Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2009., 19:31   #1
Star Trek > Deep Space Nine

Sa Star Trek podforuma prije arhiviranja biti će premještenih posljednjih 100 postova u nove teme, koje će biti zakačene kao top-teme mjesec dana, sa sljedećih starih tema na podforumu:

1. Star Trek: The Next Generation - Phase 2
2. Star Trek: Voyager - Phase 2
3. Star Trek: Enterprise - Phase 2

I čitava tema s najrecentnijom tematikom:

Star Trek Into Darkness (2013)

Moderatori.

U nastavku posljednjih 100 postova s teme o DS9, 18.01.2014. u 16:30:


Quote:
Hit kaže: Pogledaj post
Ma nije valjda moguce da u ds9 postoje neke nelogicnosti???? pa oni su doktorirali logiku.. citava serija je do vrhunca izglancata realisticnoscu i logikom, bar što se tiče star treka..
Dobar!

Zadnje uređivanje GnothiSeauton : 18.01.2014. at 17:28.
MisTEr FrEEzE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:32   #2
Dame i gospodo, ajde malo oladite s politikom. Svi koji me poznaju dobro znaju da nema stvari koju volim više od dobrog političkog natezanja, ali sve ima svoje mjesto i vrijeme. A ove prostorno-vremenske koordinate nikako ne odgovaraju tome. Izbrisao sam masu postova, i još ću, bude li potrebe. Ako sam u svojoj revnosti obrisao nešto viška (ili sam propustio nešto da obrišem), sorry.
GaelGarciaBernal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 23:04   #3
jučer u dosje x bio Damar!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 00:07   #4
Quote:
danielzg kaže: Pogledaj post
Što se tiče usporedbe Hercegovci-Ferengiji, istina je da se radi o generaliziranju što nije dobro! ALi pošto sam i ja dijelom Hercegovac i upoznao sam puno ljudi tamo, mogu sa 100% sugurnošću tvrditi da je u Hercegovini jedini kriterij koliko imaš materijalnih dobara i da se jedino po tom cijene ljudi(prije rata su bile neke urbane oaze poput Mostara a sada 99% Hercegovaca razmišlja isključivo materijalistički)

Ja kao Hercegovac iz Mostara neću nikoga generalizirati samo ću tebi pojedincu reći da si 100% seronja.
__________________
Ćetrdeset ćetri skakaća ćuvaju ćemernu ćupriju i ćućeći ćekaju ćitav dan po ćelopeku ispod košćele kaće se oćitovat...
Naša Kvačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 01:03   #5
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Ja kao Hercegovac iz Mostara neću nikoga generalizirati samo ću tebi pojedincu reći da si 100% seronja.
Hoćeš da kažeš da je nešto pogrešno rekao? Ovo je živa istina, pogotovo što se tiče zapadne Hercegovine. Mostar je bio kulturna oaza, ali nakon rata i raznih imigracija ruralnog stanovništva zapadne i istočne Hercegovine i emigracija urbanog stanovništva Mostara, stvari su se nažalost i u nas promjenile. Eto mada ovo nije tema.

PS Jel se vama glazba intra na DS9 i VOY-u skoro "poklapaju" ? Meni su toliko slični da ih jedva razlikujem.
Brankovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 02:04   #6
Ma ne baš, evo poslušaj.
DS 9 intro
VOY intro

Zapravo je uvodna špica vjerojatno jedina stvar koju VOY ima bolju od DS 9.

Zadnje uređivanje Leoben Conoy : 05.07.2009. at 02:10.
Leoben Conoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 12:23   #7
Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
Ma ne baš, evo poslušaj.
DS 9 intro
VOY intro

Zapravo je uvodna špica vjerojatno jedina stvar koju VOY ima bolju od DS 9.
Zapravo općenito mi je najbolja...

Ali samo uvodna špica nažalost...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 12:52   #8
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
jučer u dosje x bio Damar!
Stvarno!?

Glumac Damara ili lik Damar?

