Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 22:05   #2581
Muaha-ha-haa ha .....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:06   #2582
Covjek koji vodi osmoplasirani klub Druge abe nam je izbornik, covjek kojem je referenca bila sto je frendic sa vodstvom saveza, i sto je "covjek iz sustava" i onda se cudimo ovakvim rezultatima.

Svi koji ocekuju neki reset su izuzetno naivni, Skelin ce dobiti otkaz, vjerojatno ce dofurati Nazora/Repesu i bok. Boli onog mrtvog idiota Vrankovica kurac za reprezentaciju, dode tu jednom godisnje, ostatak pogleda na streamu iz Amerike, da par intervjua Indexu i to je njemu dovoljno.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:34   #2583
Izbornik

http://sport.hrt.hr/431797/skelin-mo...jmanji-problem
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:14   #2584
Najbolje da je odmah podnese jer Rotirka je za njega svemirski brod, jel on uopće imao opciju zadnjeg napada, zašto se išlo na vanjski šut kad nije išlo, zašto je igrao Bilan, a nisu Planinić koji bi energijom razbio rumunje i Šakić koji zna ubacit ispod koša, zašto nije kombinirao Planinu, Žoru, Buvu i Šakića pod košem, Perića i Babića na krilu i igrao pod koš, a ne lupat 25 trica od čega su pogodili dvije, šut za dva 41 posto i na tricama je izgubljena utakmica, jel bilo teško zabranit prangijanje trica. Ono vanjska linija ti je nikakva i ti im daš da odlučuju utakmicu, to je za zatvor ne za ostavku.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:19   #2585
Falio je Rozić
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 23:33   #2586
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
Falio je Rozić
Falio je play, Uljarević nije loš, ali je još neiskusan, od Delaša i Mavre ništa, ako je istina da su NBA igrači tražili da Skelin bude izbornik bolje da ispadnemo sada u grupi.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:51   #2587
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
.

Svi koji ocekuju neki reset su izuzetno naivni, Skelin ce dobiti otkaz, vjerojatno ce dofurati Nazora/Repesu i bok. .
Skelin i Repeša ne mogu u istu rečenicu. Uostalom, najbolje rezultate u zadnjih 15 godina reprezentacija ima iz vremena kada je na klupio sjedio baš Repeša.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 02:44   #2588
Meni dečki vas žao, imam doma jednog entuzijasta koji poradi mentalnog zdravlja više ne doživljava ozbiljno utakmice reprezentacije, samo pije dok oni igraju.


Quote:
skyline77 kaže: Pogledaj post
kao djeca da su se skupila igrati malo košarke.
ovo je demantirao, kaže da na treningu s klincima nije imao ovakav skor 2-26...pa valjda nikad.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 03:55   #2589
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Lopta je okrugla, kaj sad. Bit će druge prilike za 4 godine. Nije kraj svijeta.



I ja sam to mislio dok nisam vidio večeras da je zapravo kvadratna....
hilderik is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:22   #2590
stojko na pitanje o otkazu skelinu

"sacekajmo, prespavajmo, nemojmo naglit"

pa sta ces naglit neznalico. izgubili smo od rumunjske. doma. pred 8000 ljudi.

nemojmo naglit.

a i skelin isto, daj ostavku 30 sekundi nakon utakmice. kako te nije sramota. di je obraz.

kakvo dno. bljuje mi se.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:40   #2591
Za utjehu ostaje to što smo im se osvetili u Bobu četverosjedu na olimpijadi. Naime, naša posada je bila izvrsna 28. dok su Rumunji osvojili posljednje- 29. mjesto
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:01   #2592
Iskreno, ne pratim uopće ozbiljno našu reprezentaciju,osim na nekom većem natjecanju, niti sam imao pojma da smo jučer igrli protiv Rumunjske, al koliko vidim prvo ozbiljnije natjecanje na koje se mogu plasirati jest EURO 2021, pa sad su si kupili tri godine potpunog mira , jer definitivno nikome neće biti zanimljivi i slobodno kogu početi sređivati cjelokupni sustav, tko god to bio.
water strider is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:21   #2593
Govori frend jučer na poslu da igraju s Rumunjima, klasično ono "ma daj, to su Rumunji". Kažem mu ja da ne bude iznenađen.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:00   #2594
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Meni dečki vas žao, imam doma jednog entuzijasta koji poradi mentalnog zdravlja više ne doživljava ozbiljno utakmice reprezentacije, samo pije dok oni igraju.
Što da radimo? Ako si navijač Cleveland Brownsa, nećeš sad odjednom početi navijati za Pittsburgh Steelers. Navijat ćeš za Brownse i dalje.

http://bleacherreport.com/articles/2...ng-0-16-season

https://www.sbnation.com/nfl/2018/1/...-season-parade
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:22   #2595
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Što da radimo?
kažem, ovaj moj sirotan otvori bocu pa dok ima prati.

na suvo više nejde.

strašno je to kad si posvećen nečemu od kad znaš za sebe i onda gledaš ovo što se moglo jučer gledati.

onaj entuzijazam kod prve trice....1-18
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 12:17   #2596
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
kažem, ovaj moj sirotan otvori bocu pa dok ima prati.

na suvo više nejde.

strašno je to kad si posvećen nečemu od kad znaš za sebe i onda gledaš ovo što se moglo jučer gledati.

onaj entuzijazam kod prve trice....1-18
Nije to niš strašno. Samo ubrzava onaj proces shvaćanja da u svom životu imaš više drugih briga i radosti nego da ti raspoloženje ovisi o nekakvim sportašima.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:07   #2597
Ajd na OI u bobu četversojedu Rumunji zadnji 29. mi taman ispred njih, friška i slatka osveta
Bossmanidis is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:27   #2598
Mi i Rumunji smo u svemu ravni u košarci, bobu, ekonomiji
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:31   #2599
Ovo sinoć je bio šamar samo takav. Šta smo mi mislili dobiti Rumunje "na kvalitetu". Koju vražju kvalitetu.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:00   #2600
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Ovo se ne događa
Quote:
Kal-El kaže: Pogledaj post
Događa se
Dogodilo se.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.