Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2021., 18:11   #1
Arrow CSI: Vegas (2021-)



CSI se vraća.A s njim i Las Vegas i William Petersen.
CBS nam donosi novi CSI spinoff originalne serije i majke svih forenzičkih serija.
Serija će se emitirati srijedom u terminu od 22h,a točan datum početka emitiranja još nije poznat.
U glavnim ulogama su povratnici:William Petersen kao Gil Grissom ,Jorja Fox kao Sara Sidle i Wallace Langham kao David Hodges.
Uz njih glavne uloge će imati Matt Lauria, Paula Newsome,Mel Rodriguez i Mandeep Dhillon.

Quote:
The sequel to the Network’s global hit “CSI: Crime Scene Investigation,” opens a brand-new chapter in Las Vegas—the city where it all began. Facing an existential threat that could bring down the entire Crime Lab and release thousands of convicted killers back onto the neon-lit streets of Vegas, a brilliant new team of investigators led by Maxine Roby (Paula Newsome) must enlist the help of old friends, Gil Grissom (William Petersen), Sara Sidle (Jorja Fox) and David Hodges (Wallace Langham). This combined force will deploy the latest forensic techniques to do what they do best—follow the evidence—in order to preserve and serve justice in Sin City.




[
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2021., 20:49   #2
Grissom legenda Doslovno jedini razlog zašto bi to mogao pogledat
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2021., 23:01   #3
A pogledat ću
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2021., 16:13   #4
Još nemamo trailer,ali smo dobili upoznavanje sa serijom.A i vide se neke scene u videu.
Vraća se i Brass.


__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2021., 08:28   #5
Zašto? Čemu? WHY?

a i ja pitam gluposti - zbog love naravno
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2021., 21:12   #6
Promo:



Premijera je 06.10.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2021., 08:37   #7
Trailer:


__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2021., 21:10   #8
Gledat će se. Grissom, Sidle, Hodges, Brass.

‘CSI: Vegas’: Franchise Creator Teases More Appearances By Familiar Faces From Original Series

Quote:
... the 10-episode season... / Paul Guilfoyle is set to reprise his role as Brass in two episodes.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2021., 23:18   #9
Vratili su se.
Jučer je bila 1 epizoda i bilo je lijepo ponovno vidjeti Jorju i Guilfoylea kao Saru i Brassa,a Petersen se je tek pojavio na samom kraju.

Sve istrage i presude iz njihovog doba dok su vodili laboratorij su u opasnosti zbog tajnog laboratorija koji je navodno instalirao Hodges.
Naravno, sigurno je namještaljka ,a netko stoji iza svega toga.


Intro i poznata pjesma.

https://www.youtube.com/watch?v=X6HRqFdIKVs
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2021., 00:38   #10
Zanimljiva premisa novih epizoda i čeka se Hodges u narednoj epizodi.

Sara, Grissom i Brass (sada poluslijep ). Spomenuli su Catherine. Valjda spomenu ostale ili možda da se i pojave.

Brass: What should we do now?
Grissom: What we always do, follow the evidence!

Sara čita ovo na oglasnoj ploči
, da bi se kasnije ispostavilo da Hodghes navodno ima privatni labos što bi moglo ugroziti dosadašnje istrage, kontaminirati dokaze i ići u korist zatvorenicima.

Nova CSI ekipa djeluje OK.

Wiki kaže da je gledanost bila 4.12 mill. Oni koji su bolje upućeni u ovo, da li je ovo bila ok/dobra gledanost?
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2021., 08:38   #11
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post

Wiki kaže da je gledanost bila 4.12 mill. Oni koji su bolje upućeni u ovo, da li je ovo bila ok/dobra gledanost?
Ma danas gledanost sve manje znači išta,ali vidjet ćemo kako će dalje.
Komentari su da je u krivom terminu i da je treba staviti sat ranije.
Ja sam uglavnom mislio da će biti viša, valjda zbog stare slave.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2021., 23:20   #12
Ovo sa Hodgesom je sve bolje i bolje.
Tko ga toliko mrzi da bi si dao toliko truda da mu sve ovo podmetne?
A Grissom se vraća u lab kao savjetnik.


William Petersen u pilot epizodi CSI-a 2000.god.





William Petersen u 2 ep. CSI:Vegas 2021.god.