Kakav je bio?
__________________
Pet uskličnika za redom je jasan znak mentalne nestabilnosti.
huntruder38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 13:25   #9
Quote:
Brankovac kaže: Pogledaj post
Hoćeš da kažeš da je nešto pogrešno rekao? Ovo je živa istina, pogotovo što se tiče zapadne Hercegovine. Mostar je bio kulturna oaza, ali nakon rata i raznih imigracija ruralnog stanovništva zapadne i istočne Hercegovine i emigracija urbanog stanovništva Mostara, stvari su se nažalost i u nas promjenile. Eto mada ovo nije tema.
Ne znam kako u tvom kvadrantu , ali u alfi bi šovinstičko vrijeđanje i generaliziranje trebalo biti kažnjivo. Očito eto nije, nego valjda i poželjno.

O zapadnoj Hercegovini nemoj Alije ti, znamo se od ranije.

Eto Danijel, novopečeni "stidim se svog porijekla" Zagrepčanec, taliban te podržava. Jel ti drago?
__________________
Ćetrdeset ćetri skakaća ćuvaju ćemernu ćupriju i ćućeći ćekaju ćitav dan po ćelopeku ispod košćele kaće se oćitovat...
Naša Kvačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 14:50   #10
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
jučer u dosje x bio Damar!
Gledao sam tu epizodu, vidio da piše na početku njegovo ime ali mi je na kraju ipak nekako promaknuo u epizodi.
Možda zato jer nije imao masku?
MisTEr FrEEzE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 15:04   #11
Quote:
MisTEr FrEEzE kaže: Pogledaj post
Gledao sam tu epizodu, vidio da piše na početku njegovo ime ali mi je na kraju ipak nekako promaknuo u epizodi.
Možda zato jer nije imao masku?
nije imal masku, bio je u onim scenama kad ga mulder pital, kak to da ih je na platformi 17, a na spisku piše 18!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 15:06   #12
a bila je i Tasha Yar u četvrtak (ak se ne varam) u dosje x, glumila u jednoj sceni doktoricu u bolnici!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 18:36   #13
E, nju sam pak skužio iako se pojavila u samo jednoj sceni. Dosta deblja, zaokružena glava. Ružna je bila u TNG-u, a ovdje je još i gora.
Ono za masku (mislio sam na kardasijsku) je bila šala.
MisTEr FrEEzE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 21:35   #14
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Ne znam kako u tvom kvadrantu , ali u alfi bi šovinstičko vrijeđanje i generaliziranje trebalo biti kažnjivo. Očito eto nije, nego valjda i poželjno.

O zapadnoj Hercegovini nemoj Alije ti, znamo se od ranije.

Eto Danijel, novopečeni "stidim se svog porijekla" Zagrepčanec, taliban te podržava. Jel ti drago?
Rekao sam ti da pripadnici Zvjezdane Flote a i ostali stanovnici Alfa kvadranta generaliziraju i preziru Ferengije jer ih zanima samo materijalno! Pa u 1 epizodi Voyagera onaj zastavnik Kim kaže da su ga na akademiji upozorili na Ferengije! Iako su upoznali Ferengije koji su različiti (Rom, Nog , Romova Majka) čak i stanovnici Deep space nine generaliziranju Ferengije! Tako da nije istina da u Alfa kvadrantu i Star treku nema generaliziranja! Ovo sam već bio napisao ali ovakvi kao "Naša Kvačica" imaju u mozgu default namješten da ne primaju one stvari koje im ne odgovorajau!

Što se tiče Zapadne Hercegovine, ne radi se samo da su oni materijalizirani ima toga i u drugim krajevima Hrvatske ali smatram da je u Hercegovini to najviše izraženo o čemu sam se uvjerio i osobno više puta! Još nisam upoznao Hercegovca koji će recimo osuditi Gojka Šuška, lopovluk i kriminal koji je provodio! Nije ni čudo kad su ga i hercegovački franjevci i doveli na vlast i kad crkva i dalje podržava Jelavića i slične koji su pokrali Hvatski državni proračun a sad se skrivaju u Hrvatskoj!
Svi su veliki humanisti, a malo koga je smetalo kad su im susjede Muslimane zatvarali u logore bez ikakvog razloga (Helioddrom, Dretelj) te puštali lokalne primitivce da ih muče! Čudi me da se onda nije oglasila Gospa Međugorska a oglasila se recimo porukom u kojom je osudila biskupa Perića. Kako to objašnjavaš?

