanije i uključivati više žena", poručio je predsjednik MOO-a Thomas Bach.

Tokyo će imati pet sportova više nego OI u Rio de Janeiru prošle godine, ukupno 33 sporta, a postojeći sportovi dobili su još 15 novih događanja.

Dva nova događanja predviđena su u plivačkim natjecanjima: 800 metara za plivače i 1500 metara za plivačice slobodnim stilom.



Dva nova natjecanja imat će i biciklisti, u muškoj i ženskoj kategoriji, a prvi put u povijesti na Olimpijskim igrama će debitirati košarkaški "3 na 3" turnir.

Freestyle BMX je još jedno novo natjecanje pridodano olimpijskom biciklizmu, a po broju medalja koje će se dijeliti (66) to je treći najveći sport na ljetnom OI-u. Debitirat će i karate, sportsko penjanje i skateboard natjecanja.

Novitet je i mješovita štafeta u triatlonu i mješoviti parovi u stolnom tenisu.
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Old 11.06.2017., 11:25   #45
Bit će zanimljivo vidjeti kakvu će odluku donijeti članovi MOO-a, jer su za domaćina Igara 2024. godine samo dva kandidata - Pariz i Los Angeles. Bude li prijedlog Izvršnog odbora MOO-a podržan, to bi značilo da će se 13. rujna zapravo odlučivati samo o tome koji će grad dobiti prednost u domaćinstvu, jer bi jedan bio izabran za domaćina Igara 2024., a drugi bi dobio organizaciju OI 2028.
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Old 11.06.2017., 15:34   #46
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Bit će zanimljivo vidjeti kakvu će odluku donijeti članovi MOO-a, jer su za domaćina Igara 2024. godine samo dva kandidata - Pariz i Los Angeles. Bude li prijedlog Izvršnog odbora MOO-a podržan, to bi značilo da će se 13. rujna zapravo odlučivati samo o tome koji će grad dobiti prednost u domaćinstvu, jer bi jedan bio izabran za domaćina Igara 2024., a drugi bi dobio organizaciju OI 2028.
To sam vec spomenuo na temi Rio 2016. Tak je svejedno tko ce dobiti, kad 'gubitnik' dobiva organizacija 4 godine kasnije. Znati ce se u rujnu , odluka ce biti donesena u Limi u Peruu. (Pojma nemam zasto bas tamo )
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 11.06.2017., 21:01   #47
šteta što je Budimpešta odustala
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Old 11.06.2017., 23:46   #48
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
šteta što je Budimpešta odustala
Šteta, ali mislim da su razumno odlučili. Organizacija košta nekoliko desetaka milijardi dolara, što je previše za jednu Mađarsku, pogotovo za tih 2-3 tjedna slave
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 12.06.2017., 23:48   #49
Isprika ljubiteljima košarke, ali taj 3 na 3 hakl je meni notorna glupost
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 13.06.2017., 03:18   #50
Veliki sam fan kosarke al cu se slozit s tobom, cekam samo da ubace i mini nogomet btj
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 13.06.2017., 03:37   #51
Slazem se, ali ima i drugih gluposti na Igrama osim toga. Pada mi napamet jahanje..ili more streljackih disciplina.
Nekim sportovima su olimpijske igre ono sto ih doslovno drzi da ne izumru.
Dok recimo pricalo se da ce se hrvanje izbaciti s olimpijade . Pa to je jedan od onih sportova koji ima tradiciju jos od antickih igara.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 13.06.2017., 03:56   #52
Pa i jahanje ima tradiciju od antičkih igara, zato ga se i drzi
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 13.06.2017., 04:16   #53
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Pa i jahanje ima tradiciju od antičkih igara, zato ga se i drzi
Bas kao sport? Nisam znao, hvala na info.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 13.06.2017., 16:24   #54
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Šteta, ali mislim da su razumno odlučili. Organizacija košta nekoliko desetaka milijardi dolara, što je previše za jednu Mađarsku, pogotovo za tih 2-3 tjedna slave
Odustajanje od kandidature nije bilo zbog financijskih razloga, nego zbog lijevo-liberalne oporbe (uspješno skupljanje 130.000 potpisa za referendum protiv OI, Vlada se nije htjela blamirati s referendumom).

Inače, Viktor Orban izjavio je da će se većina sportskih objekata izgraditi i bez OI (npr. novi atletski stadion od 50.000 sjedalica, novi zatvoreni velodrom). S novim atletskim stadionom Budimpešta se kandidira za SP u atletici 2023.
Magor is offline  
Old 13.06.2017., 16:35   #55
Quote:
Magor kaže: Pogledaj post
Odustajanje od kandidature nije bilo zbog financijskih razloga, nego zbog lijevo-liberalne oporbe (uspješno skupljanje 130.000 potpisa za referendum protiv OI, Vlada se nije htjela blamirati s referendumom).

Inače, Viktor Orban izjavio je da će se većina sportskih objekata izgraditi i bez OI (npr. novi atletski stadion od 50.000 sjedalica, novi zatvoreni velodrom). S novim atletskim stadionom Budimpešta se kandidira za SP u atletici 2023.
A zbog cega je lijevo-liberalna oporba bila protiv? Strah od terorizma ili nesto trece?
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 14.06.2017., 03:02   #56
Kakve se pizdarije od ''sportova'' dodaju na te OI, a htjeli hrvanje uklonit...
tekilinho is offline  
Old 14.06.2017., 06:27   #57
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
A zbog cega je lijevo-liberalna oporba bila protiv? Strah od terorizma ili nesto trece?
Njihov jedini cilj je bio stvarati probleme Orbanu i Fideszu.
Magor is offline  
Old 14.06.2017., 06:42   #58
Vjeruj mi Mađare,ne trebaju vam OI
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 14.06.2017., 10:05   #59
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Slazem se, ali ima i drugih gluposti na Igrama osim toga. Pada mi napamet jahanje..ili more streljackih disciplina.
Nekim sportovima su olimpijske igre ono sto ih doslovno drzi da ne izumru.
Dok recimo pricalo se da ce se hrvanje izbaciti s olimpijade . Pa to je jedan od onih sportova koji ima tradiciju jos od antickih igara.
nekad je bilo i polo pa su ga izbacili - zadnji put daleke 1936 (možda bude opet 2036)
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Old 14.06.2017., 19:33   #60
Quote:
Magor kaže: Pogledaj post
Njihov jedini cilj je bio stvarati probleme Orbanu i Fideszu.
Ne bi rekao, jer i sam kazes da je veliki broj ljudi potpisao za referendum i da je vlada sama odustala od organizacije jer bi se svakako izblamirala na njemu. Da oni svi žele stvoriti probleme Orbanu, onda bi on glatko ispustio vlast. Prevelik je to zalogaj za grad poput Budimpešte, iako nitko sretniji od mene da su igre došle u komšiluk

Ovako ćemo pričekati još dugo na igre u Europi, a gdje tek u ovakvoj blizini.
Luyindula is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.