__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 00:00   #13
^^ Petersen

A šta je ovo, samo @Altairfan i ja pratimo ovaj spin-off.

Baš me zanima ko podmeće Hodgesu.

Ako bude druge sezone, valjda neće biti cliffhangera, valjda će u zadnjoj epizodi razriješiti ko je krivac.

Neki dan u s13e06 Sara samo što ne prevrće očima kada Hodges krene sa historijatom o košarkaškoj lopti, a sada ga brani Grissomu i da joj vjeruje da nije kriv.

S jedne strane bilo bi zanimljivo da Hodges jest kriv, ali to onda ne bi bilo dobro za CSI ekipu. Kako Gil reče, on je bio supervizor Hodgesu i eto problema.

A Hodges jednom molio Mandy da mu glumi djevojku radi mame (Jaclyn Smith) koja mu dolazi u posjetu, a koja nije htjela pa je Morgan "uletila". Kasnije je priznao mami da je veza bila lažna. Eno ga sad oženjenog.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2021., 09:49   #14
A jesu otkrili tko podmeće,ali onda opet twist.
Netko je stajao iza onog Klinea,a i bilo je očito da nije on.Prelako su ga otkrili.
Ipak na kraju ovotjedne epizode Grissom otkriva da su pogriješili.
Valjda budu sad bliže.

Meni je ova detektivka Nora Cross sumnjiva.Možda ima osobnu osvetu protiv Hodgesa i želi ga uništiti?
A s druge strane osuda Hodgesa bi pustila van iz zatvora stotine zatvorenika.Tko je tako maliciozan?
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2021., 23:29   #15
Anson Wix stoji iza svega.
A čini mi se da i ova njegova sestra ima prste u tome.

Bit će teško,ali Grissom će ga pobijediti.Sigurno neće stotine kriminalaca izaći sa slobode. To mi je nezamisliv scenarij.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2021., 20:43   #16
A jesu našli poveznicu sa Ansonom.
Počinje suđenje u idućoj epizodi, moglo bi ovo trajati sljedeće 2 ep.

A baš je lik morao uhvatiti Saru dok je prekapala po smeću.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2021., 22:59   #17
Oteli Hodgesa?
I prisilili ga na priznanje?
Jedino mi to ima smisla u ovakvom završetku epizode.
Još jedna epizoda do kraja sezone i baš me zanima da li je samo posrijedi mržnja Ansona Wixa prema forenzičarima ili je još nešto.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2021., 16:20   #18
Pogledao i zadnju epizodu 1 sezone.

Anson Wixx
Koji komad budaletine.
Sam je ovo sve isplanirao i onda se ja sam uništio i odao.A genijalac oteo osobu kojoj je htio podvaliti sve.Još ne vjerujem.
Ovo je sad na kraju bilo prelagano, mada sam mislio da će Hodges i umrijeti,ali nije se dogodilo.

Na cijelu sezonu nemam prmijedbi.
Jedan slučaj po epizodi + u svakoj epizodi ova glavna radnja sa podmetanjem Hodgesu.
Ako će i biti 2 sezone,dobrodošla je,pogotovo zbog onog teasera na kraju sa novim serijskim ubojicom i sve ono pobijeljeno u onoj sceni.

BTW,ova scena na roller coaster-u na kraju sa Sarom i Gilom.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2021., 16:19   #19
Serija je obnovljena za 2 sezonu.
Iz članka je napomenuto da se Petersen ne vraća natrag kao glumac,ali da bi Jorja mogla biti.Možda dovedu nekog drugog bivšeg glumca koji je bio unutra.Možda George Eadsa ili Laurencea Fishburnea.
Ne bi se čudio.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2022., 21:20   #20
Svidio mi se ovaj spin-off i super za drugu sezonu. Najbolja mi je bio slučaj u osmoj epizodi (The CSIs investigate human remains found in a convention center owner's bathtub.)

Kako li će izvesti za Grissoma i Saru ako ona bude u drugoj sezoni. U original seriji bili su u braku na daljinu pa se onda razveli na njegovi inicijativu.

Prije bih da se vrati Stokes nego Langston. I s obzirom na to kako je završio Langstonov okršaj sa Haskellom i da je odselio, pitanje da li bi ga i vratili u ekipu.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.