Prvo se ja ne stidim svog porijekla jer mi je i moj djed sam ukazao na genezu primitivizma i ustaštva koje je svoje korijene najviše uhvatilo u seoskim područjima hercegovine i imotske krajine upravo zbog tamošnjeg primitivizma i neurbaniziranosti! Proputovao je cijeli svijet i uvijek mi je govorio da nikad nije čuo ništa primitivnije od Hercegovačke gange!
Drugo ostali iz obitelji su mi Dalmatinci, rođen sam u Splitu te iako sam se u srednjoj preselio u Zagreb, osjećam se Splićaninom i Dalmatincem te navijam za Hajduk zbog čega sam imao dosta problema u Zagrebu!
Ne osjećam se "Dalmatincem" poput Keruma i sličnih već Dalmatincem tipa Smoje, Ante Tomića, koji nisu zadojeni nacionalizmom i materijalizmom te ne vjeruju u nikakve religije i institucije!
danielzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 22:18   #15
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
ja ovdje imam samo 1 nick!!
Moderatoru nisu trebao izbrisati MARTOKA da se malo nasmijemo novim nebulozama koje je napisao ovaj put! U prošlom postu sam mu potanko obrazložio da mu nijedna izjava ne "pije vodu" pa se nemavši više za što uhvatiti piše o mojim uskličnicima koji su samo stilski izraz kao dokazu neke navodne frustiranosti i agresivnosti! Nisam ni očekivao više od čovjeka koji naziva rodenberry alkoholiziranim komunistom!
I to mi je hvala što sam mu ukazao na razliku između ateizma i komunizma, ukazao da su prve kršćanske zajednice bile komunističke te mu dao preporuku da ode na forum o thompsonu gdje će ga smatrati jako pametnim a ne smiješnim!
Ovdje vrijedii ona poslovica - "POMOZI SIROTU, NA SVOJU SRAMOTU" .
danielzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 22:58   #16
daniele... pardon agente, ajd prestani trollat.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 00:26   #17
Quote:
Prvo se ja ne stidim svog porijekla jer mi je i moj djed sam ukazao na genezu primitivizma i ustaštva koje je svoje korijene najviše uhvatilo u seoskim područjima hercegovine i imotske krajine upravo zbog tamošnjeg primitivizma i neurbaniziranosti! Proputovao je cijeli svijet i uvijek mi je govorio da nikad nije čuo ništa primitivnije od Hercegovačke gange!
Ganga primitivna, pa to je etnološka baština čovječe i osobni doživljaj tvoga dide.
Nekom bi primitivno bilo to što Škoti pušu u ovčju mješinu i ne nose gaće ispod suknje..

Quote:
Drugo ostali iz obitelji su mi Dalmatinci, rođen sam u Splitu te iako sam se u srednjoj preselio u Zagreb, osjećam se Splićaninom i Dalmatincem te navijam za Hajduk zbog čega sam imao dosta problema u Zagrebu!
Ne osjećam se "Dalmatincem" poput Keruma i sličnih već Dalmatincem tipa Smoje, Ante Tomića, koji nisu zadojeni nacionalizmom i materijalizmom te ne vjeruju u nikakve religije i institucije!
Zaboravija si na Ćiću Senjanovića...
Imaš podforum Politika, tamo kreni sa svojim stavovima, ovdje tome nije mjesto - ali provest ćeš se otprilike ko Jem'Hadari u završnom jurišu na AR 558.
Leoben Conoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 01:37   #18
ajmo malo na oNtopic

meni se YOY ne cini tako losim, onako solidan mi je, a DS9 da nema ferengija i quarka bio bi extra sranje...
zivio quark, zivili ferengiji, ZIVILI!!!
__________________
286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 02:15   #19
Ipak ima još i Garaka i Weyouna
Drugi mi nitko ne oada na pamet
Jannine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 02:47   #20
a damar i worf?
__________________
286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.